Sari la conținut

Atentie mare la ... zonele adiacente!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dorinta mea nu este sa am cat mai multe sedinte, indiferent daca ma crezi sau nu. Nu traiesc din asta, o fac de placere part time si mi-e deja ingrozitor de greu sa ma descurc cu selectarea persoanelor cu care ma voi vedea, pentru ca surprinzator sunt foarte multi oameni care ma contacteaza.

 

Daca asta a fost reclama, pai somnicul pufos al Randunicii ce-a fost?

 

Puteai sa dai report si fara sa ne spui si sa trolezi discutia cu ocazia asta.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 99
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Top autori

Imagini postate

  • Oras:Here
  • Oras:Here

Draga Amada,

Imi pare rau pentru ...tine ca am devenit obsesia ta suprema pe aici. Oare de ce nu poti sa ma ignori? N-a functionat treaba cu ...vraja? Incearca in alta parte pls! Nu ma mai polua .....

Nenea @kerosen, Sophie e ... prietena mea! Si e o femeie pe care ai vrea sa o cunosti, crede-ma. Reclama? E un subiect despre care nu s-a discutat pe aici. Wooow, ai dat si Report! Ce sa zic, mi se aduna  .... "prietenii". Nu poti fi iubit de toti. Si ... Amada, fa un club anti Gogu. Vrei? Faceti intalniri, etc. Poate te mai linistesti.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Sophie, Lara, Gogu va astept in Oradea (oras "neutru" pentru voi) sa bem cateva beri si sa povestim - ATENTIE! - sa povestim despre sex de tot felul. ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Draga Amada,

Imi pare rau pentru ...tine ca am devenit obsesia ta suprema pe aici. Oare de ce nu poti sa ma ignori? N-a functionat treaba cu ...vraja? Incearca in alta parte pls! Nu ma mai polua .....

Nenea @kerosen, Sophie e ... prietena mea! Si e o femeie pe care ai vrea sa o cunosti, crede-ma. Reclama? E un subiect despre care nu s-a discutat pe aici. Wooow, ai dat si Report! Ce sa zic, mi se aduna  .... "prietenii". Nu poti fi iubit de toti. Si ... Amada, fa un club anti Gogu. Vrei? Faceti intalniri, etc. Poate te mai linistesti.

"Draga" Gogu,

Nu fac pe victima si singura mea obsesie in viata este adevarul!

Ignor de obicei faptul ca traim intr-o lume prefacuta ca sa am o viata cat de cat normala...

Nu cred ca sunt singura care te-a "citit", dar sunt printre putinele care o spune cu voce tare.

Simt ca ma degradez intr-un fel scriind in continuare, dar asta e, nici cu nasul pe sus nu sunt ca unii...

Link spre comentariu

Se pare ca nimeni nu intelege ce vreau sa spun si ne jucam cu cuvintele...

Cer sinceritate si e prea mult...

Ce cauta un obsedat dupa slabanoage, indragostit, cu una care bate coaie in cuie?

Oare e greu de raspuns? Eu stiu de ce e greu, vreau sa vad daca si ceilalti isi dau seama...

 

Amada, faptul ca ai o problema cu Gogu, e strict treaba voastra.

Ar fi bine totusi ca, in lupta pe care o duci, sa nu faci aprecieri vizand persoane pe care nu le cunosti, caci aparentele sunt adesea inselatoare.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Amada, faptul ca ai o problema cu Gogu, e strict treaba voastra.

Ar fi bine totusi ca, in lupta pe care o duci, sa nu faci aprecieri vizand persoane pe care nu le cunosti, caci aparentele sunt adesea inselatoare.

De acord!

Pai de ce crezi ca ma chinui sa arat si cealalta parte a lui aparent respectat Gogu Tirbuson...

Sa ma apuc si eu sa ies pe la baute cu toata lumea de pe forum si sa fiu mielusel indiferent ce cred?

Nu consider ca a fost doar interesul Sophiei, e mai mare reclama pentru el, pentru ca daca luam in calcul cu ce se ocupa, n-are nevoie de reclama...

Si daca vine si deschide un topic cu ceva interesant despre altcineva... Gogule, vad ca incepe sa functioneze "vraja"...

Link spre comentariu

Se da ipoteza:

 

Ursul latra, cainii trece, nu? Parca asa era. Sau ursul moare de drum lung si cade singur in ea. Oare nu e destul de larg forumul asta sa incapem si noi si Sophie? S-o lasam pe nebuna si sa mergem sa ne botezam cocoselul/ piersicuta, ori putem baga un cuvant la “fazan”!

 

Va dedic urmatoarea melodie:

 

 

 

Pentru cei care cred ca au de-a face cu un monstru- trupa care canta;

Pentru Claudia si Gogu- versurile.

 

Restul e cancan. Sophie-sme, Gogule?

 

Se cere:

Sa se rezolve silogismul de mai sus. Pentru cine poate.

 

PS: Atentie! Poate provoca reactii adverse. (migrene, cefalee etc).

Link spre comentariu
  • Oras:insulele virgine
  • Oras:insulele virgine

Jenibil,de trei ori jenibil!!!

 

E al treilea topic unde domnisoara sophie v-a impachetat ca pe draci.....unora dintre voi sa mor de nu zici ca v-a batut cuie si v-a infipt ace de seringa direct in minte.

Nu inteleg un lucru...se tace de frica sau se tace din dragoste???

Care o iubiti asa mult,iubiti-o nene in privat...chiar nu ne dorim sa fim partasi la astfel de iubiri...nu toti.

 

JENIBIL,JENIBIL,JENIBIL........

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoarae
  • Oras:Timisoarae

Jenibil,de trei ori jenibil!!!

 

E al treilea topic unde domnisoara sophie v-a impachetat ca pe draci.....unora dintre voi sa mor de nu zici ca v-a batut cuie si v-a infipt ace de seringa direct in minte.

Nu inteleg un lucru...se tace de frica sau se tace din dragoste???

Care o iubiti asa mult,iubiti-o nene in privat...chiar nu ne dorim sa fim partasi la astfel de iubiri...nu toti.

 

JENIBIL,JENIBIL,JENIBIL........

SE TACE DIN IUBIRE... :laugh2  o iubeste toata lumea :pope

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoarae
  • Oras:Timisoarae

Sofistricatu, ai grjia ca trollezi discutia... daca nu esti de acord cu metodele de promovare ale domnisoarei, esti troll in mod evident.

Kerosene te bagi in seama k TANGA IN CUR..Tu ai nevoie de o sedinta la dr Sophi sa-ti kilareasca coianele si pula cu ciocanu ,ma tem ca ti-e iti trebuie un PICAMAR bagat pe varful pulii asa mare o ai :laugh2 ...nu te lua de pula lui Sofistrcatau ca El are frica de sedinte de sado mazo :pope

Link spre comentariu
  • Oras:ascuns, dupa Soare
  • Oras:ascuns, dupa Soare

Amada, vad ca lipsa de clienti si faptul ca cel mai futac dintre futaci, adica GOgu, te a refuzat, precum si faptul ca nu toti au frica de blestemele tale, te-a afectat si te face sa dai intr-o prietena de a lui Gogu. Jenant. Mai bine ai da , in fuga, 3 ture de mall.

Daca uitam, aici suntem pe un site de curvari si curve. E normal sa vorbim despre sex normal, oral, fetishuri. Cat timp nu este in codul penal si nici macar interzis de politica siteului, atunci putem sa vorbim liber. Nu o cunosc pe Sophie, decat de pe site si din auzite, nu-mi plac nici cuiele-n putza, dar ma dau lejer deoparte si zic ca nu-i genul meu, dar nu fac pe sfantul pe aici. Sunt sigur ca sunt mai multi amatori pt sportul asta, altfel nici auzeam noi povesti de genul asta.

Amada, dulcico, ai incredere in tine. Deschide un thread despre datul in bobi, ghicitul in cafea sau cum sa calatoresti pe matura ;) Auzi la tine, vrei sa ne arati cealalta fatza a lui Gogu cand tu nu ai fost in stare sa ii vezi nici putza...(stiu ca asta vrei cel mai mult, nu nega ).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

http://nimfomane.com/forum/topic/13939-cat-de-mult-ar-trebui-sa-ne-prefacem/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/14275-caut-cobai/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/13836-cat-de-galagiosi-sunteti/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/14329-multumesc-d/

 

Topicuri (topice? care-i pluralul?) deschise de fete pe pagina 1 si 2 la momentul actual. De ce alea nu sunt reclama si asta este? 

Va intreb, de ce topicul asta da impresia de reclama? Din cauza tovarasiei cu Gogu? Ca alt motiv nu gasesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Amada, vad ca lipsa de clienti si faptul ca cel mai futac dintre futaci, adica GOgu, te a refuzat, precum si faptul ca nu toti au frica de blestemele tale, te-a afectat si te face sa dai intr-o prietena de a lui Gogu. Jenant. Mai bine ai da , in fuga, 3 ture de mall.

Daca uitam, aici suntem pe un site de curvari si curve. E normal sa vorbim despre sex normal, oral, fetishuri. Cat timp nu este in codul penal si nici macar interzis de politica siteului, atunci putem sa vorbim liber. Nu o cunosc pe Sophie, decat de pe site si din auzite, nu-mi plac nici cuiele-n putza, dar ma dau lejer deoparte si zic ca nu-i genul meu, dar nu fac pe sfantul pe aici. Sunt sigur ca sunt mai multi amatori pt sportul asta, altfel nici auzeam noi povesti de genul asta.

Amada, dulcico, ai incredere in tine. Deschide un thread despre datul in bobi, ghicitul in cafea sau cum sa calatoresti pe matura ;) Auzi la tine, vrei sa ne arati cealalta fatza a lui Gogu cand tu nu ai fost in stare sa ii vezi nici putza...(stiu ca asta vrei cel mai mult, nu nega ).

Nu am spus nimic rau de Sophie, dar se pare ca nu faci decat sa-mi dai peste nas cu aberatii...

Mai citeste o data, si de 3 ori daca e nevoie si poate o sa intelegi ceva...

Nu duc lipsa de clienti, chiar plec din Bucuresti cateva zile, vorba lui Gogu: "nu ne tragem de sireturi"...

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Amada, vad ca lipsa de clienti si faptul ca cel mai futac dintre futaci, adica GOgu, te a refuzat, precum si faptul ca nu toti au frica de blestemele tale, te-a afectat si te face sa dai intr-o prietena de a lui Gogu. Jenant. Mai bine ai da , in fuga, 3 ture de mall.

Daca uitam, aici suntem pe un site de curvari si curve. E normal sa vorbim despre sex normal, oral, fetishuri. Cat timp nu este in codul penal si nici macar interzis de politica siteului, atunci putem sa vorbim liber. Nu o cunosc pe Sophie, decat de pe site si din auzite, nu-mi plac nici cuiele-n putza, dar ma dau lejer deoparte si zic ca nu-i genul meu, dar nu fac pe sfantul pe aici. Sunt sigur ca sunt mai multi amatori pt sportul asta, altfel nici auzeam noi povesti de genul asta.

Amada, dulcico, ai incredere in tine. Deschide un thread despre datul in bobi, ghicitul in cafea sau cum sa calatoresti pe matura ;) Auzi la tine, vrei sa ne arati cealalta fatza a lui Gogu cand tu nu ai fost in stare sa ii vezi nici putza...(stiu ca asta vrei cel mai mult, nu nega ).

 

 

pre_1375182948__87750b5d2a9fee0b7c30aee7

 

 

post-2-0-79320300-1375182959_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Kerosene te bagi in seama k TANGA IN CUR..Tu ai nevoie de o sedinta la dr Sophi sa-ti kilareasca coianele si pula cu ciocanu ,ma tem ca ti-e iti trebuie un PICAMAR bagat pe varful pulii asa mare o ai :laugh2 ...nu te lua de pula lui Sofistrcatau ca El are frica de sedinte de sado mazo :pope

Genul asta de iesiri sunt doar un inceput. Stai sa il vezi pe Jery in cateva luni.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoarae
  • Oras:Timisoarae

Genul asta de iesiri sunt doar un inceput. Stai sa il vezi pe Jery in cateva luni.

:thinking in cateva luni... voi fi  :bna  :rtfm  si voi reveni cu alte conturi ... de multe ori ...nu pot estima ...ce nu inteleg unii, c a    :nu sunt interesat sa fiu cineva important pe forum eu sunt  unicat...!!!! nu poate fi nimeni cum sunt eu. :laugh2  :laugh2  :laugh2 asa-i ca sunt nebun? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoarae
  • Oras:Timisoarae

:thinking in cateva luni... voi fi  :bna  :rtfm  si voi reveni cu alte conturi ... de multe ori ...nu pot estima ...ce nu inteleg unii, c a    :nu sunt interesat sa fiu cineva important pe forum eu sunt  unicat...!!!! nu poate fi nimeni cum sunt eu. :laugh2  :laugh2  :laugh2 asa-i ca sunt nebun? :laugh2  :laugh2  :laugh2

da tot timpu voi fi FRED s-au JERY....in numele de user.!!!!!..promit pt   ce-i  ce ai  freaca grija cat sunt eu  de nebun :rax2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...