Sari la conținut

Masaj cu Delia--0740536899


Postări Recomandate

Salutare,am gasit acest anunt in publitim:

 

te invit sa parcurgem impreuna in lumea masajului oriental cea a masajului erotic,te pot face sa uiti de toate problemele cotidiene,stiu cat de important e pt tine sa te simti bine de aceea vei avea parte de servici originale,senzuale.Daca doriti mai multe detalii va stau la dispozitie intre orele 21.00 si 5.30 ...ma deplasez doar la hotel..

 

 

Am sunat acum cateva zile la numarul din titlu si mi-a raspuns o voce calda,eu fiind interesat de un masaj erotic cer informatii despre acest lucru:ea imi spune ca face masaj erotic topless,bodymasaj cu o finalizare prin tehnicile masajului la 100 ron ora.O sun aseara in jurul orei 19:00 si o prind la telefon imi spune ca o cheama Delia si ca daca vreau in cat timp ,ii zic cat se poate de repede fiind singur acasa o chem la mine .m-a sunat cand a ajuns in fata scarii a urcat sus si cand o vad am o surpriza:draguta la fata corp frumos cu forme delicate si un fund bestial-inaltime 1.65 greutate in jur de 55-58 sanii medii dar fermi cu sfarcuri deosebite,si deja ma gandeam cum se va freca de mine..negociem la 80 ron cu o finalizare.Totul a decurs fara graba,am fost uns cu ulei si tratat regeste cu corpul ei si cu sanii ei dulci.m-a intors pe o parte si pe alta ma saruta pe alocuri eu relaxandu-ma total pana aproape de finalizare.La un moment dat s-a intors cu  fundul inspre mine ca si in 69 si ma lucra jos la coaie si la sula prin tot felul de tehnici in acest timp eu admirand niste buci frumoase si o pasarica pe alese"  mai pleznind-o din cand in cand,sarutand-o si atingand-o cu placere la pasarica .tare mi-as fi dorit sa fi vrut mai mult ma refer aici la sex.eu vrand de la bun inceput doar un masaj dar vazand cat de buna este m-am gandit ca ar merge sa plusez cu ceva bani si sa vrea sa se si futa.oricum o experienta frumoasa pt mine un masaj frumos si o finalizare pe sani.

A mers apoi la baie,m-a pupat pe obraz si dusa a fost.O recomand pentru un masaj cu o finalizare "altfel".Pozele nu o scot in evidenta asa tare-realitatea este mai buna.

post-44133-0-41349300-1374851531_thumb.jpg

post-44133-0-08237200-1374851538_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dornic tare de un masaj de relax,iar dupa, de unul erotic ce imi spun ,hai sa chem la mine pe cucoana

Formez nr de tel,vorbim despre ce ofera iar la ora stabilita de comun acord,ma suna si imi spune ca este in fata blocului Spun ,bine,suna la interfon nr x ,iar cand deschid usa o tipa de aproximativ 1,70 ,intr-o fustita cu floricele,sani aproape inexistenti,doar cat doua lamai,un fund cum rar am vazut,bombat,frumos,parul roscat lung,si foarte frumoasa la fata ,a pasit in apartamentul meu

Am poftit-o in camera,am fumat o tigara impreuna,a optat pentru un pahar cu apa rece,iar dupa cateva minute de discutii,a mers la un dus,a venit in chiloteii si sanii goi,ma invitat sa iau loc pe buta in pat si a inceput cu un masaj de relaxare,de la talpa piciorului pana la cap ,de ma treceau numai furnicaturi pe tot corpul Ma intors pe spate,ma uns cu ulei,a inceput sa ma frece la scula si la bile,si-a turnat si ea ulei pe sani ,si a inceput sa se frece de mine,dupa care sa pus in poz 69 ,tot in chiloti,si se juca cu mana ,a laba Eu tot incercam sa o sarut pe buci dar ea se dadea inainte,vroiam sa dau chiloti intr-o parte dar imi dadea disccret peste mana,pana ma-m lasat pagubas,sicum se juca ea asa mi-am dat drumul pe burta

A facut un dus,am facut si eu ,am platit 100 ron la plecare,si mi-a transmis ca mai asteapta tel meu

Masaj de relaxare 9 ,pana acum mergeam la Carina in sagului dar este pistol cu apa pe langa fata asta

Masaj erotic nimic spectaculos 6,daca nu te lasa sa pupi,sa pui mana

Aspect fizic 8,sani mici ,insa cur frumos ,si frumoasa la fata

Respectuasa,vorbeste frumos,spunea ca a lucrat la salon

Pret negociat 100 ron 1 ora

Recomand pentru relazare doar

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare,am gasit acest anunt in publitim:

 

te invit sa parcurgem impreuna in lumea masajului oriental cea a masajului erotic,te pot face sa uiti de toate problemele cotidiene,stiu cat de important e pt tine sa te simti bine de aceea vei avea parte de servici originale,senzuale.Daca doriti mai multe detalii va stau la dispozitie intre orele 21.00 si 5.30 ...ma deplasez doar la hotel..

 

Ce orar are ?

Greu de gasit.

era de ajuns sa citesti prima postare din acest topic.................deh lenea e cocoana mare

Link spre comentariu

are un anunt nou:

masaj erotic de ce mai buna calitate ,atingeri senzuale o finalizare prin tehnicile masajului . program 20.00 -05.00 locatie,sau ma pot deplasa si la domiciliul clientului NR CONTACT 0742493542http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/masaj-erotic-delia-0742493542/7b0c6272796a6557/poze/73661201.html

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ceau baieti ! Sambata seara m-am gandit la un masaj ,am sunat si m-am programat. Am sunat in jurul orei 24:30 ,mi-a raspuns o voce placuta si fara fite. Am intrebat-o unde este locatia, dar am aflat ca nu are locatie si se deplaseaza la domiciliul clientului. Dupa mai multe intrebari de siguranta de genu: in ce zona locuiesti? esti singur acasa?... Dupa ce am convins-o si i-am dat argumente ca totu-l este in regula am stabilit ora programarii si adresa. Fata, destul de punctuala, a ajuns,am invitat-o in casa si m-a intrebat ce "pachet " doresc? Acuma sa va vorbesc de pachete  :laugh2 : 1- masaj topless cu finalizare prin tehnicile masajului 100 ron                                                                                                                        2-masaj nud cu finalizare prin tehnicile masajului       130 ron                                                                                                                      3-masaj la 4 maini cu o colega, (linalizarea la fel),       160 ron                                                            Despre aspectul fizic pot sa va spun ca are aprox 1,68-1,70 inaltime ,65 kg,roscata,simpatica la fata,sani medii,fund bombat cu putina celulita  :laugh2 (aprecierile la inaltime si greutate sunt aproximative), Vis-a-vis de prestatie sa stiti ca am ramas impresionat in mod pozitiv.Am frecventat mai multe saloane de masaj si doar intr-un singur loc am primit un masaj de calitate ca acesta (Chisoda,acum 3-4 ani).Ea spune ca masajul dureaza 60 de minute, dar daca te termini in 30 de minute se ia si pleaca,banii ii cere inainte, dar per ansamblu raport pret/calitate merita incercata (parere personala).                                                                                                                                                                                                                         NOTE:  9- masaj erotic                                                                                                                                                                                              7- aspect fizic                                                                                                                                                                                                9- comportament fata de client

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa ma intalnesc aseara cu domnisoara Delia. Am sunat in jurul orei 15.30 pt o programare, mi-a raspuns ( in sfarsit) o voce placuta la telefon, calda, am facut programarea la o anumita ora dupa care i-am transmis, la cererea ei un mesaj cu adresa exacta a domiciliului meu.

 

Ajuns acasa, am facut dus si am asteptat-o pe domnisoara, nu a intarziat decat vreo 2, 3 minute, deci nimic grav, m-a sunat inainte sa ii mai zic odata apartamentul si a urcat la mine. Deschid usa si observ o fata bruneta, cu parul lung, draguta la fata (aviz amatorilor de roscate, tzeapa..acum e bruneta), asaaaa... un corp destul de ok dpmdv, un pic corpolenta, dar nu grasa, ai pe ce pune mana, funduletzul e bombat si tare, asa imi si place, numai bun de pipait, sanii medii nu stiu dimensiunea, nu ma pricep.

Am servit-o cu un pahar de suc, am stat un pic de vb si am comentat ce fac bucatarii de la Top Chef pe antena 1 ( Hai Romania, daca tot se joaca azi cu Grecia) sry de offtopic..dupa care am invitat-o sa faca un dus, a zis ca nu este nevoie pt ca a facut acasa. Nicio problema trecem la desfasurarea actiunii.

 

Ne dezbracam amandoi, pun o muzica ambientala pe comp, las lumina un pic difuza si ma pun pe pat pe burta, nu inainte de a aseza un prosop, la cererea ei pt a nu pata patura, buna observatie.. Incepe cu un masaj la talpi si picioare destul de placut, relaxant, dupa care maseaza cu ulei de bebe fundul, si trece la spate, foarte bine realizat nimic de reprosat, finuta stie treaba buna. La un mom dat a inceput cu saruturi usoare pe spate simteam cum tremuram si atingeri intre picioare apucandu-ma de la spate de outze si de smecherie, o senzatie pe care imi doream sa o traiesc demult de la o maseuza mi se pare f excitant. La un mom dat m-am intors pe spate, super excitat a inceput din nou sa ma mangaie si sa ma maseze f placut cu sanii cu corpul, dupa care s-a intors in pozitia 69, o priveliste de neinchipuit, minunata vedere spre "rasarit"...al meu gogu era rasarit si el pana la tavan gata sa bubuie de ciuda ca nu poate primi mai mult dupa care poc, finalizare printr-o tehnica de-a ei speciala. Senzatie extrem de placuta.

Dupa i-am facut si eu un pic masaj senzual, am mai stat un pic de vb si a plecat spre alt client.

 

Note:

Fizic- 9

Atitudine - 10 (prietenoasa, glumeata nimic de reprosat, finuta, exact cum imi place mie :clapp

GFE - 10

Igiena - 10

Un singur minus, a uitat sa isi puna telu pe silent sau sa il inchida, a sunat o singura data in timp ce imi facea masaj, atat.

 

Merita sa apelati cu incredere la serviciile domnisoarei. Eu voi incerca sa mai dau de ea. :138x

 

O seara placuta ! :beex2

 

PS - in week-end a zis ca e disponibila non stop :)

  • Like 3
Link spre comentariu

 Salutare

Se pare ca Delia are un nou anunt:

Am sunat si mi-a raspuns astazi dar nu am avut eu timp de masaj.Se deplaseaza la domiciliu-la tel mi-a zis 130 ron masaj nud cu finalizare,dar cred ca mai lasa pana la 100 ron.accepta putina atentie la pasarica poate cunni sau putin fisting depinde de client.sper sa o mai prind macar inca o data.

 

Esti adeptul masajului erotic nud?atunci ai nimerit exact unde trebuie,iti voi oferii un masaj erotic plin de tandrete ce cuprinde ,masaj de relaxare,erotic body massaj si o finalizare speciala realizata prin tehnicile masajului.Durata masajului este de 60 min.Ma deplasez la hoteluri si la domiciliul clientului(nu detin locatie).PT PROGRAMARI VA ASTEPT LA NR DE TEL 0731284145..POZE REALE

 

Delia maseuza
Valabil din: 04.10.2014 - 09:25

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...