Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * - - 2 Voturi

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
242 raspunsuri in acest thread

#241 noblesse unic

noblesse unic

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 41 Postari:
  • Inscris la:
    29 January 2014
  • Reputatie: 17

Postat 01 June 2018 - 12:08 AM

Draga Ultravox,

Te rog sa accepti scuzele noastre pentru situatia creata.

Ceea ce ai semnalat tu era adevarat.

Din cauza unui bug la website, pe listarea de grup a maseuzelor profilul lui Alice inca aparea ca fiind activ.

In lista individuala a maseuzelor, lista folosita de 90% dintre clienti si de aproape toti cei cu dispozitive mobile, nu aparea profilul lui Alice, de aceea nici macar noi nu ne-am dat seama.

Am remediat problema semnalata astfel incat site-ul sa reflecte in totalitate faptul ca nicio maseuza cu numele Alice nu mai lucreaza la noi momentan.

Iti multumim pentru feedback.

Si pe final o veste buna pentru cunoscatori: Katy is back!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA
    01.iunie.2018
    www.private-massage.ro

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#242 johnny plimbaretul

johnny plimbaretul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 22 Postari:
    • Inscris la:
      07 March 2016
  • Reputatie: 13

Postat 24 June 2018 - 11:47 PM

Am fost pentru prima data la acest salon , iar prima impresie a fost foarte buna. Pro: locatia centrala, foarte curata, program prelungit in weekend, fete pe toate gusturile. Contra ar fi preturile cam mari pentru bugetul meu :D. Am ales-o pe Lavinia, dar mi-a fost foarte greu sa ma hotarasc.
    Recunosc ca erau fete care aratau mai bine decat ea, dar la alte saloane placerea maxima nu a fost neaparat cu cea mai frumoasa dintre fete, iar cu Lavinia m-am simtit super bine. Pacat ca lucreaza doar in weekend. Are si poze pe site, dar fiind veche in echipa, ultimele par mai de actualitate. Oricum, sanii ei sunt de nota 10!
    Note:
    Aspect :9
    Masaj relaxare: 10
    Masaj erotic: 10
    Sper sa ne revedem curand :)

PS. Niciun salon in militari? Chiar asa de slaba e piata aici? Asta e unul din motivele pentru care merg foarte rar la masaj. As deschide eu unul, dar sigur m-ar parasi nevasta :))
    • 0

#243 noblesse unic

noblesse unic

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014
  • Reputatie: 17

Postat 04 July 2018 - 06:34 PM

johnny plimbaretul

Postat 25 June 2018 - 02:47 AM

Am fost pentru prima data la acest salon , iar prima impresie a fost foarte buna. Pro: locatia centrala, foarte curata, program prelungit in weekend, fete pe toate gusturile. Contra ar fi preturile cam mari pentru bugetul meu  :D. Am ales-o pe Lavinia, dar mi-a fost foarte greu sa ma hotarasc. 
    Recunosc ca erau fete care aratau mai bine decat ea, dar la alte saloane placerea maxima nu a fost neaparat cu cea mai frumoasa dintre fete, iar cu Lavinia m-am simtit super bine. Pacat ca lucreaza doar in weekend. Are si poze pe site, dar fiind veche in echipa, ultimele par mai de actualitate. Oricum, sanii ei sunt de nota 10!
    Note:
    Aspect :9
    Masaj relaxare: 10
    Masaj erotic: 10
    Sper sa ne revedem curand  :)

PS. Niciun salon in militari? Chiar asa de slaba e piata aici? Asta e unul din motivele pentru care merg foarte rar la masaj. As deschide eu unul, dar sigur m-ar parasi nevasta  :))

Draga Johnny Plimbaretul,

Iti multumim pentru recenzie si ne bucuram ca ti-au placut atat locatia noastra, cat si fetele si masajul erotic de care ai avut parte.
    Te mai asteptam si alta data pe la noi!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA
    04.iulie.2018

www.private-massage.ro
    Tel +40727148861
    Str. Leonida nr. 8, Bucuresti

• 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi