Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Masturbarea este o parte importanta a vietii tale de caine, Labus. Pentru unii, este chiar singurul sex life pe care si-l pot permite. Si tu si ceilalti labagii aveti fantezii cu o femeie ca mine. Sperantele voastre se agata de o femeie inteligenta, aspectuoasa, iubibila, senzuala, autoritara, ca mine. Tanjiti dupa mine ca Adam dupa Lilith, dar unii nu ma pot avea decat in visele lor. Singura actiune pe care o pot intreprinde unii este sa isi stranga in mana scula in timp ce imi privesc pozele, imi citesc textele sau imi aud vocea la telefon. Asa ca, fiti ascultatori, daca vreti sa va arunc cate un oscior, drept recompensa de consolare !

Imagini atasate
  • post-84499-0-86987600-1537451428.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

- Eu m-am saturat de tine !

N-ai minte nici cat un caine !

Imi iau picioarele la spinare

si-am sa plec in lumea mare,

sa-mi gasesc admiratori,

sclavi, catei, amanti, sponsori ...

am spus mai ieri, indignata,

sotului, cand inselata

m-am trezit, asa, deodata ...

Si pe tocuri m-am urcat

si in lume am plecat ...

 

Desigur, multi gura casca,

eu, pe drum, am intalnit

si catei cu limba scoasa

sau cate un porc parlit;

a mai fost si cate-un bou,

care se credea erou

daca ma lingea-n ureche,

prin telefon dar de streche

ziceai ca e apucat

daca nu era bagat

in seama prea mult de mine,

cel mai prost dintre boovine;

sau vitei neintarcati

care ramaneau holbati

precum la o poarta noua

cand postam o poza noua.

 

Asta-i o retrospectiva ...

Eu fire intuitiva,

cu norocul scris in frunte,

peste rele-am facut punte

ca s-ajung la inima

cui ma place si ma vrea

dar si-mi merita prezenta ...

Si asa, in lumea larga,

cavaleri si printi, gramada,

am gasit si ne-am placut

si-mpreun-am petrecut

si ne-am bucurat de viata.

Eu n-am o inima hoata

si haina. Sunt femeia

care iubeste ideea

de-a trai in libertate,

ca-i mai buna decat toate.

 

 

 

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/82191/clip_images/legshow.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Ma prinde bine culoarea rosie. Imbracata in rosu, sunt femeia fatala. In rosu, sunt de asemenea, o bucurie si o placere si pentru privirea ta. Iti iau mintile, te fac sa vezi rosu in fata ochilor, taurasule, si sa rupi patul cu mine. Suna-ma !

 

   0737662980

 

 

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/94347/clip_images/generated_19768581.gif

Link spre comentariu

Salve futonation,

Am fost si eu la aceasta individă CONSUELA, ACTUALA SIANA, pentru ca eram cu coaiele pline si fusesem intrigat de poze, poezii si de recenzia insului de mai sus.

Ce sa va zic, pe mine experienta asta m-a pus serios pe ganduri sa ma las de curvasaraie.

Sunat, programat imediat, ca e genul primul venit bla bla.

Cand ajung in fata blocului o vad pe babornița cu o plasa de rafie stătea miloaga la usa, nu nimerea sa deschida.

M am retras puțin să o las sa intre sa nu fac vreo gafa si dupa intru și eu.

Intru in scara ce sa vezi, babeta înfuleca parizer cu pâine în casa scării, pe trepte.

S a scuzat că e ruptă de foame, că peștele ii da procent.

M-a întrebat dacă vreau și eu. Am refuzat-o

Urc cu ea, mi-am facut filme, deja aveam dubii legat de erecție, mă gândeam că putea să fie vreo mătușa de la tara.

Arată că o taranca expirată, fleoșcăită, sa nu zic uratica la fata dar inspira asa un fel de prostie.

Bine proportinata pentru 45-50 ani. Dacă are doar 36 cum zice, e epavă.

Intram amandoi in apartament ea se duce sa lase cumparaturile pe care le avea in mana, a mai luat 2-3 felii de parizer in bot, chiar îi era foame.

Dau banii, 50 fin, oricum deja imi cam parea rau, se intoarce si creeaza un ambient eroric: stinge lumina si da pe taraf tv aproape la maxim.

Deja radeam. Se dezbraca, ma dezbrac si incepe un oral mecanic si disperat de zici ca dadea cu tarnacopul. Prost rau, ras. Ii zic hai sa ne futem ca nu se mai poate.

Mirosea a parizer că dracu. FK... În niciun caz, puțea că la fabrica de parizer.

Ba pasa așa spartă nu mă gândeam să văd, nu e de mirare că pune x uri pe ea in poze, dar nu stiu ce era inauntru ca mi s-a facut rau.

Candeala daia naspa.

Cred ca facuse dus doar dimineata sau cu o seara inainte. Aa si imi zice "hai misionar ca sunt obosita" sigur fata mea si ea se uita pe taraf.

Vroiam sa imi dau drumul cu orice sacrificiu asa ca o intorc in capra sa pot baga doar capul pulii ca metoda de siguranta impotriva mirosurilor neplacute, cah!

Reusesc intr-un final pe ritmuri de manele și miros de parizer.

Consuela era absorbita efectiv de taraf tv.

Mi-am dat seama ca femeile astea habar n-au pe ce lume traiesc dar au impresii de mari combinatoare si ca eu sunt si mai prost contribuind la hranirea acestor iluzii. Plm m-am luat aiurea

Locatie: cocina: 5

Oral: 2

Normal:1

Igiena: 0

Gfe: -1

Halat: 50

:pope: :pope: :pope: :pope:

CASCATI OCHII SA NU CASCATI BUZUNARELE DEAMPULEA

Link spre comentariu

Experienta recenta cu consuela

 

Salutari

 

 

Am urmărit ocazional forumul dar incognito, fără cont deoarece consoarta este destul de vigilenta. La curve nu am fost decât destul de rar deoarece implica un risc destul de mare. Asa e cand ai radar cu mult timp liber.

 

Acum câteva săptămâni am dat peste acest anunt. Din curiozitate am făcut o programare sa vad despre ce este vorba.

 

 

Programat, confirmat și plecat către locație. Nu am crezut vreodata ca poate sa existe asa ceva. Initial când am ajuns la ușa și am văzut o am crezut ca este o gluma, dar vad ca de luni bune anuntul este actualizat cu aceleași poze și aceeași descriere.

 

 

Va recomand sa nu va duceti sa o vizitați sau dacă o faceți sa nu va uitați mult timp la ea caci veti visa urat noaptea.

 

 

Am vazut femei de 60 de ani care aratau mult mai bine.

 

 

Cred ca asa ar arata muma padurii din povestile copilariei noastre. De fapt individa asta, siana, ar speria o pe muma pădurii.

 

 

N-are 35 cum nici o curva n-a putut sa-mi ghiceasca in ridurile de la oua.

 

 

E trecuta de 50 trebuia in tinerete sa se ingrijeasca mai mult sau poate ca a facut-o si de fapt are 55+ de ani.

 

 

E buna sa o trimiti la un "prieten" acasă de ziua lui dar glumesc totusi, toata lumea merita respectata. Baba îneacă asta e vai de capul ei.

 

 

Imagineaza-ti ca inainte sa ti-o suga te intreaba daca vrei s-o faca cu proteza sau fără....

 

 

Baba asta trebuie data la tomberon cât mai repede. De fapt se vede ca are timp berechet, la cât sta pe forum sa scrie poezii....

 

 

Note: mici de sus pana jos. Potrivita pentru necrofili sau amatorii de geriatrie

 

 

Când i am spus ca nu rămân a ieșit în ușă și a început sa înjure ca o posedata, ca are ea grija de mine. După, m a zăpăcit cu apeluri pe telefon vreo 3 zile și sute de mesaje cu înjurături. O imbecila.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De de-aia. Sunt pudica. ha ha ha !

 

  Care Alinuta ?

 

  Cand ti-oi mai taia tu, puta,

m-oi filma ca Alinuta.

deci nici n-o cunosti pe celebra alinuta care are topic la pin ca mine?? Rusinica! O moldoveanca futacioasa venita de la iasi si care acum sta la bucuresti o vreme.

Sa fii invidioasa:)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Mi-am facut un sindicat

pentru cel amorezat

de fundul meu cel pervers.

Este-un fund plin de succes,

fiindca mi-este reales

in congres dupa congres,

drept cel mai grozav fund care

pe fata multora sare.

Esti lider de sindicat

daca vii la mine-n pat

iar eu sunt mare patroana.

Vezi, sa nu ma dai pe goarna !

Mie-mi plac sindicalistii

discreti, adica limbistii.

  • post-84499-0-16891300-1537526596.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

deci nici n-o cunosti pe celebra alinuta care are topic la pin ca mine?? Rusinica! O moldoveanca futacioasa venita de la iasi si care acum sta la bucuresti o vreme.

Sa fii invidioasa:)

 

   Nu sunt invidioasa pe nimeni. Sunt multumita de mine insami. Da-mi topicul ei, sa-l vad !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

 

 

 

  Iata-mi lista de pacate,

la care sunt abonate

gandurile  tale, toate :

 

 

Masaj profesional

 

Girlfriend experience

 

Fantezii totale

 

Oral deep

 

Dus impreuna

 

Role play, age play, doghi play

 

Foot fetish, lingerie fetish, etc

 

Masturbare

 

Stimulare cu jucarii erotice

 

Feminizare

 

69 si orice alte pozitii

 

Facessiting activ

 

Spanking

 

Blindfolds activ

 

Uro activ

 

Dominare / umilire fizica / verbala activa

 

Bondage activ

 

Fisting activ

 

Epilare / ceruire activa

 

Dirty talking

 

Hair pulling activ

 

Breast / niplle torture activ

 

Dresaj activ

 

Convorbiri fierbinti la telefon

 

Show erotic

 

Penetrare cu strapon

 

Lista ramane deschisa si pentru alte fantezii propuse de voi ...

 

Serviciile pot fi combinate dupa dorinta.

 

                                                                     0737662980

 

                                                                   450-500 ro /ora

 

   600 euro / all night - pentru a dormi imbratisati, optional : dus impreuna, vizionare impreuna filme xxx si mic dejun la pat pregatit ori de catre mine, ori de catre tine, iesire  in oras

 

 800 - 1000 euro / noapte - servicii complete, dar tariful variaza in functie de cat de mare este solicitarea

 

  Super oferta ! Gratis : energie pozitiva cat poti duce, pentru orice serviciu ales din lista de mai sus.

 

  Va astept, cu drag !   :ellao   :kiss3   :hi3

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Esti pregatit pentru consultul pervers, de dimineata, si pentru recoltarea unei probe de sperma  ? Doctorita Siana, te asteapta echipata si cu tot instrumentarul pus la punct ! Dimineata, la prima ora, se ia cea mai buna proba de sperma, asa ca te astept, la cabinet !

 

     0737662980

 

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/78265/clip_images/TheMorningCumSample2.GIF

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Azi noapte-ai visat eroic,

cum erai mare razboinic

si cum ti-era inamic

un frumos rege lindic,

pe campul de batalie,

tu, dovedind vitejie.

 

Si-acum ouale te dor,

ai nevoie de-ajutor

medical, cu aparate

bune, de specialitate.

Ai dureri la orice pas

si arborat ti-a ramas

 

steagul de lupta. Batos,

nu mai poti sa il dai jos.

Vino, sa ma prinzi in tura !

sa te bag la aparatura,

sa iti pun direct pe gura

aparatul de sutura !

 

 

 

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/78265/clip_images/EroticMilkingByNurseEmma2.GIF

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...