Sari la conținut

masaj calea mosiilor 0720696842


Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Ce naiba s-a int aici? Si de ce e Marta bannata?!

Fuck...

 

Probabil pentru scandalul cu @doamnax. Acum, nu stiu de ce doar Marta si-a furat-o in povestea asta, dar o fi fluierat ea ceva intr-o biserica. Nu de alta, dar sunt sute de alti putopalmisti care o ard aiurea pe aici si debiteaza doar tampenii si ii mai vezi si "Serious Contributor" sau VIP... :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu cred ca are legatura cu @doamnax

 

Probabil pentru scandalul cu @doamnax. Acum, nu stiu de ce doar Marta si-a furat-o in povestea asta, dar o fi fluierat ea ceva intr-o biserica. Nu de alta, dar sunt sute de alti putopalmisti care o ard aiurea pe aici si debiteaza doar tampenii si ii mai vezi si "Serious Contributor" sau VIP... :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

oricum era inutila... :)

 

tp://nimfomane.com/forum/topic/70136-votare-cel-mai-bun-salon-masaj-eroticmaseuza-2016/

 

Vot: Votare - cel mai bun salon masaj erotic/maseuza 2016 (98 membri au votat)
Votare - cel mai bun salon masaj erotic/maseuza 2016
  1. Noblesse Masaj (33 voturi [33.67%])

     

  2. elena_aly33 http://nimfomane.com/forum/user/135821-elena_aly33/ (54 voturi [55.10%])

     

  3. marta www.nimfomane.com/forum/topic/14187-masaj-calea-mosiilor-0720696842/ (11 voturi [11.22%])

     

cam asta a fost cu utilitatea, ban am luat pt ca am coborat  la mintea unuia hard to kill yet , acum ma gandesc ca a fost un dren  de energie inutila , ma lasa Pisica  din nou pe forum , bine ,multumesc , nu ma mai lasa, atunci rog sa se inchida topicul asta.

 

http://nimfomane.com/forum/topic/48943-caut-masaj-pe-bune/

 

cea mai buna descriere pt ce fac eu o gasiti aici, multumesc lui 

hide_and_seek

Postat 18 July 2015 - 09:52 PM

http://nimfomane.com...821-elenaaly33/ -  ptr masaj erotic clasic cu o tipa cu un fizic de 9,5,masaj de 10

 

http://nimfomane.com...er/90231-marta/    -         ptr un masaj terapeutic adevarat! Te scoala din morti femeia asta,dar vezi ca nu ai parte de erotic,doamna are in jur de 50 de ani, sta imbracata pe parcursul sedintei. Nu e loc de nimic altceva. La sfarsit ai parte de o laba bine executata! 

Preturile sunt mai mult decat ok la ambele dar ele ca femei si prestatie sunt total diferite. Se merita la ambele,acum depinde ce anume cauti tu mai exact.

Bafta!

 

http://martamasaj.blogspot.ro/

  • Like 9
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Bine ai revenit, @Marta, sper sa mai ramai prin zona. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

tp://nimfomane.com/forum/topic/70136-votare-cel-mai-bun-salon-masaj-eroticmaseuza-2016/

Vot: Votare - cel mai bun salon masaj erotic/maseuza 2016 (98 membri au votat)

Votare - cel mai bun salon masaj erotic/maseuza 2016

cam asta a fost cu utilitatea, ban am luat pt ca am coborat la mintea unuia hard to kill yet , acum ma gandesc ca a fost un dren de energie inutila , ma lasa Pisica din nou pe forum , bine ,multumesc , nu ma mai lasa, atunci rog sa se inchida topicul asta.

 

http://nimfomane.com/forum/topic/48943-caut-masaj-pe-bune/

 

cea mai buna descriere pt ce fac eu o gasiti aici, multumesc lui hide_and_seek

Postat 18 July 2015 - 09:52 PM

 

http://nimfomane.com...821-elenaaly33/ - ptr masaj erotic clasic cu o tipa cu un fizic de 9,5,masaj de 10

 

http://nimfomane.com...er/90231-marta/ - ptr un masaj terapeutic adevarat! Te scoala din morti femeia asta,dar vezi ca nu ai parte de erotic,doamna are in jur de 50 de ani, sta imbracata pe parcursul sedintei. Nu e loc de nimic altceva. La sfarsit ai parte de o laba bine executata!

Preturile sunt mai mult decat ok la ambele dar ele ca femei si prestatie sunt total diferite. Se merita la ambele,acum depinde ce anume cauti tu mai exact.

Bafta!

http://martamasaj.blogspot.ro/

 

Curva de piciaie este vinovat

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

maine -pentru programari rog sunati 9-11, programul  va fi 10-20


 


-Masaj de relaxare soft  cu uleiuri esentiale pentru detox, imunitate, antistress și gratuit pentru doritori Best Cock -Massage- 1,5 h - 150 lei       ;) 

-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros si cu ventuza (pot sa lucrez 1 ora doar pe spate,cand sunt blocaje mari)-1 ora-150-lei si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)       ;) 

-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros 2 ore 200 lei   si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)      ;) 

-Masajele zonei genitale, doar unul sau in combinatii :Best cock massage / prostatic / therapeutic genital Karsai  35 min-1 ora la 100 lei

 


 

  • Like 9
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Face laba cu gura

jura-te picoaie  , ca eu numai la banane  de alea vegetale,  le fac la blender sau fripte  :laugh2

 

http://assets.sport.ro/assets/foodstory/2015/10/05/image_galleries/6169/ce-nu-stiai-despre-cojile-de-banane-motivul-pentru-care-asiaticii-nu-le-arunca-niciodata_1.jpg

  • Like 6
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te-am futut cand erai mai tanara in locatia Bld Carol.Tin minte ca iti facea placere.Acum nu ma mai inspiri sa zic asa decat la oral ,unde cred ca esti cea mai tare din tot ce am cunoscut eu pana acum .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

buna dimineata , astazi sunt pana la 22

 

-Masaj de relaxare soft  cu uleiuri esentiale pentru detox, imunitate, antistress și gratuit pentru doritori Best Cock -Massage- 1,5 h - 150 lei        ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros si cu ventuza (pot sa lucrez 1 ora doar pe spate,cand sunt blocaje mari)-1 ora-150-lei si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)        ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros 2 ore 200 lei   si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)       ;) 
-Masajele zonei genitale, doar unul sau in combinatii :Best cock massage / prostatic / therapeutic genital Karsai  35 min-1 ora la 100 lei
 
 
  • Like 6
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

nervos si confuz  din cauza caldurii? fara somn sau prea putine ore dormite? obosit si apatic ,fara pofta de munca? 

 

pot sa te ajut  :)

 

astazi sunt pana la 22  

 

-Masaj de relaxare soft  cu uleiuri esentiale pentru detox, imunitate, antistress și gratuit pentru doritori Best Cock -Massage- 1,5 h - 150 lei         ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros si cu ventuza (pot sa lucrez 1 ora doar pe spate,cand sunt blocaje mari)-1 ora-150-lei si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)         ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros 2 ore 200 lei   si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)        ;) 
-Masajele zonei genitale, doar unul sau in combinatii :Best cock massage / prostatic / therapeutic genital Karsai  35 min-1 ora la 100 lei
 
 
  • Like 6
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

astazi sunt  pana la ora 22  :) si am AC  :) 

 

-Masaj de relaxare soft  cu uleiuri esentiale pentru detox, imunitate, antistress și gratuit pentru doritori Best Cock -Massage- 1,5 h - 150 lei          ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros si cu ventuza (pot sa lucrez 1 ora doar pe spate,cand sunt blocaje mari)-1 ora-150-lei si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)          ;) 
-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros 2 ore 200 lei   si gratis unul din masajele zonei genital(15 min)         ;) 
-Masajele zonei genitale, doar unul sau in combinatii :Best cock massage / prostatic / therapeutic genital Karsai  35 min-1 ora la 100 lei
 
 
  •  
  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator worldoftanks
Reputație: 0

      Salut!

      Am revizitat-o pe Marta acum o săptămână. Am sunat în jur de 10 dimineața și programat pentru seara.

      Locația, asa cum am precizat și în recenzia anterioară, undeva pe Calea Moșilor. Apartamentul curat, baia curată, gel de duș ok, papuci de unică folosință, prosop curat. Se pare ca pune accent pe igienă și este de apreciat.

      Marta nu este chiar la prima tinerețe și timpul a lăsat, iremediabil, urme. Știam, însă, că nu ma va întâmpina o căprioară, așa că nu am fost dezamăgit de aspectul fizic. Scopul vizitei mele a fost un masaj sănătos și, dacă tot era în meniu, un best cock masaj.

      A folosit ulei încălzit ceea ce este extrem de plăcut. Masajul foarte bun, o combinație între masajul de relaxare și un masaj mai dur. Este imposibil sa nu pleci relaxat și plin de energie de la Marta.

      Partea de best cock masaj a fost și de data aceasta unică. Este o tehnică cum nu am mai întâlnit, iar orgasmul este extrem de intens.

    Din păcate ca a stat îmbracată pe toată durata ședinței - aproximativ o oră și jumătate. Ar fi plăcut să mai pui mana pe o țâță  :)  Păcat că nu oferă și alte servicii. Îmi plac căprioarele, dar îmi plac și femeile în jurul vârstei de 50 de ani.

    Halatul: 150 lei.

    Worldoftanks out!

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

astazi sunt  pana la ora 22   :) si am AC   :) 


 



-Masaj de relaxare soft  cu ulei de cocos si uleiuri esentiale pentru detox, imunitate, antistress și gratuit pentru doritori Best Cock -Massage- 1 h - 150 lei           

 

-Masaj  pe tesut muscular profund,viguros si cu ventuza (pot sa lucrez 1 ora doar pe spate,cand sunt blocaje mari)-2 ore-200-lei si gratis unul din masajele zonei genitale          

 

-Masajele zonei genitale, doar unul sau in combinatii :Best cock massage / prostatic / therapeutic genital Karsai  3o min -100 lei

 


 



  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...