Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      In dimineata asta m-am trezit foarte excitata. Am visat toata noaptea numai scene de filme xxx in care se facea ca protagonisti erau tu si eu. As vrea sa transpun visele in realitate ... Te astept cu un dildo infipt in popou, in timp ce ma mangai  cu un vibrator  pe labii !

 

     0737662980

post-84499-0-54088100-1565849807_thumb.jpg

post-84499-0-72817500-1565849821_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Azi un flirt iar maine doua,

sa va povestesc si voua

cum am ajuns sa ma ard,

ca rufa intinsa-n gard,

 

la soare, in Zaragoza,

de mi s-a umflat meduza.

M-a vrut unu-n pizda goala,

stewardesa personala

 

si-uite-asa, din vraja-n vraja,

am aterizat pe plaja,

s-o animez in vacanta,

cu pofta mare-mi de viata

 

si cu zambetul meu larg,

de a prins soarele drag

de mine, cand m-a vazut

si nu s-a mai dat batut

 

pana nu m-a rotisat,

fiind foarte-nflacarat.

Pe oriunde ma vedea,

repede, ma si prindea

 

sa ma arda, vrand, pe loc,

sa ma faca sa iau foc

dupa el. M-a luat tot focul,

fiindca i-am facut cu ochiul.

 

Cum m-a prins fara papuci,

mi-a tras-o la talpi, la buci

de-am zis ca nu mai apuci

sa gasesti ceva din mine,

 

doar in scrumu-mi, niste rime.

Fiindc-am avut dor de duca,

nu mi-a iertat nici o buca.

Pentru pofta-mi  de plimbare

 

m-a ars si intre picioare

cu cea mai mare ardoare.

Fiindc-am fost in val de mare

sirena animatoare,

 

 mi-a ars chiar si palaria

si mi-a incins scafarlia.

Si-acum ies flacari din mine.

Stinge-ma, daca te tine !

 

    0737662980

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Companie selecta, exclusiv pentru domnii educati si generosi, care apreciaza calitatea.

 

  Gfe, masaj profesional corporal & facial & la scalp, role play, fantezii si fetish-uri la cerere.  Detin jucarii si lenjerii sexy si sunt dornica sa probez unele noi. Imi plac jocurile erotice si sunt deschisa la experiente noi.

 

    0737662980

 

  Tarife diferentiate,  incepand cu 450 ron- ora.

post-84499-0-56274400-1566553771_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Cauti un masaj bun, cu finalizare, executat cu profesionalism si indemanare, de o maseuza  apetisanta, intr-un cadru intim si select, unde nu este trafic de persoane ? Vrei sa fii rasfatat ca un bebe incepand de la dus ? Sunt tehnician maseur cu experienta si tot ceea ce fac, fac cu placere si entuziasm. Sunt rafinata, delicata, discreta, open minded si foarte curata. Cu mine esti pe maini bune. Nu-mi place sa fac nimic pe graba, asa ca te poti bucura de compania mea chiar si mai multe ore. Te astept, cu drag ! :hi3 :2qm40hg

 

                 :dus2   0737662980  :masaje  100 euro / ora :date

post-84499-0-51720200-1566569913_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Imi place sa facem nebunii ca in filme, privindu-ne in mai multe oglinzi mari. Imi place 69 si sa te vad masturbanu-te in fata mea. Suna-ma si spune-mi ce nebunii ti-ar placea sa faci cu mine ! Eu nu iti voi astupa gura cu cenzura ci, cel mult, cu pasarika.

 

     0737662980

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Role play, fantezii, fetish-uri, dominare ... 0737662980

 

  Eu sunt doamna magistrat,

care da sentinte-n pat.

Orice faci sau ce nu faci,

chiar daca vorbesti sau taci,

 

eu tot vinovat te scot

doar pe tine, pentru tot.

Daca nu-ti sta scula tare,

iti dau pedeapsa mai mare.

 

Daca ti-e moarta de frica

iti dau pedeapsa mai mica.

Daca ti-e scula prea mare

o ora cu-executare

 

de laba, eu iti voi da

in timp ce  in fata mea,

tu doar  in genunchi vei sta

iar eu,  pe ea, voi scuipa,

 

palmui si masturba

si-ntre talpi ti-o voi freca.

Daca nu stii sa iti pui

prezervativul pe cui

 

si nu stii sa -l folosesti,

sa stii ca pula belesti,

dar doar intr-un  grepfruit

si -n gura am sa te fut !

 

Daca spargi prezervativul,

iti voi da apelativul

boule, si submisivul

cel mai calcat in picioare

 

vei fi. Vei sta,la racoare,

3 minute-n frigider !

Daca bucile ti-o cer,

ti le sparg c-un straponel.

 

Pentru neatentie,

vei face detentie

la mine, in debara;

de scula te voi lega,

 

strans, cu ciorapiorii mei,

dupa  ce ma pis in ei

in timp ce-ai s-auzi cum altul

cu mine, va rupe patul.

 

 

 

    0737662980

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Buna ! Eu sunt dresoarea elefantelului tau, Trompi. Eu stiu sa ma ocup de el cand este in calduri, sa ti-l rasfat atunci cand este nemangaiat si sa ti-l intarat pana il fac sa ma scuipe, cu trompa, pe fata sau pe corp. Daca este neascultator, ti-l leg cu ciorapiorii mei cu banda si ti-l priponesc de piciorul patului. Daca este mai jucaus, ii pot freca trompa intre talpile mele.

 

               0737662980

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Sirena bronzata, aventuriera, careia ii place sa se implice total in actiune, cu mine iti poti da intalnire pe cea mai intinsa plaja a fanteziilor erotice. Totodata, alaturi de mine poti cunoaste relaxarea profunda, atunci cand simti nevoia unui masaj adevarat. Indrazneste sa iti traiesti cel mai frumos  vis ! Suna-ma ! Sunt sociabila, open minded, prietenoasa, iubibila, joviala. Daca ne vom descoperi anumite compatibilati, pasiuni, placeri, fantezii, fetisuri comune, cu siguranta, ne vom intelege de minune, pe termen lung. Ofer si pretind bun simt, bune maniere, respect, o buna igiena, discretie.  Pupici cu lipici ! :hi3

 

    :baby2  0737662980  :hug1   100 euro / ora   :ellao

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Este o vreme buna de balaceala. Daca ti s-a sfarsit concediul, vacanta de vara poate intra in prelungiri, la mine acasa. Impreuna cu mine te poti balaci sub dus. Va fi, garantat, cea mai perversa si senzuala balaceala. Te poti balaci si sub dusul pasaricii mele, daca iti place.

 

 

 

           :date   0737662980   :dus2   100 euro / ora :69

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mamaie,pe lângă că n-ai țâțe deloc,te-ai făcut și cât casa

 

   M-am facut cat o vila cu trei etaje, e bine ? Tu nu te ridici nici pana la primul meu nivel...   De asta am zilnic atatea cereri, ca nu le pot face fata. Nu am timp nici sa preiau toate apelurile. Ramai sa futi amarastenele tale fomiste si aurolace, care cersesc pe la metrou si care nu mananca decat un covrig pe saptamana, ca eu ma simt bine in pielea mea, mi-e bine asa cum sunt ! Pe mine se citeste traiul bun, mai, saracila. Precis esti unul de vreo 30 kg ud.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Unde iti poti petrece o mini vacanta mai buna decat in curul meu ? Gaozul meu primitor, te asteapta, larg deschis ! Te poate astepta si cu un dildo infipt in el.

 

         0737662980

post-84499-0-41860800-1566914328_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Pedepseste-ma cu pula, iubitel, fiindca nu sunt cuminte si m-ai prins cu pula altuia in gura, cu un vibrator in pizda si cu gaozul dilatat de un dildo ! Da-mi-o in toate pozitiile, in toate gaurile,  doua -trei ore, non stop, fiindca sunt o nesatula !

 

                                       0737662980  :atm  100 euro / ora

 

    Nimfomana rafinata, open minded, prezentabila, foarte ingrijita, te astept, intr-un cadru intim si select, sa ne facem de cap ! Iti pot oferi cel mai pasional girlfriend experience, jocuri erotice, diverse fantezii si fetisuri, dominare activa, feminizare.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

   M-am facut cat o vila cu trei etaje, e bine ? Tu nu te ridici nici pana la primul meu nivel...   De asta am zilnic atatea cereri, ca nu le pot face fata. Nu am timp nici sa preiau toate apelurile. Ramai sa futi amarastenele tale fomiste si aurolace, care cersesc pe la metrou si care nu mananca decat un covrig pe saptamana, ca eu ma simt bine in pielea mea, mi-e bine asa cum sunt ! Pe mine se citeste traiul bun, mai, saracila. Precis esti unul de vreo 30 kg ud.

Mamaie,daca ai asa multi clienti de ce te promovezi in disperare chiar si la discutii generale?

Mincinoasa bătrâna!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mamaie,daca ai asa multi clienti de ce te promovezi in disperare chiar si la discutii generale?

Mincinoasa bătrâna!

 

   Tu, degeaba, fratioare,

stai ca mortul in salvare,

pe-acest forum. Du-te-n pace,

ca nimeni n-are ce-ti face !

 

Sponsorul meu e pe drum

si miroase a parfum

dintr-ala scump, ca si mine,

nu miroase-a prost, ca tine !

 

Nu ca vreau sa par versata,

dar mai naste-te o data,

cu creier, c-ai capul sec !

Nu-mi pierd vremea sa-l disec...

 

Ca in graba ei, natura

acum ti-a dat numai gura.

Vorbind mult, fara proteza,

ai facut, la ea, pareza.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Role play

 

   Eleva studioasa, sarguincioasa, cu o mare curiozitate pentru cunoastere, nu ma  bag noaptea la somn pana nu imi termin de facut toate temele pentru a doua zi. Vreau sa te studiez indeproape, sa te citesc ca pe o carte deschisa, sa invat si sa descopar lucruri noi intre paginile tale.

 

                 0737662980

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saracieeeeee daca pe tine se citea traiul bun nu mai sugeai pule pe aici. Stiu ca pensia nu iti este suficienta dar macar ai decenta!

 

    Sug pula fiindca imi place si am nevoie de mult sex, dar nu sug pula oricui, ci numai cui imi face mie placere. Consider ca sumele pretinse de mine, cu ocazia intalnirilor amoroase sunt modice, sunt atentia minima pe care trebuie sa o acorde orice barbat educat, unei femei, sunt un cadou oferit ei. Mie imi place sa imi aleg cadoul, asa ca imi pot face ce cadou vreau cu banii primiti. Treci in boscheti, javra, nu mai latra la mine, ca nu te ridici nici macar la nivelul la care sa iti dau buna ziua !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ziua buna se cunoaste de dimineata. Incepe ziua cu o cafea servita in compania mea ! Suna-ma ! Eu pot fi raza de soare rasarita in fereastra sufletului tau. Eu stiu sa iti fac ziua frumoasa.

 

                                             0737662980   :kiss3  100 euro / ora

post-84499-0-33695100-1566979427_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     La mine in pat este statia de distractie si de incarcare a bateriilor cu energie pozitiva . Iti poti rezerva din timp locul de parcare si poti stationa cate ore doresti.

 

                      :hi3     :ellao  :2808.gif  0737662980 :onbed :gifs_ojos  :X 

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Tehnician maseur cu experienta, iti ofer cel mai bun masaj corporal, facial, la scalp, la prostata, cu finalizare, de care ai avut parte pana acum.

 

   Pentru rezervari, sunati la numarul de telefon : 0737662980

 

   100 euro / ora

 

   Conditii lux, discretie, intimitate, central, parcare.

post-84499-0-88144700-1566980793_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...