Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

Am descoperit un anunt in care apare salonul asta:

"Secret Massage
Telefon:
0726409360
Email:
[email protected]
Website:
Program:
10:00 - 17:00
Adresa:
Strada Lamaitei nr-14"

http://www.saloane-bucuresti.ro/saloane-1516-secret-massage

 

Numarul de telefon vad ca este cel precizat de confratele Tecumseh.

 

L.E: si alt anunt pe anuntul:

"Apeleaza la ceva  nou, un masaj erotic de vis alaturi de fetele noastre, alegand una din ofertele noastre: jacuzzi, show erotic cu vibrator, frisca, sampanie.Totul incepe cu un dus asistat free insotit alaturi de noi 05 Aug 21:21
0768.696.596/ 0726.409.360
Bucuresti  125L
email: [email protected]"

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este 100 % (fostul) Natasha Massage ! Recunosc locatia si adresa !

 

Fostul?

 

NATASHA Erotic, alege 40% reducere si 4 fete la Natasha, Miruna, Rebeca, Elena si Elena te asteapta cu un super pret. Ai o ora de relaxare, body si erotic.Vila lux, free bar, free dus asistat, striptease, show erotic, 05 Aug 17:04

0755.124.795/ 0761238440Bucurestiemail: [email protected]

120 L ora

 

Pescuiesc la doua undite?

Link spre comentariu

Cel mai probabil.

La adresa din Lamaitei 14 nu sunt 2 vile si nici 2 intrari separate, sa poti presupune ca sunt 2 saloane diferite la aceeasi adresa. In plus, pozele afisate mai sus sunt din locatia Natasha.

Observ ca am presupus gresit ca e fostul.

Sau poate si-a schimbat Natasha masaj locatia in alta parte si acum aici functioneaza Secret. Se poate si asta. Nu va ramane decat sa faceti o vizita, sa va dumiriti.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In principiu ar fi indicat sa schimbati "redactorul". Nu de alta, dar daca cei care va reprezinta sunt din start necunoscatori ai gramaticii limbii romane..nu stiu ce asteptari pot avea unii de la domnitele angajate. zic si eu ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati. Ieri tinand cont ca eram in zona unirii am hotarat sa trec pe la Secret Massage ( fostul Natasha cum ziceti voi ) . Odata ajuns am fost intampinat la receptie de o tipa blonda draguta care mia oferit ceva de baut din partea casei. Dupa vreo 2 minute au iesit fetele din diferite costumatii pisicuta,politista si scolarita.


Locatia:  Strada Lamaitei Nr-14. Curatenie super ok , si fata de pozele de mai sus sunt foarte multe schimbari la designu camerei, si salonului.


Detalii: Am facut programarea cu 45 min inainte. La telefon mi sau spus ca sunt 4 fete . Cand am ajuns am gasit decat 3 domnisoare mi sa spus ca una este deja in masaj.

 

Aspectul fetei: cred ca-i satena, inalta, cam 1,80 cu tocuri, varsta aprox. 25 ani, in general  draguta la fata, sani medii, foarte curata. Atitudine placuta, relaxata si face tot posibilul sa te simti bine …

 
Detalii locatie: camera curata, nici un miros suspect , baia arata super o lumina rosie foarte senzuala tinand cont ca am avut dushul assistat cu domnisoara care am aleso. 


Detalii despre serviciile prestate: masajul de relaxare nota 10 , inceput cu talpi pana la gat .. Gabi fiind foarte atenta la reactiile tale, nefiind necesar sa-I spui mai tare sau mai incet …

Masajul erotic : si aici dau nota 10 …. In mod special pentru finetea si grija cu care a fost executat fara pic de graba … ca la carte. Nu am stat in jur de 1h si 15min si spre surprinderea mea fata de alte saloane nimeni nu a batut la usa.

 

*In timpul masajului am avut un mic disconfort se auzeau niste zgomote ca si cand cineva taia scanduri acum nu stiu daca zgomotul se auzea de la vecini sau erau ei in renovari.

 

Tarifare: 120 Ron Nud + dush assistat

 

Note: 
Locatie: 9

Fete: 9 

Masaj relaxare: 10

Masaj Erotic: 10

  • Like 3
Link spre comentariu

Seara buna stimati confrati,

Am fost astazi la Secret Massage ca sa vad si eu cum sta treaba. Mi-am facut programare la telefon in 30 minute si am purces la drum. Acolo am fost intampinat de o fata blonda mignona, pe care mai tarziu am sa aflu ca o chema Miruna si care s-a speriat de mine :giggle:  ,nu ca as fi asa "inspaimantator"  :FIREdevil  dar ea cica se astepta sa vina o colega de a ei si eu ajunsesem cu vreo 10 minutele mai dvreme. Ma rog, m-a poftit inauntru in receptie unde m-a servit cu o cola rece si mi-a zis ca erau ea si cu inca o fata care a si venit intre timp, tot blondutza sau satena dar mai inalta si parca mai bine facuta. Numele nu l-am retinut, cred ca am o mare problema cu retinerea numelor. Pana la urma am intrat cu ea, ca si aspect este mica de statura dar cu un corp frumos, piele fina, sanii mai micutzi dar frumosi, la fata nu este cine stie ce frumusete dar nici urata, mi-a spus ca are 23 de ani.
Despre locatie: o vila destul de mare cu 4 camere si receptie, curata, aranjata; diferentele fata de Natasha nu le-am sesizat pt ca eu fusesem ultima oara la Natasha prin decembrie anul trecut si nu mai tineam minte mare lucru. In camera in care am fost eu erau 2 saltele pe jos, nu era pat, prosoape curate, papuci, ma rog eu i-am vazut mai tarziu, nu i-am folosit. Baia mare si curata. Apropo de baie, citisem pe aici de dus asistat dar n-am beneficiat de asa ceva, nici nu am intrebat, ma rog, n-a fost mare pierdere.
Despre masaj:  masajul de relaxare foarte temeinic facut, energic, chiar a trebuit sa o rog sa o lase mai moale ca mie nu imi place asa apasat si s-a conformat. Mi-a spus ca majoritatea clientilor vor cat mai tare si o cred, chiar este de apreciat ca la statura ei micutza poate sa faca masajul asa. Masajul erotic si asta mi-a placut, :maninlove  facut cu tot corpul si pasiune, rasuflari fierbinti, atingeri, schimbat de pozitii, am finalizat cu ea intr-o pozitie gen cow-girl care mi-a dat acces la sanii ei. Sincer spun ca am trecut prin ceva masaje si fata chiar se pricepe. Un lucru pe care l-am sesizat este ca se pozitiona de multe ori in asa fel incat sa nu-ti fie foarte usor sa-i pui mana la pasarica, bine n-a spus nimic explicit despre asta si nici eu n-am insistat pt ca imi placea oricum ce facea. La partea de conversatie n-a excelat dar am legat 2 vorbe, oricum nu pt asta venisem, a fost draguta si amabila. La sfarsit am mai stat putin sa-mi trag sufletul si m-am dus din proprie initiativa la dus.
In concluzie eu zic ca e de revenit  desi locatia este cam peste mana pt mine macar ca sa le vad si pe celelalte fete. :138x

 

Note:


Locatie: 9
Aspectul fetei: 8

Igiena: 10 si fata si locatie
Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 9+

GFE: 8

Halatul: 120/ora nud (pentru cost extra mai erau optiuni cu frisca, show cu vbrator si mai multe chestii, nu mai retin exact)

 

Cam asta este,

Va salut cu respect! :hihat
 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati. Citind recenziile voastre am zis sa incerc si eu acest salon... cei drept nu am fost niciodata la natasha sau cum ziceti voi ca se numea inainte deci nu va pot spune daca sunt ceva schimbarii. Am sunat undeva in jur de 11 seara, la telefon a raspuns o domnisoara cu o vocea foarte draguta ceea ce ma facut si mai mult sa vreau sa ajung aici.

 

Locatia:  Strada Lamaitei Nr-14. Undeva pe langa parcul carol.

 

Detalii: Am facut programarea cu aproximativ 1ora inainte ... a durat putin pana am gasit strada. In receptie am fost intampinat de o domnisoara blonda care din pacate mi-a spus ca ea nu face masaj este doar receptionera .... ce pierdere :( In schimb ma servit cu diverse bauturi numai retin exact tot ce mia zis eu am dorit o cola.

 

Aspectul fetei: Rebeca. bruneta, 1.75 aproximativ fara tocuri , mi-a spus ca are 27 ani , sani medii dar foate frumosi si un fund perfect, pielea fina, foarte curata. Fata nu pot spune ca era barbie dar nici urata dar corpul de nota 9.

 

Detalii locatie: camera super ok nici un miros ciudat am intrat intro camera cu tenta japoneza ... evantaie imense + multe alte chestii japoneze/chinezesti nu stiu exact :) jos erau 2 saltele albe foarte confortabile prosoapele erau foarte curate si frumos mirositoare.

 

Detalii despre serviciile prestate: Imediat ce am urcat sus ma poftit la dus unde ma intrebat daca vreau sa intre si ea ( imi pare rau pentru tine JackBlack ) si bine inteles nu am refuzat si ce pot spune ca mam incins inca din dus. In camera a fost foarte destinsa si ma intrebat cu ce vreau sa incepem cu masajul erotic sau de relaxarea .... tinand cont ca eram foarte incins din dus am preferat pentru inceput eroticu, care nu pot  sa zic decat ca a fost super ( nu vreau sa va dau prea multe detalii intime.)

Masajul de relaxare a fost super pot spune ca mam destins de tot stresul acumulat in ultimele zile a inceput de la talpi si a urcat incet si senzual pana pe gat,fata sa conformat imediat cu intesitatea care o prefer la apasari si a fost perfect nici prea tare nici prea incet.Plus ca odata cu relaxarea mia venit si cheful de vorba si pot sa spun ca a fost foarte comunicativa si ne-am inteles foarte bine.

 

Singurul lucru care nu mia placut a fost lumina din baie care nu e tocmai ideala pentru un dus ... o lumina rosie... lumina aia merge perfect pentru jacuzzi.

 

Tarifare: 120 Ron + dush assistat 

 

Note: 
Locatie: 8 am gasit cam greu strada.

Fete: 9 

Igiena: 10 

Masaj relaxare: 10

Masaj Erotic: 10

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dupa 2 tepe m-am dus la un masaj ... la acest salon da masaj.

 

Mers, 3 tipe in locatie, ales una si urcat sus cu ea

 

Incercam un dus impreuna, pe car eil realizam cu succes dupa care trecem la treaba. Masajul ok, nici tare nici moale, urmeaza frecusul unul de altul de rigoare, am avut senzatia ca tipa se plimba cu limba pe mine dar nu sunt sigur de asta si chiar aproape de zona 0, insa nu s-a atins nici de maciuca si nici de zonele adiacente. La un moment dat a pus si mana si ne-o frecam reciproc pana cand a iesit zeama.

 

Nu pot sa zic decat ca a fost un masaj corect si normal.

 

Locatie: 9 (ok dpdv prosoape, baie, etc)

Tipa: 8 (dpdv fizic)

Serviciul: 9 

Igiena: 9.5

Alte fete: 7

Pret: 120 L / ora masajul standard (mai exista si alte pachete dar nu cred ca se refera la sex)

  • Like 4
Link spre comentariu

Dupa 2 tepe m-am dus la un masaj ... la acest salon da masaj.

 

Mers, 3 tipe in locatie, ales una si urcat sus cu ea

 

Incercam un dus impreuna, pe car eil realizam cu succes dupa care trecem la treaba. Masajul ok, nici tare nici moale, urmeaza frecusul unul de altul de rigoare, am avut senzatia ca tipa se plimba cu limba pe mine dar nu sunt sigur de asta si chiar aproape de zona 0, insa nu s-a atins nici de maciuca si nici de zonele adiacente. La un moment dat a pus si mana si ne-o frecam reciproc pana cand a iesit zeama.

 

Nu pot sa zic decat ca a fost un masaj corect si normal.

 

Locatie: 9 (ok dpdv prosoape, baie, etc)

Tipa: 8 (dpdv fizic)

Serviciul: 9 

Igiena: 9.5

Alte fete: 7

Pret: 120 L / ora masajul standard (mai exista si alte pachete dar nu cred ca se refera la sex)

 

Mai tii minte cumva cum o chema pe tipa? Sau macar descrie cum arata.  Ar fi util de stiut si de catre ceilalti confrati de pe forum. Toate bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare confrati. Tinand cont ca eram in zona am hotarat sa trec pe la acest salon sa vad ce e de capu lui .Odata ajuns am fost intampinat la receptie de o tipa blonda draguta care mia oferit ceva de baut .


Locatia:  Strada Lamaitei Nr-14. Curatenie super ok

 

Aspectul fetei: cred ca-i satena, inalta, cam 1,80 cu tocuri, varsta aprox. 25 ani, in general  draguta la fata, sani mari naturali, foarte curata. Atitudine placuta, relaxata si face tot posibilul sa te simti bine …

 
Detalii locatie: camera curata, nici un miros suspect , baia arata super curata.


Detalii despre serviciile prestate: masajul de relaxare nota 9 , inceput cu talpi pana la gat .. Nely fiind foarte atenta la reactiile tale, nefiind necesar sa-I spui mai tare sau mai incet …

Masajul erotic : si aici dau nota 10 …. In mod special pentru finetea si grija cu care a fost executat fara pic de graba …

 

Tarifare: 150 Ron Nud + dush assistat + striptease

 

Note: 
Locatie: 9

Fete: 10

Masaj relaxare: 9

Masaj Erotic: 10

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Secret Massage are noutati.

 

Va asteptam sa le cunoasteti pe noile fete care fac parte din echipa Secret Massage.

Pentru clientii fideli ai locatiei noastre cat si pentru cei noi, Secret Massage se va concentra pe asigurarea unor servicii de calitate oferite de fete frumoase si rafinate, capabile sa treaca de la un masaj efectuat cu multa pasiune si erotism la o discutie captivanta.

Oricare ar fi momentul ales ne vom stradui sa va intretinem intr-o atmosfera placuta si multa buna dispozitie.

 

Va asteptam cu drag.

 

post-86370-0-06915500-1398508461_thumb.png
 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...