Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

sunteti siguri ca e aceeasi denysa? ea avea si cont aici, plus tatuaje plus ca nu avea retineri in a-si posta poze inclusiv cu fata, nu franturi de poza ca aici.

trebuie avut grija la tipele astea, care ca si la zeita placerilor se folosesc de mica reclama lasata libera si se dau ele cele care nu sunt de fapt!

multumesc mult ! Într-adevăr nu sunt eu persona respectiva, sa-i fie rusine ca, se da in numele meu, sunt plecată în italia .on vara revin.pupici
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator alex2932
Reputație: 0

Salut fratilor trecând pe la arad am vazut o fata inainte de mall atrium cu unu am vrut să opresc văzând că e ala nu am oprit stie careva ce preturi are daca merita 😮

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ceau, de obicei in marea majoritate pretu ii 50(OP-NP) ele tot timpu iti zic ca 80 combinat da le zici tu 50 si nu exista sa nu accepte :), sincer iti recomand pe o fatuca care sta pe la bariera de pe strada siriei ii mai tigancuta da sta fata cum vrei tu si face un oral chiar foarte bun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare Hardeleni!

 

Odata ajuns pe plaiurile voastre si nefiind prea incantat de materialul ce se regasea pe acest forum, am ales sa fac o plimbare pe centura voastra si cum, necum, am ajuns pe str. Petre Rares unde am vazut din mers doua fapturi interesante. Una inalta care parea ok si o brunta, in niste pantaloni scurti tip camouflage, putin mai scunda si care avea un cur de milioane (si de la distanta si de la apropiere). Am luat-o si am facut un combinat la 100lei (ea cerea 80, i-am lasat eu 100). E prima fata de tip stradal care m-a rupt. A inceput cu un OP rapid si apoi a trecut la futut, unde efectiv m-a futut grav, mai ales in momentul in care s-a intors cu spatele la mine si se ajuta de tetiere pt a se impinge, am schimbat in pozitia misionarului unde am rupt-o eu (cand am terminat a zis ca am dat in ea la final de parca dadeam cu barosu).

Chiar mi-a placut fata, haioasa, vorbareata si chiar astept sa mai ajung pe la voi sa o pot lua si pe camera. Mi-a urat drum bun, mi-a transmis ca ma asteapta sa o duc si pe camera cand ma intorc si mi-a spus sa intreb de “Lory” cand mai sunt prin zona.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut Bob123 ne lasi si noua nr ei de telefon in caz ca il ai sau daca il ceri pe viitor. Msy

Ma nimeresc mai greu sa ajung prin Arad, dar fata o gasiti din mers le strada mentionata. Bruneta, cam 1.75m avea cu tocuri, cur bun rau de tot, slabuta...si o cheama Lory. Cand mai ajung, o sa ii cer si nr.

Link spre comentariu
Vizitator alex2932
Reputație: 0

Băieți a apărut una bună rau la sensu giratoriu cum mergi către nădlac una blonda arata bestial stie careva ceva despre ea am vazut o pe la 15:10

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Băieți a apărut una bună rau la sensu giratoriu cum mergi către nădlac una blonda arata bestial stie careva ceva despre ea am vazut o pe la 15:10

 

Doamne fereste sa te opresti tu sa vorbesti cu ea ca tot ai vazut-o...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...