Sari la conținut

Perversa Zona Complex----0731096812


Postări Recomandate

Salutare tuturor.Am gasit ieri un anunt in publitim vizavi de un masaj ,eu fiind dornic de un masaj de calitate si eventual o finalizare ca la carte.Am sunat si mi-a raspuns o doamna care mi-a vorbit frumos eu cerand detalii vizavi de zona.Am mers ca la un "blind date"zicandu-mi ca daca nu e ok nu raman.ma pregatesc de plecare,dus inainte frezat,aranjat ajung in zona hotelului Roma din complex parchez si sun sa imi dea detaliile finale.ajung in fata scarii sun la interfon urc sus si imi deschide o doamna bruneta draguta la fata imbracata in ceva sexy,sanii mari frumosi ma pofteste inauntru sa vb.am servit un pahar de suc".locatie curata cu plasma oglinda pe perete si un pat mare,peste care a asternut un cearceaf alb dupa ce a trecut pe la baie sa isi de-a un refresh chiar daca zice ea ca nu ia mai mult de 2-3 clienti pe zi.ajungem la o intelegere sa stau o ora cu 100 ron cu masaj sex normal si oral.Incepe actiunea ma dezbraca ea incet coboara si imi ia pula in gurita o linge putin eu o trag de tate si ma intind pt un masaj cu ulei.se freaca de mine si imi spune ca pot face orice cu ea si ca daca vreau ii pot vorbi "nasty".chiar se pricepe la masaj si pe fata si pe spate unde m-a ridicat si mi-a facut un anilingus de toata frumusetea,am luat o pula de cauciuc pe care i-am introdus-o in pizda ea sugandu-mi vlaga si lingandu-ma in cur.am trecut la normal intr-o singura pozitie asa incat sa ma pot vedea in oglinda,i-am dat-o pe la spate in timp ce o trageam de par si o plezneam de mama focului.simt ca imi vine si o pun in genunchi pentru finalizare..finalizez exploziv in gurita ei si pe fata multumit de ce am primit si de faptul ca nu am fost grabit.

In total cred ca am stat undeva la 40 min in care am primit de toate.am mers la baie unde am primit prosop curat se vedea pe el ca era si nou geluri de dus de toate tipurile.ne-am salutat si am plecat.Anuntul are o singura poza si aceea nu este reala de aceea nu am atasat-o.Femeia arata ok nu face mofturi de nici un fel nu te grabeste este undeva la 1.65 inaltime si 55 kg .varsta aproximativa 35-38 ani.De recomandat pt cineva care doreste sa mai faca o schimbare.-face cim-cof-eventual uro daca e cineva interesat.anal trebuie vb din timp.

Note:

Locatie:10

Comportament:9

Gfe:9

Oral:8.5

Nomal:8

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara !

Sunteti siguri ca la acest numar mai presteaza sau ca mai presteaza servicii doamna respectiva ? Am sunat astazi pe la ora 17 si mi-a respins apelul. Dupa am revenit, gandidu-ma ca este ocupata cu un client, pe la ora 19 si un sfert. A raspuns o voce placuta iar dupa ce mi-a auzit vocea a inchis :). Am o voce tanara dar chiar asa de sperit ? Dupa care am crezut ca s-a intrerupt, dar la o revenire dupa 1 minut era tel inchis cu casuta postala ' pe receptie '...probabil presteaza intre anumite ore sau s-a lasat. Ii trimit mesaj sa vad daca imi raspunde la alta ora sau in alta zi.

 

Toate cele bune !

Link spre comentariu

Salutare confutaciosi,

Atras de recenviile de mai sus mi-am incercat si eu norocul la dameza "perversa", mai ales ca si mie mi-a facut de vreo doua ori ca si colegului de mai sus. O voce placuta la telefon, mi-a spus ca are 35 de ani, ca 70 de ron numarul si 100 de ron ora. Ce mai, am zis ca merita.

Am ajuns la ora stabilita, am fost primit fara probleme, dar cand s-a deschis usa am avut un soc. Ma asteptam , ca in descrierea de mai sus la o tipa de 1.65 inaltime si 55 kg. Cand colo, mai mult decat zicea un coleg intr-un alt post, apare nu o "motostivuitorista", ci o stivuitorista simpla, fara moto, adica probabil stivuieste paleti de ciment cu bratele goale.

Am intrat inauntru in speranta ca mai are vreo colega, intrebare pe care i-am pus-o frumos, raspunsul fiind negativ.

"Dar de ce - ma intreaba, nu vrei sa stai?".

Mi-am cerut scuze si i-am spus ca nu vreau, pt ca nu e chiar pe gustul meu.

Zice cu o fata mirata " Esti primul barbat care ma refuza. Trebuia sa intrebi varsta inainte". - pula, cred ca primeste refuzuri la greu.

Ii zic ca am intrebat ( in gandul meu": trebuia sa intreb si greutatea" ).

Totusi, de apreciat ca a avut eleganta sa imi spuna "nu-i nimic, ma bucur ca nu ramai pt ca si asa eram obosita".

Am fost si eu elegant, mi-am mai cerut scuze odata si dus am fost. 100 ron si doua "shoturi" economisite.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mari est euna din cele mai vechi cunostinte pe car ele am in domeniul sexului pe bani. De aproximativ 26 de ani face aceasta meseie se apropie de 50 de ani (48) si este singura futacioasa din epoca ceausita! In anii trecuti oferea calitate ridicata nu doar ca aspect ( acum 10 ani...cand era supla) dar si ca si servicii. Mereu avea prietene frumoase si deshise, mergeai pt o partida stateai o ora , mergeai pt ea te futeai in 3 cu prietenele ei odat aimi amintesc mai avea 2 fete in lcoatie din care una spre a ridica emotional si erectional atmosfera mi-a declarat ca e noua incepatoare si sunt primul ei client. A avut fete tinere frumoase, a schimbat zeci de locatii si sute d efete a introdus in aceasta meserie se futea intr-o vreme alaturi de sora ei, apoi mult timp cu o fata ff frumusica pe care o adoram si despre car enu voia sa dea detalii sau numarul ei de telefon si aia nu ii iesea din cuvant. In ultimul timp datorita faptului ca s-a ofilit si nu o mai cauta nimeni ...orice mergea voia cu colega ei nu cu ea...probabil si-a dat seama ca daca sta singura nu ai de ales si tot prinde unul doi. Cand ii mergea bine era sictirita sunai vorbeai ajungeai si pula nu mai raspundea era coada la usa la ea acuma si-a imbunatatit prezentarea si pare ceva mai serioasa la programari. Este d eurmarit miscarea pretul este bun si poate isi ia vre-o colega desi sigur nu sta mult cu ea ca aia face toti banii si nu merge ca ea doar sa ii administreze, nimanui nu-i convine. E o tipa trecuta cur si tate lasate suge bine si se fute si in cur daca esti pasionat de asa ceva. Dar repet pentru oral as indrazi la pretul de 70 sa o recomand. Suge pasional. Cu finalizare

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

evo6 mai presteaza ca sa nu sun aiurea si sa ma fac de ras

Draga Razvi,

Ca sa nu te faci tu de ras, am sunat eu si ieri si azi. De fiecare data am vorbit cu casuta vocala.

Voi mai insista si o sa te anunt imediat ce voi avea un raspuns. In caz ca-ti trece rusinea si vrei sa suni si tu, da-mi un PM cu nr tau ca  sa-ti pun 5 Euro pe tel.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...