Sari la conținut

Salon masaj L'amore 0757317587


Postări Recomandate


  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

 Vreau sa va marturisesc ultima si cea m-ai naspa naspa recenzie.

Anunt in ziarul local Salon masaj erotic L'amore...am zis hai sa incerc.

Locatia este undeva pe str. Matei Basarab, ajuns la locatie,un apartament cu 3 camere cred, amenajat special pentru salon, curat si modern, baie la fel, un minus ar fi ca nu aveau prosop curat, invocand ca au avut multi clienti ,ceea ce nu cred ca e o scuza.

Erau 2 fete o blonda si o bruneta, bruneta parca de etnie, am ales blonda, fata draguta, 24 ani declarati,sani medii putin lasati, fund bunicel, dantura ok, la fata draguta, pana aicea totul e ok, a mers la dush.., ajunsa in camera ramane in chiloti,stinge lumina, fara lumanari,etc doar muzica ambientala,  imi spune sa ma asez pe burta, ma unge cu ulei si incepe o tentativa de masaj pe spate si picioare departe de un masaj erotic, habar nu are, facut doar cu mana fara sani,imi zice sa ma intorc cu fata in sus si incepe sa-l maseze pe "micut" putin cu sanii si incepe sa-mi faca o laba trista, dura,grabita si in cele din urma am reusit sa ma termin, ea zice ca e gata sa ma duc la dush, am zis ca la tel era vorba de 1 ora iar prestatia a durat aprox. 30 min, ea zice k nu doar o finalizare,pana la urma mai face putin masaj daca il pot numii asa, zice ca pot sa merg la dush si vine si ea cu mine, am crezut ca facem un dush impreuna :hug1 ajuns in baie intra si ea, imi spune ca este gel de dush de parca eram orb, se uita in oglinda  si iese din baie :no2 .

Per total NU va recomand, m-ai bine "lucrati de mana" :slap2, hotie pe fata.

Am intrebat daca putem face sex a zis ca la ele nu, de nici un fel,pacat k era dragutza.

Program non-stop.

Locatie:9 (minus prosopul ud)

Prestatia damezei:un maaare 4

Tarif 150 lei/ora ceea ce in realitate nu a fost numai 30 min.

Meniul este bogat 200 lei cu 2 domnisoare etc

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...