Sari la conținut

PROFITA ACUM !!! 0737948029


Postări Recomandate

Vizitator agramat
Reputație: 0

pai din cauza astora ca tine nu scriu mai mult: ca meriti sa-ti iei teapa! ce vrei acum, sa-mi schimb parerea despre curva aia ca nu-ti convine tie ce am scris despre ea? fiecare cu parerea lui! ti-o fi supt-o tie mai bine, bravo tie! dar daca nu-ti place ce scriu, nu citi!

de regula, scriu numai daca sunt foarte placut impresionat (s-a intamplat o data, dar nu sunt asa mare curvar ca tine), sau daca iau o teapa majora (de astea nu prea se intampla ca nu stau la discutii daca nu mi se ofera ce se anunta la reclama...dar a fost de ajuns o data). capisci?

amice ... ai dreptate ... am primit bani sa scriu o recenzie buna. sunt un muritor de foame si stii tu cand te ia foamea faci si d'astea.

ah, cum de m-ai prins tu pe mine ... este vigilent rau amice ... sa stii ca de asta are nevoie forumul asta, de oameni ca tine care sa-i dea in vileag pe astia ca mine de sunt platiti sa faca recenzii bune.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 voce frumoasa? depinde de urechea ta muzicala? daca un scartait de arcus pe o coarda rupta e Porumbescu, atunci da, are voce frumoasa...

 

pai cum sa mi-o zica? mai avea un pic si-mi tragea si una! poate unii sunt mai masochisti si le place o atitudine de asta, dar la mine nu e cazul...

 

despre voce te contrazic pentru ca am stat de vorba cu ea si are 100% o voce placuta, de servici nu stiu cum se poarta

Link spre comentariu
  • Oras:Mamaia
  • Oras:Mamaia

amice ... ai dreptate ... am primit bani sa scriu o recenzie buna. sunt un muritor de foame si stii tu cand te ia foamea faci si d'astea.

ah, cum de m-ai prins tu pe mine ... este vigilent rau amice ... sa stii ca de asta are nevoie forumul asta, de oameni ca tine care sa-i dea in vileag pe astia ca mine de sunt platiti sa faca recenzii bune.

Doar eu sunt Vigilent 

 

 

pai din cauza astora ca tine nu scriu mai mult: ca meriti sa-ti iei teapa! ce vrei acum, sa-mi schimb parerea despre curva aia ca nu-ti convine tie ce am scris despre ea? fiecare cu parerea lui! ti-o fi supt-o tie mai bine, bravo tie! dar daca nu-ti place ce scriu, nu citi!

de regula, scriu numai daca sunt foarte placut impresionat (s-a intamplat o data, dar nu sunt asa mare curvar ca tine), sau daca iau o teapa majora (de astea nu prea se intampla ca nu stau la discutii daca nu mi se ofera ce se anunta la reclama...dar a fost de ajuns o data). capisci?

Ba amice ma bucur ca ti-ai luat teapa dar aici nu fata asta este de vina ci atitudinea ta de rahat. Cu altii fata asta s-a comportat exemplar (ia cauta tu recenzii pe Timisoara sau pe Cluj despre fata asta)

Sunt impresionat de cele 5 postari ale tale. Parerea mea este ca de azi inainte sa te ghidezi, numai dupa anunturile din TO, sunt sigur ca nu-ti iei teapa 

 

 

PS: te astept amice sa ne certam pe un topic deschis direct la Discutii generale, tare mi-e dor de un scandal

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doar eu sunt Vigilent 

 

 

Ba amice ma bucur ca ti-ai luat teapa dar aici nu fata asta este de vina ci atitudinea ta de rahat. Cu altii fata asta s-a comportat exemplar (ia cauta tu recenzii pe Timisoara sau pe Cluj despre fata asta)

Sunt impresionat de cele 5 postari ale tale. Parerea mea este ca de azi inainte sa te ghidezi, numai dupa anunturile din TO, sunt sigur ca nu-ti iei teapa 

 

 

PS: te astept amice sa ne certam pe un topic deschis direct la Discutii generale, tare mi-e dor de un scandal

 

de unde ti-o fi venit ideea si tie si agramatului ca va sunt "amic"? si ce mama naibii va tot legati de numarul de postari? ce treaba are asta cu curva in discutie? mi-am exprimat o parere, nu am dat cu parul! 

 

dat fiind IQ-ul pe care unii din voi il manifestati pe aici (agramatul are deja un loc de cinste pe lista mea), nu ma mir ca v-a placut fufa, sunteti prea batuti la tambal sa faceti diferenta. dar ma rog, banii vostri, ce ma bag eu? 

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

de unde ti-o fi venit ideea si tie si agramatului ca va sunt "amic"? si ce mama naibii va tot legati de numarul de postari? ce treaba are asta cu curva in discutie? mi-am exprimat o parere, nu am dat cu parul! 

 

dat fiind IQ-ul pe care unii din voi il manifestati pe aici (agramatul are deja un loc de cinste pe lista mea), nu ma mir ca v-a placut fufa, sunteti prea batuti la tambal sa faceti diferenta. dar ma rog, banii vostri, ce ma bag eu? 

nu simt nevoia sa-ti dau replica ... scuze IQ-ul meu este in sah mat si nu stiu ce sa-ti mai raspund :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ceruri
  • Oras:ceruri

xx19104 chestia cu atitudinea de cacat este relativa si depinde din ce punct de vedere privesti. E exact ca muia, e placuta dar depinde la care capat al pulii esti.Diana e ok, am vizitat-o de cateva ori, o vizitez de cate ori vine si ne potrivim la timp dar nu am observat niciodata fitze . Acu' revin. E de la atitudine. Asta sper sa intelegi.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ok am fost si eu pana la urma la Diana, este o femeie foarte frumoasa, craci misto, cur la fel. Sanii nu sunt la inaltime, au pierdut lupta cu

 

gravitatia. As recomanda niste silicoane. :)

 

Eu m-am inteles foarte bine cu ea, mi-a mai povestit cate ceva in pauza.

 

Oral cu prezervativ, foarte slow, cu limbute.. Se vede ca are experienta. Destul de scurt.

 

Normal primul numar ea deasupra, facea opturi chestii, un picut cam larga. Al doilea numar iar un oral scurt apoi normal doggy destul de ok.

 

Gafaie fals dar mi-a placut.

 

Aspect: imbracata 9.5, dezbracata 8.5 (fata 10)

 

Oral: 8

 

Normal: 8

 

GFE: 8 comunicativa in pauze dar in timpul actului se vede ca e fake si e destul de rece desi prin experienta compenseaza lipsa de implicare. Nu

 

stiu daca m-am facut prea bine inteles.

 

Locatie: 10 prosop curat, gel de dus, baie super ok.

 

Amenda: 200 lei o ora

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Acum are numar nou 0724950888

Locatia langa scoala Spectrum unde se infunda drumul perpendicular pe bulevard, la un bloc cu copertina rosie la parter.

Locatoa curate OK, MAI ARE O COLEGA BRUNETA.

O femeie cam la 30 de ani, bine intretinuta. E cea din poze, doar ca pozele o avantajeaza , era mai slaba cind le-a facut.

Un plus faci dus inainte , prosop curat. A facut si ea dus.

Acum actiunea , nistea tingeri destul de OK, se unduieste se uita in oglinda de pa dulap. Un oral fara istoric , nimic deosebit un dute vino cu gura pe pula.

Cam nasol ca n-ai voie sa stringi de sini ca o doare, n-ai voie mana la pizda.

Trecut la normal s-a urcat deasupra si dansa dupa o muzica de ea stiuta cu ochii inchisis, dar din corp. Pula mea era captiva intr-o pizda si atait. Am solicitat mama iedului si dat in ea pina la finalizare. A stat ca o gonflabila.

Am luat o pauza si am sta un pic de vorba.

Desi platisem o ora dupa vreo 40 de minute a batut cineva la usa. Renuntasem oricum la ideea de al doilea numar.

 Locatie:9 ferita de ochii lumii si curata

Aspect :7-8 are urme de celulita, desi are ceva tite si cur intresant

Oral:5

Normal 5

Cocluzie :DE EVITAT

200RON aruncati pe apa sambetei. Futut o femeie relative aratoasa(intorci capul dupa ea pe strada), dar care a stat ca o gonflabila

 

POPUN MUTAREA LA DE EVITAT

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...