Sari la conținut

Postări Recomandate

va salut.daca aveti informatii despre vreo prestatoare pitica,in adevaratul sens al cuvantului,(nanism hipofizar),va rog sa postati.oriunde in tara.am la randul meu un "pitic pe creier",caruia i-a venit randul sa-l calmez.multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

va salut.daca aveti informatii despre vreo prestatoare pitica,in adevaratul sens al cuvantului,(nanism hipofizar),va rog sa postati.oriunde in tara.am la randul meu un "pitic pe creier",caruia i-a venit randul sa-l calmez.multumesc anticipat.

Ia si tu la rand toate minionele din ziar,si cu siguranta ai sa gasesti ceva interesant ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

salut @thumbzilla.in mod normal,penalizez postarile de genul acesta.sunt teribil de poluante.eu astept informatie,in nici un caz vorbe goale.daca totusi cunosti ca printre minione, se "ascunde" macar o persoana conform cerintelor mele ,detaliaza informatia.ma gandesc ca poate de aceea ai atasat o figurina care sa-mi faca cu ochiul.in caz ca nu cunosti,abtine-te de la astfel de comentarii.nu-mi place sa pierd timp citind tampenii!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...