Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mersi baieti !!! Cu Sonya nu reusesc sa vb. O sa o astept pe Raluca din top !!!

Eu zic să mai insiști la Sonya. Vezi că urmărește postarea, fi băiat isteț și trimite-i mesaj pe telefon în care să te prezinți și explică-i ce-ți dorești de la ea. Succes! 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

vis a vis de Indargara cred ca mai sambata si duminica ramane, o brunetica ... nu ii dau 10 ca e la strada dar 9 merita . E peste multe din fetele prezente pe forum. Fata lucreaza pe afara a spus, am mai vazut o in Arad cred anul trecut tot pentru putin timp ( probabil era tot asa in " vacanta " venita ). curata , frumusica foc , vorbeste frumos, nu e pe fuga  . am optat pentru un OP - 50 lei. . parerea mea, daca ar lucra pe camera ar avea foarte multi clienti . 

 

SFATUL MEU merita incercata. eu am revenit la ea si incerc maine seara sau duminica sa o conving sa o duc acasa o ora  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

vis a vis de Indargara cred ca mai sambata si duminica ramane, o brunetica ... nu ii dau 10 ca e la strada dar 9 merita . E peste multe din fetele prezente pe forum. Fata lucreaza pe afara a spus, am mai vazut o in Arad cred anul trecut tot pentru putin timp ( probabil era tot asa in " vacanta " venita ). curata , frumusica foc , vorbeste frumos, nu e pe fuga  . am optat pentru un OP - 50 lei. . parerea mea, daca ar lucra pe camera ar avea foarte multi clienti . 

 

SFATUL MEU merita incercata. eu am revenit la ea si incerc maine seara sau duminica sa o conving sa o duc acasa o ora  :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

De 2 zile trec pe acolo și nu am văzut-o pe Denisa,mai lucrează?

Eu nu o cunosc pe Denisa, dar ieri pe la 4 jumatate am vazut o blonda ce arata chiar bine in zona Lukoil, langa giratoriul de la autostrada. Poate e ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu nu o cunosc pe Denisa, dar ieri pe la 4 jumatate am vazut o blonda ce arata chiar bine in zona Lukoil, langa giratoriul de la autostrada. Poate e ea.

Ea e, dar vezi că mai e o blondă care stă la 20 de metri de ea, înspre oraș. Denisa stă exact la ieșirea din peco, unde se face un drum spre câmp.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ea e, dar vezi că mai e o blondă care stă la 20 de metri de ea, înspre oraș. Denisa stă exact la ieșirea din peco, unde se face un drum spre câmp.

Atunci nu cred ca e ea. Blonda ce am vazut-o era pe o strada inspre oras si nu la iesirea din peco. Oricum, mi s-a parut ca arata bine...

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Atunci nu cred ca e ea. Blonda ce am vazut-o era pe o strada inspre oras si nu la iesirea din peco. Oricum, mi s-a parut ca arata bine...

Acolo e zona blondelor, e o politică de marketing, să mai zică cineva că peștii nu au fler în business! Acolo activând Denisa, care arată chiar bine și beneficiază de o anumită notorietate, peștii simțind miros de bani, au plantat alte 2 blonde la următoarea ieșire înspre câmp, la 10 metri de primele case.

Tu auzind de Denisa, mergi în zonă și dacă ai ghinionul să fie plecată cu vre-un client, descoperi alte 2 blonde, care dacă le întrebi cum le cheamă o să ai surpriza să constați că ambele se numesc Denisa! 😜

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...