Sari la conținut

0733265475, Dacia


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, am fost cu un Tovarăș acolo,

De la început am zis ca nu stau si tovarășul meu o recunoaște pe una care ii dăduse teapa mai demult.

Mergem spre intrare si Nebunu asta se opreste , o înjura , scoate instrumentul si se pisa pe linoleu pe pereți si îndrepta jetul catre panarame care țipau si incercau sa vina spre el. Eu in spatele lui sar in sus sa nu cumva sa ating ceva stropi si căutam clanța ușii si încercam sa descui. Tovarășu avea jet puternic in el, ii plăcea - alea au scos capu din toate camerele si țipau si se împingeau una pe altele sa vina sal oprească. Deschid si ies, bucuros ca nu am întrat in direcția jetului, alea ne striga plângând ca o sa pună peștii pe noi. Tovarășu vrea sa se întoarcă atunci , Cred ca Mai avea in rezervor. Coboram si omu vrea sa fumeze , nu ma lasa sa ies din scara ca cica știe el de ce. In minutul următor se auzea cum cobora cineva scările alergând - eu am zis gata asta e , e Peștele vine dupa noi, ma făceam lejer sa ma pot misca sau sa pot alerga- tovarășu calm parca făcea de astea in fiecare zi. Pașii se opropiau, apare un tip roșu si speriat , ne arunca o privire mirata si continua alergarea - cred ca era vreun client blocat printr-o camera cand se pisa tovarășu pe pereți , nu i-a tihnit ce luase.

Auzi moi Lieustiane...da pi tovarasu nu lo taiat si o cacare strasnika ??? :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator patrunjelnastratin
Reputație: 0

Auzi moi Lieustiane...da pi tovarasu nu lo taiat si o cacare strasnika ??? :)

Pe vremea aia nu eram pe nimfomane inca ,

Da daca e ai el p-aci eu zic sa refacem faza cu poze :)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Da astea sunt domnisoarele.

Am identificat inca un numar de telefon de acolo 0733265354

Si o fotografie a brunetei cu tupeu nesimtit, in plan secund se poate vedea roscata. Si se pare ca mai este inca o bruneta care spune ca are 27 de ani dar nu am vazut-o cand am fost eu.

Domnisoara acum 2-3 ani impartea flyere vara taximetristilor eram cu tovarasii in cartier.
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Da, am fost cu un Tovarăș acolo,

De la început am zis ca nu stau si tovarășul meu o recunoaște pe una care ii dăduse teapa mai demult.

Mergem spre intrare si Nebunu asta se opreste , o înjura , scoate instrumentul si se pisa pe linoleu pe pereți si îndrepta jetul catre panarame care țipau si incercau sa vina spre el. Eu in spatele lui sar in sus sa nu cumva sa ating ceva stropi si căutam clanța ușii si încercam sa descui. Tovarășu avea jet puternic in el, ii plăcea - alea au scos capu din toate camerele si țipau si se împingeau una pe altele sa vina sal oprească. Deschid si ies, bucuros ca nu am întrat in direcția jetului, alea ne striga plângând ca o sa pună peștii pe noi. Tovarășu vrea sa se întoarcă atunci , Cred ca Mai avea in rezervor. Coboram si omu vrea sa fumeze , nu ma lasa sa ies din scara ca cica știe el de ce. In minutul următor se auzea cum cobora cineva scările alergând - eu am zis gata asta e , e Peștele vine dupa noi, ma făceam lejer sa ma pot misca sau sa pot alerga- tovarășu calm parca făcea de astea in fiecare zi. Pașii se opropiau, apare un tip roșu si speriat , ne arunca o privire mirata si continua alergarea - cred ca era vreun client blocat printr-o camera cand se pisa tovarășu pe pereți , nu i-a tihnit ce luase.

daca e adevarat, tot respectul pentru tovarasul tau, a procedat exact cum trebuia, de tepe sa dea cu lavabil ca-mi bag pula, morti lor, auzi chemam pestii,  carasu. novacu, macrou ? pe cine chemati fmm

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Daaa,la sovieja si au in ofierta si anal niprotiejat

;)

Perfect cat sa te umple de cacat, si la propriu si la figurat. Traiasca rima si scuzati expresia

Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Si astea au avut o perioada cand umpleau telegrafu'. Fusera plecate, cel putin a' cu sprancenele facute cu stanga, si-a unduit parfumul unde i s-a spus, si acum a revenit pe meleagurile noastre...de ceva timp. Uhm.... bleah!  :rax2

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa cum mi-a adus aminte doncta de topicul zdrentelor astora ordinare, care se pare ca inca mai sunt in oras dupa atatia ani am zis sa invii topicul sa nu ia si altii teapa pe care era sa mi-o iau eu.... Ar trebui pinned

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...