Sari la conținut

Sexything la Cluj 0740468937


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Dragii mei,

 

Din data de 10 iulie si pana in data de 13 iulie voi poposi in orasul meu de suflet.

Cu un click pe poza userului meu ajungeti la profilul meu,unde gasiti toate informatiile referitoare la servicii si tarife.

De asemenea,puteti accesa si site-ul personal (link gasiti in semnatura).

Programul va fi in functie de starea mea de spirit,insa niciodata mai tarziu de ora 22.

Locatia o sa v-o comunic zilele urmatoare.

Programarile le voi face prin intermediul messengerului,telefonic sau PM,prioritate avand intotdeauna persoanele care au mai fost la mine.

 

Va sarut dulce si va astept cu drag! :hug1

 

Ancuta :girly

post-138064-0-42710000-1436354475_thumb.gif

  • Like 4
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:between heaven and hell
  • Oras:between heaven and hell

Acum am inteles de ce ai simtit nevoia sa fi alaturi de flocoasa.Te-ai simtit,tu stii ce inseamna sa treci prin asa ceva. :slap2

 

Va salut.

.........

Am pus in pozitia 69,defapt am vrut sa o pun dar cand era deasupra am simtit miros de cur nespalat dupa wc, si repede am renuntat la ideea asta. Na atunci a murit de tot ala mic ,i-am spus ca nu merge si am terminat. Timp petrecut in camera putin peste 1 ora. taxat 100 ron

Note:
........
Anal: nu am incercat, mi-a murit soldatelul.

Igiena: 6 anus (cur) nespalat, mirosea gura

....
 

Daca te-a mincat in dos fara te speli,vei fii scarpinata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

heaven and hell, vad ca esti setat pe hell acuma, fata asta nu te-o suparat cu nimic , m-am uitat pe linku ala ce l-ai pus si nu aveai de ce sa treci asa la atac si sa  poluezi topicul asta cu prostii care nu au nici o legatura cu ea.

 

.....

Pff, am vazut ca esti de-a dreptul rau.... sa-ti fie de bine, inseamna ca ai studiat bine si acuma dai tare, vezi ca viata asta e o curva si tot ce faci rau la altu o sa ti se intoarca odata inapoi sub o forma sau alta.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Dragii mei,

 

Din data de 10 iulie si pana in data de 13 iulie voi poposi in orasul meu de suflet.

Cu un click pe poza userului meu ajungeti la profilul meu,unde gasiti toate informatiile referitoare la servicii si tarife.

De asemenea,puteti accesa si site-ul personal (link gasiti in semnatura).

Programul va fi in functie de starea mea de spirit,insa niciodata mai tarziu de ora 22.

Locatia o sa v-o comunic zilele urmatoare.

Programarile le voi face prin intermediul messengerului,telefonic sau PM,prioritate avand intotdeauna persoanele care au mai fost la mine.

 

Va sarut dulce si va astept cu drag! :hug1

 

Ancuta :girly

post-138064-0-43970600-1436358108_thumb.gif

Link spre comentariu
  • Oras:between heaven and hell
  • Oras:between heaven and hell

Va salut.

 

Cu o mica intarziere dar mi-am facut timp sa scriu recenzia promisa aici: http://nimfomane.com...ro/page__st__20

 

Cu Anca am luat legatura inca cand a aparut anuntul ei la intrebari si raspunsuri. Saptamana trecuta avand in final drum prin Baia mare l-am sunat si am stabilit intralnire. Spunea ca dupa ora 4 nu poate pentru ca trebuie sa mearga dupa copil la gradinita. Aproximativ la ora 2 ne-am intalnit in fata Biblioteca judeteana.

Pretul cerut de ea e 100ron/ora cu all inclusive: ON+NP +AP, ,CIM,69..Fiindca nu are locatie am mers la ceva pensiune,terasa "usturoiu"(daca bine amintesc numele) acolo am mai stat pe terasa la o cafea,cola. Camera pe zi e 80 ron ,pe cateva ore e 50ron.

Camera era destul de ok,pat mare cu asternut suspect (nu cred ca a fost schimbat recent),terasa mare,televizor. Baia e varza rau,nu era sapun,fara pahar, NUMAI apa rece era dar am fost obligat sa fac un dus ,venind din Oradea m-am transpirat pe caldura asta. Dupa ce am facut un dus cu apa RECE iesind din cabina era cam 2cm apa pe jos in toate baia (sifon infundat)

Anca are 23 ani minim175-178cm , aproximativ 60 kg destul de bine proportionat,satena,fata comuna,sani un pic lasati cu sfarcuri mari,fund destul de ok.

Intrand in camera Anca era deja in lenjerie intima intinsa pe pat. L-am intrebat daca vrea sa faca si ea un dus dar a venit raspunsul ca a facut acasa (numai ca nu s-a spalat bine si la pussy cum am depistat mai tarziu  ). Ne-am pus pe treaba, inceput cu un oral binisor spre bine (trebuia sai spun de mai multe ori cum sa faca) cu atentie si la zonele adiacente. Dupa vreo un sfert de ora ne-am pus la normal, nu ii place deasupra asa ca am ales pozitia lingurita,urmat de missionar, pe la spate scos gumitza si finalizand in gurita ei. Mi-a placut ca nu sa grabit sa decanteze,a asteptat sa ma stoarca pana la ultima picatura. In tot parcursul partidei de sex am vazut ca incearca sami faca pe plac (semireusita) dar a lipsit acela clicc din partea mea. A mai facut cateva minute de masaj si ne-am apucat la runda a doua. A supt ea vreo 10 minute dar soldatelul (sau era obosit sau lipsea clicc-ul respectiv) nu prea a vrut sa stea drepti. Am pus in pozitia 69,defapt am vrut sa o pun dar cand era deasupra am simtit miros de cur nespalat dupa wc, si repede am renuntat la ideea asta. Na atunci a murit de tot ala mic ,i-am spus ca nu merge si am terminat. Timp petrecut in camera putin peste 1 ora. taxat 100 ron

 

Note:

Locatie: 5 - pensiunea usturoi,naspa rau.(camera,baia)

Fata corp: 7 e prea inalta pentru gustul meu, are o fata mai lungita

Oral: 7,5 s-a straduit si a facut tot cum am vrut dar totusi ceva lipsea

Normal: 7 se oboseste deasupra,pe spate sta ca o papusa gonflabila.

Anal: nu am incercat, mi-a murit soldatelul.

Gfe: 7 ai ce vorbi cu ea, saruta, incearca sati faca pe plac

Igiena: 6 anus (cur) nespalat, mirosea gura

 

Concluzie finala: de recomandat nu o recomand dar pentru pretul de 100 ron cu anal inclus o vizita merita(poate voua o sa va placa de ea mai mult ca si mie) Eu nu cred ca o mai revizitez, pana cand mai pot gasi si alte fete.

 

PS: pozele sunt reale, sunt ale ei.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Dragii mei,

 

Din data de 10 iulie si pana in data de 13 iulie voi poposi in orasul meu de suflet.

Cu un click pe poza userului meu ajungeti la profilul meu,unde gasiti toate informatiile referitoare la servicii si tarife.

De asemenea,puteti accesa si site-ul personal (link gasiti in semnatura).

Programul va fi in functie de starea mea de spirit,insa niciodata mai tarziu de ora 22.

Locatia o sa v-o comunic zilele urmatoare.

Programarile le voi face prin intermediul messengerului,telefonic sau PM,prioritate avand intotdeauna persoanele care au mai fost la mine.

 

Va sarut dulce si va astept cu drag! :hug1

 

Ancuta :girly

post-138064-0-18947800-1436358262_thumb.gif

  • Like 2
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Daca deschizi topic si recunosti ca esti ipocrita si lingerica si iti ceri iertare ca teai bagat ca supozitorul,te iert.

Daca ai impresia ca contezi in vreo maniera pentru mine,te inseli. Esti o pisica prea speriata de repercursiunile ce ar urma daca ai posta de pe contul tau original.

Mult succes!

 

P.S. Fiecare postare dovedeste caracterul tau,nu al meu.

  • Like 1
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Dragii mei,

 

Din data de 10 iulie si pana in data de 13 iulie voi poposi in orasul meu de suflet.

Cu un click pe poza userului meu ajungeti la profilul meu,unde gasiti toate informatiile referitoare la servicii si tarife.

De asemenea,puteti accesa si site-ul personal (link gasiti in semnatura).

Programul va fi in functie de starea mea de spirit,insa niciodata mai tarziu de ora 22.

Locatia o sa v-o comunic zilele urmatoare.

Programarile le voi face prin intermediul messengerului,telefonic sau PM,prioritate avand intotdeauna persoanele care au mai fost la mine.

 

Va sarut dulce si va astept cu drag! :hug1

 

Ancuta :girly

post-138064-0-23362400-1436360161_thumb.gif

  • Like 3
  • Minus 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...