Sari la conținut

masaj calea mosiilor 0720696842


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
calusur63

,,  m-am simtit ca un  :baby2 , uns peste tot  :clapp .,,

asta e un supercomentariu,  romanii se feresc   parca sa-si exprime deschis   starea  interioara , in timp ce aiurea in lume ,  ar tine de normalitate . Felicitarile mele , chiar te-ai bucurat de masaj , cred ca esti clientul ideal pe oriunde mergi  :clapp 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Buna dimineata -update de septembrie , inchidere promotie 
-este ultima luna in care  sedintele mele de masaj dureaza 2 ore ( deseori si mai mult  ) , costa 150 lei si toate masajele zonei erogene (Handjob(Best Cock massage), Masaj terapeutic genital Karsai Nei Tsang , Masaj prostatic ) sunt gratuite .Aceasta promotie a durat mai bine de 1 an,si a fost conceputa pentru programarile facute  dimineata, in ideea si cu speranta ca o sa ma ajute pe mine si pe clientii mei sa gestionam mai bine si util timpul.
-in octombrie , merg aici http://www.tao-magic.ro/curs-de-masaj-terapeutic-chi-nei-tsang-i-si-certificare/#sthash.jxUIeOFB.dpbs 
si   promotia va fi  alta , adica masaj terapeutic abdominal Chi Nei Tsang , care face parte din ramura practicilor taoiste pentru vindecare.
Eu una abia astept cursul , sper ca sa va placa si voua noul masaj   http://ddcforum.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/kiss.gif
 
 
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

calusur63

,,  m-am simtit ca un  :baby2 , uns peste tot  :clapp .,,

asta e un supercomentariu,  romanii se feresc   parca sa-si exprime deschis   starea  interioara , in timp ce aiurea in lume ,  ar tine de normalitate . Felicitarile mele , chiar te-ai bucurat de masaj , cred ca esti clientul ideal pe oriunde mergi  :clapp foarte multi consumatori de masaj , formati de tiparele masajului erotic , pun accentul pe calitatile fizice ale persoanei , conditii,  pret si altele din  aceeasi categorie , putini  pe tehnica, si mai putini pe starea lor interioara si /sau  beneficiile concrete din zilele ce urmeaza .Poate ca ar fi timpul sa fie luat in considerare  alte criterii de evaluare  pentru masajul pur, fie el de relaxare sau terapeutic, cred ca ai spart gheata  aici  :clapp

 
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Astazi 15.9. 15- chiar in fata geamurilor mele , pe bulevard, se desfasoara de ieri lucrari de inlocuire tevi la sistemul de gaze :slap2  .Se poate circula, insa zgomotul este teribil   :no2 .Dupa amiaza, sper ca zona sa fie depasita   :sweeping si  sa pot lucra :masaje .

Link spre comentariu

ce inseamna  ,,mereu  ,, la tine? mai incearca, pe fb, raspund  la mesaje pt rezervari , nu stau  pe chat la caterinca , prefer telefonul direct

Cred ca te-am sunat de cel putin 5 ori in fiecare zi , timp de vreo saptamana si ceva. Iar pe facebook ti-am scris ca vreau o programare, atata tot. Nici n-as avea de ce sa stau la caterinca - " Buna ! As dori o programare la tine , discutam dupa ce imi raspunzi si eventual poate imi lasi si nr de tel. Cu stima ! " ( asta e mesajul de pe facebook ) daca asta ti se pare mesaj de caterinca , ce pot spune.... Spor la munca !

Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

buna ,

am fost la Marta acum 2-3 luni cred, am vorbit din timpul zilei cu ea, iar programarea la masaj a fost dupa ora 22.

am ajuns, am facut un dus, si m-am asezat pe masa de masaj,

masajul de relaxare a fost super tare, cu ulei cald, aproape am adormit pe masa, 

masajul de relaxare a durat undeva la o ora si jumatate,

apoi a spus sa trecem si la masajul erotic, mi-a pus un burete la mijloc, in dreptul bazinului, pentru a avea acces facil la cel jucaus:)

m-a intrebat daca vreau si masaj prostatic, dar am refuzat, nefiind amator de asa ceva ,

ce pot sa spun, e ca se pricepe de minune si la acest masaj, si am avut parte de doua finalizari in interval de 5 minute... nu mi s-a mai intamplat asa ceva, deci stie meserie, abia m-am dat jos de pe masa de masaj :)) imi tremurau picioarele

ea a stat imbracata in halat,

curatenia e ok, am primit prosop curat, nota 10, masaj relaxare 10, masaj erotic - 9, 

per total o experienta care trebuie retraita, garantat

pret 150 lei pt doua ore

Marta, ce nume ai pe facebook? poate o sa iti las mesaj pentru o noua programare

  • Like 1
Link spre comentariu

pai suna-ma dar vorbeste cand ma suni , caci tocmai am primit 6 apeluri   si am raspuns ca sa ascult tacerea iar tel este pe bloguri la sevicii si in titlul topicului asta 

 

-cu fb si acceptul  e mai complicat, prefer  sa stabilesc pe  tel. totusi

Nu sunt eu acela care te-a sunat de 6 ori si n-a vorbit. Eu n-am apucat sa-ti aud vocea pentru ca tot timpul telefonul era inchis. Iar ca sa vezi mesajul uita-te la " other " pentru ca nu suntem prieteni pe facebook, doar ti-am scris fiindca ai avut tot timpul telefonul inchis. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna ,

am fost la Marta acum 2-3 luni cred, am vorbit din timpul zilei cu ea, iar programarea la masaj a fost dupa ora 22.

am ajuns, am facut un dus, si m-am asezat pe masa de masaj,

masajul de relaxare a fost super tare, cu ulei cald, aproape am adormit pe masa, 

masajul de relaxare a durat undeva la o ora si jumatate,

apoi a spus sa trecem si la masajul erotic, mi-a pus un burete la mijloc, in dreptul bazinului, pentru a avea acces facil la cel jucaus:)

m-a intrebat daca vreau si masaj prostatic, dar am refuzat, nefiind amator de asa ceva ,

ce pot sa spun, e ca se pricepe de minune si la acest masaj, si am avut parte de doua finalizari in interval de 5 minute... nu mi s-a mai intamplat asa ceva, deci stie meserie, abia m-am dat jos de pe masa de masaj :)) imi tremurau picioarele

ea a stat imbracata in halat,

curatenia e ok, am primit prosop curat, nota 10, masaj relaxare 10, masaj erotic - 9, 

per total o experienta care trebuie retraita, garantat

pret 150 lei pt doua ore

Marta, ce nume ai pe facebook? poate o sa iti las mesaj pentru o noua programare

 multumesc  :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu folosesc fb pt masaj, despre masajul prostatic ti-ar putea spune ceva cei care l-au incercat, dar vad ca nimeni nu are curaj inca .

De astazi, am adaugat extensie pentru cap la masa de masaj.

Lucrez pana la ora 20, ora la care iau si ultima comanda  :masaje ca sa inchei progrmul la ora 22-22,30.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

astazi am liber pt rezevari de la 16,30 la 20 , si bonusul gratis de 30 min sau contravaloarea lui de 50 lei ,pentru oricare din masajele zonei erogene a disparut odata ce  inregistrez rezervari dupa ora 12  , adica  este contra cost :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...