Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 1 Voturi

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
162 raspunsuri in acest thread

#161 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    29 January 2014
  • Reputatie: 6

Postat 03 November 2017 - 04:31 PM

Cand se intoarce Francesca din Italia? 

Buna ziua,

Va multumim pentru interesul aratat pentru serviciile oferite de salonul de masaj Noblesse Unic.

Sunt deja cateva luni de cand Francesca nu mai face parte din randul maseuzelor noastre.
    Nu pastram legatura cu fetele care nu mai muncesc la noi si din pacate nu va putem oferi detalii despre viata ei privata din acest moment. Nu exista planificata nicio intoarcere a Francescai in echipa noastra.

Avem acum o echipa mai putin numeroasa de maseuze, insa fetele sunt tinere, frumoase si dornice sa ofere servicii de calitate.

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
    03.nov.2017

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#162 spartacus

spartacus

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2012
  • Reputatie: -2

Postat 07 November 2017 - 04:05 PM

Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

• 2

#163 skank hunt 77

skank hunt 77

Serious Contributor

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 220 Postari:
    • Inscris la:
      31 October 2017

Postat 08 November 2017 - 03:55 AM

Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

Fiindca a plecat Francesca, de aia!

Ea era frumusetea  si fruncea salonului.

Macar daca ar face ceva si in loc sa tina vreo 10 maseuze urate si amatoare degeaba , mai bine ar angaja doar 3 maseuze profesioniste si sexy.

Ce naiba, incep toate saloanele sa fie ca HOT ANGELS.

Aceasta postare a fost editata de skank hunt 77: 08 November 2017 - 04:08 AM

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi