Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:WESTSIDE
  • Oras:WESTSIDE

@vissian am fost de cateva ori la ea. 50 ii normal iar pt oral neprotejat fara cim mi-a cerut 100.oralul il face bine....suge asa incet si sigur. Iar la normal nu te grabeste, sta acolo cuminte "face down, ass up' in timp ce-i dai capra(deci eu eram afara din masina iar ea statea cu mainile pe scaunul din fata)... Igiena: as zice ca-i curata....nu am pus limba la verificare amanuntita. Deci....go for it!

Roșcata?

Nu cumva e Bianca? Sau ceva gen(nu mai știu numele)

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

salutare, stiti vreo fata la strada care sa merite? (preferabil tanara si sa nu fie tiganca)

Am prins eu la cimitir in gradiste o bruneta tunsa scurt.dar nu am mai vazut-o acolo doar de vreo 2 ori (rar) si una la gara,la euroinstal.tinere ambele (sub 20).cea din gradiste face total.nu am luat nr de telefon...din pacate

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am trecut seara trecuta prin vlaicu si la iesire dupa sensul de la galleria shok erau peste 15 mirese pe trotuar o testat cineva ceva pe acolo ?

Este una mai inalta roscata acolo. E nebunatica rau

Este  de etnie insa e foarte curata, cred ca am fost la ea de 10 ori. Mi s-a rupt si prezervativul odata cand eram pe camera insa totul a fost ok, nu am luat nimic de la ea

Are niste craci super, si daca esti ok cu ea te lasa sa-i dai fara mila

50 de lei

Link spre comentariu

Am fost eu la ea...o cheama dana sau diana nu mai retin exact, o spus ca ii de pe langa bucuresti

-pret 70 de lei op-np

-ten alb -curata fara mirosuri suspecte,destul de draguta

Oral-ul destul de banal

Normal-are o veverita faina 😠stramta si calda "super super "

🤣 schimbat 2 poziti ,incercati doggy cu ea neaparat 😎

Spor la distracti ðŸ˜ðŸ˜‚😎

Link spre comentariu

Scuze... am apasat pe ce nu trebuie...

Referitor la tipa de la sensul giratoriu spre nadlac si urcare pe autostrada. O cheama Denisa. E de pe langa Bucuresti nu zis clar. Era un dute vino pe acolo. Tir parcat. Dubita care astepta. Un autoturism, cateva persoane agitate. Era balamuc. Totul pt blonda cu parul lung. Frumoasa, comunicativa. Revenit in zona dupa cateva ore. Tot acolo. A urcat si am intrebat-o ce a fost azi agitatia asta la tine. A zis ca asa a fost toata ziua. Cred ca era din cauza caldurii. Mers mai incolo 50 lei si dat pe la spate. Fara mirosuri fara fite. E draguta si nu e de etnie. Eu as repeta a 2 oara experienta. Bafta

Link spre comentariu

De tiganca de la peco lukoil iesirea spre oradea am tot vazut o tiganca frumusica si un corp beton fund bombat si mare..stie careva cv de ea?

De 2 ani nu am mai fost la ea sătul ca de mere padurețe. Nu e vorbareata, e de etnie, oral bun, normal mai rar, pe la spate, zice ca are fund de brazilianca. 50 lei op sau np. Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am trecut la iesirea spre Siria si era una de etnie dar nu la iesire ci acolo in stanga inainte de Volanul. Acuma ori ca eram eu toropit de caldura dar fata aia era chiar frumoasa asa tziganca cum era.... avea 1,60 si era subtirica cu sani un fund... si mai ales draguta la fata... din pacate nu am vazut dantura si nici nu ma puteam apropia ca eram cu cineva sa duca un colet pentru Anglia acolo la Cristi trans pe dreapta. Dar de la 20 de metri cum ma uitam eu... ma tot minunam cat de bine arata... pe la 6 seara cand am trecut nu mai era... Stiti careva mai multe detalii?

Link spre comentariu

Am trecut la iesirea spre Siria si era una de etnie dar nu la iesire ci acolo in stanga inainte de Volanul. Acuma ori ca eram eu toropit de caldura dar fata aia era chiar frumoasa asa tziganca cum era.... avea 1,60 si era subtirica cu sani un fund... si mai ales draguta la fata... din pacate nu am vazut dantura si nici nu ma puteam apropia ca eram cu cineva sa duca un colet pentru Anglia acolo la Cristi trans pe dreapta. Dar de la 20 de metri cum ma uitam eu... ma tot minunam cat de bine arata... pe la 6 seara cand am trecut nu mai era... Stiti careva mai multe detalii?

Sa nu faci confuzie cu cea imediat dupa linia de tren. E slabuta pare copila. Sora ei e dupa sensul giratoriu spre Siria. Nu e nimic iesit din comun la cele doua. 50 lei si te linistesti. Intradevar mai e una care sta mai mult pe langa Volanul. Are ochii albastrii ca si husky. E mai plinuta comparativ cu surorile. Eu nu mai trec pe la ea.
Link spre comentariu
  • Oras:londra
  • Oras:londra

La ora aia nu o gasesti ea vine in jurul prazului pe teren, chiar e buna nu vorbesc prostii. Mi-a spus cineva ca e din zona bucurestilor vad ca apare apoi dispare ....eu nu am dat de ea , si vreau nr ei de telefon

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

A reaparut blonda de la sensul giratoriu de la ceala , o vad in jurul orei 13 de catevq zile. Arata super bine ma si mira faptul ca sta la sosea.!

Are cineva nr ei de telefon?

La care sens giratoriu sta? Cel de la aeroport/pădure/ autostrada? Trec des pe acolo și n-am remarcat-o.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Bai turcilor...da asa lene va este sa rasfoiti putin forumul. Am scris clar. Sensul giratoriu care leagă drumul către Nădlac cu autostrada, cum vii din Arad , primul sens giratoriu este armonia, lukoil, la al doilea sens...înainte sa intri în sens pe stanga se face un drum de pământ Si este un pom acolo...de regula sub pom sta la umbra.

Toti asteptati pară malaiata...ati fute da nici un efort sa nu faceti. Si mai e o categorie din aia ce dau note de 10 la niste balene Si mume ale padurii...mai hoooo. Merg eu azi sa o si testez sa vad cum e si sa va zic...nu cumva sa mergeti voi Si sa nu fie ok....nuuuuuu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Era vb de Ceala... giratoriul de la Ceala... spre 3 insule / aeroport / autostrada, știu eu așa ca e Ceala.. trec fest pe acolo... n-am văzut ceva interesant... dacă cei ce postează spun ca e acolo.... am cerut detalii legate de locație, va enervați aiurea...

Link spre comentariu

Era vb de Ceala... giratoriul de la Ceala... spre 3 insule / aeroport / autostrada, știu eu așa ca e Ceala.. trec fest pe acolo... n-am văzut ceva interesant... dacă cei ce postează spun ca e acolo.... am cerut detalii legate de locație, va enervați aiurea...

Si eu am trecut de cateva ori zilele astea si nu am vazut-o... Poate nu era in tura. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...