Sari la conținut

Body secrets massage 0729312065 / 0723052223


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt un pic amator de masaj erotic. Am incercat cateva saloane insa in timp iar ultimul salon de cand m.am mutat din oras a fost acesta. Dupa ce pleci lucrurile se schimba . Apar alte saloane alte fete , numerele vechi sunt scoase din uz sau alte motive.

 

La acest salon am fost acum 3 luni maxim . Am cautat pe net primul gasit primul servit . Locatie la bvd. Siteul e acesta www.bodysecretsmassage.ro. Pozele sunt din salon receptia camera de masaj etc.

 

Pareri personale. Locatie centrala usor de ajuns . Nu e prea comod cu parcarea , exact la bulevard discretie minima insa poti parca pe stradute imediat in apropierea salonului . Salonul la o vila la etaj . Cu un minibar si camera de primire . O camera de masaj baie si jacuzzi din ce am putut observa la prima vedere .Personal nu m-a impresionat . Obscur fara teme ca in alte saloane din ct as spune slabut.

 

Fetele: cautam ceva cu sanii mari .pana la urma la asta se rezuma masajul :) am fost asigurat ca da insa nu prea s-a potrivit cu asigurarile oferite. 5 fete modeste . Am ales ce parea mai rasarit. Am ales masaj combinat cu jacuzzi . Ne.am incins ne.am balacit apoi jacuziul era defect un pic fata nu prea stia cu ce se 'mananca' nu reusea ba potrivirea cu apa calda/rece ba muzica de la cada .

 

A durat mai mult de o ora . Pret 200 platiti la inceput.

 

 

Locatie 9 central 6 pt discretie

Vila 6

Fete 6 nimic sa ma de-a pe spate.

Prestatie8 si-a dat silinta fata joviala si zambareata.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722511750
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0722511750
  • Oras:Bucuresti

Iata ca mi-a venit si mie rindul! Ajuns in CT cu treburi (am adus un velier inTomis), am ramas sa inoptez pe aici. Normal ca, dupa frigul indurat doua zile, am simtit nevoia sa ma incalzesc. Am sunat la unsalon de incalzit, unde mai fusesem de doua ori si am apelat si la servicii la hotel, si nu mi-a raspuns nimeni; de fapt mi-a zis vocea de la Vodafone ce abonatul ..... Stiti voi. Remediu de urgenta: fuga pe site si vezi ce se mai ofera. Asa am dat de Body Secrets. Sun. Raspunde o voce placuta si imi da meniul. Ma asigura ca toate fetele sunt ochei, frumoase, curate, stiti voi, tot dichisul! Nu foarte increzator dar nerebdator, o las pe ea sa aleaga. Decid ca imi este prea lene sa merg pina acolo si pentru un bonus de 50 de leutzi, peste 200 tacimul, primesc o fata la hotel. In 15-20 de minute. Frumusica, blonda cu o constructie elaborata pe cap (diverse coditze incirligate intre ele, chiar de efect). Putin trupesa dar in niciun caz grasa (de fapt nici macar corpolenta), cu sini frumosi, cam moi dar numai cit sa nu para de plastic. O pasarica neteda, curata si frumos mirositoare, ca si purtatoarea, de altfel! Piele placuta la atins si mingiat. Nu am vorbele la mine sa o descriu. Ca sa nu fiu prea generos, un 9 spre 9,5 merita. Se duce la baie sa "se schimbe", aud dusul, si revine invelita in prosop; nu pentru mult timp. Mai lungim vorba un piculetz, dupa care, la cerere, imi face un masaj pe spate, de la fese pina la umeri. Ma comenteaza ca sunt fumator, asa cum constata dupa nustiu ce rosheatza aparuta pe spate! Stie cu masajul caci, aflu, a facut cursuri speciale. Trecem la fapte mai serioase. Ma intoarce si ma maseazaa, fin de tot, fara graba, cu miinile, sinii, burtica si ce mai are ea pe acolo. Usoare (dar insinuante) atingeri, ca din intimplare pe la... stiti voi unde. Nici nu stiu cum ne-am trezit, ea cu gura plina, iar eu cu botul in savarina; cum ziceam mai sus, neteda, curata si frumos mirositoare; nu parfum; natural, cine stie intelege ce vreau sa zic. Nici nu am incercat sa trec la etape superioare (pardon, ca localizare ar fi mai corect spus inferioare!!!) ci m-am multumit cu un prelung 69 pina la final. Vreau sa cred ca de ambele parti, desi am simtit-o ca se abtie.

Ca sa recapitulez, 9,5 dinsa, 10 prestatia. Tot 10 igiena. Nu notez locatia, baia si alte cele caci, repet, totul s-a petrecut "la mine".

Recomand salonul, cu speranta ca este la fel de ingrijit ca fata.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722511750
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0722511750
  • Oras:Bucuresti

Daca este nevoie, si voie, dau si numele.

Bonus pentru futaciosi: mi-a scapat, in elanul care m-a cuprins, un deget pe la interioare: neasteptat de strimt! Data viitoare imi trimit emisarul pe acolo, sa explreze. Sigur!

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

cit a fost halatul??

Iata ca mi-a venit si mie rindul! Ajuns in CT cu treburi (am adus un velier inTomis), am ramas sa inoptez pe aici. Normal ca, dupa frigul indurat doua zile, am simtit nevoia sa ma incalzesc. Am sunat la unsalon de incalzit, unde mai fusesem de doua ori si am apelat si la servicii la hotel, si nu mi-a raspuns nimeni; de fapt mi-a zis vocea de la Vodafone ce abonatul ..... Stiti voi. Remediu de urgenta: fuga pe site si vezi ce se mai ofera. Asa am dat de Body Secrets. Sun. Raspunde o voce placuta si imi da meniul. Ma asigura ca toate fetele sunt ochei, frumoase, curate, stiti voi, tot dichisul! Nu foarte increzator dar nerebdator, o las pe ea sa aleaga. Decid ca imi este prea lene sa merg pina acolo si pentru un bonus de 50 de leutzi, peste 200 tacimul, primesc o fata la hotel. In 15-20 de minute. Frumusica, blonda cu o constructie elaborata pe cap (diverse coditze incirligate intre ele, chiar de efect). Putin trupesa dar in niciun caz grasa (de fapt nici macar corpolenta), cu sini frumosi, cam moi dar numai cit sa nu para de plastic. O pasarica neteda, curata si frumos mirositoare, ca si purtatoarea, de altfel! Piele placuta la atins si mingiat. Nu am vorbele la mine sa o descriu. Ca sa nu fiu prea generos, un 9 spre 9,5 merita. Se duce la baie sa "se schimbe", aud dusul, si revine invelita in prosop; nu pentru mult timp. Mai lungim vorba un piculetz, dupa care, la cerere, imi face un masaj pe spate, de la fese pina la umeri. Ma comenteaza ca sunt fumator, asa cum constata dupa nustiu ce rosheatza aparuta pe spate! Stie cu masajul caci, aflu, a facut cursuri speciale. Trecem la fapte mai serioase. Ma intoarce si ma maseazaa, fin de tot, fara graba, cu miinile, sinii, burtica si ce mai are ea pe acolo. Usoare (dar insinuante) atingeri, ca din intimplare pe la... stiti voi unde. Nici nu stiu cum ne-am trezit, ea cu gura plina, iar eu cu botul in savarina; cum ziceam mai sus, neteda, curata si frumos mirositoare; nu parfum; natural, cine stie intelege ce vreau sa zic. Nici nu am incercat sa trec la etape superioare (pardon, ca localizare ar fi mai corect spus inferioare!!!) ci m-am multumit cu un prelung 69 pina la final. Vreau sa cred ca de ambele parti, desi am simtit-o ca se abtie.
Ca sa recapitulez, 9,5 dinsa, 10 prestatia. Tot 10 igiena. Nu notez locatia, baia si alte cele caci, repet, totul s-a petrecut "la mine".
Recomand salonul, cu speranta ca este la fel de ingrijit ca fata.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare !

 

La acest salon de masaj am facut popas in urma cu aproximativ o luna, ca de obicei, intr-o seara a carei monotonie am vrut s-o alung.

Plimbandu-ma prin oras si trecand pe langa acest salon...ma trezesc ca imi vibreaza portofelul....erau niste bani claustrofobi ce simteau nevoia sa iasa la aer curat. Cadem la un acord si sun la usa, imi deschide receptionera, draguta de altfel si ma pofteste inauntru. Ajungem la receptie, luam loc pe canapea,facem cunostiinta, imi prezinta fetele, vreo 4 la numar, insa nimic impresionant, cu fetze cam sterse si cam plictisite. Din pacate, nu imi mai aduc aminte numele celei pe care am ales-o, era tinerica, bruneta cu parul usor trecut de umeri, cam 1.68 fizic destul de ok,ca si semn distinctiv avea un usor strabism. Achit 200 ron,merg impreuna cu fata spre camera, imi cere 5 minute sa faca un dus, care pana la urma s-a transformat in 15 minute, in fine.....ajunge in camera invaluita intr-un prosop. Camera e ok,fara mari pretentii, o saltea pusa pe jos, un prosop mare pe saltea ce parea curat,un cuier si un mini sistem audio unde se auzea muzica budha bar. Se asaza langa mine pe saltea,purtam mici conversatii de complezenta, dupa care ating subiectul care ma interesa de fapt si pentru care venisem, anume futaiul. Sunt informat ca pentru sex bonusul este de 200 ron "ciubucul meu" dupa cum zice ea. Ma conformez,achit si trecem la fapte. Masajul erotic...este mai mult masaj de relaxare,fara nici cea mai mica tenta erotica...la cererea mea incepe un oral fara prez, oral fara ajutat de maini, insa cam mecanic. Dupa vreo 5 minute ii cer sa imi aplice un prez pt a trece la normal.Incepem un misionar la care fata adopta pozitia mobilier, fara sa schiteze niciun gest. Incerc sa ii dau un imbold prin mangaieri, atingeri, degeaba insa... o pun catea si reusesc in final sa termin in prez. Ma serveste cu servetele umede, imi ofera posibilitatea de a merge la dus, insa o refuz politicos, ma imbrac si plec.

 

Acum notele :

Locatie - 8 puncte minus pentru lipsa de discretie, intrarea de pe un bulevard circulat

Aspect  - 9 - fata arata destul de bine, carne proaspata , sani ok, fund ok

Masaj - 6  -lipsa masaj erotic

Oral - 8

Normal - 6

Gfe - 4

Tarif  - 200 ron achitat la casa + 200 bonus

 

Concluzie : din punctul meu de vedere am luat teapa, insa este si vina mea,pentru ca stiam de la bun inceput ca la casa se plateste doar masajul, iar pt sex se pluseaza, insa ma asteptam la o calitate mai buna a serviciilor. Lenea de a cauta ceva bun  prin anunturi si comoditatea de a doar intra pe o usa si a fute ceva a invins in seara aceea, insa este cu invatare de minte

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost client fidel al acestui salon, dar dupa ce s-au vazut cu clientela formata acum isi bat joc de clienti, acest salon a ajuns o bataie de joc.

La salon se poate numai dupa ora 17, pana atunci doar la hotel. Luat camera la Suceveana si surpriza nu vin fetele acolo ca  nu incepe cu numele Hotel. Eu nu mai revin ever la acest salon.

Facand o socotela euleriana 250+80 e dublu fata de salonul de vis a vis de ghena de gunoi care cu 200 intri cu doua fete superbe si pleci cu picioarele tremurande si uiti locul unde ai parcat masina.

Mult succes fetelor:

http://nimfomane.com/forum/topic/12612-masaj-erotic-nud-0724651287-0762816608/

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Căutând ceva distractie in seara asta cu inca 2 prieteniam ajuns la acest salon colindand mai multe locuri .ajungand aici am fost întâmpinati de o receptionera spunând că sunt in salon 9 fete.in receptie apărând numai 3.am intrebat daca au o bere răspunzând ca nu dar dupa 5 min a venit cu bere.am ales cate o fata fiecare.a venit plata.200 masajul si 30 berea(30 o bere).intrând în cameră am fost frecat putin pe spate iar finalizarea a fost făcută manual de mine pe sânii ei(teapa asta e o mai ia omul).note nu dau ca nu am la ce doar la berea peroni 10 concluzia o trageri voi.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Am fost client fidel al acestui salon, dar dupa ce s-au vazut cu clientela formata acum isi bat joc de clienti, acest salon a ajuns o bataie de joc.

La salon se poate numai dupa ora 17, pana atunci doar la hotel. Luat camera la Suceveana si surpriza nu vin fetele acolo ca  nu incepe cu numele Hotel. Eu nu mai revin ever la acest salon.

Facand o socotela euleriana 250+80 e dublu fata de salonul de vis a vis de ghena de gunoi care cu 200 intri cu doua fete superbe si pleci cu picioarele tremurande si uiti locul unde ai parcat masina.

Mult succes fetelor:

http://nimfomane.com/forum/topic/12612-masaj-erotic-nud-0724651287-0762816608/

fuse fuse si se duse

Link spre comentariu

Eu unul nu cred ceea ce spui, probabil esti de la alt salon si vrei sa strici imaginea la un salon care este de 10 ani pe piata ! Cunosc foarte bine salonul, si intotdeauna au avut si au in continuare minim 10 fete in fiecare seara ! Si chiar toate arata foarte bine si , sunt pustoaice 18-22 ani ! Si este posibil cum spune cel de mai sus, sa ii se zica 9 si sa gaseasca doar 3, daca vine intre timp altcineva fetele ce sa faca , sa nu mai intre in masaj si sa le zica ca nu pot intra ca trebuie sa vina un cl, ca ala daca nu gaseste 9 fete nu intra ? Asta ar insemna sa numai faca masaj ca trebuie sa astepte clientii care tot suna incontinuu. Un sfat: de preferabil cereti o recomandare de la receptionera daca vreti sa fiti cu adevarat multumiti, oricum toate fetele sunt frumoase, dar sunt si fete noi care nu au experienta ca celalalte pt clipe de neuitat ! Salonul este lux, mai ales ca sau extins si au renovat ! Au 8 camere de masaj + jacuzzi, la alt salon nu cred ca mai gasesti ! Iar preturile de la bar sunt preturi de club de noapte ( ai si stripteas la bara )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...