Sari la conținut

Vizita


Vizitator Crazy Lara

Postări Recomandate

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Buna baieti :)

 

Caile neprevazute ale sortii ma vor duce saptamana viitoare in Oradea si ma vor tine acolo cateva zile.Cu ocazia asta m-am gandit ca poate unii dintre voi ar fi curiosi de mine si am zis sa anunt venirea.

Voi ajunge in cursul zilei de Marti,adica 23.07 si voi sta cam 3-4 zile.

 

Modalitatile de contact sunt aceleasi: ID de mess larasimona_xoxo sau numarul de telefon 0754577355

Detalii despre mine si serviciile mele gasiti pe profilul meu sau pe topicul http://nimfomane.com/forum/topic/12804-tanara-plinuta-0754577355/

 

Pana atunci daca m-ati putea ajuta cu niste ponturi de cazare v-as multumi.De preferat ar fi ceva garsoniera-apartament cu ziua,la pret acceptabil.Daca nu sunt,ar fi ok si o pensiune curata,retrasa,unde nu se trece pe la receptie,etc....stiti voi cam cum ar trebui sa fie ;)

 

Va :* 

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

@apuci,multumesc pentru ajutor  :girly

 

@lubric,pai eu fac mancare buna,dar cum cum cum? Adica rezolvam cumva cu plata si tot eu fac si mancare? :no2

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Ziceam asa, tu faci mancare - eu dau cazare si in plus aduc si ingredientul principal fara de care nu iese ciorba buna - baby carrot. ;) E buna oferta?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare.Am vrut sa profit de faptul ca Lara se afla in oras mi-am zis ca trebuie sa o vizitez.Asa ca marti seara am sunat si mi-am facut o programare pentru a doua zi de dimineazta (am vrut sa fiu primul in acesta zi......suntem toti mai fresh la primele ore ).Locatia este pe Balcescu in ,,celebrele''garsoniere.Am fost primit de Lara intr-un neglijee scurt,alb, semi-transparent si incaltata cu pantofi cu toc, iar parul lung negru crea deja o atmosfera erotica.Foarte amabila si sociabila,am stat la o tigara si cafea (sper ca ti-a placut cafeaua  :wink2 ),am facut apoi un dus si am trecut in camera.Saruturi la greu din partea ei si din partea mea  :hug1 la inceput.Am trecut apoi la sanii ei frumusei si destul de mari, iar apoi am ajuns la ,,pasarica'' curata si epilata unde am petrecut o buna parte din timp degustand-o si explorand cu degetele (chiar 4 la un moment dat...deci un adevarat fisting) umezindu-se bine de tot.Apoi nu a ramas nici ea mai prejos si  l-a luat pe junior in primire smotocindul bine de tot:supt. lins...chiar si ouale,si chiar tendinte de deep reusite.Dupa minute bune de oral am rugat-o sa puna capisonul si am trecut la un normal,ea pe spate si eu in genunchi ,apoi la misionar unde a fost foarte activa prin managaieri si saruturi.In aceste conditii sfarsitul a venit ca o consecinta si cum ma simteam foarte bine in aceea pozitie am terminat in capison.Apoi am facut un dus si la tigara de respiro am fost servit cu o doza de sprite (exista si cola, apa plata sau minerala).Cum deja zburasera (fara sa-mi dau seama) aproape 50 de minute nu am mai insistat pentru al doilea numar...eu merg pe principiul odata si bine dar fara graba  decat de 2 ori dar chinuit si pe fuga (time is money for everythnig) al doilea numar.

Locatie 9-garsoniera pe Balcescu

Apsect 8.5..26ani,1.70,78kg,sani maricei, bruneta par lung  (un pic plinuta este adevarat)

Prestatie:oral neprotejat 9, normal 9

GFK 9,5

Halat 100 (30 de minute),150 (ora).Eu am stat o ora.

De vizitat pentru cei carora le plac femeile cu forme rubensiene si nu cele slabute.

Spor.

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Salutare.Am vrut sa profit de faptul ca Lara se afla in oras mi-am zis ca trebuie sa o vizitez.Asa ca marti seara am sunat si mi-am facut o programare pentru a doua zi de dimineazta (am vrut sa fiu primul in acesta zi......suntem toti mai fresh la primele ore ).Locatia este pe Balcescu in ,,celebrele''garsoniere.Am fost primit de Lara intr-un neglijee scurt,alb, semi-transparent si incaltata cu pantofi cu toc, iar parul lung negru crea deja o atmosfera erotica.Foarte amabila si sociabila,am stat la o tigara si cafea (sper ca ti-a placut cafeaua  :wink2 ),am facut apoi un dus si am trecut in camera.Saruturi la greu din partea ei si din partea mea  :hug1 la inceput.Am trecut apoi la sanii ei frumusei si destul de mari, iar apoi am ajuns la ,,pasarica'' curata si epilata unde am petrecut o buna parte din timp degustand-o si explorand cu degetele (chiar 4 la un moment dat...deci un adevarat fisting) umezindu-se bine de tot.Apoi nu a ramas nici ea mai prejos si  l-a luat pe junior in primire smotocindul bine de tot:supt. lins...chiar si ouale,si chiar tendinte de deep reusite.Dupa minute bune de oral am rugat-o sa puna capisonul si am trecut la un normal,ea pe spate si eu in genunchi ,apoi la misionar unde a fost foarte activa prin managaieri si saruturi.In aceste conditii sfarsitul a venit ca o consecinta si cum ma simteam foarte bine in aceea pozitie am terminat in capison.Apoi am facut un dus si la tigara de respiro am fost servit cu o doza de sprite (exista si cola, apa plata sau minerala).Cum deja zburasera (fara sa-mi dau seama) aproape 50 de minute nu am mai insistat pentru al doilea numar...eu merg pe principiul odata si bine dar fara graba  decat de 2 ori dar chinuit si pe fuga (time is money for everythnig) al doilea numar.

Locatie 9-garsoniera pe Balcescu

Apsect 8.5..26ani,1.70,78kg,sani maricei, bruneta par lung  (un pic plinuta este adevarat)

Prestatie:oral neprotejat 9, normal 9

GFK 9,5

Halat 100 (30 de minute),150 (ora).Eu am stat o ora.

De vizitat pentru cei carora le plac femeile cu forme rubensiene si nu cele slabute.

Spor.

Adrian, cred ca puteai sa postezi recenzia pe topicul ei. Aici s-ar putea sa se piarda. Eu zic sa o postezi si acolo. Nu de alta, dar eu de exemplu, vreau sa ti-o bonusez.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Tin sa va anunt ca o sa scriu si eu o recenzie, zilele urmatoare, fetei cu forme rubensiene ce ne-a vizitat orasul. Intr-adevar are un grad ridicat de GFE, motiv pentru care o recomand celor ce cauta acest lucru. :* Lara

 

Numai bine,

R.

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Urat vorbesti bre...sa mor de ma asteptam tocmai din partea lu` mata :slap2

Am avut profesori buni. Sa-mi traiesti tzeposule! Si sa fii cuminte sa nu te bmai baneze piscul. Jura pe rosu ca o sa fii cuminte, ca o sa-ti bei lapticul dimineata, ca o sa manaci tot din farfurie si ca nu o sa te uiti sub fusta doamnelor.

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

eu stiam ca dupa ce apare prima recenzie se muta topicul "la locul lui" si nu ca se deschide altul, sau eventual se unesc topicele!!! s-au schimbat regulile?

Nu te inseli, regulile sunt aceeasi. Imediat cand administratia o sa observe ca a aparut o recenzie, topicul va fi mutat.

O sa ajut si eu cu un raport!

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

acum l-am mutat

:wave

Si +1-ul pt Adrian10, unde ai lasat? :)

 

Nu de alta dar observasem deja de mult ca atunci cand apare o recenzie noua la sectiunea de Intrebari, o muti de acolo, de obicei uiti sa mai dai si cu plusul dupa mutare!

No offens :)

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Si +1-ul pt Adrian10, unde ai lasat? :)

 

Nu de alta dar observasem deja de mult ca atunci cand apare o recenzie noua la sectiunea de Intrebari, o muti de acolo, de obicei uiti sa mai dai si cu plusul dupa mutare!

No offens :)

I-a punctat-o pe topicul ei, la tanara plinuta... Satu Mare. La fel cum am facut si eu.

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

I-a punctat-o pe topicul ei, la tanara plinuta... Satu Mare.

Ok.

Nu-mi place sa fac offtopic dar cand musai e musai. Daca era mutat topicul imediat dupa ce a aparut recenzia, nici Adrian10 nu mai posta pe topicul din Satu Mare. Cum eu nu mai citesc nimic de la alte orase (mai nou), sory dar nu am observat. :)

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Domnilor am nevoie iar de ajutorul vostru  :girly

Din pacate la garsoniera de pe Balcescu nu ma pot intoarce maine (am venit pana acasa intre timp) asa ca trebuie sa gasesc o pensiune.Sincer la pretul pe care il are,garsoniera nu prea m-a dat pe spate,as prefera pensiune,daca si pentru voi e ok.Dupa cautarile mele,a ramas sa aleg intre 2 pensiuni.Cel care mi-ar placea mai mult este Recidency,dar e destul de aproape de centru.http://www.pensiunioradea.ro/index.php?cmd=unitate&id=94&nume=PENSIUNEA%20RECIDENCY

Alta varianta ar fi Casa Paveios,dar asta e cam la marginea orasului.http://www.pensiunioradea.ro/index.php?cmd=unitate&id=93&nume=CASA%20PAVEIOS

 

Pareri,va rog mult

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Unii dintre useri ar prefera pensiunea, unde sa zicem discretia e asigurata si ma refer aici la cat de bine vad cei de la receptie cine intra in pensiune sa urce la tine

Pe de alta parte daca alegi una la marginea orasului poate e mai inaccesibila pt unii clienti

Link spre comentariu

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

De asta mi-ar placea mai mult la Recidency,e si accesibil,poti parca pe unde vrei si nu e neaparat sa se vada unde vii.iar pe la receptie vad ca nu se trece.Deci ar fi perfect,doar ca e aproape de centru.Asta cat de mult va deranjeaza?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...