Sari la conținut

shemalegabrielle 0723637386 sau 0762155759 militari


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

stii ce imi place la ȚIGĂNCILE astea ca tine

Când vad ca nu imi pot face face pt ca am atitudinea peste gradul tau de suport încep sa jignească. Dar esti prea ieftina pt valoarea mea fai POPONARA esuata ce esti. Pai nu aratzi nici 2% pe lângă cum arata iubita mea prietena Gabi.

 

 

P.S ----- Mai spălați in plm ciorapii de la sutien ca au început sa se imputa si eventual mai unge-te cu niste cremuță poate iti cresc si tie tatzele mai mari.

 

Iar despre parul tau natural cunoaștem si noi ca si extensiile tot peruci se cheama dar fiind prea scunda de inaltime nu ai de unde sa stii asta si mai lasa in plm iarba ca TIA dat neuronii peste cap.

 

Deja faci spume din cate vad.

 

Stergete la Gura când Vb cu mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Bai bulangiule du-te in mortii marii de chelios plin de sifilis. Neam de nemaul matii nu are parul care il am eu in cap. Mars in mortii matii la mata in cucurus

acolo de unde ai venit

asta e ,,,anda queen '''' ?
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven

i-am mai spus si eu ca e jale nu vrea sa asculte,cu atitudinea asta nu face mare branza dar ea stie mai bine, go on Ando!decat barbat mai bine ii sade asa femeie,ma rog o tentativa. :laugh2  e aiurea daca ajungi sa te certi si cu cele ca tine(chiar daca nu semeni cu niciuna) e clara treaba ca ai o problema cu toata lumea,trist...pacat de tine  

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

da ce credeti ca e vre-o MISS? e un rrom din cumunitate care crede ca face si el un ban usor cu o peruca de plastic in cap si un tupeu iesit din comun

da ce urat e , cum dracu poți sa mergi la așa creatura? nici sa îmi dea bani nu ias arată cocoselu( îmi moare instantaneu ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 1
  • Oras:Bucuresti sect 1

Xboger credema ca ma doare fix in cur de comentariile lor. Iar pe cioara de Da urle cunoaștem ca e curva lesinata si drogata care sta cu droaia de țigănci drogate in casa dar comenteaza si ea ca nu și-o băgat nimic la vena momentan.

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

lasa flo ca daca nu o vedeai asa mergeai,cunosc :laugh2

stai liniștit ca am mai dat de uratanii dinastea prin brasov dar am plecat cu viteza a treia 😀😀😀
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...