Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Astazi am chef de harjoneala. Caut partener potrivit, cu chef de joaca. Ne putem juca in multe feluri, pe roluri, cu jucarii, cu frisca, inghetata si fructe, costumase si lenjerie sexy, peruci, cu strap-on, lesa, etc.

 

                       0737662980  :2qm40hg 100 euro /ora

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Hai, sa ne dezlantuim pasiunea, iubitule ! Vreau sa imi pun picioarele mele frumoase pe spatele tau, sa mi le incolacesc in jurul tau si sa te strang intre ele, in timp ce facem dragoste. Vreau sa te strang inauntrul meu, sa te fac prizonierul pasaricii si funduletului meu.

 

  0737662980   :hug1  100 euro / ora

post-250470-0-76707900-1515768651_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

Am vizitat aceasta caprioara de multa vreme.

Titlul topicului nu este corect, pozele sunt reale dar foarte vechi!

Se tine bine dar deja varsta inaintata isi spune PUTERNIC cuvantul!

 

Ca servicii este OK. Supusa total si deschisa la absolut orice. La ea nu prea exista nu, orice ai vrea sa ii faci.

Am inteles ca sunt sclaveţi care ii cer sa ii cotonogeasca dar nu as incerca asa ceva.

 

De revenit??? Acum 10 ani da. Azi... Greu de zis..... La banii aia pentru una de aproape 50 de ani??? Nu stiu ce sa zic.

Hai sa dam un DA, DE REVENIT pentru ca putine fac ce face ea fara sa comenteze, ba pare ca ii si place. E ahtiata dupa pula si perversiuni...

 

Sa aveti CIOACNE TARI! ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Am vizitat aceasta caprioara de multa vreme.

Titlul topicului nu este corect, pozele sunt reale dar foarte vechi!

Se tine bine dar deja varsta inaintata isi spune PUTERNIC cuvantul!

 

Ca servicii este OK. Supusa total si deschisa la absolut orice. La ea nu prea exista nu, orice ai vrea sa ii faci.

Am inteles ca sunt sclaveţi care ii cer sa ii cotonogeasca dar nu as incerca asa ceva.

 

De revenit??? Acum 10 ani da. Azi... Greu de zis..... La banii aia pentru una de aproape 50 de ani??? Nu stiu ce sa zic.

Hai sa dam un DA, DE REVENIT pentru ca putine fac ce face ea fara sa comenteze, ba pare ca ii si place. E ahtiata dupa pula si perversiuni...

 

Sa aveti CIOACNE TARI!

 

     Aceasta este o falsa recenzie. Din ce ai scris, imi dau seama ca nu ma cunosti personal, ci ca iti imaginezi tu anumite chestii, pe baza reclamelor mele. Si clientii care ma viziteaza isi dau seama de acest lucru. Esti un habarnist, care, din diverse motive, vrea sa ma muste de lindic, si nu stie cum sa faca.

 

   Primele poze, cu care se deschide acest topic, nu sunt reale, nu sunt ale mele. De asemenea, nu toate pozele de pe acest topic, ma reprezinta, ci doar cele cu numele meu pe ele sunt reale, restul sunt doar de reclama, folosite pentru a trimite un mesaj explicit.

 

  Nu sunt o persoana docila de fel si nici la polul opus nu ma incadrez, nu cotonogesc pe nimeni, nu am absolut nici o legatura cu falsele tale inchipuiri si povesti de doi bani.

 

  Desi am 36 de ani, nimeni nu imi da mai mut de 30 de ani, la corp par si mai tanara, dar, in fine, pentru un pusti de 15 ani, poate ca sunt batrana, insa eu am un numar limitat de clienti, apropiati de varsta cu mine.

 

 Cred ca faci si tu parte din haita latrailor lui Pipilica. Te-a pus taica Pisu sa aberezi pe aici. L-am suparat ca i-am luat in pula neamul, colacii si coliva ma-sii. Ti-l iau si pe al tau, daca insisti ...

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

 La banii aia pentru una de aproape 50 de ani???

 

   Nu demonstrezi lumii decat ca iti chioraie matele de foame, ca iti plang ochii dupa mine si ca iti atarna limba pana in pamant dupa lindicul meu. In rest, ai dat cu mucii in fasole ... nici o potriveala. Esti penibil, te faci de ras batand campii pe aici. Dar ori esti prea prost, ori esti prea nebun, ca sa iti dai seama.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 Hai, sa incercam ceva nou, sa facem ceea ce nu ai mai facut pana acum !

 

                              0737662980  :boob  450-500 ron / ora

Mamaie,tot poze din anii '90 postezi?

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Mamaie,tot poze din anii '90 postezi?

 

Ce sa faca epava.... Asa cum zicea cineva mai sus, varsta isi spune cuvantul rau de tot.

 

Saraca, sta prost si cu nervii, vede doar clone peste tot. Pe o oglinda nu ar pune mana, sa se vada cum arata babaciunea dracului.

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Am vizitat aceasta actuală mamaie de multa vreme.

Titlul topicului nu este corect, pozele sunt reale dar foarte vechi!

Se tine bine dar deja varsta inaintata isi spune PUTERNIC cuvantul!

 

Ca servicii este OK. Supusa total si deschisa la absolut orice. La ea nu prea exista nu, orice ai vrea sa ii faci.

Am vazut cu ochii mei cum sugea pula plina de cacat....

 

Acum 10-15 ani era de vizitat, acum e de evitat.

 

 

Mda

Link spre comentariu

  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

ALOOO ! Mamaie! Am vazut ce mahala faci cu alti useri si cum injuri si jignesti ca in tiganie! CUM MINE NU ITI MERGE! Asa ca sezi blanda!

De fapt eu nici nu am ce discuta cu tine! Aici noi clientii catalogan curve. Daca nu am dreptate vine un client cu alta recenzie si ma poate contrazice!
Ce, au ajuns vanzatoarele de la taraba sa se certe cu clientul ca le spune ca au cartofii stricati si salata vestejita!

 

Nu ai bre dialog cu mine! Tu postezi anunturi si noi te evaluam :atm  ca la targul de vite. ATAT!

 

Iar faptul ca scrii atata sa te scuzi, nu face decat sa CONFIRME CELE SPUSE DE MINE! Intamplator cam exact ce spun si altii.

 

Imi sustin evaluarea legata de corpul tau de inchiriat!

 

:pope :pope :pope

 

 

Postare initiala:

 

"Am vizitat aceasta caprioara de multa vreme.
Titlul topicului nu este corect, pozele sunt reale dar foarte vechi!
Se tine bine dar deja varsta inaintata isi spune PUTERNIC cuvantul!

Ca servicii este OK. Supusa total si deschisa la absolut orice. La ea nu prea exista nu, orice ai vrea sa ii faci.
Am inteles ca sunt sclaveţi care ii cer sa ii cotonogeasca dar nu as incerca asa ceva.

De revenit??? Acum 10 ani da. Azi... Greu de zis..... La banii aia pentru una de aproape 50 de ani??? Nu stiu ce sa zic.
Hai sa dam un DA, DE REVENIT pentru ca putine fac ce face ea fara sa comenteze, ba pare ca ii si place. E ahtiata dupa pula si perversiuni...

Sa aveti CIOACNE TARI! "

 

 

     Aceasta este o falsa recenzie. Din ce ai scris, imi dau seama ca nu ma cunosti personal, ci ca iti imaginezi tu anumite chestii, pe baza reclamelor mele. Si clientii care ma viziteaza isi dau seama de acest lucru. Esti un habarnist, care, din diverse motive, vrea sa ma muste de lindic, si nu stie cum sa faca.

 

   Primele poze, cu care se deschide acest topic, nu sunt reale, nu sunt ale mele. De asemenea, nu toate pozele de pe acest topic, ma reprezinta, ci doar cele cu numele meu pe ele sunt reale, restul sunt doar de reclama, folosite pentru a trimite un mesaj explicit.

 

  Nu sunt o persoana docila de fel si nici la polul opus nu ma incadrez, nu cotonogesc pe nimeni, nu am absolut nici o legatura cu falsele tale inchipuiri si povesti de doi bani.

 

  Desi am 36 de ani, nimeni nu imi da mai mut de 30 de ani, la corp par si mai tanara, dar, in fine, pentru un pusti de 15 ani, poate ca sunt batrana, insa eu am un numar limitat de clienti, apropiati de varsta cu mine.

 

 Cred ca faci si tu parte din haita latrailor lui Pipilica. Te-a pus taica Pisu sa aberezi pe aici. L-am suparat ca i-am luat in pula neamul, colacii si coliva ma-sii. Ti-l iau si pe al tau, daca insisti ...

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...