Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Iar ai intarziat la ora mea, Schelatila ? Iti place sa fii dominat intelectual si pedepsit, de profesoara ta, de anatomuie ? Iar vrei sa te tin in fata clasei, pe post de material didactic ? As rupe rigla pe curul tau, dar nu ai cur, asa ca intinde palmele !

 

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/132307/clip_images/Gif%20Humilie%20par%20ta%20prof.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Limbuta mea este foarte jucausa si prietenoasa. Isi face repede prieteni noi. Chiar in momentul asta ii trimite o cerere de prietenie pulii tale. Eu cred ca se vor intelege de minune.

 

 

    0737662980

 

    450 ron / ora

post-84499-0-22292600-1552647425_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Suna-ma, daca esti un barbat matur, discret, educat, generos si vrei sa iti inveselesti ziua sau sa iti imbogatesti experienta sexuala !

 

   Sunt deschisa la fanteziile tale si detin multe jucarii erotice, lenjerii sexy, costumase tematice, filme xxx. In plus, te poti bucura de un masaj profesional, erotic sau de relaxare.

 

   0737662980

 

       :kiss3

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Scula ta, ca pe o floare,

sadeste-mi-o-ntre picioare !

Poate n-o sa faci cu ea,

instant, tu, primavara,

dar macar nu raman, zic,

cu terenul nemuncit,

nearat, nesemanat.

Iata, deja am udat

floarea si din flescaita

cum era, e intarita !

Tija ei plina de seva

este teapana si-n verva.

Capu-i ce era plecat

Uite-acum sta ridicat !

Si-a gasit un  teren bun

in care sa creasca-ti spun.

 

 

 

 

 

  :date  :doggystyle  :hi3 :onbed

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fantezia mea de azi este sa mergem impreuna sa jucam tenis de camp pe dezbracatelea. La fiecare punct marcat de unul dintre noi, celalalt se dezbraca pana cand ori tu ramai sa joci in pula goala, ori eu raman sa joc doar in fustita , in tatele goale si fara chilotei, sau complet dezbracata. Daca tu castigi meciul, ma pui sa iti sug pula si ma futi in cur prin plasa de joc. Daca eu voi fi castigatoarea, te voi obliga sa ma lingi in pizda, pana la orgasm si ma voi pisa pe tine,  in mijlocul terenului.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salve futonation,

 

Am fost si eu la aceasta individă CONSUELA, ACTUALA SIANA, pentru ca eram cu coaiele pline si fusesem intrigat de poze, poezii si de recenzia insului de mai sus.

 

Ce sa va zic, pe mine experienta asta m-a pus serios pe ganduri sa ma las de curvasaraie.

 

Sunat, programat imediat, ca e genul primul venit bla bla.

 

Cand ajung in fata blocului o vad pe babornița cu o plasa de rafie stătea miloaga la usa, nu nimerea sa deschida.

 

M am retras puțin să o las sa intre sa nu fac vreo gafa si dupa intru și eu.

 

Intru in scara ce sa vezi, babeta înfuleca parizer cu pâine în casa scării, pe trepte.

 

S a scuzat că e ruptă de foame, că peștele ii da procent.

 

M-a întrebat dacă vreau și eu. Am refuzat-o

 

Urc cu ea, mi-am facut filme, deja aveam dubii legat de erecție, mă gândeam că putea să fie vreo mătușa de la tara.

 

Arată că o taranca expirată, fleoșcăită, sa nu zic uratica la fata dar inspira asa un fel de prostie.

 

Bine proportinata pentru 45-50 ani. Dacă are doar 36 cum zice, e epavă.

 

Intram amandoi in apartament ea se duce sa lase cumparaturile pe care le avea in mana, a mai luat 2-3 felii de parizer in bot, chiar îi era foame.

 

Dau banii, 50 fin, oricum deja imi cam parea rau, se intoarce si creeaza un ambient eroric: stinge lumina si da pe taraf tv aproape la maxim.

 

Deja radeam. Se dezbraca, ma dezbrac si incepe un oral mecanic si disperat de zici ca dadea cu tarnacopul. Prost rau, ras. Ii zic hai sa ne futem ca nu se mai poate.

 

Mirosea a parizer că dracu. FK... În niciun caz, puțea că la fabrica de parizer.

 

Ba pasa așa spartă nu mă gândeam să văd, nu e de mirare că pune x uri pe ea in poze, dar nu stiu ce era inauntru ca mi s-a facut rau.

 

Candeala daia naspa.

 

Cred ca facuse dus doar dimineata sau cu o seara inainte. Aa si imi zice "hai misionar ca sunt obosita" sigur fata mea si ea se uita pe taraf.

 

Vroiam sa imi dau drumul cu orice sacrificiu asa ca o intorc in capra sa pot baga doar capul pulii ca metoda de siguranta impotriva mirosurilor neplacute, cah!

 

Reusesc intr-un final pe ritmuri de manele și miros de parizer.

 

Consuela era absorbita efectiv de taraf tv.

 

Mi-am dat seama ca femeile astea habar n-au pe ce lume traiesc dar au impresii de mari combinatoare si ca eu sunt si mai prost contribuind la hranirea acestor iluzii. Plm m-am luat aiurea

 

Locatie: cocina: 5

Oral: 2

Normal:1

Igiena: 0

Gfe: -1

Halat: 50

 

:pope: :pope: :pope: :pope:

 

 

CASCATI OCHII SA NU CASCATI BUZUNARELE DEAMPULEA

 

 

 

Cam mici notele daca ai dat doar 50 lei. Merita macar un 3

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Unde credeti ca a invatat Siana umilinta? Uro, scato, supt pula din cur, dominare si umilinta crunta? :sado

 

In Buzau? In Poplaca, jud. Sibiu? La Debrecen? Ei bine NU! IN JAPONIA! :snap  Acolo sunt cei mai perversi oameni din lume. Acolo fac aia sex cu pisat, cu voma, cu cacat, adica exact specialitatile Sianei, fosta Consuela.

 

Dupa ce a prestat o perioada in Ucraina la strada, nu a mai suportat bataile si umilintele si a plecat in Japonia cu un turc sau ceva de genul. Japonezii au fost cei care au frant orice urma de umanitate din ea si i-au impus cele mai mari perversiuni ale universului... :laugh2

 

In acest articol vast, printre alte lucruri apare si prostituata CONSUELA (actuala SIANA) care povesteste din pataniile vietii ei:

 

http://www.opiniastudenteasca.ro/reportaj/povesti-fara-timbru/traficul-de-dragoste-vie-se-face-la-sosea.html

 

Cititi si va minunati! :serenade

 

 

Un articol care trebuie citit

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Uite o recenzie din 2009 a Consuelei (cititi comentariile). Era si ea tanara si entuziasta... :laugh2 :laugh2 :laugh2 Acum e cu 10 ani mai batrana dar imbatranita cu 30 de ani.

 

Baiatul asta, "Animal Trainer", nu poate fi suspectat de minciuna. E vechi in domeniu iar recenzia e veche, nu se poate spune ca are cardasie cu noi si a scris repede ceva sa ne sustina afirmatiile...

 

https://bataiaeruptadinrai.wordpress.com/2009/09/08/curva-poeta/

 

Cateva citate:

 

"Aud cum ma striga… Raduleeee, de ce faci pipi in dus si nu in gura mea?!?!" :pope

 

"O iau in toata felurile, deep throat, spitting, face sitting, anilingus, u name it. Tipa chiar scoate niste vibratoare, se aseaza in fund, umplandu-si gaurile cu 2 vibratoare maricele, imi face un oral de milioane. Cum am vazut prin filme, o tin de nas si o fut frenetic ca un iepure, avand si o mana pe gat sa i-l strang nitel."

 

 

LOOOOOL

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Experienta recenta cu consuela

 

Salutari

 

 

Am urmărit ocazional forumul dar incognito, fără cont deoarece consoarta este destul de vigilenta. La curve nu am fost decât destul de rar deoarece implica un risc destul de mare. Asa e cand ai radar cu mult timp liber.

 

Acum câteva săptămâni am dat peste acest anunt. Din curiozitate am făcut o programare sa vad despre ce este vorba.

 

 

Programat, confirmat și plecat către locație. Nu am crezut vreodata ca poate sa existe asa ceva. Initial când am ajuns la ușa și am văzut o am crezut ca este o gluma, dar vad ca de luni bune anuntul este actualizat cu aceleași poze și aceeași descriere.

 

 

Va recomand sa nu va duceti sa o vizitați sau dacă o faceți sa nu va uitați mult timp la ea caci veti visa urat noaptea.

 

 

Am vazut femei de 60 de ani care aratau mult mai bine.

 

 

Cred ca asa ar arata muma padurii din povestile copilariei noastre. De fapt individa asta, siana, ar speria o pe muma pădurii.

 

 

N-are 35 cum nici o curva n-a putut sa-mi ghiceasca in ridurile de la oua.

 

 

E trecuta de 50 trebuia in tinerete sa se ingrijeasca mai mult sau poate ca a facut-o si de fapt are 55+ de ani.

 

 

E buna sa o trimiti la un "prieten" acasă de ziua lui dar glumesc totusi, toata lumea merita respectata. Baba îneacă asta e vai de capul ei.

 

 

Imagineaza-ti ca inainte sa ti-o suga te intreaba daca vrei s-o faca cu proteza sau fără....

 

 

Baba asta trebuie data la tomberon cât mai repede. De fapt se vede ca are timp berechet, la cât sta pe forum sa scrie poezii....

 

 

Note: mici de sus pana jos. Potrivita pentru necrofili sau amatorii de geriatrie

 

 

Când i am spus ca nu rămân a ieșit în ușă și a început sa înjure ca o posedata, ca are ea grija de mine. După, m a zăpăcit cu apeluri pe telefon vreo 3 zile și sute de mesaje cu înjurături. O imbecila.

 

 

Nasoala experienta. Oricum are vreo 45-50 de ani babeta

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

 

Aceasta individa este o EPAVA. Astazi am descoperit forumul si am aflat cum pot scrie despre ea.

 

Am fost la ea acum câteva zile si arata ca dracu, o baborniță obosită și expirată.

 

Nu aș da un pișat pe ea.

 

Ajuns in locatie, vazand cat de nasoala este, am refuzat sa raman.

 

Dupa ce am ajuns în locație și i-am spus că este nașpa și nu vreau să rămân, a încercat să mă șantajeze.

 

Jegoasa a inceput sa ma preseze sa ii platesc o ora - 100 Euro (ce handicapata, ea nu merita 50 lei), ca va fi o intalnire de neiuitat. Am avertizat-o sa mi elibereze spatiul intim, ea tot se apropia si incerca sa ma preseze sa scot banii. Cu tot respectul pentru o femeie, asa JEGOASA NU AM MAI VAZUT.

 

Am refuzat orice cominicare cu ea si am incercat sa plec.

 

Scarba incuiase usa, si m-a amenintat ca are un pește care - citez ”o să aibă grijă de mine”

 

La fel, lătra că are ea grijă de mine, că amicii ei de la Poliție mă vor găsi după numărul de telefon și vor avea grijă de mine ”în Dâmbovița”.

 

Eu cred că Politia nu este 100% corecta, dar nu cred că voi fi urmărit de criminali din Poliție pentru că am refuzat-o, motiv pentru care voi face o reclamație scrisă la Poliția Română cu adresa curvei, numărul de telefon și descrierea evenimentelor.

 

Vă recomand să evitați această jegoasă, nu merită în niciun caz suma cerută.

 

Este o praștie, prețul corect ar fi 50 lei fializarea pe centură, este scârboasă rău....nu este pentru cei care doresc un minim de calitate...

 

Mai multe nu știu ce să vă spun.

 

O să fac reclamație la Poliție cu adresa și descrierea faptelor, numărul de telefon și povestea de aici de pe forum, conform căreia este o curvă care postează anunțuri zilnic.

 

EVITAȚI EVITAȚI EVITAȚI

 

 

A mers la politie individul asta?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...