Sari la conținut

Doua pisicute 0724637804 fost 0720314709


Postări Recomandate

Vizitator marynar
Reputație: 0

Am fost azi dar la cea brunetă pe care de când s-a îngrășat am ocolit-o și am greșit. Este frumoasa cu niște sâni bestiali. Se fute bine doar că patul săracul muncit la greu a cedat și scârțâie ca dracu. Când ma mai duc o s-o pun numai capră căci așa nu scârțâie. Sunt pe grabă e adevărat dar sunt amabilr(mai ales bruneta) și frumoase și au preturi bune. Mie îmi convine caci nu prea am timp și oricum când am întrat cu amândouă nu am rezistat prea mult așa că nu o mai fac. Le iau separat care cum pică și nu o voi mai alege numai pe blondă care are însă un cur de milioane. Sunt de vizitat cu toată încrederea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Am fost din nou la pisicuta bruneta care parca era mai frumoasa ca săptămâna trecută mai cu seama ca a rezolvat și problema patului asa ca am futut o liniștit fără bruiaj sonor. Început misionar căci are niște sâni grozavi apoi trecut capra unde am putut sa i admir cursul care nu este cu nimic mai prejos de al blondei. N o mai futusem capra de când s a mai îngrășat și am crezut ca nu o sa mi placa. M am înșelat,curul ei este parca și mai frumos acum când s a mai mărit. Ca de obicei am plecat mulțumit și voi reveni cu prima ocazie. Pentru ce îmi trebuie mie și la timpul care îl am sunt excelente. Bineînțeles că acum bruneta a trecut pe primul loc. Succes tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Ai dreptate, au cercul lor. La fel de sictirit s au purtat și cu mine, mai ales blonda. Am insistat însă, acum ma duc aproape săptămânal și atitudinea s a schimbat total. Merita sa insiști, pentru amândouă, mie îmi place mai ales bruneta.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asterica... Iti zic eu daca intri in cercul lor de "prieteni" sunt altfel. Fetelor le suna telefonul mult... E confirmat si de una dintre ele ca au deja clientii lor cunoscuti pe care se bazeaza si ii stiu.

Si ce trebuie s fac, sa ma duc in costum la ele, eventual cu flori si un carton de prajituri ?

Ar trebui sa fie o relatie normala de ....afaceri, adica eu platesc niste servicii, sper eu, de calitate si ea/ele sa presteze corespunzator.

Nu cu sictir.

 

Multumesc pt informatie, dar nu sunt de acord cu atitudinea lor fata de clienti !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Asterica... Iti zic eu daca intri in cercul lor de "prieteni" sunt altfel. Fetelor le suna telefonul mult... E confirmat si de una dintre ele ca au deja clientii lor cunoscuti pe care se bazeaza si ii stiu.

Asa fac toate, mai ales daca le place grosimea portofelului tau. Iti baga numarul in agenda sau primesti modalitati alternative de contact nestiute de publicul larg. :)

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutare băieți,

Bai am fost si eu akm pt prima data la fetele astea, sa va ferească dumnezeu să ajungeți pe mana lor.... sa moara masa de nu sunt piese piese piese nu asa, fetele cu foarte mult bun simt si pe meserie , am intrat cu aman2ua .

Actiunea:

-OP- început blonda cu sunete cu semideepuri,frumos frumos intrat brunetă la aparat la fel cu semideepuri cu sunete cu putina laba cu supt iar.... Ce sa mai frumos frumos ,respect! nota 7 (ca nu a fost deep -1, ca nu a fost NEPROTEJAT-1 Si ca nu a fost CIM -1)

-NP- pus capra blonda si pompat adânc în ea ; pus capra si bruneta si pompat in ea adânc si tare. Frumos cu vb gen " Asa bag.o toata" chiar calumea . Finalizat la brunetă in păsărica (cu căciulă binenteles) nota 8 (era poate nota mai mare daca reușeam si eu mai multe poziții dar plm ma lasat tovarasu cand aveam mai mare nevoie de el... nu as mai fi iesit din ele daca as fi putut)

 

Acum comentariu general valabil : fratilorrr au o carne tare pe ele de zici ca nu e adevarat si o piele fina de nu se poate si bruneta are un cur bomba si sa zici ca e brazilianca. Nu mai zic la fata foarte drăguțe aman2ua dar mai ales brunetă, amabile chiar foarte ok raport calitate pret.

Nota generală ~8.

Ce nu e ok este ca se vede ca sunt pe fast in rest chiar ok tipele.

Pret 120 lei o finalizare cu aman2ua.

Cine citeste comentariul si nu a fost sa puna mana sa nu doarmă pe coada sa se duca ca fac servici fetele ;)

 

Hai ciocan tari si sărbători pline de futaiuri.

Va pupa fratele vostru !!🤘🤘💪

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai ca azi, la spusele unora, ca bruneta arata bestial, am retestat.o. O stiam de acum vreo 2 luni, de la ultima vizita, dar am zis ca na... o fi luat steroizi de definire, si s.a facut o mare bunaciune. Cand am vazut.o insa... a cazut din start ideea de steroizi, si a ramas in picioare faptul ca domnișoara mănâncă tot ce prinde. Pai sincer, in afara de sani, restul corpului ramane repetent. Dar ma rog... gusturile nu se discuta. E curata, miroase frumos... Sa revenim cu note.

- OP ... nu am facut. Nu ma dau in vant. Shit... am vazut iar cuvantul OP si imi sare gândul numai la faptul ca am de luat OPuri(ordin de plata), de la clienți in valoare de 1.5 miliarde.

- NP. Nota 7, se implica, geme pe acolo, caraie, maraie, per total binisor. Nu e larga.

- atitudine, nota 8, dadeam mai mult daca nu vorbeam in prealabil la telefon, împreună, dar ne înțelegeam separat.

De mentionat ca virgula canapeaua aia nu mai scaratie asa tare.

Spuneam mai sus ca, ramane repetenta la corp. Aici am facut o paralela intre ea si blonda. Blonda ramane repetenta la sani, dar la restul corpului, ii iese media 9. Asa ca si concluzie, sfatul meu... e sa mergeti cu amândouă odata. Acelasi lucru il voi face si eu data urmatoare. Sporuri sa aveti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai ca azi, la spusele unora, ca bruneta arata bestial, am retestat.o. O stiam de acum vreo 2 luni, de la ultima vizita, dar am zis ca na... o fi luat steroizi de definire, si s.a facut o mare bunaciune. Cand am vazut.o insa... a cazut din start ideea de steroizi, si a ramas in picioare faptul ca domnișoara mănâncă tot ce prinde. Pai sincer, in afara de sani, restul corpului ramane repetent. Dar ma rog... gusturile nu se discuta. E curata, miroase frumos... Sa revenim cu note.

- OP ... nu am facut. Nu ma dau in vant. Shit... am vazut iar cuvantul OP si imi sare gândul numai la faptul ca am de luat OPuri(ordin de plata), de la clienți in valoare de 1.5 miliarde.

- NP. Nota 7, se implica, geme pe acolo, caraie, maraie, per total binisor. Nu e larga.

- atitudine, nota 8, dadeam mai mult daca nu vorbeam in prealabil la telefon, împreună, dar ne înțelegeam separat.

De mentionat ca virgula canapeaua aia nu mai scaratie asa tare.

Spuneam mai sus ca, ramane repetenta la corp. Aici am facut o paralela intre ea si blonda. Blonda ramane repetenta la sani, dar la restul corpului, ii iese media 9. Asa ca si concluzie, sfatul meu... e sa mergeti cu amândouă odata. Acelasi lucru il voi face si eu data urmatoare. Sporuri sa aveti.

La OP-uri de 150000 lei tu mai vizitezi fete de 100-200 lei? Astea-s pentru studenti si clasa muncitoare, pentru pripasi, pe scurt. :)
  • Like 7
Link spre comentariu

poa' si-a vandut omu' garsoniera confort 3 din Mihai Bravu si voi il credeti Becali.. :)))

Poa'nu. Imobiliarele nu se vand prin instrumente de plata. Cu atat mai putin cele pe persoana fizica. Un produs scump nu e întotdeauna mai calitativ decat unul mai ieftin. Dupa vizita de ieri, in urma caruia va asigur ca nu am ramas fara casa, dupa cum sugerează colegul, fata blonda confirma regula asta. 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Poa'nu. Imobiliarele nu se vand prin instrumente de plata. Cu atat mai putin cele pe persoana fizica. Un produs scump nu e întotdeauna mai calitativ decat unul mai ieftin. Dupa vizita de ieri, in urma caruia va asigur ca nu am ramas fara casa, dupa cum sugerează colegul, fata blonda confirma regula asta. 😂

Sacoșa cu bani si ai facut tranzacția. :))

  • Like 6
Link spre comentariu

Hai să mai vorbim și de fetele cu state de serviciu mai vechi cum sunt pisicuțele de la Prahova. Mie mi au plăcut întotdeauna și când curiozitatea nu mă face să încerc pizda noi ma duc la ele. Asa am făcut astăzi. De obicei mă duc la cea bruneta care are niște sâni superbi, dar astăzi ea nu lucra așa că am mers la blonda. Surpriză! Și a pus niște silicoane formidabile și împreună cu fundul senzațional o fac după părerea mea cea mai frumoasa fata din Ploiești. Acțiunea a început abrubt căci atunci când i am văzut sanii m am excitant pronto, cu un oral protejat. Pune preze cu gura de nici nu știu când te trezești cu el pe pula. Oralul este excelent, profesionist, dar fără vecinătăți. A urmat misionar și capra, unde iarăși este profesionista. Recomand (

DdSob voi reveni

  • Like 2
Link spre comentariu

120 cu ambele daca nu gresesc... dar mai bine lasi o vizita cu cate una. nu e wow show-ul schimba prez una dupa alta... deci nu poti sa te "plimbi" prea mult. sincer merita luate pe rand.

. De acord, asa merita luate pe rand. Mie îmi plăcea bruneta căci are niște sâni tare frumoși iar blonda era cam acră. Vad însă că lucrurile s au schimbat mult și în bine. Blonda cu silicoanele are acum niște sâni senzaționali și adăugați la cur(practic la tot corpul) cred ca este cea mai frumoasă fata din Ploiești. S a schimbat și la comportament. Este amabila, glumeata, total proclient, nu te grăbește deloc. În plus amândouă au păstrat preturile vechi. Ma și distrează că atunci când las 100 pe măsuță îmi aduc 20 restul. Le am spus de câteva ori "că pizda nu dă rest" "dar ele îl aduc de fiecare dată. În plus sant foarte profi. Azi nu reușeam să mă termin și ca să nu o chinui am vrut să mă opresc. Ea însă a insistat, a trecut la un oral demențial și m a terminat pana la urma,ceea ce mi se pare meritoriu. Succes tuturor.
Link spre comentariu

Bai asa am patit si eu ca tine... Chestia cu acreala dar a fost invers... Bruneta era acra... S au schimbat fetele si ma amiza si pe mine cand vin cu restul. Sunt de bun simt... Eu chiar am o usoara prietenie cu blonda. Stam de vorba dupa futing cat ma imbrac si inca cateva minute. Sincer merita 80 de lei lejer. Ba chiar 100.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...