Sari la conținut

Sexything la Cluj 0740468937


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Those legs!.. :) Yummy. :)   Pantofii aceia cu bareta pe glezna te prind excelent. Continua tot asa Anca. Esti intruchiparea stilului clasic ce emana eleganta si rafinament. Nu ai nevoie de nici un tuning ca sa fii sexy. Asta spune mult despre persoana/personalitatea ta. Doar cateva accesorii bine alese si magia este acolo. :snap

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

@Sexy....

 

Mhmmm.... Nu stiu ce face fotograful/fotografa ta acolo, dar..... stie sa faca foarte bine ceea ce face ! :innocent :clapp :blushing2

 

Daca nu ma inseala memoria, Anca parca zicea la un moment dat ca "fotograful" ei este nimeni altcineva decat... functia de self-timer a camerei foto.

Ca stie bine ce face, sunt si eu de acord... :)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca nu ma inseala memoria, Anca parca zicea la un moment dat ca "fotograful" ei este nimeni altcineva decat... functia de self-timer a camerei foto.

Ca stie bine ce face, sunt si eu de acord... :)

Self timer ? Pai in cazul asta, Ancuta chiar le are cu fotografia ! :innocent Ancuta + aparat foto + studio = sweet dreams ! :laugh2 :blushing2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Daca nu ma inseala memoria, Anca parca zicea la un moment dat ca "fotograful" ei este nimeni altcineva decat... functia de self-timer a camerei foto.

Ca stie bine ce face, sunt si eu de acord... :)

Sa nu uitam si de domnul Trepied, fara el....apoi fara el!!!....eheeeeeyy ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sincer....nu. Nu mi-au făcut domnii poze. Și nici nu accept să mi se facă.

Sper că pe motiv de confidențialitate. Deşi, cei ce sunt într-adevăr domni ar fi de presupus că ştiu regulile jocului.

Domnişoară, trebuie totuşi să existe cineva în care să ai încredere că păstrează acele poze într-un colț uitat al telefonului doar în scop de onanii solitare, nu pentru altceva...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Motivul este confidențialitatea.

Referitor la încredere: nu s-a pus problema de așa ceva. Însă de ce să mă leg la cap dacă nu mă doare?

Nu văd de ce aș risca discreția atât de mult dorită de noi toți: pentru o poză? Sunt suficiente poze cu mine,făcute de mine.

  • Like 2
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Dragii mei,

 

Din data de 10 iulie si pana in data de 13 iulie voi poposi in orasul meu de suflet.

Cu un click pe poza userului meu ajungeti la profilul meu,unde gasiti toate informatiile referitoare la servicii si tarife.

De asemenea,puteti accesa si site-ul personal (link gasiti in semnatura).

Programul va fi in functie de starea mea de spirit,insa niciodata mai tarziu de ora 22.

Locatia o sa v-o comunic zilele urmatoare.

Programarile le voi face prin intermediul messengerului,telefonic sau PM,prioritate avand intotdeauna persoanele care au mai fost la mine.

 

Va sarut dulce si va astept cu drag! :hug1

 

Ancuta :girly

 

post-138064-0-25164000-1436282077_thumb.gif

  • Like 11
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:between heaven and hell
  • Oras:between heaven and hell

Domnisoara Ancuta este fan floci,se baga unde nu e treaba ei ca de obicei.Poate de data asta iti vei invata lectie,tradatoare ipocrita cu 2 fete.

Ia spune,cum scuzi tu acesti floci DE PE BURTA ai celei pe care o aparai.

post-173342-0-94785800-1436330766_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Domnisoara Ancuta este fan floci,se baga unde nu e treaba ei ca de obicei.Poate de data asta iti vei invata lectie,tradatoare ipocrita cu 2 fete.

Ia spune,cum scuzi tu acesti floci DE PE BURTA ai celei pe care o aparai.

 

 

 

 

Sunt foarte suparat

 

 

 

 

 

@heaven and hell: vezi-ti de cuibul tau si lasa acest topic curat! O.K.?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...