Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

da dar lumea trebuie sa stie bine despre ce e vorba.

La swing vine fiecare cu partenera-acela este swing.

Iar lumea trebuie sa stie despre ce este vorba-nu unul sa vina cu partenera sa i-o buleasca 5 insi veniti singuri :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buun, cum zici tu, swing sa fie! Atunci eu vin cu "partenera" mea, sa consideram ca ne intalnim 5 perechi.. Daca eu sau oricare altul din grup doreste sa fie si cu celelalte partenere din grup? Nu tot la "bulit" ajungem? :)))

Link spre comentariu

 La 5 perechi e cam dificil sa ajungi la un inteles, unii vor deschis, altii vor soft s.a.m.d. Daca la inceput toti participantii opteaza pentru soft swing, atunci fiecare e cu partenera lui, nu mai exista nici un schimb si tot la "bulit" se ajunge numai ca "ochii vad, inima cere, vai mama ce placere".  :bow  :iagree

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Buun, cum zici tu, swing sa fie! Atunci eu vin cu "partenera" mea, sa consideram ca ne intalnim 5 perechi.. Daca eu sau oricare altul din grup doreste sa fie si cu celelalte partenere din grup? Nu tot la "bulit" ajungem? :)))

 

te cam repezi sincer :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Coane, la ce "saracie" de idei, de initiativa e in Galati la ora actuala, normal ca o dam in penibil.. :) Vezi tu, din penibil doar-doar s-o naste vreo idee mai geniala.. :)

E o vorba pe undeva: la omul sarac, si matza curva si motanul pidaraz (homosexual).. :))

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Deci grupul swing va avea strictetea prin definite a numarului par si nu imparitatea...insa cum rezonati la posibilitatea ca unul din membri participanti poate veni pereche cu o forumista adica cu o fata deja platita pt serviciile eii in particular de toti membrii grupului constituit ?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Cel putin dintr-un pct.de vedere,vad acest "proiect" nerealizabil.Fara sa fiu posesiv,si fara a ma acuza de minte incuiata....ori ca privesc numai inainte,zic ca sunt putine cupluri,chiar si peste medie cand vine vorba de IQ,care sa fie de acord cu o intalnire in care,metaforic vorbind,se fute la paușal,care pe care,care pe cine apuca.

Aaaaa,sa am o "iubita" pe care o am la produs,cum se poarta pe la Gl,si in care isi baga pula cine apuca,sau....ma rog,cine marcă banul,normal ca nu m-ar deranja sa merg la o intalnire Swing cu ea.E ca un job....stiti voi,timpul trece leafa merge.

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

SWING - usor de zis greu de facut . Usor de zis "ma bag si eu " dar .....de organizat cine se ocupa ? Toata lumea vrea , dar nimeni nu face nimic .Defapt aici pe forum e deja o moda "statul la panda " - unu isi bate capul si isi sacrifica banuti , incercand ceva nou sa aduca pe piata , iar altul linistit culege ce este mai bun , fara bataie de cap .CLASIC .Parerea mea , swingul nostru o sa se rezume doar la un topic de stat la barfa despre "swing".Sau , in cel mai fericit caz , la un SEX IN GRUP . Dar swing , sigur NU .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...