Sari la conținut

0756276590


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea azi ca am fost liber de la munca si cu ceva bani in buzunar am zis sa ma uit putin pe evenimetul sa vad daca o mai  aparut vreo fata noua . Sun la cateva numere de telefon ba sunau si nu raspundeau ba aveau telefonul inchis posibil erau ocupate accele fete si de asta aveau telefonul inchis sau nu raspundeau. Am sunat la accest nr de telefon 0756276590 si a raspuns o fata destul de ok la voce dar sunt 2 fete si se deplaseaza si fac si sex in masina sau la client acasa. Pe urma am intrebat de tarife si ea mi-a zis 100 de ron 1 finalizare si 200 de ron 1 ora si zic ok si o intreb daca accepta sa facem sex in masina si ea mi-a zis ca da si o intreb de unde sa vin sa te iau si  ea imi zice sa ma duc sa o iau din galata din statia de autobuz de la Lidl. Zic ok ne intalnim ma urc in masina si ajung acolo parchez masina la supermarchet si o sun sa ii spun ca am ajuns si ea imi zice ca vine cu colega ca daca nu imi place de ea poate o aleg pe colega ei dar mi-a zis sa mai astept 10 min ca se imbraca si vin imediat. Dupa 10 sau 15 min observ 2 fete in parcare la supermarchet si imi  suna si telefonul ma uit la telefon si ma uit si la accele 2 fete si erau accele fete una din fete era cu telefonul la ureche. Cand le-am vazut cum aratau si cum erau imbracate nu am mai raspuns la telefon si am intrat in magazin mi-am luat o sticla de suc si pe urma m-am urcat in masina si am plecat  si nu  m-am mai intalnit cu accele 2 fete si nu  am mai cheltuit aiurea niste bani. Prefer sa strang accesti bani si mai pun niste bani data viitoare cand vreau sa merg la o fata si ma duc la o fata calumea si ok care merita accesti bani .

 

Aspectul fizic a celor 2 fete este: una din fete este satena vreo 55 de kg 1:65 si adoua fata tot cam asa :1:60 sau 1:65 si vreo 55 sau 60 de kg se cunoastea ca este putin mai plinuta ca colega ei. Au varsta 18 si 19 ani asa scrie in anutul din evenimetul.

 

Tarife: 100 ron o finalizare si 200 ron 1 ora.

 

Anutul din Evenimetul este : Două fete, non-stop. Abisul plăcerilor, senzualitate, erotism, delicioase, la tine sau la hotel. Suntem 2 fete lipsite de prejudecăţi şi inhibiţii, mereu atente la dorinţele tale. 18 şi 19 ani. tel 0756276590.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bai vasile dincu magar esti tu  nu  ma face tu pe mine magar ai inteles? esti cumva pestele acestor 2 fete? dece te oftigi asa de mult si  ma jignesti?  sau mai  bine zis fetite ca nici nu par  de 18 sau  19 ani . Nu cred ca mai avea nici un rost sa raspund la telefon pur si simplu le-am refuzat elegant fara sa mai raspund la telefon chiar nu avea rost sa ma mai intalnesc cu acceste fete . Si nu sunt client tepar cum zici tu am fost  la multe fete din iasi si  nu am tras teapa la nici  o fata cunosc multe fete depe forum si nu  au acceasta parere ca tine adica ca sunt  client  tepar. Si mai cunosc si multa lume depe forum si  stie ca nu sunt  client  tepar cum zici tu. Si nu mai bate tu apropouri sa fiu trecut la clienti tepari pt ca vorbesti aiurea si jignesti lumea putem sa vorbim si civilizat fara sa ne jignim. Dar se pare ca tu nu stii accest lucru .Banuiesc ca  esti  un presupus peste care te oftigi ca fetele tale nu au  mai prins un client de ma jignesti. Eu am zis niste informatii despre accest numar de telefon . Nu  mai  raspund  nu vreau sa fac chat sau off-topic aici. Iar daca te-am suparat  cu ceva sau deranjat cu ceva eu imi cer scuze . Si daca am gresit cu ceva pe forum cum zici tu sa fiu trecut la clienti tepari las sefi accestui forum sa ma penalizeze fara nici o  suparare sau fara nici o problema . Eu zic ca tu ai gresit  mai mult ca mine pentru ca mai jignit si ai facut off-topic.dar sa lasam sefi accestui forum sa decida cine a gresit poate am gresit eu sau poate ai gresit tu . Acum sa astepteptam ce masura iau sefi acestui forum si pe cine penalizeaza .  Imi cer scuze pentru off-topic.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare ,curvari maestri!

Am incercat marea cu degetu trimitand mesaje la numarul din topic si.. hai sa va povestesc ce si cum:

 

Am discutat initial daca  sint disponibile, ce tarif cer si daca au locatie

 

Am trimis multe multe mesaje, cateodata mai suna ocupat(mai incercam sa si sun) dar intr-un final am stabilit sa ne intalnim undeva in tatarasi pe la 1 si ceva noaptea .Din discutie ea zicea ca a rezolvat cu locatia ,la o pensiune din zona (nu fac reclama) ,dupa cum am solicitat, am vrut-o pe aia mai slabuta , isi zice Geanina . Ok.. pana aici bun

A coborat din respectiva pensiune dupa vreo 5 min de asteptare , dar a coborat, nu a tras teapa . Fetiscana cu pricina, o tipa mignon, cum zic si pretenasii de mai sus, cam la 1.60 , nu foarte buna la corp, la fatza, acceptabila, imbracata relativ prost . La telefon zicea ca a rezolvat de camera, 100 lei,dar de fapt nu vorbise nimic cu receptioneru si a trebuit sa merg in Tudor, la un hotel unde mi-am mai facut de cap.

 

Dupa ce am urcat in camera desi ne intelesesem la 1h jumate- 250 de lei, a inceput sa o dea cotita, ca ea peste o ora are treaba si ca accepta 200 lei , o ora . Fiind statut de cam mult timp, am acceptat , deja ma implicasem prea mult .S-a dezbracat imediat, si sincer am cam ramas dezamagit , are sanii cu vene vizibile ,ceea ce pt mine nu e deloc ok, si o pisicuta.. mare pentru varsta si greutatea ei, si neepilata . A inceput cu un pic handjob, apoi incet incet cu BJ ,dar cam grabita, si fara DT , neprotejat (sper sa nu fi luat ceva, parea totusi curata) si apoi repede sa-mi puna caciulita .Sincer de la toata graba asta, si l-a mai pus si aiurea, a prins si aer ,dar a reusit ea cumva . Partea naspa ca de la atatea fastaceli gogu a meu nu mai era asa bucuros ca mai inainte . Am incercat cu ea normal dar fara prea mult succes,ba nu statea bine, ba are picioru dedesubt, cam dezastru la sex normal. Am zis ca pierd vremea si i-am zis sa treaca din nou la handjob si BJ pana am terminat prima data ,dar imediat ce mi-am dat drumu s-a oprit de parca ar fi fugarit-o rusii...

 

Apoi a facut un dus rapid, am vrut sa ma bag cu ea in dus, si a cam refuzat , dupa care mi-am desfacut o bere, si in 5 minute eram iar good-to-go  . BJ iar, prezervativ iar,a stat deasupra , da sincer nu prea simteam nimic, si mi-am zis ca is satul de normal, vreau BJ si tit-fucking , si mi-am dat f greu drumul a 2-a oara , tot se oprea exact cand era mai bine,si trebuia iar sa o pun la aparat ,in sfarsit m-a terminat, la fel , dupa ce am vazut ca termin, n-a mai insistat putin, exact cand te simti si tu mai bine, a sarit din pat imediat.

 

Ca si recenzie, sincer , sint dezamagit ,dar avand in vedere ca nu a tras teapa, si-a facut totusi treaba as da

 

 Nota 7 la oral, la normal nota 6 pt ca nu se implica si nu era stramta , GFE nota 7 , se uita un pic mai ciudat,cand vedea ca termin greu

  • Locatia - am gasit si platit eu locatia , de preferat sa aveti locatie proprie
  • Modalitatea de contact (telefon, mess)  - numarul de mai sus
  • Programul de lucru - sincer nu stiu, a raspuns totusi si la 1 noaptea la mesaje
  • Tarifare - 200 / 1 h , accepta BJ, normal, fara CIM , fara anal

Sa ne auzim de bine, poate voi fi mai norocos data viitoare

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...