Sari la conținut

Brunetă 26 de ani - 0747968530


Postări Recomandate

  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

Vă salut respectos stimați exploratori și iubitori de Muntele Venus.

 

Săptămâna trecută având două biluțe pline de bărbăție am căutat ceva potrivit pentru ușurarea lor. Cum Lavinia nu era disponibilă precum nici Alina din spate dela Pitzza H, luai ziarul la răsfoit în speranța unei aventuri scurte și plăcute. Acolo anunțuri care de care mai incitante și atrăgătoare, însă în spatele lor nu stă altceva decât fete care vor bani repede și mulți. Concluzie subiectivă de altfel.Sun la un anunț din Glasul; Brunetă 26 de ani ofer clipe frumoase” și răspunde din prima o duduie cu o voce suavă și din prima mi-am dat seama că e o țărăncuță din zonele limitrofe urbei noastre. Dar cum nu trebuie să o iau ne nevastă mi-am zis să încerce marea cu degetul. Stabilim întâlnirea în 30 min. pe Aleea Neptun. Ajuns la fața locului sun din nou și îmi spune să mă întorc la stânga. Execut mișcarea (că doar am făcut armata) și îmi spune că invers. Mi-am dat seama că e stânga ei de fapt. Dintr-un bloc cam ponosit ce amintește de vremea Împușcatului din 89, mă privesc pe o fereastră de la etajul I doi ochi negrii pe care îi zăresc imediat. Sun la interfon și urc la apartament. Acolo mă întâmpină o duduie de talie mijlocie 1,55-1,60, întradevăr brunetă însă nu de etnie, cu un zâmbet frumos însă umbrit de un dinte torpilat (găurit și înegrit). Locația destul de veche, mobile de furnir mahon, cam de 30-40 ani, miros de tutun la greu, ba și un câine flocos care se vede că mai făcea pipi pe cuvertura de pe canapea, că prea mirosea. Surpriza a fost că erau 2 fete. Cea care a răspuns spunea că e Roxana, cealaltă Alina parcă, însă amândouă nașpa. Roxana îmbrăcată cu un tricou alb și colanți negri, tricoul larg să-i ascundă burta care e destul de pronunțată, însă nu grasă cu șunci care să atârne, doar pliniță bine. Sânii medii cu sfârc pronunțat. Cealaltă o față de desene animate. Îmi amintesc un film în care un personaj se lovește cu fața de o bară metalică. Gura și nasul rămân în urmă iar barba și fruntea avanseasează, se alungesc. Imaginați-vă singuri. Prefer totuși să-mi alin dorul de o ușurare bărbătească și stabilesc la fața locului ostilitățile. Un număr cu ON și NP la 70 Roni,negociabili, ceruse 100, fără CIM, COF sau COB. Aici minus din partea ei deoarece bărbații prefer astfel de lucruri (sau iarăși sunt subiectiv?). Apoi trecem la dezbrăcat și la baie. Aici totul învechit, că doar am amintit că și blocul era de pe vremea Împușcatului. Prosop fofolit și de alții, abia am găsit un colt uscat să mă șterg. Trecem la ostilități. Îi spun fetei că mie,, îmi place să mănânc păsărici”. Răspunde CEEEEEEEEEE...semn că n-a înțeles. Spun direct și abia atunci își dă seama că trebuie să se spele, era doar ștearsă cu un șervețel umed. După ce vine era totuși curată, fără mirosuri adiacente, și începem explorările. Păsărica frumoasă dar bărbierită partial cu un smoc pe Venus, îmi spune că așa îi place ei. Ok, no comment. Mă așez pe canapeaua nedesfăcută, adică îngustă și cu miros de pipi canin. Se așează între picioarele mele și începe un oral f.f.bun, lung, cu atenție la oo, lins soldatul și supt vreo 7 minute continuu. Apoi încearcă o frecție între sâni, dar fiind medii se chinuie cu greu să-i adune. O rog să stea pe spate și pun soldatul în gură și apăs puțin spre deep. Aici surpriză, se ridică și reproșează că ,,mie scârbă”. Dacă spunea ,,nu pot așa” era Ok, dar mie scârbă.... Trecem la un misionar iar aici o surpriză plăcută totuși. O scorbură adâncă și strâmtă, spre deliciul soldatului care în ultima vreme a avut parte doar de largi. Începe să geamă natural gâfâie, se înnroșește de excitație, vreau să o sărut pe gură însă refuză. MIe îmi place GFE cu săruturi și limbi la maxim. După un timp urcă ea pe mine on top însă foarte scurt, se vede că fiind strâmtă o deranjează. Trecem ușor la un doggy stile iar aici excitația e maxima. Prind cu o mână un sân și cu cealaltă clitorisul și le frec insistent. Mă arcuiesc puțin pentru acest exercițiu dar a fost pe măsură. Soldatul mai rezistă vreo 5-6 minute și dă semn că vrea să se ușureze.  Fata gâfâie, geme, transpire (lucru rar întâlnit la femei), se vede că simte profund penetrarea și îi place. Într-o mișcare rapidă scot plasticul și mă golesc definitive pe fundulețul ei. Aici altă surpriză neplăcută; Ce faci.....mie greață,,,,trebuia să termini în prezervativ,,,uite ce ai făcut mai umplut toată,,,,,,IMI VINE SĂ VOMIT.......Asta m-a dat gata...Mi-am zis   Mă fato...ce cauți în industria asta dacă ești plină de ,,grețuri”???? Du-te fă prăjituri sau altceva să-ți dea poftă nu grețuri.  

După ce s-a dus la baie și s-a spălat a revenit totuși cu zâmbetul pe buze. Urma să-i achit serviciile. Am discutat vreo 5 minute încercând să-i dau ceva sfaturi legate de plăcerile bărbaților pe care ea s-a angajat să le satisfacă. Am decartat 70 roni și am plecat.... Iar acum câteva note de evaluare

GFE - 5, nu acceptă săruturi

CIM,COF,COB - 0, nu acceptă

ON - 8, dacă era cu fin îi dădeam 10

NP - 8, mie mi- a plăcut că e strâmtă

Anal - nu face

Locația -5 , miros, praf, pipi de câine

Baie  -4, veche, fără prosop curat, ce să mai vb de papuci

Atitudine - 6, țărăncuță în căutare de bani

 

Frați mei întru ale plăcerilor...dacă vă strânge hamul tare de tot și vreți o scorbură strâmtă, un oral bun, un trofeu pentru orgoliul personal apelați la serviciile ei. Dacă totuși aveți niște bani și vreți ceva de calitate eu nu vă recomand Aleea Neptun, căutați în altă parte

În speranța că am fost înțeles, postez și eu cu resemnare acest topic, resemnare că putea fi și mai bine sau poate topical mai bun. Oricum este primul și rog moderatorii să semnaleze eventuale ajustări pentru viitor.

O zi plină de satisfacții

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...