Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sunt doua fete tinere interesante in zona Gara-Autogara. Una din ele are vreo 20 de ani si o o cheama Ana (0755192803). Am apelat de mai multe ori la ea, insa te cam grabeste, dar este foarte frumoasa si curata.

Cea de-a doua s-a recomandat a fi Melinda si spunea ca are 18 ani (0745564908).

Mai sunt inca doua care stateau in vara in fata Atrium Mall: Andreea si Denisa, ambele 18 ani.

Tarifele sunt la fel pentru toate 50/100/150.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

La intrare Takata lângă RAR am găsit-o. S-a recomandat a fi Florina (0756864373) blondă, tânără, Am fost cu ea la un fast suck, eram într-o lipsă de timp.

Ceva note:

Aspect 9 (era seara)

Igienă 10 (am pus mâna, 0 mirosuri!)

Oral 8 (să nu o depunctez prea tare din cauza grabei mele)

Atitudine 10.

Tarif standard de stradă 50 lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:vestul tarii
  • Oras:vestul tarii

Am fost zilele trecute in zona. Din descrierea ta se pare ca am nimerit la Ana deoarece nu parea din acelasi grup cu restul personajelor. Fata statea in usa la unul din magazinele de la parter bloc spre Gara. Actiunea s-a petrectu in parcare la mall in zona de marfa, asta deoarece se pare ca fiind pe teren privat nu pot actiona organele.

Acum despre prestatie, fiind grabit am luat doar un oral neprotejat pentru care am fost foarte multumit. A fost facut umed, adinc pe alocuri si nu a ezitat la final sa stea secunde bune cu el in gura pina s-a linistit ... :)

Nota este 9 (deoarce se poate si mai bine)

Fata curata fara mirosuri specifice. 

Pret 50 ron.

Sunt doua fete tinere interesante in zona Gara-Autogara. Una din ele are vreo 20 de ani si o o cheama Ana (0755192803). Am apelat de mai multe ori la ea, insa te cam grabeste, dar este foarte frumoasa si curata.

Cea de-a doua s-a recomandat a fi Melinda si spunea ca are 18 ani (0745564908).

Mai sunt inca doua care stateau in vara in fata Atrium Mall: Andreea si Denisa, ambele 18 ani.

Tarifele sunt la fel pentru toate 50/100/150.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

de fata asta am tot auzit din stanga si din dreapta...am fost curios sa o vad si eu..aseara am reusit..sta exact la takata..e destul de inalta, brunetica, par saten, mai creata asa..fumusica, buze sensuale, miroase bine..pret 50 oral, 80 oral plus normal..totul protejat..dar cand sa o bag in masina...ii vad burta..e gravida..mi-a perit tot cheful..poate sa faca si elicoptere, opt-uri triple..ca nu mai mai tenteaza..parca claudia o cheama si o gasiti acolo dupa ora 5 seara..0748751402..asta e numarul ei de telefon in caz ca sunteti interesati

Frate nici nu stii ce pierzi cu fatuca asta, eu o stiu de vreo 2 ani din pura intamplare, am oprit langa TAKATA, erau doua, amandoua bunicele, Alexandra (sau Claudia) mai tupeista a venit ea prima, nu mai tin minte cat am platit-o,dar sa mor eu chiar merita banii, face un oral de nota 10, iar normal ii aceptabila, ce sa zic, un 8 spre 9, poti sa stai de vorba cu ea cam despre orice si ii amuzanta ( scoate cate o vorba din gura de pici pe jos). Eu ce sa zic acum, eu o recomand cu cea mai mare placere, pe mn intotdeauna ma face sa ma simt bine, au fost dati cand am trecut pe langa ea si neavand chef de nimic, doar am stat de povesti, fara sa ma taxeze nici macar cu un leu. Am fost cu ea la o pensiune, tarif 100-150 lei, depinde cum sta cu banii, dar ti-am mai zis eu sunt client vechi. Acum poti apela la ea pt ca nu mai e gravida si te rog dupa aia sa imi spui cum a fost. Mult noroc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Every teen's pussy
  • Oras:Every teen's pussy

Am fost si eu intr-o seara in zona Mall-Gara si chiar pe scarile unui magazin cu un Loto Prono din zona am vazut 2 fete dintre care una mi-a atras atentia...La varsta mi s-a parut mult sub 18 (ea mi-a zis ca are exact 18,nu cred),tigancusa,micuta de inaltime,slabuta,s-a recomandat Melinda si mi-a dat un nr de tel (0746532094).Mi-a cerut 50 de ron inainte,pe care i-a dat colegei ei (una blonda,dar care arata naspa la fatza).Am mers cu masina undeva in spatele Mall-ului,iar acolo m-a intrebat ce vreau.I-am zis ca un oral si sa se dezbrace...Arata interesant goala,sani f mici,pasarica mica si un pic paroasa si mai are si o taietura pe burta de la cezariana...La oral (protejat,asa am vrut si eu si ea) s-a descurcat asa si asa,as zice nota 7.Am terminat cam in 15 minute toata treaba,dupa care am lasat-o de unde am luat-o...Am inteles de la ea ca ar merge si "pe camera",dar cred ca la alt pret...

 

+ ...pret,aparitie exotica,f tanara,ascultatoare

- ...nu e prea ingrijita,actiune in masina (lipsa spatiu+stres ca trece cineva)

Link spre comentariu
  • Oras:London UK/ Arad Ro
  • Oras:London UK/ Arad Ro

Salutare confrati (in ale pacatului vroiam sa spun...dar - ca da cu virgula - sunt barbati in lumea asta care nu prea pot...stiti voi ce...si barbati care pot prea mult :D )

 

Nu am habar decat de fetele de la UTA si cele de la Sega sau mai departe spre Takata. Nu sunt un fan al astora...dar sunt mai ieftine... Ce sa va spun. Per ansamblu nu sunt teribil de curate, le cam miroase pasarica si de la 1 m  :slap2 . Nume...pfff,Denisa, CLaudia, Ana... n-are sens ca sunt multe. Ca recomandari. In zona Sega este o tipa blonda (se recomanda Ana), curata fratilor si miroase a parfum. Are o dantura super si vorbeste foarte frumos si corect (nu e taranca proasta). Are un accent de outsider (ea spune ca e din Valcea). E foarte frumoasa pe bune si are niste sani...moama moama, cam 1,68m/50 kg. V-o recomand cu caldura (tarife OP/NP 50 ron). Sora ei (vitrega) Denisa e mai zdravana cca.173m/60 kg. Cu Denisa merge cam greu, amandoua sunt foarte volubile si sociabile, dar cu Denisa nu simti mare scofala. E cam tzapana. Ana...daca te place poate sa-ti ofere si GFE. E foarte deschisa si are o voce...ce sa mai (oricum e noua pe piata - cca.3 saptamani). De restul de la sega...nu zic nimic, era una Claudia, tigancusa, cur fain dar nespalata si scandura. Mai exista o tipa, craci lungi, corp de model, inaltuta, par lung saten inchis , ochi albastri, are de obicei o vesta de blanita alba. Isi face veacul la Takata sau la blocurile dintre Gara CFR si Atrium Mall. Buna si asta. De la UTA nu recomand decat una, restul sunt pleava si le-am cam incercat pe mai toate. In locatia mai devreme amintita este o tipa la vreo 39 ani, craci faini , cu carne nu grasime. Un cur bombat ca o brazilianca. E rroma tipa, dar pe langa ca are un cur super, geme ca o dracoaica. Sa va feriti de o "tipa" blonda, par lung si bretonat, umbla in colanti negri sau leopard, cca 172/60 kg. E un tip (travestit). I se spune brazilianul sau brazilianca si se vorbeste ca are si HIV. Tarifele de strada sunt 50 OP/ON/NP si 75-100 la camera (Hotel/motel/pensiune). Cu cateva ai ce vorbi... putine se grabesc si te zoresc sa te termini, dar de obicei sunt frindly cam toate si schimba pozitii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:London UK/ Arad Ro
  • Oras:London UK/ Arad Ro

Salutare confrati (in ale pacatului vroiam sa spun...dar - ca da cu virgula - sunt barbati in lumea asta care nu prea pot...stiti voi ce...si barbati care pot prea mult :D )

 

Nu am habar decat de fetele de la UTA si cele de la Sega sau mai departe spre Takata. Nu sunt un fan al astora...dar sunt mai ieftine... Ce sa va spun. Per ansamblu nu sunt teribil de curate, le cam miroase pasarica si de la 1 m  :slap2 . Nume...pfff,Denisa, CLaudia, Ana... n-are sens ca sunt multe. Ca recomandari. In zona Sega este o tipa blonda (se recomanda Ana), curata fratilor si miroase a parfum. Are o dantura super si vorbeste foarte frumos si corect (nu e taranca proasta). Are un accent de outsider (ea spune ca e din Valcea). E foarte frumoasa pe bune si are niste sani...moama moama, cam 1,68m/50 kg. V-o recomand cu caldura (tarife OP/NP 50 ron). Sora ei (vitrega) Denisa e mai zdravana cca.173m/60 kg. Cu Denisa merge cam greu, amandoua sunt foarte volubile si sociabile, dar cu Denisa nu simti mare scofala. E cam tzapana. Ana...daca te place poate sa-ti ofere si GFE. E foarte deschisa si are o voce...ce sa mai (oricum e noua pe piata - cca.3 saptamani). De restul de la sega...nu zic nimic, era una Claudia, tigancusa, cur fain dar nespalata si scandura. Mai exista o tipa, craci lungi, corp de model, inaltuta, par lung saten inchis , ochi albastri, are de obicei o vesta de blanita alba. Isi face veacul la Takata sau la blocurile dintre Gara CFR si Atrium Mall. Buna si asta. De la UTA nu recomand decat una, restul sunt pleava si le-am cam incercat pe mai toate. In locatia mai devreme amintita este o tipa la vreo 39 ani, craci faini , cu carne nu grasime. Un cur bombat ca o brazilianca. E rroma tipa, dar pe langa ca are un cur super, geme ca o dracoaica. Sa va feriti de o "tipa" blonda, par lung si bretonat, umbla in colanti negri sau leopard, cca 172/60 kg. E un tip (travestit). I se spune brazilianul sau brazilianca si se vorbeste ca are si HIV. Tarifele de strada sunt 50 OP/ON/NP si 75-100 la camera (Hotel/motel/pensiune). Cu cateva ai ce vorbi... putine se grabesc si te zoresc sa te termini, dar de obicei sunt friendly cam toate si schimba pozitii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Frate nici nu stii ce pierzi cu fatuca asta, eu o stiu de vreo 2 ani din pura intamplare, am oprit langa TAKATA, erau doua, amandoua bunicele, Alexandra (sau Claudia) mai tupeista a venit ea prima, nu mai tin minte cat am platit-o,dar sa mor eu chiar merita banii, face un oral de nota 10, iar normal ii aceptabila, ce sa zic, un 8 spre 9, poti sa stai de vorba cu ea cam despre orice si ii amuzanta ( scoate cate o vorba din gura de pici pe jos). Eu ce sa zic acum, eu o recomand cu cea mai mare placere, pe mn intotdeauna ma face sa ma simt bine, au fost dati cand am trecut pe langa ea si neavand chef de nimic, doar am stat de povesti, fara sa ma taxeze nici macar cu un leu. Am fost cu ea la o pensiune, tarif 100-150 lei, depinde cum sta cu banii, dar ti-am mai zis eu sunt client vechi. Acum poti apela la ea pt ca nu mai e gravida si te rog dupa aia sa imi spui cum a fost. Mult noroc...

Sal! Am avut şi eu parte de Claudia. Ai dreptate, este o fată foarte plăcută, sociabilă şi nu în ultimul rând frumoasă.

Prima mea întâlnire cu ea s-a rezumat la un serviciu oral care m-a mulţumit.

Oral  9

Aspect 10

Igienă 10 (chiar atunci a venit de acasă)

O recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost cu una pe care am gasit-o in zona IMAR, fosta pe la ora 23-24, ziua nu mai stiu cca. acu 3-4 saptamani.

Din pacate nu am retinut-o prea bine. Oricum era alba, cred ca par mai lung saten. Era in ceva geaca alba.

Este o fata placuta si zic eu finuta. Se simtea rau cand am fost cu ea, zicea ca e dupa avort recemt.

Totusi treaba a facut-o bine ON +CIM.

50 Lei

Nota de strada 8. Merita incercata.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut tuturor,

 

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa ma luati mai "light".

 

In drumul meu prin Arad, cautand un non stop, langa Atrium Mall, dau de 1 domnisoara foarte draguta,tigancusa,mica de inaltime,slaba, sani potriviti, si ma opresc sa o intreb de preturi,50 lei un oral, si 100 un normal. Bun, zis si facut, hai 1 oral i-am zis eu, ma duce undeva in spate, pune prezervativul pe CONSTANTIN (alt nume nu am gasit) si incepe. Pe cat de frumoasa, pe atat de neindemanatica, ii place sa vorbeasca mult, si spre mirarea mea, dupa nici 3 minute, spune ca nu mai poate sta, trebuie sa mearga inapoi la locul ei, cine stie, poate are un program anume la oral, daca nu termina persoana in 3 minute, ea pleaca...

(in timpul oralului te lasa sa-i atingi sanii, si cam atat, sarutul costa undeva la 20 de lei)...dar, nu m-am suparat, eu neavand probleme cu banii, i-am spus cu un zambet mare, OK, nu-i problema, hai un normal i-am zis, bine, zis si facut, urcat in taxi, si fata are un hotel unde duce clientii, in Gradiste, dupa pod, pe partea stanga, ajungem acolo, ea zice de cazare, costul cazarii la hotel este de 50 de lei, sa se ia AMINTE ca am dat cei 100 de lei pentru normal in taxi. OK, nu-i problema, i-am zis eu, ma duc pana la bancomat sa scot niste bani, ea imi spune ca pe partea stanga sunt bancomatele, si dau o fuga pana acolo cateva sute de metri, dar nu am gasit bancomatul, pana am intrebat pe cineva de locatia lor, care erau exact in partea opusa.Ma duc eu inapoi, si inainte sa ajung la hotel, o vad pe fata cum urca in taxi si pleaca cu cei 100 de lei, iar eu, WTF !!! Si am inceput sa rad la maxim acolo in strada la 2 dimineata.

 

Eu cred ca ele au un timp anumte pentru fiecare, daca nu te termina cu oralu in 2 min pleaca, la fel si cu normalu...

 

Advice pentru incepatori: Daca nu ai masina, sa faci toata actiunea acolo, poti sa patesti ca si mine, si rog ca intamplarea mea sa fie o luare de aminte.

 

Notele:

 

Pret: 50 oral / 100 normal

Locatie: Langa Atrium Mall, pe niste scari.

Oral: 2

Normal: nu am apucat, a fugit cu banii !!! :))

Igiena: cam curata fata

GFE: 4

Pierderi: 50 lei cu oralu care nu l-a terminat, 100 de lei cu normalu care l-a furat....

Per General: nota 2, dar am sa ma intorc, ca imi este datoare cu niste pozitii :))

 

PS, numele nu mi l-a spus, nr de telefon nici atat.

PPS. cred ca taximetrisii din zona garii lucreaza cu ele...sau unii...(mana in mana)

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut tuturor,

 

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa ma luati mai "light".

 

In drumul meu prin Arad, cautand un non stop, langa Atrium Mall, dau de 1 domnisoara foarte draguta,tigancusa,mica de inaltime,slaba, sani potriviti, si ma opresc sa o intreb de preturi,50 lei un oral, si 100 un normal. Bun, zis si facut, hai 1 oral i-am zis eu, ma duce undeva in spate, pune prezervativul pe CONSTANTIN (alt nume nu am gasit) si incepe. Pe cat de frumoasa, pe atat de neindemanatica, ii place sa vorbeasca mult, si spre mirarea mea, dupa nici 3 minute, spune ca nu mai poate sta, trebuie sa mearga inapoi la locul ei, cine stie, poate are un program anume la oral, daca nu termina persoana in 3 minute, ea pleaca...

(in timpul oralului te lasa sa-i atingi sanii, si cam atat, sarutul costa undeva la 20 de lei)...dar, nu m-am suparat, eu neavand probleme cu banii, i-am spus cu un zambet mare, OK, nu-i problema, hai un normal i-am zis, bine, zis si facut, urcat in taxi, si fata are un hotel unde duce clientii, in Gradiste, dupa pod, pe partea stanga, ajungem acolo, ea zice de cazare, costul cazarii la hotel este de 50 de lei, sa se ia AMINTE ca am dat cei 100 de lei pentru normal in taxi. OK, nu-i problema, i-am zis eu, ma duc pana la bancomat sa scot niste bani, ea imi spune ca pe partea stanga sunt bancomatele, si dau o fuga pana acolo cateva sute de metri, dar nu am gasit bancomatul, pana am intrebat pe cineva de locatia lor, care erau exact in partea opusa.Ma duc eu inapoi, si inainte sa ajung la hotel, o vad pe fata cum urca in taxi si pleaca cu cei 100 de lei, iar eu, WTF !!! Si am inceput sa rad la maxim acolo in strada la 2 dimineata.

 

Eu cred ca ele au un timp anumte pentru fiecare, daca nu te termina cu oralu in 2 min pleaca, la fel si cu normalu...

 

Advice pentru incepatori: Daca nu ai masina, sa faci toata actiunea acolo, poti sa patesti ca si mine, si rog ca intamplarea mea sa fie o luare de aminte.

 

Notele:

 

Pret: 50 oral / 100 normal

Locatie: Langa Atrium Mall, pe niste scari.

Oral: 2

Normal: nu am apucat, a fugit cu banii !!! :))

Igiena: cam curata fata

GFE: 4

Pierderi: 50 lei cu oralu care nu l-a terminat, 100 de lei cu normalu care l-a furat....

Per General: nota 2, dar am sa ma intorc, ca imi este datoare cu niste pozitii :))

 

PS, numele nu mi l-a spus, nr de telefon nici atat.

PPS. cred ca taximetrisii din zona garii lucreaza cu ele...sau unii...(mana in mana)

 

Naspa situatie.

E plin forumu de fete care presteaza oral + normal finalizarea la 150 ron sau chiar mai ieftin 100 ron si ai la dispozitie locatie, prezervative, dus, prosoape curate, igiena, discretie si multe nici nu sunt de etnie puteai sa mergi la una din ele, nu stiu de ce va incumetati cu joardele alea de pe drum care in majoritatea cazurilor vor numa sa fenteze clientu.

Data viitoare fi mai atent si mai selectiv :)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare tuturor,

 

Daca mergeti spre Oradea, la intersectia cu drumul Curtici-Santana, sunt cateva fete. Cand am interbat cat, toate au sari ca "50 oralu"

Eu am fost prin toamna, erau vreo 5, am ales una ce parea mai ok, am mers vreo 500 mt intrun lan de porumb, cat a durat drumul am negociat la 30ron oral+normal, daca dadeam 50 facea si anal, dar am ramas la un oral+normal destul de ok, in afara de faptul ca se cam grabea, si ma intrebat de vreo 2 ori in 10min daca mai am mult. 

Era curatica , miros placut, era 11 dimineata, cred ca eram primul client.

Merita incercat si pe viitor, eu nu am mai avut ocazia.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut colegii futetot!

 

Duminica seara am fost cu o damesa care vana pule sculate la intrarea Takata langa RAR.

O blonda cu par scurt, nu chiar subtire la corp. Nu prea am vazut-o, fiind intuneric.

Actiunea la peco inchis de peste drum.

Fata e sociabila, rabdatoare, fara sa-si aere. Actiunea a fost ON, executat bine, fara deep, atenta la reactiile mele, interesata pentru placerea mea.

Nu notez aspectul, era noapte, nu am pus-o sa se dezbrace.

Atitudine 10

ON 8+

Tarif standardul strazii, 50 lei.

E ok pentru o placere rapida.

Sigur voi mai reveni.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutari dragilor,

 

As vrea sa va intreb ce mai stiti despre acest subiect delicat "fete la strada", deoarece probabil le putem observa in fiecare zi, la orice ora... Ati vazut ceva deosebit in ultima vreme in orasul nostru? Puteti sa recomandati o fata sau o anumita zona? Merci! :)

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

salut.zilele trecute am trecut pe langa rar pe la ora19.acolo de obicei stau cateva fete.era una singura,alba si cu ochelari.cred ca are in jurul a 40 ani.nu am mai negociat nimic deoarece fetele de strada miros,la asta nu se simtea nimic,cerea 50 ron.am mers tot asa in peco-ul ala parasit sa dezbracat complect si am facut oral si normal.chiar mirosea a sapun madam.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...