Sari la conținut

ceva frumos Costinesti


Postări Recomandate

  • Telefon: ANDUTZU25
  • Oras:IASI
  • Telefon: ANDUTZU25
  • Oras:IASI

joi dupa-amiaza am oprit pe dn constanta - mangalia in dreptul statiunii Costinesti la o caprioara.

are 170-175 slabutza, sanii maricei, blonda-satena.

am beneficiat de un sex oral protejat bunicel, fara dt.

actiunea s-a petrecut in masina, in spatele soselei.

fata a fost putin grabita dar ca prestatie am fost multumit.

halatul a fost 50 ron

  • Like 5
Link spre comentariu

    Victor asta este o tehnica folosita de mult la fetele de la sosea. Mai ales la masinile care nu au numere de Constanta se spune din prima pretul de la combinat. Daca tine se merge asa, daca nu se spune ca ala e pret de combinat si se face reducerea pana la 30.

Link spre comentariu

a fost 50 doar oral. nu am mai intrebat, nu am mai negociat. fata era frumoasa. :P

 

     Acum asta e. Daca te-ai simtit bine nu mai conteaza, insa sa stii ca pretul uzual cerut este de 30 numai oral si 50 combinat si este valabil pe tot teritoriul judetului. Nu e vorba de negociere insa nici nu vrem ca, colegii nostri de pe site sa isi ia tepe din cauza necunoasterii preturilor.

  Pana la urma rolul acestui site este tocmai de informare a tuturor userilor.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

ieri am treccut prin zona costinestiului spre vama pentru intilnirea cu amicul 2x2 si am remarcat in jurul orei 14 un stol de 4 fete de la iesirea din lazu pina la costinesti atit pe o parte cit si pe alta a drumului.nici bune nici rele ,nu am putut opri sa intreb ceva dar erau prezente la servici.in jurul orei 19 disparusera toate deci aveti un reper cit de cit pentru orele de program la caprioare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...