Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

E-mail: [email protected]

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/site.jpgSite: tinyurl.com/cupluswing

 
Detalii: In fiecare vineri si sambata organizam intalniri swing la noi in locatie, fara taxa. Acceptam cupluri, femei si barbati. Pentru detalii, trimiteti-ne mesaj la profil : http:/tinyurl.com/cupluswing
 
 
Insa cred, ca mai inaitne trebuie sa devii membru a comunitatii swing.. nu prea se accepta oricine la acele paty-uri
Link spre comentariu

    O idee destul de buna si vreau sa te felicit pentru initiativa  dracugolgolut. Spre uimirea mea constat ca inafara de imperfect nimeni din zona noastra nu are deschidere spre swing. Ce-i drept, nici nu e un site de profil dar totusi ma asteptam la o cu totul alta dorinta de implicare din partea forumistilor. Ma rog.... Ideea e ca personal, eu privesc acest swing nu ca pe un interes material pentru ca in acest domeniu nu se pune problema de asa ceva, ci ca pe o placere oferita reciproc. Nu trebuie sa confundam swing-ul cu un gang-bang. Regulile swingului se stabilesc de la inceput cu acordul sau dezacordul tuturor participantilor. Spun asta pentru ca am o oarecare experienta in swing  si sunt lucruri care unora plac, altora nu iar daca nu se stabilesc de la inceput exista riscul/neplacerea sa te trezesti cu surprize in timpul actului. De aceea trebuie alesi cu mare grija partenerii, sa fie cu totii cam pe aceeasi lungime de unda pentru ca swingul e de mai multe feluri (respectiv: Inchis, deschis si soft) si fiecare cuplu agreaza un anumit tip de swing.

Swing Inchis - Cel in care se face schimbul de parteneri dar actul se desfasoara in camere diferite. (mentionez ca poate fi vorba de doua sau mai multe cupluri). <Personal nu il agreez.>

Swing Deschis - Cel in care de asemenea pot participa doua sau mai multe cupluri care pot face schimb de parteneri dar in aceeasi camera/pat. (agreez aceasta idee si credeti-ma ca poate fi o experienta frumoasa).

Soft Swing - Acest tip de swing permite ca actul sa se desfasoare in aceeasi camera/pat dar fara schimb de parteneri (e ca si cum ai face dragoste cu iubitul/iubita cu spectatori care fac acelasi lucru ca si voi - e o chestie destul de excitanta care mie una imi place destul de mult).

Ca idee de final, aveti toata sustinerea mea pe tema swingului. Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca ma concentrez bine, imi amintesc ca acesta este un site in care "pacatosii" povestesc escapadele facute pe la damele cu plata, swing inseamna sa faci schimb de parteneri... deci sa ai o partenera, oare cati pacatosi au sotii care stiu ce fac ei? Ar fi o idee pentru fetitele cu initiativa sa se grupeze 3-4 si sa faca un dezmat in grup cu 10-15 masculi... dar vreau comision pentru idee.

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Marea majoritate cred ca nu inteleg ce inseamna swing.

In acele grupuri vin perechi casatorite sau iubiti carora le place sa faca sex si nu au complexe in a schimba partenerii din contra ii motiveaza sexual si isi maresc placerea.

Pe unii ii excita daca privesc la partener/partenera in timp ce ambii au contact, pe unii ii excita si au performante cu iubita/sotia dupa ce a avut contact cu o alta partenera.

Ma rog pentru ei sexul este o arta amestecata cu o hipersexualitate debordanta.

Nu sunt acceptati barbati singuri sau femei singure...

Si evident ca totul se face numai si numai din placere...cu reguli bine stabilite asa cum a precizat si dream.

Grupurile care fac swing sint foarte discrete si nu afiseaza cu anunturi pe toate drumurile.

Cel mai greu este sa intri in grup...

Asa ca ideea de mai sus cu un grup de fetite nu se numeste swing...

 

Am cunoscut o fosta colega de facultate, divortata, care o data pe luna se intalneste cu un grup de celibatari ( fete si baieti) si dupa un chef pe cinste fac sex cu parteneri trasi la sorti... Dar niciodata in aceiasi incapere si niciodata nu schimba partenerul la aceea intalnire de week-end. Este o modalitate de a face sex si de a se descarca nervos.

A doua zi isi iau la revedere si asteapta o noua convocare

Link spre comentariu

"Pe unii ii excita daca privesc la partener/partenera in timp ce ambii au contact, pe unii ii excita si au performante cu iubita/sotia dupa ce a avut contact cu o alta partenera."  Asta e si ideea in sine. Eu am spus ca nu trebuie confundat swingul cu un gang-bang.  Sunt in totalitate de acord cu tine danielibus

 

PS: Mi-am permis sa scriu aici in calitate de cuplu, nu de femeie singura si pe aceasta cale anunt ca mi-ar placea sa organizez o intalnire cu iz de swing (socializare, cunoastere s.a.m.d).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Dream, daca vin cu GIRANTA sau INSTALATOAREA sau ELECTRICIANA se poate sa ma primesti pentru o partida de Swing Deschis ?

"Pe unii ii excita daca privesc la partener/partenera in timp ce ambii au contact, pe unii ii excita si au performante cu iubita/sotia dupa ce a avut contact cu o alta partenera."  Asta e si ideea in sine. Eu am spus ca nu trebuie confundat swingul cu un gang-bang.  Sunt in totalitate de acord cu tine danielibus

 

PS: Mi-am permis sa scriu aici in calitate de cuplu, nu de femeie singura si pe aceasta cale anunt ca mi-ar placea sa organizez o intalnire cu iz de swing (socializare, cunoastere s.a.m.d).

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Daca ma concentrez bine, imi amintesc ca acesta este un site in care "pacatosii" povestesc escapadele facute pe la damele cu plata, swing inseamna sa faci schimb de parteneri... deci sa ai o partenera, oare cati pacatosi au sotii care stiu ce fac ei? Ar fi o idee pentru fetitele cu initiativa sa se grupeze 3-4 si sa faca un dezmat in grup cu 10-15 masculi... dar vreau comision pentru idee.

DACA ideea ta va prinde in randul domnisoarelor cu initiativa si se va organiza ceva concret si foarte, foarte discret, ma pun si eu pe lista!

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Nu trebuie domnisoarele sa ia initiativa. Tu ce ai daca vi cu o idee buna. Sti ce inseamna incredere? Este esentiala in asemenea treburi!

alexandru69 incearca sa scrii o idee intr-o fraza sa nu umplem aiurea DG. Erai mai pilit ca mine  :laugh2 .

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Pai vine o fata sa va dea idwi? Unde este oferta? Toti vrem ...... dar co teaza foarte mul si ceea ce oferi!!

 

Nu trebuie domnisoarele sa ia initiativa. Tu ce ai daca vi cu o idee buna. Sti ce inseamna incredere? Este esentiala in asemenea treburi!

Am o rugaminte: imi doresc sa crezi ca eu stiu foarte bine ce ofer domnisoarelor! Tu pe lup vrei sa-l inveti cum se mananca oaia? :)) Oferta trebuie sa fie in deplina concordanta cu cererea. Poftim, ca sa-ti raspund: propun sa facem o lista cu baietii si fetele care s-ar inrola pentru o intalnire intima. 3-4 fete si vreo 15 baieti, eu zic ca ar trebui mai multe fete, dar nu e exclusa si ideea colegului "discret72", voi puteti contesta aceasta idee aducand contraargumente. Tu ai dori sa participi la o asemenea intalnire? 

 

Lista cu baieti si fete:

 

1) discret72 (nu s-a propus, il propun eu, daca nu doreste, se poate taia de pe lista)

2) fanus

3)...

4)...

 

Cand lista va fi completa, propun o intalnire de socializare inaintea "marelui eveniment", la o bere, un suc, o cafea, pizza etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

PS:

 

Reguli privind aceasta intalnire:

 

1) Toti suntem "frati" si "surori" in aceasta "fratie" si ne respectam fara a afisa cea mai vaga urma de viclenie a inimii sau de ironie intre noi;

2) Toti suntem pe deplin egali, chiar daca unii dintre noi vor fi mai mult sau mai putin instariti, mai frumosi sau mai urati, mai dotati sau mai putin dotati;

3) Toti suntem oameni, chiar daca avem pielea alba sau neagra, sau avem vreun handicap;

4) Toti suntem responsabili de ceea ce vom face la aceasta "intalnire" si ne vom asigura si reasigura increderea maxima ca nu vom divulga nimanui, dar absolut nimanui secretul intalnirii noastre!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am o rugaminte: imi doresc sa crezi ca eu stiu foarte bine ce ofer domnisoarelor! Tu pe lup vrei sa-l inveti cum se mananca oaia? :)) Oferta trebuie sa fie in deplina concordanta cu cererea. Poftim, ca sa-ti raspund: propun sa facem o lista cu baietii si fetele care s-ar inrola pentru o intalnire intima. 3-4 fete si vreo 15 baieti, eu zic ca ar trebui mai multe fete, dar nu e exclusa si ideea colegului "discret72", voi puteti contesta aceasta idee aducand contraargumente. Tu ai dori sa participi la o asemenea intalnire? 

 

Lista cu baieti si fete:

 

1) discret72 (nu s-a propus, il propun eu, daca nu doreste, se poate taia de pe lista)

2) fanus

3)...

4)...

 

Cand lista va fi completa, propun o intalnire de socializare inaintea "marelui eveniment", la o bere, un suc, o cafea, pizza etc.

Ce propui tu acolo nu este swing si gang bang.

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Ce propui tu acolo nu este swing si gang bang.

Ce-o fi, ce n-o fi... hai sa facem ceva, sa sune a petrecere intima.. Asa putem sta la palavre inca jumatate de an, ba chiar mai bine..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...