Sari la conținut

0726059448 Crina


Postări Recomandate

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Oare e vorba de "vechea" Crina de langa Casa Mov de pe Sovata? Daca "Da!" o recomand cu placere! ;) Am fost client si daca si daca si-a pastrat comportamentul e OK! :)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Da ...ea cred ca e , dupa locatia descrisa de lubric  ... comportamentul si l-a pastrat (adica e ok) insa ea nu e prea ok ..ma rog , ptr gustul meu cel putin ..de gustibus non discutandum , asa ca... !

 

O sa incerc timid o recenzie mai scurta...nu stiu daca va corespunde cu ilustrele nuvele  citite pe aici , dar..incerc :

 

Am sunat azi  , a raspuns din prima , mi-a spus unde sa vin (sovata vis a vis de casa mov garson prima pe dr blocul cu 4 et) , voce placuta (la telefon) mi-a comunicat direct tariful - 50 OP , 70 OP-FNP si 100ONP-FNP(mai tarziu am aflat ca nu vrea sa termini pe niciunde pe ea ...in fine) 

 

La locatie am mai sunat odata , dupa 2 ,3 incercari a raspuns , am ajuns sus ....locatia mica , saracacioasa , pat studio, birou , asternuturi nu tocmai proaspete , fata nu arata ca in poze nici pe departe ...destul de uratica (nu ai intoarce capul pe strada dupa ea sigur ) stearsa , nefardata , cu parul adunat neglijent intr-un coc improvizat , cam la 1,65- 50-55 kg , osoasa , sani mici si moi , bazin lat dar nu mare , insa fundul lasat si nebombat , cred ca a slabit de curand , urme de vergeturi cam peste tot (poate daca nu era asa soare si lumina in ap nu as fi vazut aceste detalii care sincer m-au cam dezumflat din start ) , insa companie cat de cat placuta..sporovaieste vrute si nevrute , fiind evident ca doreste sa scapi de senzatia ca esti acolo ptr chestia aia ...eu nu am prea reusit dar altii mai putin sensibili poate ca vor aprecia asta . N a facut dus , insa nu a prezentat mirosuri suspecte ...nu am ajuns sa exporez floarea de lotus indeaproape totusi :-) ...asa ca nu stiu ce e acolo ...

 

 

Imi povesteste de clientii ei , suna telefonul de mai multe ori ...are vreo 3 langa tv ...

 

Bun ...fac o pauza elocventa , isi da  seama ca tbuie sa termine cu vbitul aiurea ...ma intreaba cum vreau , spun (neconvingator ) un ONP si poate un FP ..singurul oricum din oferta :-) ne dezbracam ...aah da...mai tbuie sa spun ca nici vba de tinuta sexy , toace , etc...desculta , cu pantaloni scurti si un maiou neglijent pe ea..cam ca freza ei era si ea imbracata ce-i drept ...:-)cu lumina aia ...cand s-a dezbracat si i-am vazut sanii lasati si mai ales fundul dus inainte si moale a fost moartea pasiunii ptr mine :-)) 

 

Conduce ea operatiunea , ma las pe mana ei , trece direct (fara mangaieri fara saruturi etc ) dealtfel cine ar fi vrut sa o sarute , nush , ca eu sigur nu dupa privelistea revelata ...:-)

Face  o felatie destul de ok ...se vede ca are experienta , nu musca , o strange cu buzele ...sa zicem ca ar merge daca ar fi aranjata si ar arata mai bine ...si spune ca sa fac ce vreau ca imi spune ea daca ceva nu e ok ...sincer , am pus eu mana peste tot insa nu mi-a inspirat nimic ca nu dadeam peste nimic care sa-mi placa  ... nu vreau sa fiu grosolan aici defel , dar nu mi-a placut  si pace.... de sex normal nu a mai fost rost ca am renuntat eu si am uskit-o urgent de la dama , oricum avea tel in asteptare si am zis sa nu o las fara urm musteriu ...

 

Una peste alta , comportament ok. ..insa doar atat nu ajunge . Poate de aia pretul e asa mic , nush ...

 

Locatie : 5 - nu neaparat ptr mobilier dar asternuturile alea sigur au vazut multe inaintea mea ...

Curatenie 7 - nu a facut dus inainte dar mirosea neutru, nici rau -nici bine 

Skills - 7 - ONP - destul de bine ca tehnica insa mecanic , fara pasiune , nu prea o prinde cum tbuie , nu linge mai jos de cap etc

FNP - Nu stiu , am renuntat pana am ajuns acolo :-)

 

Eu nu mai merg aia e clar  insa , repet ..cine apreciaza comportamentul docil si faptul ca nu e badaranca poate avea unele satisfactii

 

Sper ca v-am fost de folos !

 

Sa ne vedem cu bine pe site ...cu fete mai frumoase !

 

Va salut pe toti ! 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Nu sa inteleg niciodata de ce regulati tipe asa naspa,daca mergi la ea si nu esti multumit de cum arata,pleaca acasa frate...astea nu-s trofee

Ete fras, te-ai gasit tu sa dezgropi un thread vechi de 2 ani si sa-l aduci pe prima pagina.Iti multumim nespus penteu remarca, nu stiu ce ne-am fi facut fara vorbele tale pline de intelepciune.

Link spre comentariu

  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

Pacat ca nu mai lucreaza Crina.Era cea mai tare dintre toate la corp la pat si la pret,Asta unele dintre ele arata si naspa si cer un pret ca te ameteste.Sper Crina macar pentru o saptamana sa te intorci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...