Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Este destul de dificil de descri scenariul unui show. El trebuie vazut. Si da, sunt fete care fac si FK intre ele. Desigur detalii pot fii discutate in receptie direct cu fetele.

Nu e deloc dificil de descris si chiar e recomandabil sa o faci, pentru ca, virgula, clientul , sa stie la ce sa se astepte si sa nu bata drumul de pomana.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Pretul este si in functie de pachetul ales.

Majoritatea fetelor fac asta si cel mai bine este sa intrebi despre acest detaliu in receptie, in functie de fetele care iti plac.

Aveti preturi  pentru 5 tipuri de masaj pe site, 3 extraoptiuni si 3 oferte. Chiar e de apreciat. E chiar atat de greu sa adaugati si show-ul? Eu cu ce bani vin la mine? Si nu-mi spuneti ca pot plati cu cardul, ca nu fac asta la saloane. 

 

Nu e deloc dificil de descris si chiar e recomandabil sa o faci, pentru ca, virgula, clientul , sa stie la ce sa se astepte si sa nu bata drumul de pomana.

:hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.

Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>

Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )

Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)

Asadar notele dupa cum urmeaza

 

Locatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lol

Ariana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu :)

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7.5

Overall as nota cu 8

De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mine

Raport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent :)

Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da :)

Mersi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.

Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>

Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )

Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)

Asadar notele dupa cum urmeaza

 

Locatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lol

Ariana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu :)

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7.5

Overall as nota cu 8

De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mine

Raport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent :)

Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da :)

Mersi!

Multumim de vizita si de feedback

Ariana te saluta

post-86370-0-17451000-1510691696_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

draga Natasha,

 

incerc sa-ti explic mai jos ce nu mi-a placut, de ce nu voi reveni si de ce, nici nu pot recomanda salonul tau:

 

- nu-mi place cand sunt prostit ca sunt 5 fete in salon si peste 10  minute, ca prin minune, toate s-au ocupat

- nu-mi place cand mi se povesteste la telefon despe happy hours si alte recuderi si cand ajung toate ofertele sunt expirate (intre noi fie vorba 200 lei ptr un masaj topless este enorm)

- nu-mi place sa fiu mintit cu pta Iancului iar salonul este la 50 m de Pantelimon

- nu-mi place ca la 200 lei/ora de masaj sa nu mai fie gel de dus la  dus si sa fiu lasat 20 minute singur in camera pana se pregateste tanara domnisoara

 

in rest

- fata disponibila in aceasta seara nu are absolut nici o tangenta dar nici una, nici cu  masajul de realaxare si nici cu cel erotic. a face repetitiv aceasi miscare pe aceasi zona a spatelui nu inseamna masaj! incearca te rog sa le explici ce inseamna sa faci masaj!

- daca fetele tale nu se pricep deloc la masaj (nici erotic si nici de relaxare) macar invata-le sa-i asculte pe clienti nu sa de-a replici de genul "eu sunt aici sa fac ce trebuie"  si "sunt aici pentru ca stiu ce trebuie sa faci". crede-ma ca habar nu au! sa nu incerci sa-mi spui ca tanara domnisoara ca nu am experienta caci fac sportul asta de mai multi ani decat varsta fetelor de la tine din salon.

 

in concluzie: daca aveti 200 lei de aruncat, puteti sa-I aruncati direct la gunoi nu trebuie sa bateti drumul pana in pantelimon

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

     Referitor la "happy hour": întreb la telefon cât e preţul pentru o oră de masaj dacă mă programez pentru intervalul 16-20; uneori fata care răspunde zice că nu se aplică -şi simplu renunţ la vizită, alteori zice că există "happy hour" şi atunci îi vizitez.  

     La acest salon e încercată şi această stratagemă; dacă a sunat un potenţial client, ce îi opreşte să încerce să-l fraierească?

 

post-10931-0-13056300-1514555174_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Sa traiesti! Voiam sa le fac o vizita maine, dupa ce ai scris tu....pas!

 

Cateodata am vrea sa ne abtinem dar parca nu putem :)

Intelegem ca in urma postarii lui "quark03" ai realizat imediat ca nu ai vrea sa ne mai vizitezi, dar oleaca mai sus apare si o recenzie

facuta (conform cerintelor acestui forum referitor la ce sa contina o recenzie) si opinia lui "delusione" 

Te ajutam cu un "copy paste" caci am sesizat deja ca scroll up-ul nu iti functioneaza.

 

Delusione

Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.

Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus  :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>

Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )

Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul  :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)

Asadar notele dupa cum urmeaza

 

Locatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lol

Ariana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu  :)

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7.5

Overall as nota cu 8

De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mine

Raport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent  :)

Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da  :)

Mersi!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Cateodata am vrea sa ne abtinem dar parca nu putem :)

Intelegem ca in urma postarii lui "quark03" ai realizat imediat ca nu ai vrea sa ne mai vizitezi, dar oleaca mai sus apare si o recenzie

facuta (conform cerintelor acestui forum referitor la ce sa contina o recenzie) si opinia lui "delusione" 

Te ajutam cu un "copy paste" caci am sesizat deja ca scroll up-ul nu iti functioneaza.

 

Delusione

Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.

Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus  :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>

Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )

Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul  :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)

Asadar notele dupa cum urmeaza

 

Locatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lol

Ariana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu  :)

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7.5

Overall as nota cu 8

De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mine

Raport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent  :)

Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da  :)

Mersi!

este de ajuns sa scrie cineva ceva negativ despre voi....si fiti siguri ca nu va mai viziteaza!! Ce relevanta are copypaste-ul lui delusione??? cand elev stefanescu este mai spre pantelimon, cand geluri de dus nu exista, cand fata "se pregateste" 20 min incat sa treaca timpul alocat masajului, cand oferta happy hour tocmai a expirat....cand in loc de 5 fete nu este niciuna???

Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

este de ajuns sa scrie cineva ceva negativ despre voi....si fiti siguri ca nu va mai viziteaza!! Ce relevanta are copypaste-ul lui delusione??? cand elev stefanescu este mai spre pantelimon, cand geluri de dus nu exista, cand fata "se pregateste" 20 min incat sa treaca timpul alocat masajului, cand oferta happy hour tocmai a expirat....cand in loc de 5 fete nu este niciuna???

 

Luam foarte in serios parerile exprimate de cei care ne viziteaza si fac, cand au timp, si o mica recenzie. Bazata pe fapte reale. Dar nu este si cazul tau.

Sugestiile si reclamatiile se iau in calcul si se rezolva. Nu ni se pare relevant sa anuntam aici ca am suplimentat numarul de geluri de dusi, eventual sa le facem si poza...cum am mai vazut..La fel suntem atenti si la alte detalii sugerate si vom vedea pe viitor feedback-ul celor care ne viziteaza. 

Chiar daca nu ne-ai vizitat, tinem cont de ce ne sugerezi si ca sa raspundem punctul la fiecare aspect mentionat, nu stim ce inseamna "pret exorbitant" pentru tine. 

Pentru noi este doar o suma care reflecta in primul rand calitatea fetelor ca si atitudine si aspect fizic si nu dorim sa avem in echipa fete ieftine. 

Conform Google Maps:

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Piata Iancului: 1,4 km cu masina, 850 m pe jos

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Pantelimon: 2.8 km cu masina, 2,8 km pe jos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...