Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Serviciile sunt urmatoarele: anal, oral pro/ nep , normal,finalizare fa iala corporala , cel mai mult imi place sa fiu linsa ador😗😙😚😗😙 fac si deplasari la hotel , pensiuni , motel nu si la domiciliul clientului . Accept gang bang 2 3 doar cei ce sunt domni. Va pupacesc si sa stiti sunteti preferatii mei.😚😙😚😗

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Da, într-un sfârșit am revenit ma găsiți la munca in fiecare zi mai puțin in zilele ploioase, acum sunt la munca va astept pupici.

Denisa, loc de refugiu nu ai? Eu as fi mai multumit decat in masina…

Ori lasa-ne un numar de telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare, ce se mai aude de Denisa? sau alte fete de la strada vad ca nu s-a mai discutat nimic in ultima perioada..

Mâine revin în Arad și vreau sa văd dacă mai e blonda tunsa scurt de la Takata. Cât despre Denisa, suna tentant.

Revin cu review o data ce trec pe la una sau pe la alta.

Link spre comentariu

Buna, sunt nou aici. Este primul meu comentariu. Am incercat si eu unele fete la strada. Nu stiu nimic de denisa dar pot sa spun ca sunt 2 dragute seata dupa sensul de la galleria mall. Una roscata si una cu parul jumate blond. Tipele chiar sunt ok, fara mirosuri sau alte cele. O sa fac o recenzie mai amanuntita dupa ce o sa citesc exact cum.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

sunteti siguri ca e aceeasi denysa? ea avea si cont aici, plus tatuaje plus ca nu avea retineri in a-si posta poze inclusiv cu fata, nu franturi de poza ca aici.

trebuie avut grija la tipele astea, care ca si la zeita placerilor se folosesc de mica reclama lasata libera si se dau ele cele care nu sunt de fapt!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...