Sari la conținut

Lora - 0723.191.042


Postări Recomandate

Va salut domnii mei.Stiind ca intr o zii de simbata voi participa la un concurs de escalada in Bucuresti si mai stiind ca acest sport ii cam solicitant si necesita si o pauza mi am zis ca de ce nu,in pauza data sa nu intilnesc si sa imi petrec aceea pauza cu o gagica frumoasa.Zis si facut.Pun mina pe telefon si o sun pe Lora.Imi fac programare,si iata ma la usa domnisoarei in aceea zi de simbata mai dupa amiaza.Lora,o gagica buna si foarte sexy cu un cur tare bun,craci misto si o pereche de sini medii dar fermi si frumosi,siliconati din ce am inteles,dar tare atragatori.Socializam putin si ma cer la dus.Nu innainte sa ii cer Lorei sa ramina in timpul cit vom face sex,cu pantofii cu toc innalt in picioare si ciorapii cu banda,fiind foarte sexy si buna rauu.Dupa dusul de rigoare revin in camera.Incepem a ne mîngîia reciproc,eu ii framint perechea de sinii si trec si la molfait si linns,ca ma innebuneau nu alta in timo ce Lora imi scoala zdravan pula cu miscari rapide de minaa de simteam ca ma termina nu alta.O opresc,o pun pe spate si ii dau usor chiloteii intr o parte si incep sa ii aplic niste limbi in pasarica.Si ii dau asa ceva vreme de va spun,nu ma mai saturam.Pasarica Lorei super curata si frumoasa numai buna de lins.Si tot insist asa si tot insist,fata da semne ca,chiar ii place,apoi excitat fiind punem in prezervativ si Lora imi intoarce serviciul.Un oral bine facut chiar cu tente de deep,ma orivea in ochi si chiar gemea usor,le masa pe coaie placut si excitant.O rog sa se opreasca si trecem la normal.Normal in doua trei pozitii cind misionar cind libgurita cind mama iedului,totul asezonat la fiecare schimbare de pozitie cu citeva momente de limbi in pasarica aia dulce si frumoasa de care,parca,nu ma mai saturam.Simt ca vine momentul.Nu vreau sa prapadesc sperma aiurea in balon si ii cer domnitei sa finaluzez intre sinii aceia superbi.Treaba care se si intimpla.Merg la dus,revin,ridem si mai vb putin apoi o tulesc spre treaba.Lora o experienta frumoasa,placuta pe care o voi mai repeta.Ca note a si zice asa.Lora clar 10,frumoasa si sexy,oral 8,bun cu tenta de deep,protejat,normal 9,schimbat pozitii se implica chiar umezire naturala,cred ca i a facut placere,locatie 9 nerva traian in apropier de shop and go.Cadoul domnisoarei 150 rhon pt o finalizare.Multam Lora esti o dulce si o bunaciune,cu respect domnii mei un wkd minunat sa aveti.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...