Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76  - Gara Obor :  1.0 km cu masina., 750 mers pe jos.

 

deci ca punct de reper poate fi spus, Gara Obor si nu Iancului.

 

la voi niciodata nu au fost "fapte reale". mereu au fost "dusmanii" care spun tot felul de nasoale despre voi. exact manelisti. aia mai viseaza peste tot dusmani  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76  - Gara Obor :  1.0 km cu masina., 750 mers pe jos.

 

deci ca punct de reper poate fi spus, Gara Obor si nu Iancului.

 

la voi niciodata nu au fost "fapte reale". mereu au fost "dusmanii" care spun tot felul de nasoale despre voi. exact manelisti. aia mai viseaza peste tot dusmani  :)

 

Foarte corect mentionat pentru cei care vin din acea zona.

Sau la 1,3 km de Mega Mall pentru cei care au mentionat Pantelimonul

Sau ca sa fim si mai exacti, la 170m de Cimitirul Armenesc  :pope si la doar 39 m de sala Berry Fitness&SPA  :barbell

Si in acest fel credem ca am acoperit toate punctele de reper din orice directie s-ar veni.

 

Multumim.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Foarte corect mentionat pentru cei care vin din acea zona.

Sau la 1,3 km de Mega Mall pentru cei care au mentionat Pantelimonul

Sau ca sa fim si mai exacti, la 170m de Cimitirul Armenesc  :pope si la doar 39 m de sala Berry Fitness&SPA  :barbell

Si in acest fel credem ca am acoperit toate punctele de reper din orice directie s-ar veni.

 

Multumim.

si la 5 m de faliment

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Luam foarte in serios parerile exprimate de cei care ne viziteaza si fac, cand au timp, si o mica recenzie. Bazata pe fapte reale. Dar nu este si cazul tau.

Sugestiile si reclamatiile se iau in calcul si se rezolva. Nu ni se pare relevant sa anuntam aici ca am suplimentat numarul de geluri de dusi, eventual sa le facem si poza...cum am mai vazut..La fel suntem atenti si la alte detalii sugerate si vom vedea pe viitor feedback-ul celor care ne viziteaza. 

Chiar daca nu ne-ai vizitat, tinem cont de ce ne sugerezi si ca sa raspundem punctul la fiecare aspect mentionat, nu stim ce inseamna "pret exorbitant" pentru tine. 

Pentru noi este doar o suma care reflecta in primul rand calitatea fetelor ca si atitudine si aspect fizic si nu dorim sa avem in echipa fete ieftine. 

Conform Google Maps:

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Piata Iancului: 1,4 km cu masina, 850 m pe jos

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Pantelimon: 2.8 km cu masina, 2,8 km pe jos.

 

Adevarul este ca depinde la ce Pantelion faci referire. Nu am chef acum sa fac poze de pe Google Maps, dar cautand adresa in cauza se vede cu ochiul liber ca intrarea catre aceasta strada este din Soseaua Pantelimon, pe langa cimitirul Armenesc. Nu ca m-ar interesa vreo polemica, dar sa dai corect punctele de reper doar dupa ce esti tras de urechi ca ai cam "shift-at" locatia, mi se pare priceless. Oricum, mai bine mai tarziu decat niciodata.

 

Concluzia finala - fiecare si-o are pe a lui. A mea e simpla, n-am niciun motiv sa bat atata drum pana in fundul Bucurestiului pentru un masaj overpriced. La 200 de lei exista variante mai bune pentru mine, macar din punct de vedere geografic.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor , eu cred ca nu este cazul sa aruncam cu rahat in acest salon de masaj . Sunt un user vechi pe forum cu tone de recenzii si pot confirma alti useri vechi ca ceea ce spun in recenziile mele este 100% real :)

Natasha este unul dintre putinele saloane de masaj din capitala unde dupa parerea mea poti merge fara probleme si care are un raport calitate-pret excelent !

Am vizitat alte saloane de masaj , printre care si excess si sweetpleasure si blondy si nirvana si asa mai departe , la excess m a mancat pielea de la ulei , la sweetpleasure cu oricine am intrat = atitudine de cacat, la blondy 1h= 40min iar la nirvana fete de centura :)

La natasha de fiecare data cand am fost , fata care a intrat in camera a stat 1 ora in camera , nu mi s a contorizat dusul meu sau al ei si nici n am luat bube de la ulei sau sa ma maseze o centurista.

La natasha am gasit fete foarte tinere, 19-20-21 ani , frumoase si este drept ca nu toate au experienta , dar acesta este farmecul salonului, fete inocente care se muleaza dupa client si iti dau o senzatie misto :)

Sunt sigur ca fata care spui ca te a tratat cu fundul nu mai lucreaza acolo pentru ca cei din conducere mereu au luat masuri :)

 

P.s nu sunt peste , nu sunt platit sa promovez nimic , sunt un simplu om care incearca sa ajute o comunitate , in fond si in final , natasha nu si ia clientii doar de pe nimfomane , dar nu mi place sa se creeze discutii si pareri proaste cand nu este cazul , daca cititi tot topicul chiar eu m am luat de ei pentru anumite lucruri , dar a fost este si va ramane unul dintre saloanele profi din capitala si va recomand sa le mai faceti o vizita oricand vreti si daca vreti intrati cu ariana sau natalia , veti vedea ca am dreptate :)

 

 

P.s 2 ma bucur ca ati rezolvat cu gelurile de dus :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

draga Natasha,

 

incerc sa-ti explic mai jos ce nu mi-a placut, de ce nu voi reveni si de ce, nici nu pot recomanda salonul tau:

 

- nu-mi place cand sunt prostit ca sunt 5 fete in salon si peste 10 minute, ca prin minune, toate s-au ocupat

- nu-mi place cand mi se povesteste la telefon despe happy hours si alte recuderi si cand ajung toate ofertele sunt expirate (intre noi fie vorba 200 lei ptr un masaj topless este enorm)

- nu-mi place sa fiu mintit cu pta Iancului iar salonul este la 50 m de Pantelimon

- nu-mi place ca la 200 lei/ora de masaj sa nu mai fie gel de dus la dus si sa fiu lasat 20 minute singur in camera pana se pregateste tanara domnisoara

 

in rest

- fata disponibila in aceasta seara nu are absolut nici o tangenta dar nici una, nici cu masajul de realaxare si nici cu cel erotic. a face repetitiv aceasi miscare pe aceasi zona a spatelui nu inseamna masaj! incearca te rog sa le explici ce inseamna sa faci masaj!

- daca fetele tale nu se pricep deloc la masaj (nici erotic si nici de relaxare) macar invata-le sa-i asculte pe clienti nu sa de-a replici de genul "eu sunt aici sa fac ce trebuie" si "sunt aici pentru ca stiu ce trebuie sa faci". crede-ma ca habar nu au! sa nu incerci sa-mi spui ca tanara domnisoara ca nu am experienta caci fac sportul asta de mai multi ani decat varsta fetelor de la tine din salon.

 

in concluzie: daca aveti 200 lei de aruncat, puteti sa-I aruncati direct la gunoi nu trebuie sa bateti drumul pana in pantelimon

Cu ce fata ai intrat ? De curiozitate intreb :) ms

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Dragilor , eu cred ca nu este cazul sa aruncam cu rahat in acest salon de masaj . Sunt un user vechi pe forum cu tone de recenzii si pot confirma alti useri vechi ca ceea ce spun in recenziile mele este 100% real :)

Natasha este unul dintre putinele saloane de masaj din capitala unde dupa parerea mea poti merge fara probleme si care are un raport calitate-pret excelent !

Am vizitat alte saloane de masaj , printre care si excess si sweetpleasure si blondy si nirvana si asa mai departe , la excess m a mancat pielea de la ulei , la sweetpleasure cu oricine am intrat = atitudine de cacat, la blondy 1h= 40min iar la nirvana fete de centura :)

La natasha de fiecare data cand am fost , fata care a intrat in camera a stat 1 ora in camera , nu mi s a contorizat dusul meu sau al ei si nici n am luat bube de la ulei sau sa ma maseze o centurista.

La natasha am gasit fete foarte tinere, 19-20-21 ani , frumoase si este drept ca nu toate au experienta , dar acesta este farmecul salonului, fete inocente care se muleaza dupa client si iti dau o senzatie misto :)

Sunt sigur ca fata care spui ca te a tratat cu fundul nu mai lucreaza acolo pentru ca cei din conducere mereu au luat masuri :)

 

P.s nu sunt peste , nu sunt platit sa promovez nimic , sunt un simplu om care incearca sa ajute o comunitate , in fond si in final , natasha nu si ia clientii doar de pe nimfomane , dar nu mi place sa se creeze discutii si pareri proaste cand nu este cazul , daca cititi tot topicul chiar eu m am luat de ei pentru anumite lucruri , dar a fost este si va ramane unul dintre saloanele profi din capitala si va recomand sa le mai faceti o vizita oricand vreti si daca vreti intrati cu ariana sau natalia , veti vedea ca am dreptate :)

 

 

P.s 2 ma bucur ca ati rezolvat cu gelurile de dus :)))

Multumim pentru feedback si te mai asteptam.

Si in continuare vom aduce fete noi si de calitate.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI
 

Am mostenit o istorie si am pus la olalta doua nume. 

Natasha Club si Secret Massage, au devenit in timp Natasha Secret Massage & Club.

Anul acesta aniversam 10 ani de continuitate, iar noi, cei din noua echipa de management, suntem de parere ca trebuie sa ne asumam trecutul, chiar daca denumirile  s-au schimbat,  pentru ca asta ne va ajuta sa fim mai buni in prezent. 

Dorim sa va multumim tutor celor care de-a lungul acestor ani ati avut placerea sa treceti pragul acestui salon. 

Deasemenea, va multumim tuturor celor care v-ati rapit din timp pentru a impartasi celorlalti exerientele voastre.

Un deceniu de continuitate inseamna un moment important in care trasam doua directii de baza  spre care ne orientam.

 

Atentia fata de satisfactia clientului

 

Principalul nostru obiectiv devina grija pentru satisfactia clientului. Dorim sa ne asiguram ca la terminarea unei vizite, aveti sentimentul ca banii pe care i-ati platit au meritat. Tocmai de aceea va rugam sa folositi toate caile de comunicare cu noi, cei care asiguram managementul, pentru a sti exact unde si ce sa corectam. Va asiguram ca vom lua in considerare toate sugestiile si vom face tot ce este posibil ca sugestiile voastre sa fie puse in practica.

 

Fete de calitate

Incepem acest al 10-lea an cu o echipa total noua. Fete care vor completa lipsa de experienta in masaj cu aerul lor inocent si o atitudine pozitiva. Feedback-ul oferit de voi ne va ajuta sa ne dam seama cine ce are de invatat si de imbunatatit.

In ceea ce priveste serviciile, pe langa cele de masaj, va oferim si o zona de "Private Lounge" unde pot avea loc petreceri private.

De asemena, fata de preturile listate, pana in ora 20:00, pretul masajul erotic nud va fii de 150 RON.

 

 

 

Masaj Erotic Topless: 1 Fata    1H   150 RON

Masaj Erotic:         1 Fata    1H   200 RON

Masaj Erotic:         2 Fete    1H   350 RON 

Masaj Erotic:         3 Fete    1H   500 RON

Masaj Cuplu:          1 Fata    1H   300 RON

Masaj Cuplu:          2 Fete    1H   400 RON

Dominare :            1 Fata    1H   300 RON 

 

Extraoptiuni:

Masaj We Vibe 1 fata 

-masaj standard + show cu vibratorul we vibe 1H 350 RON 

Masaj Premium 1 fata

-masaj standard + show cu vibratorul + striptease 1H 350 RON

Masaj Gold 2 fete 

-masaj standard + show erotic + striptease 1H 450 RON

Masaj VIP 2 fete  

-masaj standard + striptease + show erotic + show cu vibratorul 1,5 H 750 RON 

 

                    Natasha  Private Lounge  

Topless Lounge 1 fata  

1 H 150 RON

 

Topless Lounge + Striptease 1 fata 

1 H 200 RON

 

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance 1 fata 

1 H 250 RON

 

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance + Masaj Erotic 1 fata 1,5 H 450 RON

 

 

 


Natasha Secret Massage


 


Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99


www.secret-massage.ro


Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro


 


post-86370-0-13297000-1518493904_thumb.jpg
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

 

 
Am mostenit o istorie si am pus la olalta doua nume. 
Natasha Club si Secret Massage, au devenit in timp Natasha Secret Massage & Club.
Anul acesta aniversam 10 ani de continuitate, iar noi, cei din noua echipa de management, suntem de parere ca trebuie sa ne asumam trecutul, chiar daca denumirile  s-au schimbat,  pentru ca asta ne va ajuta sa fim mai buni in prezent. 
Dorim sa va multumim tutor celor care de-a lungul acestor ani ati avut placerea sa treceti pragul acestui salon. 
Deasemenea, va multumim tuturor celor care v-ati rapit din timp pentru a impartasi celorlalti exerientele voastre.
Un deceniu de continuitate inseamna un moment important in care trasam doua directii de baza  spre care ne orientam.
 
Atentia fata de satisfactia clientului
 
Principalul nostru obiectiv devina grija pentru satisfactia clientului. Dorim sa ne asiguram ca la terminarea unei vizite, aveti sentimentul ca banii pe care i-ati platit au meritat. Tocmai de aceea va rugam sa folositi toate caile de comunicare cu noi, cei care asiguram managementul, pentru a sti exact unde si ce sa corectam. Va asiguram ca vom lua in considerare toate sugestiile si vom face tot ce este posibil ca sugestiile voastre sa fie puse in practica.
 
Fete de calitate
Incepem acest al 10-lea an cu o echipa total noua. Fete care vor completa lipsa de experienta in masaj cu aerul lor inocent si o atitudine pozitiva. Feedback-ul oferit de voi ne va ajuta sa ne dam seama cine ce are de invatat si de imbunatatit.
In ceea ce priveste serviciile, pe langa cele de masaj, va oferim si o zona de "Private Lounge" unde pot avea loc petreceri private.
De asemena, fata de preturile listate, pana in ora 20:00, pretul masajul erotic nud va fii de 150 RON.
 
 
 
Masaj Erotic Topless: 1 Fata    1H   150 RON
Masaj Erotic:         1 Fata    1H   200 RON
Masaj Erotic:         2 Fete    1H   350 RON 
Masaj Erotic:         3 Fete    1H   500 RON
Masaj Cuplu:          1 Fata    1H   300 RON
Masaj Cuplu:          2 Fete    1H   400 RON
Dominare :            1 Fata    1H   300 RON 
 
Extraoptiuni:
Masaj We Vibe 1 fata 
-masaj standard + show cu vibratorul we vibe 1H 350 RON 
Masaj Premium 1 fata
-masaj standard + show cu vibratorul + striptease 1H 350 RON
Masaj Gold 2 fete 
-masaj standard + show erotic + striptease 1H 450 RON
Masaj VIP 2 fete  
-masaj standard + striptease + show erotic + show cu vibratorul 1,5 H 750 RON 
 
                    Natasha  Private Lounge  
Topless Lounge 1 fata  
1 H 150 RON
 
Topless Lounge + Striptease 1 fata 
1 H 200 RON
 
Topless Lounge + Striptease + Lap Dance 1 fata 
1 H 250 RON
 
Topless Lounge + Striptease + Lap Dance + Masaj Erotic 1 fata 1,5 H 450 RON
 
 

 

Natasha Secret Massage

 

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

 

 

care din fete se pricep si au inclinatie spre dominare ? detin jucarii?

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

care din fete se pricep si au inclinatie spre dominare ? detin jucarii?

buna kristi

da...sunt fete care fac asta, avem si jucarii, dar cel mai bine este sa dai un telefon in functie de ziua in care vrei sa vi si sa afli daca este vre-o fata, in aceas zi, care sa aiba  aptitudini in aceasta zona. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la acest salon zilele trecute. Programarea facuta telefonic , fete disponibile din care am ales o pe natty pentru ca tot nu intrasem niciodata cu ea :) natty este o tipa frumoasa , cu niste sani de nota 10 si un aspect overall de nota 9:)

Am fost condus in camera de actiune unde am fost servit cu o cola , prosop curat , papuci si poftit la dus :)

Revenit in camera de actiune , natty a inceput cu un masaj de relaxare genial , de cand merg eu la saloanele de masaj nu am avut parte de un masaj de relaxare atata de bun , urmat de un masaj erotic foarte pasional si cu implicare foarte multa din partea ambelor parti :)

Nu o sa mai detaliez foarte mult , o sa trec direct la note

 

Locatia: o vila frumoasa , curata si cu tot ce trebuie pentru o sedinta de masaj erotic , 9.5

Aspect Natty: 9

Masaj relaxare: 9.5 ( tot timpul e loc si de mai bine )

Masaj erotic : 9,5 ( din principiu nu dau 10 pentru ca este loc de mai bine)

Overall 9.5 vizita mea si recomand cu incredere acest salon!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am revenit la acest salon zilele trecute. Programarea facuta telefonic , fete disponibile din care am ales o pe natty pentru ca tot nu intrasem niciodata cu ea :) natty este o tipa frumoasa , cu niste sani de nota 10 si un aspect overall de nota 9:)

Am fost condus in camera de actiune unde am fost servit cu o cola , prosop curat , papuci si poftit la dus :)

Revenit in camera de actiune , natty a inceput cu un masaj de relaxare genial , de cand merg eu la saloanele de masaj nu am avut parte de un masaj de relaxare atata de bun , urmat de un masaj erotic foarte pasional si cu implicare foarte multa din partea ambelor parti :)

Nu o sa mai detaliez foarte mult , o sa trec direct la note

 

Locatia: o vila frumoasa , curata si cu tot ce trebuie pentru o sedinta de masaj erotic , 9.5

Aspect Natty: 9

Masaj relaxare: 9.5 ( tot timpul e loc si de mai bine )

Masaj erotic : 9,5 ( din principiu nu dau 10 pentru ca este loc de mai bine)

Overall 9.5 vizita mea si recomand cu incredere acest salon!

Multumim frumos pentru vizita si timpul acordat recenziei.

Naty te  :kiss3 si te   :2qm40hg si te  :hug1 si te  :kiss2

post-86370-0-97928800-1509379173_thumb.jpg
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astea sunt sandale cu talpa ortopedica ?

Si ce tot ii face Naty ? Toate pupaciunile sau cum ? Si-l tine asa in brate ? Pe Delusione, zic.

Da, dar in realitate nu-i asa, este ?

E mai rau :giggle:

Sunt foarte tari gagicile de la natasha , cu cine am intrat eu de alungul timpului au fost super okey :) patricia , naty , kasandra , ariana si nu mai stiu 🤣🤣 le recomand cu caldura , este un salon f misto oricum , eu cel putin doar aici ma duc pentru ca stiu pe ce dau banutii :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sustin ideea. Mi-am adus aminte ca de mai multe ori am abandonat ideea unui masaj erotic plus cel de relaxare deoarece timpul dus-intors plus o ora depasea posibilitatile.

 

 

De ce nu introduceti si varianta cu 30 de minute? Mai ales pentru cei care sunt mai departe de locatie si care nu stau asa bine cu timpul ... ar fi o varianta buna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...