Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns dupa ceva vreme din nou la Noblesse intr-o noapte.Am avut de ales dintre 3 fete.Alte doua ieseau din tura in 20 de minute si desi nu erau in masaj nu mi-au mai fost prezentate.Mi-ar fi placut sa le vad si eventual daca imi atragea atentia vreuna sa revin ulterior.

 

Am ales-o pe Sabrina, cea mai diferita dintre ele.Diferita prin aspect, tinuta si mai tarziu aveam sa constat ca era diferita si din alte puncte de vedere.

Fata e punkerita, imbracata in pantaloni, ceea ce vezi mai rar intr-un salon de masaj, tocuri butucanoase, piercuri, tatuaje interesante.In camera s-a prezentat intr-un halat de matase fin, sexi si aceleasi tocuri ceea ce am apreciat.De-a lungul vremii au fost si maseoze care au refuzat categoric sa isi faca aparitia pe tocuri si in camera de masaj.

 

Ce pot sa va spun despre Sabrina, este ca in ciuda aspectului ciudat, unic, feminitatea este la ea acasa.Aveam sa descopar pe parcursul orei petrecute cu ea o feminitatea clasica, aproape romatica, usor contrastanta, repet, cu tatuajele, freza, piercurile ce-i dau un aspect aparent dur, ferm.

 

Masajul de relaxare bun, cel erotic foarte interesant, de la clasicele unduiri si atingeri de masaj erotic pana la abandonul ei in urma atingerilor mele.A fost un masaj la care fiecare dintre noi a raspuns cu gemete, pasiune, atingeri intime practic motivul pentru care mergem la masaj si anume erotismul.Orgasmul meu a fost intens, exploziv si relaxant in acelasi timp.Sabrina se pricepe si pentru asta o recomand cu amendamentul ca nu veti gasi o "printesa" in sensul manelistic, ci o Xena razboinica si feminina in acelasi timp.

 

Note Sabrina:

 

aspect 8

prezentare 9, tocuri, un halat finut, mi-ar fi placut si un machiaj feminin, usor strident, cred ca ar prinde-o bine

masaj de relaxare 9

masaj erotic 9

GFE 10

igiena 10

 

Pentru Noblesse: eu personal nu am remarcat schimbari in salon, dar nici nu am critici legate de mobilier, renovare, etc.

In schimb "magia disparuta" asupra careia faceati referire mai sus citandu-l pe George333, tine nu atat de  aspecte statice, obiecte, confort, preturi cat de  partea vie a salonului anume personalul, fetele.Poate pentru un client nou nu e nimic remarcabil sau in neregula vizitand salonul, dar pentru unii dintre noi care am prins alte 2,3 generatii de fete fara sa vrem, judecam comparativ.

Ma uitam pe propriile-mi recenzii la salon si doar enumerand random niste nume care imi vin in minte acum Patricia, Ana-Maria(categoria model), sau Vera o basarabeanca blonda, Katty, cat si alte multe fete al caror nume nu il mai stiu, ma fac un pic nostalgic vizand acea perioada, cand nu stiam ce sa aleg.

 

Iti multumim frumos pentru recenzia obiectiva facuta salonului si maseuzei Sabrina. Cred ca ai caracterizat-o pe Sabrina chiar mai bine decat am putea noi sa o facem, si lucram cu ea de ceva vreme. Am adauga ca ea este si maseuza profesionista de intretinere si relaxare, si a urmat cursurile in ultimele 12 luni, din pasiune. Nu e vorba doar de diploma, cum au alte fete, chiar ii place domeniul acesta. Acum din ce stim urmeaza un curs pentru masaj terapeutic. Pentru cei dintre voi care isi doresc sa puna accent si pe aceste laturi ale masajului, o recomandam cu incredere.

Sabrina lucreaza in acest weekend dupa orele 16 pana dimineata urmatoare.

Legat de celelalte fete de care ne-ai zis, Katy a revenit in echipa noastra de ceva timp si e de gasit seara dupa orele 20-21, cam 5 seri pe saptamana.

 

Nu uitati ca pana in ora 20 suntem in promotie la toate tipurile de masaj, toate preturile noastre sunt mai mici.

 

Weekend placut tuturor!

 

Va asteptam cu drag...

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA

29.sept.2018

 

www.private-massage.ro

Tel +40727148861 & WhatsApp

Str. Leonida nr. 8, Bucuresti

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns dupa ceva vreme din nou la Noblesse intr-o noapte.Am avut de ales dintre 3 fete.Alte doua ieseau din tura in 20 de minute si desi nu erau in masaj nu mi-au mai fost prezentate.Mi-ar fi placut sa le vad si eventual daca imi atragea atentia vreuna sa revin ulterior.

 

Am ales-o pe Sabrina, cea mai diferita dintre ele.Diferita prin aspect, tinuta si mai tarziu aveam sa constat ca era diferita si din alte puncte de vedere.

Fata e punkerita, imbracata in pantaloni, ceea ce vezi mai rar intr-un salon de masaj, tocuri butucanoase, piercuri, tatuaje interesante.In camera s-a prezentat intr-un halat de matase fin, sexi si aceleasi tocuri ceea ce am apreciat.De-a lungul vremii au fost si maseoze care au refuzat categoric sa isi faca aparitia pe tocuri si in camera de masaj.

 

Ce pot sa va spun despre Sabrina, este ca in ciuda aspectului ciudat, unic, feminitatea este la ea acasa.Aveam sa descopar pe parcursul orei petrecute cu ea o feminitatea clasica, aproape romatica, usor contrastanta, repet, cu tatuajele, freza, piercurile ce-i dau un aspect aparent dur, ferm.

 

Masajul de relaxare bun, cel erotic foarte interesant, de la clasicele unduiri si atingeri de masaj erotic pana la abandonul ei in urma atingerilor mele.A fost un masaj la care fiecare dintre noi a raspuns cu gemete, pasiune, atingeri intime practic motivul pentru care mergem la masaj si anume erotismul.Orgasmul meu a fost intens, exploziv si relaxant in acelasi timp.Sabrina se pricepe si pentru asta o recomand cu amendamentul ca nu veti gasi o "printesa" in sensul manelistic, ci o Xena razboinica si feminina in acelasi timp.

 

Note Sabrina:

 

aspect 8

prezentare 9, tocuri, un halat finut, mi-ar fi placut si un machiaj feminin, usor strident, cred ca ar prinde-o bine

masaj de relaxare 9

masaj erotic 9

GFE 10

igiena 10

 

Pentru Noblesse: eu personal nu am remarcat schimbari in salon, dar nici nu am critici legate de mobilier, renovare, etc.

In schimb "magia disparuta" asupra careia faceati referire mai sus citandu-l pe George333, tine nu atat de  aspecte statice, obiecte, confort, preturi cat de  partea vie a salonului anume personalul, fetele.Poate pentru un client nou nu e nimic remarcabil sau in neregula vizitand salonul, dar pentru unii dintre noi care am prins alte 2,3 generatii de fete fara sa vrem, judecam comparativ.

Ma uitam pe propriile-mi recenzii la salon si doar enumerand random niste nume care imi vin in minte acum Patricia, Ana-Maria(categoria model), sau Vera o basarabeanca blonda, Katty, cat si alte multe fete al caror nume nu il mai stiu, ma fac un pic nostalgic vizand acea perioada, cand nu stiam ce sa aleg.

Nu ti s-a parut dusa cu sorcova ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Puteti sa postati niste poze cu Katy si cu alte fete noi care lucreaza acolo dar n-au poze pe site ?

 

Buna,

Fotografii cu Katy vor aparea curand in profilul dedicat ei de pe site. Katy, pentru cei care o cunosc din trecut, are ca atu trasaturi ale chipului foarte frumoase si ochi minunati, insa de data aceasta a ales ca fotografiile sa fie doar cu corpul si de aceea nu prea ne-am grabit sa le postam pe site. Insa, in urma solicitarii tale, o vom face zilele urmatoare. Celelalte maseuze sunt prea noi ca sa aiba profile si foto, daca vor ramane la noi in echipa vor aparea si ele alaturi de celelalte fete in galeria foto maseuze.

 

In alta ordine de idei, ne bucuram ca avem deja 9 persoane, membri ai forumului, care sunt inscrise deja la tragerea la sorti pentru concursul cu premii de maine... ne gandeam sa o facem live pe Facebook la o anumita ora, ce ziceti?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Magia a disparut de cand a plecat Francesca.

 

Period. 

 

Bine, ne-ai convins sa facem demersurile necesare in scopul de a vedea daca putem cumva reface aceasta parte a magiei, care din punctul tau de vedere era prezenta Francescai!

 

Nu uitati, suntem in PROMOTIE intre orele 12-20, toate masajele sunt mai ieftine, si daca incepeti masajul la 20.00 platiti tot pret promotional!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Un salon de nota 0

-O ora înseamnă 30 minute

-inca nu te așezi bine si fata te întreabă : "nu vrei sa te simți mai special contracost"

Ce nesimțire.

-receptie 0.

Feriti-va de acest salon, seara placuta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumim celor 9 participanti la prima editie a concursului nostru cu premii in masaje gratuite.

 

 

Ca sa ii incurajam pe cei inscrisi, am decis sa oferim nu un premiu, ci doua premii!

 

Doi dintre cei inscrisi vor castiga deci cate un masaj gratuit.
 

Vom face tragerea la sorti si vom posta aici foto si video, azi, luni!

Succes tuturor...

post-107928-0-05258300-1538351762_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

REZULTATE CONCURS CU PREMII IN MASAJE GRATUITE, EDITIA 1

Felicitari celor 2 membri ai forumului care , in urma tragerii la sorti, au castigat cate un masaj erotic clasic la salonul nostru!

 

rodrigoilcapo

 

mc hammer

Tragerea la sorti a fost efectuata de Sabrina, iar ca juriu pentru verificarea corectitudinii extragerii au fost Diana receptionera si Bella maseuza.

Speram sa va placa videoclipul, din pacate desi are sub 20Mb nu l-am putut atasa la aceasta postare, o sa il incarcam la noi pe site sau pe youtube si va dam linkul.

 

In timpul regulamentar anuntat, respectiv pana duminica 30.09.2018 ora 22.00, s-au inscris 9 participanti la acest concurs.

Va multumim tuturor!

Masajele castigate trebuie efectuate in saptamana 01-07 Oct 2018, cu programare in prealabil. La receptie in momentul platii veti spune ca sunteti castigator la concurs editia 1 si veti furniza receptionerei codul de discount primit dinspre noi.

 

I-am ruga pe moderatorii forumului daca e posibil ca sa trimitem catre ei codurile de discount 100% si sa le redirecteze pe adresele de email catre cei doi membri castigatori, noi neavand posibilitatea sa stim exact care sunt membrii, stim doar username-urile lor.

Sau spuneti voi alta varianta daca credeti ca exista.

 

 

 

 

post-107928-0-10346600-1538399078_thumb.jpeg

post-107928-0-17582800-1538399090_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trimis catre administratorii forumului codurile de discount pentru castigatori.
Deoarece si aceasta varianta e o premiera, vrem sa rugam pe rodrigoilcapo si pe mc hammer sa ne confirme aici daca intra in posesia lor.

Doar atunci le vom activa ca sa poata fi folosite de catre ei.

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am trimis catre administratorii forumului codurile de discount pentru castigatori.

Deoarece si aceasta varianta e o premiera, vrem sa rugam pe rodrigoilcapo si pe mc hammer sa ne confirme aici daca intra in posesia lor.

Doar atunci le vom activa ca sa poata fi folosite de catre ei.

o varianta simpla sa va demonstreze ca sunt ei, este sa va arate pe telefon ca sunt logati cu aceste conturi si nu mai este nevoie de vreun cod.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Am trimis catre administratorii forumului codurile de discount pentru castigatori.

Deoarece si aceasta varianta e o premiera, vrem sa rugam pe rodrigoilcapo si pe mc hammer sa ne confirme aici daca intra in posesia lor.

Doar atunci le vom activa ca sa poata fi folosite de catre ei.

nu sm primit nimic de la Pisicut

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu sm primit nimic de la Pisicut

 

Buna,

 

Daca nu primesti codurile respective, putem face si varianta propusa de batranul george, care spunea ca "o varianta simpla sa va demonstreze ca sunt ei, este sa va arate pe telefon ca sunt logati cu aceste conturi si nu mai este nevoie de vreun cod."

 

Doar ca va rog sa nu uitati sa va faceti programare la noi la receptie, suntem si saptamana asta in PROMOTIE ZILNICA intre orele 12-20 si dorim sa aveti suficiente domnisoare din care sa alegeti.

post-107928-0-11127900-1538479811_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iata conversatia noastra cu Admin, din care reiese ca trebuie sa gasim alta modalitate de a transmite codurile de discount.
Intrebare: Am observat ca acum nu putem trimite mesaje private catre membri, insa daca devenim membri premium putem trimite mesaje private catre membrii forumului?
Asta ar rezolva rapid orice problema.

 

TIchet
Coduri de discount 100% pentru castigatori concurs #OVQ-228917 · Publicitate
Noblesse Unic ·  19 ore în urmă
Buna seara,

Va rugam frumos daca puteti sa transmiteti catre userii de mai jos in privat codul aferent de discount pentru a putea permite lor sa faca masajul gratuit pe care l-au castigat la concurs editia 1.

rodrigoilcapo
COD DISCOUNT 100% - aaabbbcccddd
mc hammer
COD DISCOUNT 100% - aaabbbcccddd

Va multumim pentru suport

--------------
Administrator ·  8 ore în urmă
buna
puteti anunta pe topic castigatorii daca doriti
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nici n-o sa primesti. Esti pe lista neagra. Vor fi exclusi toti tantalaii !

Iar ti-a inghetat neuronul, marto?

Se stie ca tu gandesti cu fundul, asa ca iti sugerez sa-i faci un masaj: iti bagi un deget in cur si-l mangai tandru. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am postat pe pagina noastra de Facebook videoclipul cu tragerea la sorti aferenta Concursului cu premii in masaje gratuite, editia 1, concurs ce s-a adresat membrilor acestui forum. Daca va place ideea, facem in continuare, ce ziceti? Sau intai sa asteptam o parere de la cei doi care isi vor "ridica" premiile saptamana asta?

In alta ordine de idei, nu ne-a zis inca nimeni daca membrii premium pot da mesaje private intre ei, stiti vreunul daca se poate?

link video
https://www.facebook.com/privatemassagespa/videos/242102926471542/
 

Si nu uitati,  suntem si saptamana asta in PROMOTIE ZILNICA intre orele 12-20!

Va asteptam

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Am postat pe pagina noastra de Facebook videoclipul cu tragerea la sorti aferenta Concursului cu premii in masaje gratuite, editia 1, concurs ce s-a adresat membrilor acestui forum. Daca va place ideea, facem in continuare, ce ziceti? Sau intai sa asteptam o parere de la cei doi care isi vor "ridica" premiile saptamana asta?

In alta ordine de idei, nu ne-a zis inca nimeni daca membrii premium pot da mesaje private intre ei, stiti vreunul daca se poate?

 

link video

https://www.facebook.com/privatemassagespa/videos/242102926471542/

 

Si nu uitati, suntem si saptamana asta in PROMOTIE ZILNICA intre orele 12-20!

Va asteptam

putem da mesaje

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...