Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar nu poate sta proxeneta departe de forum. Iar noi nici macar nu ne dam seama ca ea posteaza de pe conturile "protejatelor".

iar tu iar nu mai poti de pizdulicea ei.

de ce suferi atat la aparitia/disparitia ei?

nu reusesti sa te abtii sa o aduci in discutii?

a devenit un laitmotiv pentru tine aceasta fiinta?

exista propozitie in care sa nu o pronunti si pe ea?

daca intradevar nu ii duceai lipsa tu si alti cativa, nu o mai tot jigneati in absenta.

daca Irina are chef sa intre si sa scrie, va intra si va scrie cu idul ei. Poate maine, ca azi e ocupata.

daca ai ceva sa ii adresezi fa-o personal nu cu trimiteri catre prietenele ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta e ideea topicului, probabil ca vazandu-l la testate ai fost indusa in eroare ca e de recenzii. Nu e. Cel putin nu pana acum.

Toata lumea isi baga pula aici, dar doar la modul virtual - pe Siana nu se incumeta nimeni s-o futa (stabilind totodata si un trist record, 79 de pagini si nici o recenzie - cica ai ei clienti sunt discreti si nu scriu recenzii ca ai tuturor celorlalte fete).

http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/04/Yeah-Sure-Okay.gif

 

Asadar daca simti nevoia unui atac direct, a unei flegme bine tintite etc... feel free :D

Nu cunosc in totalitate isoria acestui thread, am observat ca erau cateva discutii cumva in contradictoriu si am citit pe sarite> M-am amuzat, am apreciat pe cine am considerat ca merita apreciat si m-am retras.

E pacat ca oamenii fac din orice thread un loc de gunoi in care se aduc doar jigniri si cuvinte nepotrivite.

Eu nu sunt genul de om care sa isi iroseasca timpul consumand energia negativa a altora.Dimpotriva, am foarte multa energie pozitiva de impartit cu oamenii placuti care doresc sa se bucure de compania mea.

 

faptul ca pe unii doar atat ii duce "materialul " este dovada ca timpul liber zadarnicit de lipsa unor activitati te duce in stare de epuizare, care se manifesta cam asa cum se manifesta unii "zgomotos" pe aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe cuvantul tau?Juri tu ca sunt eu tiganca imputita?

In ce callitate pui tu preturile fetelor si le etichetezi asa cum iti vine la..taste?

Dupa cum iti manifesti ideile este cam prea evident cine este tigan in ecuatia asta.

 

Domnilor moderatori, cred ca este momentul sa luati masuri. Eu nu mi-am permis sa jignesc acest user care isi expune punctele de vedere intr-un mod atat de nesimtit

 

 

 

 

 

Fa tiganco, n-ai tacut? Mai da-te-n Pula mea de cioara!

 

 

Moderator 1, fa-ti datoria si trage o linie peste nikname-ul meu  :)

Pt mine forumul asta  a fost o distractie,  o jucarie de care m-am plictisit!

 

Sexything, Deeana, James, Shaorma, Amada si multi altii pe care i-am uitat, va salut  :)  mi-a facut placere  :)  Va pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fa tiganco, n-ai tacut? Mai da-te-n Pula mea de cioara!

 

 

Moderator 1, fa-ti datoria si trage o linie peste nikname-ul meu  :)

Pt mine forumul asta  a fost o distractie,  o jucarie de care m-am plictisit!

 

Sexything, Deeana, James, Shaorma, Amada si multi altii pe care i-am uitat, va salut  :)  mi-a facut placere  :)  Va pup 

daca te-ai plictisit poti pleca singur, de bunavoie si nesilit de nimeni, de ce vrei neaparat sa fii dat afara?

pleaca cu fruntea sus, nu cu suturi in popou :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Clongowes
  • Oras:Clongowes

Andreutza,

 

daca nu te-as fi intalnit si daca nu te-as fi auzit vorbind, mai ca te-as crede. Asa insa...

 

Ai curaj sa ne intalnim si sa-ti dau o dictare sa vedem daca mai scrii asa ca pe forum? Si daca da, pe cuvant de mai spun ceva de faptul ca "Irina" posteaza (si) de pe contul tau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Andreutza,

 

daca nu te-as fi intalnit si daca nu te-as fi auzit vorbind, mai ca te-as crede. Asa insa...

 

Ai curaj sa ne intalnim si sa-ti dau o dictare sa vedem daca mai scrii asa ca pe forum? Si daca da, pe cuvant de mai spun ceva de faptul ca "Irina" posteaza (si) de pe contul tau.

Nu te mai obosi. Dupa algoritmul distanţei rank ce posteaza Andreutza nu e scris de Irina; poate de altcineva. Sau poate a scris cu mana stanga

Link spre comentariu
  • Oras:Clongowes
  • Oras:Clongowes

Nu te mai obosi. Dupa algoritmul distanţei rank ce posteaza Andreutza nu e scris de Irina; poate de altcineva. Sau poate a scris cu mana stanga

 

Citeste mai jos:

 

Nu cunosc in totalitate isoria acestui thread, am observat ca erau cateva discutii cumva in contradictoriu si am citit pe sarite> M-am amuzat, am apreciat pe cine am considerat ca merita apreciat si m-am retras.

 

si

 

Nu rezist daca nu dau un raspuns in acest topic : Siana felicitari!!!! Esti incredibila!!!!! Cel mai tare topic EVER!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Siana sa nu ne bati tare

ca ti-am facut threadul praf

da-le te rugam crezare

celor care-au tras pe nas

 

 

ca sunt si ei mititei

si au chef sa-i bagi in seama

dar decat sa dai in ei

mai bine le dai pomana

 

sa nu-ti fie cu suparare

ca ne-am smardoit in rime

ei ar vrea dar nu mai "are"

deloc replici fine

 

ATAT!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Colo
  • Oras:Colo

Siana sa nu ne bati tare

ca ti-am facut threadul praf

da-le te rugam crezare

celor care-au tras pe nas

 

 

ca sunt si ei mititei

si au chef sa-i bagi in seama

dar decat sa dai in ei

mai bine le dai pomana

 

sa nu-ti fie cu suparare

ca ne-am smardoit in rime

ei ar vrea dar nu mai "are"

deloc replici fine

 

ATAT!

Bravo! Asta lipeste-o pe HI5 sa-ti dea "laic" Bo$$u69, Frumi$helu_$ef si prietenii lor.

 

Musai sa ai si poza langa teracota bunicii cu lighean de spalat pe cap langa ea...

 

Neam de lingurari...fmm

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...