Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

am trecut zilele trecute prin arad, la intoarcere oradea - timisoara o vad pe fatuca tanara subtire lanaga un stalp in spate la omv-u din sensul cu oradea...intrebat de normal si cica doar oral ca ... ??!  a motait ceva dar nu am inteles nimic...parea cam **spam editat** sincer stie cineva ceva de ea? ...as testao da sa vin din timi aiurea clar nu !  poate la urmatoru drum pe acolo 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sal....am fost eu domnișoara de la omv...cică e aceeasi ce stătea la iesire spre vladimirescu...are 18 anișori,nu e de etnie,am avut noroc doar de un oral neprotejat(era pe stop),executat binisor,finalizare orală.face si anal.eu nu am reusit pt ca e f strâmta, si nu a intrat decât f putin.merita încercată față...i-am promis ca o duc la camera după ce scapă de musafiri)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

In parcarea la service DAF langa PETROM este o fata tare draguta care lucreaza de la 16:00 la 22:00.

Mi a zis ca o cheama roxi. Pacat ca nu vrea sa dea numarul.de telefon la.clienti ca as fii tinut legatura cu ea daca mai treceam prin ARAD.

Nota 7/10 de revenit. Recomand cu incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu

In parcarea la service DAF langa PETROM este o fata tare draguta care lucreaza de la 16:00 la 22:00.

Mi a zis ca o cheama roxi. Pacat ca nu vrea sa dea numarul.de telefon la.clienti ca as fii tinut legatura cu ea daca mai treceam prin ARAD.

Nota 7/10 de revenit. Recomand cu incredere.

cum poate fi recunoscuta? Sunt mai multe, fai o descriere, mai este una mai plinuta cu păr lung brunetă
Link spre comentariu

Ai dreptate, nu te pot contrazice. Dacă ar loa exemplu tău ar fi de 1000 de ori mai câștigate, toate vor bani și sa scape în 2 minute de tine la tine nu exista grabă și alte fițe și figuri. Țin minte am fost cu tine și mai așteptau 3 masini după tine și nici nu te sinchiseai ca aia așteaptă, ai știut ce ai de făcut și am revenit de nenumărate ori și cred ca nu sunt singurul plus ca ai și fost recomandata la alți și uite asa au venit și bani iar altele chiar dacă sunt câteva frumoase vai și amar de ele gen fetele ce stau seara lângă Galeria Mall (Cora) nu recomand deloc

Link spre comentariu

Ai dreptate, nu te pot contrazice. Dacă ar loa exemplu tău ar fi de 1000 de ori mai câștigate, toate vor bani și sa scape în 2 minute de tine la tine nu exista grabă și alte fițe și figuri. Èšin minte am fost cu tine și mai așteptau 3 masini după tine și nici nu te sinchiseai ca aia așteaptă, ai știut ce ai de făcut și am revenit de nenumărate ori și cred ca nu sunt singurul plus ca ai și fost recomandata la alți și uite asa au venit și bani iar altele chiar dacă sunt câteva frumoase vai și amar de ele gen fetele ce stau seara lângă Galeria Mall (Cora) nu recomand deloc

te pup dulce de tot😘😘😘😘 in totdeauna voi respecta si aprecia pe ce ce vor sa vina la mn pt ca, toți muncim pe bani in felul nostru si daca dai un ban muncit chinuit,trebuie sa primesti respect si ceea ce ai platit😘😘😘😘😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...