Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

Sustin ideea. Mi-am adus aminte ca de mai multe ori am abandonat ideea unui masaj erotic plus cel de relaxare deoarece timpul dus-intors plus o ora depasea posibilitatile.

 

 

E asa ocupata Natasha, ca-i e greu sa dea un raspuns...chiar daca zicea in paginile anterioare ca tine cont de propunerile de aici.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Va multumim pentru sugestie si o luam in calcul.

Vom lua un feedback direct si de la cei care ne viziteaza si vom incerca sa gasim variant cea mai buna.

Pentru ca in final, cand vine vorba de masaj erotic, pentru un rezultat final cat mai fericit este nevoie sa se acorde timp.

Masajul de relaxare are rolul lui de pregatire pentru o joaca erotica cat mai incintanta intre cei doi.

Nu dorim sa ne pozitionam in zona in care oferim orice varianta doar de dragul de a incasa. (am vazut locuri unde exista varianta de 15 minute).

Dar masajul erotic nu este un fast fuck.

Altfel, clientii noastri fideli stiu ca de fiecare data am fost deschisi si in cazurile in care au existat anumite solicitari am gasit varianta care sa ii multumeasca, ceea ce vom face si in continuare.  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ana.

Un nume simplu.

Completeaza echipa fetelor de top cu care v-am obisnuit.

Fete cu stil si atitudine, asa cum le poti intalni doar la Natasha Secret Massage

 

-vom reveni cu mai multe poze-

 

Natasha Secret Massage & Club

 

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

  • Like 2
Link spre comentariu

Ana nu mai are mere, are sampanie. In mana.

Si pahar. Tot in mana.

Si mai are sticle cu bautura. La indemana.

Ana le are cu bautura ?

 

Poate o ia careva in serios. Sunt destui tampiti. Natasha, fetele, Ana - am glumit domne. 

Ana arata super  :clapp Ma rog, in poze. 

Ana, daca la fatza locului nu e asa, bei tot J&B-ul  :wink2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Un show lesbi autentic facut de doua fete care nu mimeaza este preludiul perfect pentru un masaj erotic complet.

 

Descopera cine din echipa fetelor de la Natasha Secret Massage iti poate oferi acest show autentic.

 

Iti dam un indiciu: Katya&Bianca

 

Tel: +40726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

post-86370-0-84342100-1524156736_thumb.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Masaj cu dominare se face? Daca da, ce presupune?

Salut

Da avem astfel de servicii.

Gasesti mai jos toate serviciile pe partea de masaj.

De asemena adaugam si serviciile din zona de private lounge unde te poti distra cu fetele.

 

Mentiuni:

 

- pana in orele 20:00 masajul nud este 150 RON cu o programare in prealabil.

 

 

Oferte Natasha Secret Massage

 

Masaj Erotic: 1 Fata     1H       200 RON

Masaj Erotic: 2 Fete     1H       350 RON

Masaj Erotic: 3 Fete     1H       500 RON

Masaj Cuplu: 1 Fata     1H       300 RON

Masaj Cuplu: 2 Fete     1H       400 RON

Dominare :    1 Fata      1H      300 RON

 

Extraoptiuni:

Masaj We Vibe 1 fata

-masaj standard + show cu vibratorul we vibe 1H 350 RON

Masaj Premium 1 fata

-masaj standard + show cu vibratorul + striptease 1H 350 RON

Masaj Gold 2 fete

-masaj standard + show erotic + striptease 1H 450 RON

Masaj VIP 2 fete  

-masaj standard + striptease + show erotic + show cu vibratorul 1,5 H 750 RON

 

                    Natasha  Gentleman’s Club

Topless Lounge 1 fata

1 H 150 RON

Topless Lounge + Striptease 1 fata

1 H 200 RON

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance 1 fata

1 H 250 RON

Topless Lounge + Striptease + Lap Dance + Masaj Erotic 1 fata 1,5 H 450 RON

 

Natasha Secret Massage & Club

 

Tel: +40726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

          La 150lei ora de masaj erotic nud am considerat că e convenabil să trec pe la Natasha. Nu lucrează acolo nicio fată cu acest nume -se ştie, eu am ales o oră de masaj erotic nud cu Ana,o domnişoară drăguţă, simplă şi comunicativă (fără "fiţe" -e important pentru mine acest aspect).

             Am ajuns la ora stabilită la telefon şi nu au fost probleme.

          

>Salon :  8,75 -îmi place
        cearceaf mic şi papuci de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare

        ora de masaj erotic chiar are 60 minute nu am nimic de reproşat la acest capitol, este ceas în cameră aşa că poate fi verificat oricând timpul rămas

>Aspect Ana :  8,75 -mică de înălţime, slăbuţă, sâni mici, cur super

>Masaj de relaxare :  7,5

>Masaj erotic :  8 -plăcut, dar mai are de învăţat

>GFE :  6 -nici nu face intenţionat vreun gest în sensul acesta, totul e din felul ei de-a fi 

>Erotism :  8 -ea a încercat prea puţin, dar e receptivă la sugestii şi ce s-a întâmplat a fost plăcut 

>Permisivitate :  6 -ce mă interesează pe mine mai mult lipseşte, dar cred că pentru mulţi e suficient ce acceptă

 

           Caracterizarea pe care i-aş face Anei ar fi, pe scurt următoarea:

-prea puţin permisivă din punctul meu de vedere, m-a afectat mult acest aspect   :-/ 

-este o fată jovială şi mi-a transmis energie pozitivă :)       

-am remarcat o strălucire în privirea ei caldă care m-a cam tulburat, eu sunt mai sensibil  :blushing2 

             

           A lipsit ceva ca să fie întâlnirea aşa cum îmi doresc eu, dar voi mai vizita salonul, condiţiile oferite clienţilor le consider bune, au fete destule.

  • Like 3
Link spre comentariu

          La 150lei ora de masaj erotic nud am considerat că e convenabil să trec pe la Natasha. Nu lucrează acolo nicio fată cu acest nume -se ştie, eu am ales o oră de masaj erotic nud cu Ana,o domnişoară drăguţă, simplă şi comunicativă (fără "fiţe" -e important pentru mine acest aspect)[/size].

             Am ajuns la ora stabilită la telefon şi nu au fost probleme.

          

>Salon :  8,75 -îmi place

        cearceaf mic şi papuci de unică folosinţă

        baie curată

        prosop mare

        ora de masaj erotic chiar are 60 minute nu am nimic de reproşat la acest capitol, este ceas în cameră aşa că poate fi verificat oricând timpul rămas

>Aspect Ana :  8,75 -mică de înălţime, slăbuţă, sâni mici, cur super

>Masaj de relaxare :  7,5

>Masaj erotic :  8 -plăcut, dar mai are de învăţat

>GFE :  6 -nici nu face intenţionat vreun gest în sensul acesta, totul e din felul ei de-a fi 

>Erotism :  8 -ea a încercat prea puţin, dar e receptivă la sugestii şi ce s-a întâmplat a fost plăcut 

>[/size]Permisivitate :  6 -ce mă interesează pe mine mai mult lipseşte, dar cred că pentru mulţi e suficient ce acceptă[/size]

 

           Caracterizarea pe care i-aş face Anei ar fi, pe scurt următoarea:

-prea puţin permisivă din punctul meu de vedere, m-a afectat mult acest aspect   :-/ 

-este o fată jovială şi mi-a transmis energie pozitivă :)       

-am remarcat o strălucire în privirea ei caldă care m-a cam tulburat, eu sunt mai sensibil  :blushing2 

             

           A lipsit ceva ca să fie întâlnirea aşa cum îmi doresc eu, dar [/size]voi mai vizita salonul, condiţiile oferite clienţilor le consider bune, au fete destule.

 

Nu e clar. Ce acceptă și ce nu acceptă? FK,cunni,69,

intromisiuni"digitale",finalizare pe sâni, pe corp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa povestesc si eu experienta la acest salon. 

Intru la salon pe un culoar misto amenajat ,inauntru foarte misto ambientul si curat, vin doar 2 fete tinere simpatice care incep sa imi explice serviciile si preturile si ma intreaba daca am mai fost la masaj la ele si le spun ca nu. 

Aleg una dintre ele pentru un masaj clasic ,cealalta imi ia banii dinainte (200 ron)  si ma intreaba daca vreau si ceva de baut.-

La care raspund -O cola daca este din partea casei( wtf  nici o bautura din partea casei macar  pentru un client nou e 2 lei o cola la 250mll  dao in... deja incepuse cu o bila neagra.)  . 

Bun intram in camera dupa care o astept sa vina de la dus ,,,parca nu mai venea 7-8  10 minute cred ca a stat.

Masajul de relaxare slabut ii ziceam sa faca ea mai apasat zice ca cica nu poate mai tare...Dupa care incepe cu vrajeala ca daca doresc ceva de baut un vin un cockteil,ca sa ne simtim bine cam insistent .,  .Zic ca nu  .  

Dar fata insista ca hai sa bei ceva ,intreb cat e un cockteil zice 50 lei...  zic hai ma sa iau un unul ca nu vin  in fiecare zi la masaj.

La care fata da dar sa fie 2 si pentru ea , pff cand am auzit mi-am dat seama ca fata e pe japca. Face o laba trista rapida si ma expediaza.   Cand ies afara si ma uit la ceas trecusera 30 de minute de cand am intrat si pana am iesit.

Ma gandeam sa ma duc si la cealalta fata bruneta ca era simpatica , dar acum scriind aici mi-am adus aminte ca a procedat la fel ca si fata de la masaj ma ataca cu -- '' Ceva de baut''     dar o sa renunt. 

Pacat  ca ambientu e misto ,,e facut cu gust ,fetele sunt ''proaspete'' si misto  dar la capitolu prestari servicii slab, comunicare slab. senzualitate slab, masaj de relaxare/ erotism slab. 

A si sa nu uit ca a fost reticenta la atingeri .  Iar o bila neagra ca mi-a luat banii de la intrare mi s-a parut japca, de obicei la alte saloane mi se luau banii in separeu in camera dupa o mica discutie chiar si dupa masaj . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Sa povestesc si eu experienta la acest salon. 

Intru la salon pe un culoar misto amenajat ,inauntru foarte misto ambientul si curat, vin doar 2 fete tinere simpatice care incep sa imi explice serviciile si preturile si ma intreaba daca am mai fost la masaj la ele si le spun ca nu. 

Aleg una dintre ele pentru un masaj clasic ,cealalta imi ia banii dinainte (200 ron)  si ma intreaba daca vreau si ceva de baut.-

La care raspund -O cola daca este din partea casei( wtf  nici o bautura din partea casei macar  pentru un client nou e 2 lei o cola la 250mll  dao in... deja incepuse cu o bila neagra.)  . 

Bun intram in camera dupa care o astept sa vina de la dus ,,,parca nu mai venea 7-8  10 minute cred ca a stat.

Masajul de relaxare slabut ii ziceam sa faca ea mai apasat zice ca cica nu poate mai tare...Dupa care incepe cu vrajeala ca daca doresc ceva de baut un vin un cockteil,ca sa ne simtim bine cam insistent .,  .Zic ca nu  .  

Dar fata insista ca hai sa bei ceva ,intreb cat e un cockteil zice 50 lei...  zic hai ma sa iau un unul ca nu vin  in fiecare zi la masaj.

La care fata da dar sa fie 2 si pentru ea , pff cand am auzit mi-am dat seama ca fata e pe japca. Face o laba trista rapida si ma expediaza.   Cand ies afara si ma uit la ceas trecusera 30 de minute de cand am intrat si pana am iesit.

Ma gandeam sa ma duc si la cealalta fata bruneta ca era simpatica , dar acum scriind aici mi-am adus aminte ca a procedat la fel ca si fata de la masaj ma ataca cu -- '' Ceva de baut''     dar o sa renunt. 

Pacat  ca ambientu e misto ,,e facut cu gust ,fetele sunt ''proaspete'' si misto  dar la capitolu prestari servicii slab, comunicare slab. senzualitate slab, masaj de relaxare/ erotism slab. 

A si sa nu uit ca a fost reticenta la atingeri .  Iar o bila neagra ca mi-a luat banii de la intrare mi s-a parut japca, de obicei la alte saloane mi se luau banii in separeu in camera dupa o mica discutie chiar si dupa masaj . 

felicitari pentru recenzie...ai fost simpatic cu cocktail-ul!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Sa povestesc si eu experienta la acest salon. 

Intru la salon pe un culoar misto amenajat ,inauntru foarte misto ambientul si curat, vin doar 2 fete tinere simpatice care incep sa imi explice serviciile si preturile si ma intreaba daca am mai fost la masaj la ele si le spun ca nu. 

Aleg una dintre ele pentru un masaj clasic ,cealalta imi ia banii dinainte (200 ron)  si ma intreaba daca vreau si ceva de baut.-

La care raspund -O cola daca este din partea casei( wtf  nici o bautura din partea casei macar  pentru un client nou e 2 lei o cola la 250mll  dao in... deja incepuse cu o bila neagra.)  . 

Bun intram in camera dupa care o astept sa vina de la dus ,,,parca nu mai venea 7-8  10 minute cred ca a stat.

Masajul de relaxare slabut ii ziceam sa faca ea mai apasat zice ca cica nu poate mai tare...Dupa care incepe cu vrajeala ca daca doresc ceva de baut un vin un cockteil,ca sa ne simtim bine cam insistent .,  .Zic ca nu  .  

Dar fata insista ca hai sa bei ceva ,intreb cat e un cockteil zice 50 lei...  zic hai ma sa iau un unul ca nu vin  in fiecare zi la masaj.

La care fata da dar sa fie 2 si pentru ea , pff cand am auzit mi-am dat seama ca fata e pe japca. Face o laba trista rapida si ma expediaza.   Cand ies afara si ma uit la ceas trecusera 30 de minute de cand am intrat si pana am iesit.

Ma gandeam sa ma duc si la cealalta fata bruneta ca era simpatica , dar acum scriind aici mi-am adus aminte ca a procedat la fel ca si fata de la masaj ma ataca cu -- '' Ceva de baut''     dar o sa renunt. 

Pacat  ca ambientu e misto ,,e facut cu gust ,fetele sunt ''proaspete'' si misto  dar la capitolu prestari servicii slab, comunicare slab. senzualitate slab, masaj de relaxare/ erotism slab. 

A si sa nu uit ca a fost reticenta la atingeri .  Iar o bila neagra ca mi-a luat banii de la intrare mi s-a parut japca, de obicei la alte saloane mi se luau banii in separeu in camera dupa o mica discutie chiar si dupa masaj . 

mergi la fantasy masaj.....acolo gasesti si permisivitate, si discretie, iar ora este ora. Exista posibilitatea sa intri 30 min, si vei sta cel putin 30 min....

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Cred ca se-ntampla ceva cu salonul. De 3 zile nu mai raspunde nimeni la niciunul dintre numerele afisate pentru contact.

Ce naiba o fi ? Dupa Jokeru Massage a venit si randul Natashei ?

Iti multumim pentru grija si pentru ca ne-ai cautat. Salonul a dat fetelor o mica vacanta de weekend pentru a reveni mai bronzate.

Dar de astazi functionam in regim normal. 

Altfel, sa nu uitam ca Natasha este un brand care anul acesta face primii 10 ani:) Si mai e mult pana la majorat:)

post-86370-0-13297000-1518493904_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu

Iti multumim pentru grija si pentru ca ne-ai cautat. Salonul a dat fetelor o mica vacanta de weekend pentru a reveni mai bronzate.

Dar de astazi functionam in regim normal. 

Altfel, sa nu uitam ca Natasha este un brand care anul acesta face primii 10 ani:) Si mai e mult pana la majorat:)

Multumiți pentru grijă? Ca să vezi am devenit miștocari(e). Bravos. Da' cum ați zis? Vacanță? Aha

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Multumiți pentru grijă? Ca să vezi am devenit miștocari(e). Bravos. Da' cum ați zis? Vacanță? Aha

 

Credem ca ne-ai inteles un pic gresit. Nu este nicio "mistocarie".

Iti multumeam pentru interesul acordat, pentru faptul ca ne-ai cautat si ti-ai ridicat un semn de intrebare daca nu ti s-a raspuns la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Cred ca se-ntampla ceva cu salonul. De 3 zile nu mai raspunde nimeni la niciunul dintre numerele afisate pentru contact.

Ce naiba o fi ? Dupa Jokeru Massage a venit si randul Natashei ?

ce s-a intamplat cu Jokeru?
Link spre comentariu

de ce? ce au patit?

Chiar nu stiu, abia deschisesera, parea un salon de perspectiva, pozitie buna, doua fete remarcabile (Vera si Desiree), spuneau ca urmeaza sa mai angajeze alte fete......si deodata, naiba stie ce s-a intamplat, s-a inchis. Pacat, arata foarte bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...