Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 1 Voturi

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
203 raspunsuri in acest thread

#161 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Inscris la:
    29 January 2014
  • Reputatie: 13

Postat 03 November 2017 - 04:31 PM

Cand se intoarce Francesca din Italia? 

Buna ziua,

Va multumim pentru interesul aratat pentru serviciile oferite de salonul de masaj Noblesse Unic.

Sunt deja cateva luni de cand Francesca nu mai face parte din randul maseuzelor noastre.
    Nu pastram legatura cu fetele care nu mai muncesc la noi si din pacate nu va putem oferi detalii despre viata ei privata din acest moment. Nu exista planificata nicio intoarcere a Francescai in echipa noastra.

Avem acum o echipa mai putin numeroasa de maseuze, insa fetele sunt tinere, frumoase si dornice sa ofere servicii de calitate.

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
    03.nov.2017

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#162 spartacus

spartacus

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2012
  • Reputatie: -2

Postat 07 November 2017 - 04:05 PM

Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

• 2

#163 skank hunt 77

skank hunt 77

Serious Contributor

• VIP Member
    • 220 Postari:
    • Inscris la:
      31 October 2017
  • Reputatie: -469

Postat 08 November 2017 - 03:55 AM

Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

Fiindca a plecat Francesca, de aia!

Ea era frumusetea  si fruncea salonului.

Macar daca ar face ceva si in loc sa tina vreo 10 maseuze urate si amatoare degeaba , mai bine ar angaja doar 3 maseuze profesioniste si sexy.

Ce naiba, incep toate saloanele sa fie ca HOT ANGELS.

Aceasta postare a fost editata de skank hunt 77: 08 November 2017 - 04:08 AM

• 0

#164 radu raddu12

radu raddu12

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2017
  • Reputatie: 0

Postat 04 December 2017 - 09:56 PM

Buna seara,

Citind postarile anterioare ale clientilor, nu ma pot abtine sa nu spun ce am patit la acest salon. Am sunat pentru o programare si mi-a raspuns o dra cam iritata. Nu am dat o mare importanta acesyui aspect, punand pe seama faptului ca suntem oameni si putem fi stresati sau poate nu avem o zi buna. Am mers la adresa indicata cu prietenul meu si de acolo a inceput "distractia". Cand am intrat ne-a intampinat aceeasi fata (pentru ca am intrebat-o), care s-a demonstrat a fi pana la urma o nesimtita, de parca ar fi fost buricul pamantului. Ne-a prezentat cateva fete nu prea reusite, dar din comoditate am hotarat sa ramanem. Am ales o fata blonda/satena slabuta la o prima vedere si am mers in camera. Baia destul de curata si camera draguta. Dupa ceva timp apare si dra care mirosea a fum de tigara. M-am uitat mai bine la silueta ei ca sa observ o singura forma si mai exact un spate arcuit, dar si o strucura osoasa proeminenta, care nu provoca decat inversul unei erectii. A inceput masajul, ca dupa putin timp sa vrea sa se apuce de cel final, insa fara sa existe erectie avand in vedere calitatile ei feminine. Vizibil ofuscata ca nu isi poate continua treaba si-a oferit serviciile sexuale, spunadu-mi ca o sa fie mai excitabil asa. Am acceptat si am intrebat cat costa. Suma propusa de fata fiind una destul de mare pentru imaginea ei am refuzat, dupa care foarte suparata mi-a spus sa ies din camera. Apoi i-am spus sa negociem si am ajuns pana la urma la o suma acceptata de amandoi, pentru sex normal. Desi nu am simtit mare lucru fata fiind destul de larga am constat la sfarsit ca mi-au aparut niste furnicaturi la nivelul penisului. Am intrebat-o si mi-a spus ca nu are probleme, nici nu ma asteptam sa-mi spuna un adevar. Cand am terminat, am dorit sa vorbesc cu casierita spunsndu-i ca am o problema. Raspunsul ei plin de sictir a fost "Ce problema?" vazand ca treaba nu sta prea bine m-am lasat pagubas si am plecat cu prietenul meu. Nu imi ramane decat sa vizitez doctor in urma unei vizite la acest salon. Nu doresc si altora sa treaca prin situatia asta.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#165 georgepr

georgepr

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 98 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2015
  • Reputatie: 74

Postat 04 December 2017 - 10:28 PM

Stai sex normal direct neprotejat si ai simtit instant furnicaturi? Suna dubios sa fiu cinstit
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#166 vnv

vnv

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      21 July 2013
  • Reputatie: 6

Postat 05 December 2017 - 12:10 AM

o fi fost si el emotionat  :boob  - cine stie dupa cat timp nu a facut sex :)

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#167 zaiden146

zaiden146

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 93 Postari:
    • Inscris la:
      26 November 2017

Postat 05 December 2017 - 01:22 AM

STAI ASA, SE FACE SEX LA ACEST SALON?

Ce fraier am fost, trebuie sa-i fi propus si eu Francescai o negociere pentru un oral protejat! 

Aceasta postare a fost editata de zaiden146: 05 December 2017 - 01:40 AM

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#168 dorobanti41

dorobanti41

Dorobanti41

• Membru Premium
    • 647 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2017
  • Reputatie: 547

Postat 05 December 2017 - 01:39 AM

Nu e cu sex. Analizează bine recenzia,si o sa vezi ca-i cusută cu ață albă.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#169 zaiden146

zaiden146

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 93 Postari:
    • Inscris la:
      26 November 2017

Postat 05 December 2017 - 01:40 AM

Nu e cu sex. Analizează bine recenzia,si o sa vezi ca-i cusută cu ață albă.

Cum? 

El a zis clar ca maseuza respectiva s-a oferit sa faca sex normal dupa ce i-a oferit in schimb bani suplimentari. 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#170 dorobanti41

dorobanti41

Dorobanti41

• Membru Premium
    • 647 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2017
  • Reputatie: 547

Postat 05 December 2017 - 01:42 AM

Nu cred in povestea lui.
    Cu respect.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#171 radu raddu12

radu raddu12

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2017
  • Reputatie: 0

Postat 06 December 2017 - 03:01 PM

Furnicaturile au existat apoi. Am folosit prezervativ, dar inainte a exista frecare...in fine. Nu stiu ce este ciudat la recenzie, am spus ce mi s-a intamplat, asa cum au spus si altii...si am vazut ca nu sunt singurul care a plecat cu o amintire de la ei. Citeste recenziile trecute, cum s-a ales omul cu ciuperca...si acum si eu.
    • 0

#172 cerone

cerone

Serious Contributor

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 202 Postari:
    • Inscris la:
      28 November 2017

Postat 07 December 2017 - 09:55 PM

Buna seara,

Citind postarile anterioare ale clientilor, nu ma pot abtine sa nu spun ce am patit la acest salon. Am sunat pentru o programare si mi-a raspuns o dra cam iritata. Nu am dat o mare importanta acesyui aspect, punand pe seama faptului ca suntem oameni si putem fi stresati sau poate nu avem o zi buna. Am mers la adresa indicata cu prietenul meu si de acolo a inceput "distractia". Cand am intrat ne-a intampinat aceeasi fata (pentru ca am intrebat-o), care s-a demonstrat a fi pana la urma o nesimtita, de parca ar fi fost buricul pamantului. Ne-a prezentat cateva fete nu prea reusite, dar din comoditate am hotarat sa ramanem. Am ales o fata blonda/satena slabuta la o prima vedere si am mers in camera. Baia destul de curata si camera draguta. Dupa ceva timp apare si dra care mirosea a fum de tigara. M-am uitat mai bine la silueta ei ca sa observ o singura forma si mai exact un spate arcuit, dar si o strucura osoasa proeminenta, care nu provoca decat inversul unei erectii. A inceput masajul, ca dupa putin timp sa vrea sa se apuce de cel final, insa fara sa existe erectie avand in vedere calitatile ei feminine. Vizibil ofuscata ca nu isi poate continua treaba si-a oferit serviciile sexuale, spunadu-mi ca o sa fie mai excitabil asa. Am acceptat si am intrebat cat costa. Suma propusa de fata fiind una destul de mare pentru imaginea ei am refuzat, dupa care foarte suparata mi-a spus sa ies din camera. Apoi i-am spus sa negociem si am ajuns pana la urma la o suma acceptata de amandoi, pentru sex normal. Desi nu am simtit mare lucru fata fiind destul de larga am constat la sfarsit ca mi-au aparut niste furnicaturi la nivelul penisului. Am intrebat-o si mi-a spus ca nu are probleme, nici nu ma asteptam sa-mi spuna un adevar. Cand am terminat, am dorit sa vorbesc cu casierita spunsndu-i ca am o problema. Raspunsul ei plin de sictir a fost "Ce problema?" vazand ca treaba nu sta prea bine m-am lasat pagubas si am plecat cu prietenul meu. Nu imi ramane decat sa vizitez doctor in urma unei vizite la acest salon. Nu doresc si altora sa treaca prin situatia asta.

Da' de ce nu spui ce suma ti-a cerut tipa si, pana la urma, la ce suma v-ati inteles ?

Fata a vrut sa te dea afara din camera ? Breee, ce faci aici ? Cum sa fie asa ceva ?

Ce-i aia "casierita"  la un salon de masaj ? Poate receptionista. Si ce problema vroiai sa-i spui ? Ca te furnica ?

Si "treaba nu statea prea bine" ? Cum adica ?

Fratioare, nu merege, n-ai ticluit-o bine. Reformuleaza, fa-ti alt cont, alt nickname, si baga alta versiune.

Pa !

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#173 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014

Postat 12 December 2017 - 10:22 PM

Buna seara,

Va multumim tutror celor care ati fost cu adevarat clientii Noblesse Unic in anul 2017.
    Va reasiguram ca incercam pe cat posibil sa oferim clientilor nostri o experienta placuta si satisfactie maxima pentru banii cheltuiti la salon.

In urma feedback-ului primit de la clienti, am inceput sa rezolvam din problemele semnalate, si speram ca in cel mai scurt timp sa ne ridicam din nou la inaltimea pretentiilor dumneavoastra.

Astfel:

- am reusit sa completam echipa receptiei cu receptionere dragute si profesioniste, care sa asigure o relatie cat mai amabila cu clientela

- am angajat din nou maseuze tinere si frumoase, asa cum clientii Noblesse Unic au gasit aproape intotdeauna la noi

- numarul maseuzelor este din nou suficient de mare incat sa aveti o posibilitate mai mare de a alege, indiferent de ora la care ne vizitati

- am demarat renovarea spatiului, aceasta se va desfasura treptat si in afara orelor de program, astfel incat sa nu afectam activitatea prea mult

- si in acest scop, am redus din orele de functionare si in continuare ne vom re-ajusta programul, astfel incat sa oferim clientilor o experienta cat mai placuta si de asemenea sa putem avea cat mai multe maseuze pe durata orelor in care avem deschis

- lucram continuu si la imbunatatirea celorlalte aspecte care ne-au fost semnalate, in masura in care am constatat ca este vorba de probleme reale cu care ne confruntam.

Nu uitati,

In cazul oricaror nemultumiri legate de vizitele dvs la noi pe viitor, puteti sesiza direct receptia, la terminarea masajului, sau puteti contacta direct managementul prin intermediul formularului de contact situat la adresa web: ​https://www.private-...unic-bucuresti/

Va multumim inca o data tuturor pentru feedback si pentru ajutorul pe care ni-l oferiti in tentativa noastra continua de a imbunatati serviciile pe care le oferim clientilor Noblesse Unic Bucuresti.

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

Cu consideratie,

12.dec.2017

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#174 jtn1c44

jtn1c44

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      12 December 2017
  • Reputatie: -6

Postat 12 December 2017 - 10:29 PM

In urma feedback-ului primit de la clienti, am inceput sa rezolvam din problemele semnalate, si speram ca in cel mai scurt timp sa ne ridicam din nou la inaltimea pretentiilor dumneavoastra.

FRANCESCA n-a revenit nici acum?  

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#175 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014

Postat 14 December 2017 - 05:43 AM

Buna dimineata,

Sa stiti ca este adevarat ca avem in echipa noastra 15 maseuze tinere si frumoase.

Cum frumusetea este relativa, va asteptam cu o programare sa vedem daca aveti aceeasi parere dupa ce vedeti fetele noastre la o prezentare.

Cu riscul de a va dezamagi, va spunem ca Francesca nu a revenit la noi.

Cu consideratie,

14.dec.2017

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#176 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014

Postat 20 December 2017 - 05:18 PM

Buna ziua tuturor,

Pentru cei care ne-au reprosat ca "umflam" numarul maseuzelor in tentativa de a atrage clienti, va informam ca salonul posteaza zilnic pe pagina de Facebook programul fetelor. E usor de verificat ceea ce spun receptionerele deoarece este si scris ce fete ar trebui sa se afle in salon.

Si cand avem mai multe fete in program, si cand sunt mai putine, programul publicat este real si, in masura in care fetele respective ajung la turele stabilite, coincide identic cu ce maseuze puteti gasi la Noblesse Unic in ziua respectiva.

Pagina noastra de Facebook se afla la linkul:
    https://www.facebook...vatemassagespa/

Va multumim.

Cu consideratie,

20.dec.2017

• 0

#177 batranul george

batranul george

Gold Member

• Membru Premium
    • 868 Postari:
    • Inscris la:
      22 September 2014
  • Reputatie: 252

Postat 20 December 2017 - 09:40 PM

De pe pagina de facebook, inteleg ca masajul de o ora costa 250 de lei.Confirmati?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#178 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014

Postat 21 December 2017 - 12:46 AM

De pe pagina de facebook, inteleg ca masajul de o ora costa 250 de lei.Confirmati?

Buna seara,

In primul rand, ne bucuram ca ati fost clientul nostru in trecut si va suntem recunoscatori de asemenea si pentru sugestiile facute de-a lungul timpului, sugestii care ne-au ajutat in dorinta noastra de a imbunatati serviciile pe care le oferim.

Pagina de Facebook reflecta preturile de "rate card", pe care noi le oferim Non-Membrilor.
    In aceasta categorie le includem, printre altele, pe anumite persoane dintre cei care ne viziteaza fara a se programa telefonic in prealabil.

Toti clientii nostri vechi beneficiaza de preturi reduse, de exemplu masajul erotic nud clasic pe care dvs l-ati vazut la 250 lei pe Facebook, programarile il primesc la pretul de 200 de lei.

In aceasi ordine de idei, masajul erotic nud VIP Fantezie, un produs foarte solicitat la noi la salon, costa 300 de lei.

Sistemul utilizat de noi este cumva similar celui hotelier. In marea majoritate a cazurilor, daca ajungi direct la hotel si rezervi camera direct la preturile afisate in receptie, te costa substantial mai mult decat daca ai rezervat in prealabil direct sau prin site de booking.

Oricum, legat de preturi, ne gandeam si noi sa urmam modelul altor locatii si sa oferim un pret special, uneori, membrilor acestui forum, cochetam cu aceasta idee si ne-am bucura sa o si punem in aplicare cat de curand!

O seara buna!

Cu consideratie,

21.dec.2017

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#179 batranul george

batranul george

Gold Member

• Membru Premium
    • 868 Postari:
    • Inscris la:
      22 September 2014
  • Reputatie: 252

Postat 21 December 2017 - 01:00 AM

Buna seara,

In primul rand, ne bucuram ca ati fost clientul nostru in trecut si va suntem recunoscatori de asemenea si pentru sugestiile facute de-a lungul timpului, sugestii care ne-au ajutat in dorinta noastra de a imbunatati serviciile pe care le oferim.

Pagina de Facebook reflecta preturile de "rate card", pe care noi le oferim Non-Membrilor.
    In aceasta categorie le includem, printre altele, pe anumite persoane dintre cei care ne viziteaza fara a se programa telefonic in prealabil.

Toti clientii nostri vechi beneficiaza de preturi reduse, de exemplu masajul erotic nud clasic pe care dvs l-ati vazut la 250 lei pe Facebook, programarile il primesc la pretul de 200 de lei.

In aceasi ordine de idei, masajul erotic nud VIP Fantezie, un produs foarte solicitat la noi la salon, costa 300 de lei.

Sistemul utilizat de noi este cumva similar celui hotelier. In marea majoritate a cazurilor, daca ajungi direct la hotel si rezervi camera direct la preturile afisate in receptie, te costa substantial mai mult decat daca ai rezervat in prealabil direct sau prin site de booking.

Oricum, legat de preturi, ne gandeam si noi sa urmam modelul altor locatii si sa oferim un pret special, uneori, membrilor acestui forum, cochetam cu aceasta idee si ne-am bucura sa o si punem in aplicare cat de curand!

O seara buna!

Cu consideratie,

21.dec.2017

Suna bine aceasta schimbare de atitudine.Sper ca aceasta schimbare sa se regaseasca si in salon.

Voi reveni cu siguranta la voi.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#180 noblesse unic

noblesse unic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2014

Postat 28 December 2017 - 02:47 AM

Buna seara,

Facem si noi pe aceasta cale un cadou de sarbatori membrilor acestui forum.
    In zilele de 28, 29 si 30 dec 2017, pentru sedintele de masaj incepute intre orele 14-24, oferim un pret special membrilor forumului.

Pretul special inseamna o reducere de 50 ron pentru sedintele de masaj erotic nud cu o maseuza sau masaj erotic VIP fantezie, tot cu o maseuza, sedinte pe care ati dori sa le desfasurati la salonul de masaj Noblesse Unic Bucuresti.
    De exemplu un masaj erotic nud clasic, cu durata de 60 de minute, care costa la pret normal 200 ron, il veti putea efectua la pretul de 150 ron.
    Un masaj erotic nud VIP fantezie cu durata de 60 de minute, care costa la pret normal 300 ron, il veti putea efectua la pretul de 250 ron.
    Reducerile nu se pot cumula cu alte promotii pe care le ofera salonul.

Pentru a putea oferi reducerile, a fi cat mai obiectivi, si a pastra totodata confidentialitatea username-urilor membrilor forumului fatza de receptionere/maseuze, va invitam sa trimiteti un mesaj privat catre pagina noastra de facebook https://www.facebook...vatemassagespa/ sau catre adresa noastra de email contact(at)private-massage.ro si veti primi in cateva ore raspuns cu codul/codurile de discount solicitate, in caz ca vreti sa stati una sau mai multe ore la noi.
    Apoi veniti la salon si doar spuneti ca aveti un cod de discount receptionerei in momentul platii si veti beneficia de reducerea mentionata.

O seara buna!

Cu consideratie,

28.dec.2017

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi