Sari la conținut

a fost cineva la ea ?


Postări Recomandate

Adaugat la data:    23 iunie 2013 18:47


Ultima actualizare: 23 iunie 2013 18:47


Pret: 200 RON


http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/contact.jpgContact: RALUCA


http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/phone.jpgTelefon: 0721153268


http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/email.jpgE-mail: [email protected]


http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/site.jpgSite: matrimoniale


Detalii: ,vino alaturi de cea mai sexi bruneta pentru a-ti indeplini dorintele tale, iti ofer sex oral, normal in dif. pozitii,69, sex intre sani, masaj erotic, poze reale..


pozele par a fi reale


post-47360-0-42407200-1372080977_thumb.jpg

post-47360-0-02027800-1372080987_thumb.jpg

post-47360-0-85046100-1372081065_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost eu si e mare dezamagire ! Locatia pe strada Rapsodiei din nord , cu scara in spatele primului bloc de pe dreapta ! La telefon iti zice pretul 200 de ron , oral normal , oral neprotejat in functie de igiena si diverse fantezii...saruturi , 69 ! Intradevar prezenta e impunatoare , fata e la vreo 1.70 fara tocuri...gen...te primeste pe niste tocuri de vreo 10-12 cm...si iti repeta povestea de la telefon cu fanteziile... ! Am  zis sa ma risc , ca e draguta la fata , are funduletul ok , sanii pareau ok din sutien....cand ajung la pat supriza mare...primul lucru care zice : vezi ca oralul e cu prezervativ , nu fac fara...pai stai asa ai zis in functie de igiena , eu fiind complet ras , facusem dus inainte la locatie , arat cat de cat ok...pana la urma se uita la mn stramba din nas , ca hai bineee fiee...de parca imi facea vreun favor...si la 200 de ron halatul...ne punem in pat incepe sa mi o suga , oralul executat cat de cat ok , scuipa pe ea....nici n-am apucat bine sa-i pun mana pe fundulet...ca iar cu o fata daia scarbita...ca sa sa nu i bag degetul pe undeva...( nici nu intentionam asta la gestul respectiv )...ii dau jos sutienul in timp ce mi-o sugea....alta supriza neplacuta...sanii urati rau...lasati ca niste carpe...o trag mai sus asa pe mn...incercand sa o pup pe gat...imi zice iar cu o fata daia scarbita...ca sa nu ma saruti...si aici ma enervez eu rau...desi iarasi nu aveam intentia sa o sarut...pai stai asa ai zis ca dk am fantezii , ca accepti saruturi..pai da dar nu pe gura....sa ma pupi tu asa pe sani pe corp...in fine...pune prezervativul...termin dupa 5 min cu ea deasupra...ca o paranteza , e f larga....se vede ca e lucrata rau...are km dat peste cap....sincer eu nu va recomand sa mergeti la ea , mai ales la 200 de ron...sunt fete care te duci la ele si nici nu incearca sa te atraga cu prostii de genul " diverse fantezii "....si oricum fac mai multe decat face fata asta...sincer 200 de ron...pt o atitudine in scarba , oral fara finalizare , app am uitat sa zic ca ea nu da nici limbi pe coaie...incearca sa te pacaleasca sa ti faca oralul protejat desi igiena e perfecta...nu arata sincer ca in poze si sincer te pacaleste prezernta ei pe tocuri...are burtica...se vede ca a fost grasuta si a slabit...probabil daia are si sanii f lasati...n-am nik personal cu ea...dar e genul de fata care iti vinde povesti ca e fata de lux , ca iti ofera indeplinirea fanteziilor...dar de fapt e o fata normala , cu f multe defecte fizice...cu o atitudine jegoasa...care incearca sa ti ia banii cat mai repede si sa te tirezi de la ea...SINCER ! NU RECOMAND ! poate doar dk avea 50-60 de ron finalizarea !

  • Like 2
Link spre comentariu

avand in vedere ca a aparut si o recenzie cred ca ar trebui mutat topicul acolo unde ii este locul

Evident poate se modifica si titlul cu numarul de telefon ca sa stie tot poporul ca a fost testata.Eu am intrat cu intentia de a spune ca locul topicului e la intrebari si raspunsuri, dar am ramas surprins sa vad ca exista recenzie.

 

Pisicut, ai cuvantul :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...