Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 4 Voturi

Secret Massage

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
332 raspunsuri in acest thread

#321 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
  • 1160 Postari:
  • Inscris la:
    20 February 2016
  • Reputatie: 573

Postat 05 January 2018 - 03:06 PM

Cateodata am vrea sa ne abtinem dar parca nu putem :)

Intelegem ca in urma postarii lui "quark03" ai realizat imediat ca nu ai vrea sa ne mai vizitezi, dar oleaca mai sus apare si o recenzie

facuta (conform cerintelor acestui forum referitor la ce sa contina o recenzie) si opinia lui "delusione" 

Te ajutam cu un "copy paste" caci am sesizat deja ca scroll up-ul nu iti functioneaza.

Delusione

Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.
    Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus  :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>
    Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )
    Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul  :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)
    Asadar notele dupa cum urmeaza

Locatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lol
    Ariana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu  :)
    Masaj relaxare: 8
    Masaj erotic: 7.5
    Overall as nota cu 8
    De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mine
    Raport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent  :)
    Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da  :)
    Mersi!

este de ajuns sa scrie cineva ceva negativ despre voi....si fiti siguri ca nu va mai viziteaza!! Ce relevanta are copypaste-ul lui delusione??? cand elev stefanescu este mai spre pantelimon, cand geluri de dus nu exista, cand fata "se pregateste" 20 min incat sa treaca timpul alocat masajului, cand oferta happy hour tocmai a expirat....cand in loc de 5 fete nu este niciuna???

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#322 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1160 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 05 January 2018 - 03:06 PM

de ce nu ati raspuns punctual la fiecare nemultultumire a clientului???? de ce nu sunt pregatite sa intre la masaj in maxim 5 min????

• 0

#323 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1160 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 05 January 2018 - 03:08 PM

iar pretul de 200 de ron pentru o ora de masaj este un pret exorbitant!!! luati exemplu de la desire masaj 120 ron, excess masaj 120 ron, sweetgirls masaj 200 de ron masaj pasional 75 min, saloanele de la unirii buftea brancoveanu la 150 ron pe ora....etc!!!

• 1

#324 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1160 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 05 January 2018 - 03:10 PM

ca sa nu mai pomenesc de masajul elenei (nuru masaj), cea care are thread deschis aici, cu niste preturi bomba....de la 90 ron pe ora....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#325 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 3989 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013
  • Reputatie: 248

Postat 05 January 2018 - 06:34 PM

este de ajuns sa scrie cineva ceva negativ despre voi....si fiti siguri ca nu va mai viziteaza!! Ce relevanta are copypaste-ul lui delusione??? cand elev stefanescu este mai spre pantelimon, cand geluri de dus nu exista, cand fata "se pregateste" 20 min incat sa treaca timpul alocat masajului, cand oferta happy hour tocmai a expirat....cand in loc de 5 fete nu este niciuna???

Luam foarte in serios parerile exprimate de cei care ne viziteaza si fac, cand au timp, si o mica recenzie. Bazata pe fapte reale. Dar nu este si cazul tau.

Sugestiile si reclamatiile se iau in calcul si se rezolva. Nu ni se pare relevant sa anuntam aici ca am suplimentat numarul de geluri de dusi, eventual sa le facem si poza...cum am mai vazut..La fel suntem atenti si la alte detalii sugerate si vom vedea pe viitor feedback-ul celor care ne viziteaza. 

Chiar daca nu ne-ai vizitat, tinem cont de ce ne sugerezi si ca sa raspundem punctul la fiecare aspect mentionat, nu stim ce inseamna "pret exorbitant" pentru tine. 

Pentru noi este doar o suma care reflecta in primul rand calitatea fetelor ca si atitudine si aspect fizic si nu dorim sa avem in echipa fete ieftine. 

Conform Google Maps:

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Piata Iancului: 1,4 km cu masina, 850 m pe jos

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Pantelimon: 2.8 km cu masina, 2,8 km pe jos.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#326 >string<

string

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 320 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2015
  • Reputatie: 26

Postat 05 January 2018 - 09:04 PM

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76  - Gara Obor :  1.0 km cu masina., 750 mers pe jos.

deci ca punct de reper poate fi spus, Gara Obor si nu Iancului.

la voi niciodata nu au fost "fapte reale". mereu au fost "dusmanii" care spun tot felul de nasoale despre voi. exact manelisti. aia mai viseaza peste tot dusmani  :)

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#327 natashasecretclub

natashasecretclub

VIP Member

• Membru Premium
    • 3989 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013
  • Reputatie: 248

Postat 06 January 2018 - 02:51 AM

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76  - Gara Obor :  1.0 km cu masina., 750 mers pe jos.

deci ca punct de reper poate fi spus, Gara Obor si nu Iancului.

la voi niciodata nu au fost "fapte reale". mereu au fost "dusmanii" care spun tot felul de nasoale despre voi. exact manelisti. aia mai viseaza peste tot dusmani  :)

Foarte corect mentionat pentru cei care vin din acea zona.

Sau la 1,3 km de Mega Mall pentru cei care au mentionat Pantelimonul

Sau ca sa fim si mai exacti, la 170m de Cimitirul Armenesc  :pope si la doar 39 m de sala Berry Fitness&SPA  :barbell

Si in acest fel credem ca am acoperit toate punctele de reper din orice directie s-ar veni.

Multumim.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#328 mc hammer

mc hammer

Mister

• Membru Premium
    • 5553 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2017
  • Reputatie: 342

Postat 06 January 2018 - 08:35 AM

Foarte corect mentionat pentru cei care vin din acea zona.

Sau la 1,3 km de Mega Mall pentru cei care au mentionat Pantelimonul

Sau ca sa fim si mai exacti, la 170m de Cimitirul Armenesc  :pope si la doar 39 m de sala Berry Fitness&SPA  :barbell

Si in acest fel credem ca am acoperit toate punctele de reper din orice directie s-ar veni.

Multumim.

si la 5 m de faliment

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#329 >aalexxiss_<

aalexxiss_

I am nobody

• >Serious Contributor<
    • 488 Postari:
    • Inscris la:
      05 November 2014
  • Reputatie: 572

Postat 08 January 2018 - 10:27 AM

Luam foarte in serios parerile exprimate de cei care ne viziteaza si fac, cand au timp, si o mica recenzie. Bazata pe fapte reale. Dar nu este si cazul tau.

Sugestiile si reclamatiile se iau in calcul si se rezolva. Nu ni se pare relevant sa anuntam aici ca am suplimentat numarul de geluri de dusi, eventual sa le facem si poza...cum am mai vazut..La fel suntem atenti si la alte detalii sugerate si vom vedea pe viitor feedback-ul celor care ne viziteaza. 

Chiar daca nu ne-ai vizitat, tinem cont de ce ne sugerezi si ca sa raspundem punctul la fiecare aspect mentionat, nu stim ce inseamna "pret exorbitant" pentru tine. 

Pentru noi este doar o suma care reflecta in primul rand calitatea fetelor ca si atitudine si aspect fizic si nu dorim sa avem in echipa fete ieftine. 

Conform Google Maps:

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Piata Iancului: 1,4 km cu masina, 850 m pe jos

Distanta: Elev Stefan Stefanescu 76 - Pantelimon: 2.8 km cu masina, 2,8 km pe jos.

Adevarul este ca depinde la ce Pantelion faci referire. Nu am chef acum sa fac poze de pe Google Maps, dar cautand adresa in cauza se vede cu ochiul liber ca intrarea catre aceasta strada este din Soseaua Pantelimon, pe langa cimitirul Armenesc. Nu ca m-ar interesa vreo polemica, dar sa dai corect punctele de reper doar dupa ce esti tras de urechi ca ai cam "shift-at" locatia, mi se pare priceless. Oricum, mai bine mai tarziu decat niciodata.

Concluzia finala - fiecare si-o are pe a lui. A mea e simpla, n-am niciun motiv sa bat atata drum pana in fundul Bucurestiului pentru un masaj overpriced. La 200 de lei exista variante mai bune pentru mine, macar din punct de vedere geografic.

• 4

Deja ma plictisiti, aici nu se mai fute nimeni, toata lumea se cearta! :slap2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#330 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
    • 1160 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 08 January 2018 - 12:28 PM

pe mine nu ma intereseaza cat de departe este locatia fata de centru.....singurul lucru interesant este corelarea preturilor corecte cu serviciile oferite si comparatia cu celelalte oferte din piata!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#331 giginel07

giginel07

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 123 Postari:
    • Inscris la:
      05 June 2012
  • Reputatie: 244

Postat 08 January 2018 - 11:46 PM

Cateodata am vrea sa ne abtinem dar parca nu putem :)
    Intelegem ca in urma postarii lui "quark03" ai realizat imediat ca nu ai vrea sa ne mai vizitezi, dar oleaca mai sus apare si o recenzie
    facuta (conform cerintelor acestui forum referitor la ce sa contina o recenzie) si opinia lui "delusione" 
    Te ajutam cu un "copy paste" caci am sesizat deja ca scroll up-ul nu iti functioneaza.

Delusione
    Am trecut si eu pe la ei acum vreo 1 sapt jumatate 2 , n am apucat sa fac recenzie in timp.Salonul a fost, este si va fi unul din cele mai bune saloane din bucuresti in raport calitate/pret! Au fete tinere, cu aspect placut , unele chiar frumoase foc, se cauta sa fie cat mai noua in domeniu pentru a pastra inocenta lor , iar acesta este un mare plus  :) in alta ordine de idei haideti sa aruncam o privire la ariana pe noul ei nume , o chema altfel inainte, anyway.—>Ajuns pe zi si decartat 150 happy hour , intrat cu ariana( mai erau ceva fetite pe acolo , dar avand experiente trecute cu ea am decis sa intru cu domnisoara in ciuda faptului ca o blonduta se zbatea pe acolo sa se faca remarcata lol )Dus , eu , probabil si ea(sper) , ajunsi in camera a urmat un masaj de relaxare bunicel , este loc de mai bine , urmat de un masaj erotic bun, este loc de mai bine si aici, dar apreciez ca a mai invatat cu timpul  :) ejacularea s a facut pe corpul meu deh.. asa a fost sa fie firar , pupat imbracat si acasa cu mine! Door to door cam 70 minute:)Asadar notele dupa cum urmeazaLocatie: 9, curata , ingrijita, dau 9 pentru baia de sus... va rog eu aduceti geluri de dus sa poata alege omul, ce exista atunci era aproape gata asa ca l am triat sa mi ajunga lolAriana: 8.5 , curata , mirosea bine, frumusica si fatza de eleva de clasa a 12 a , dar pe gustul meu  :)Masaj relaxare: 8Masaj erotic: 7.5Overall as nota cu 8De revenit?: eu da , va ramane top 1 pentru mineRaport calitate/pret? : ptr 150 ron este un raport excelent  :)Feedback pentru natasha: rezolvati gelurile de dus din baie , oferiti la clientii ce vin dupa 20 la pretul de 200 ron macar o apa sau un suc de la voi, e mai frumos , pana la urma 2.5 cat este o apa din 200 ron se pot da  :)Mersi!

Buna ziua,
    Prin postarea dumneavoastra m-ati convins, daca mai era nevoie, nu voi vizita niciodata salonul. O abordare total gresita fata de un potential client, aroganta gratuita, exprimari sarcastice “Te ajutam cu un "copy paste" caci am sesizat deja ca scroll up-ul nu iti functioneaza.”. Daca va respectati intr-adevar clientii, gaseati un alt ton pentru “a ma pune la punct”.

Toate bune!
    • 2

#332 >delusione<

delusione

Sa fie bine!

• >Serious Contributor<
    • 362 Postari:
    • Inscris la:
      30 October 2015
  • Reputatie: 215

Postat 12 January 2018 - 08:53 PM

Dragilor , eu cred ca nu este cazul sa aruncam cu rahat in acest salon de masaj . Sunt un user vechi pe forum cu tone de recenzii si pot confirma alti useri vechi ca ceea ce spun in recenziile mele este 100% real :)
    Natasha este unul dintre putinele saloane de masaj din capitala unde dupa parerea mea poti merge fara probleme si care are un raport calitate-pret excelent !
    Am vizitat alte saloane de masaj , printre care si excess si sweetpleasure si blondy si nirvana si asa mai departe , la excess m a mancat pielea de la ulei , la sweetpleasure cu oricine am intrat = atitudine de cacat, la blondy 1h= 40min iar la nirvana fete de centura :)
    La natasha de fiecare data cand am fost , fata care a intrat in camera a stat 1 ora in camera , nu mi s a contorizat dusul meu sau al ei si nici n am luat bube de la ulei sau sa ma maseze o centurista.
    La natasha am gasit fete foarte tinere, 19-20-21 ani , frumoase si este drept ca nu toate au experienta , dar acesta este farmecul salonului, fete inocente care se muleaza dupa client si iti dau o senzatie misto :)
    Sunt sigur ca fata care spui ca te a tratat cu fundul nu mai lucreaza acolo pentru ca cei din conducere mereu au luat masuri :)

P.s nu sunt peste , nu sunt platit sa promovez nimic , sunt un simplu om care incearca sa ajute o comunitate , in fond si in final , natasha nu si ia clientii doar de pe nimfomane , dar nu mi place sa se creeze discutii si pareri proaste cand nu este cazul , daca cititi tot topicul chiar eu m am luat de ei pentru anumite lucruri , dar a fost este si va ramane unul dintre saloanele profi din capitala si va recomand sa le mai faceti o vizita oricand vreti si daca vreti intrati cu ariana sau natalia , veti vedea ca am dreptate :)

P.s 2 ma bucur ca ati rezolvat cu gelurile de dus :)))

Aceasta postare a fost editata de delusione: 12 January 2018 - 08:55 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#333 >delusione<

delusione

Sa fie bine!

• >Serious Contributor<
    • 362 Postari:
    • Inscris la:
      30 October 2015
  • Reputatie: 215

Postat 12 January 2018 - 08:58 PM

draga Natasha,

incerc sa-ti explic mai jos ce nu mi-a placut, de ce nu voi reveni si de ce, nici nu pot recomanda salonul tau:

- nu-mi place cand sunt prostit ca sunt 5 fete in salon si peste 10 minute, ca prin minune, toate s-au ocupat
    - nu-mi place cand mi se povesteste la telefon despe happy hours si alte recuderi si cand ajung toate ofertele sunt expirate (intre noi fie vorba 200 lei ptr un masaj topless este enorm)
    - nu-mi place sa fiu mintit cu pta Iancului iar salonul este la 50 m de Pantelimon
    - nu-mi place ca la 200 lei/ora de masaj sa nu mai fie gel de dus la dus si sa fiu lasat 20 minute singur in camera pana se pregateste tanara domnisoara

in rest
    - fata disponibila in aceasta seara nu are absolut nici o tangenta dar nici una, nici cu masajul de realaxare si nici cu cel erotic. a face repetitiv aceasi miscare pe aceasi zona a spatelui nu inseamna masaj! incearca te rog sa le explici ce inseamna sa faci masaj!
    - daca fetele tale nu se pricep deloc la masaj (nici erotic si nici de relaxare) macar invata-le sa-i asculte pe clienti nu sa de-a replici de genul "eu sunt aici sa fac ce trebuie" si "sunt aici pentru ca stiu ce trebuie sa faci". crede-ma ca habar nu au! sa nu incerci sa-mi spui ca tanara domnisoara ca nu am experienta caci fac sportul asta de mai multi ani decat varsta fetelor de la tine din salon.

in concluzie: daca aveti 200 lei de aruncat, puteti sa-I aruncati direct la gunoi nu trebuie sa bateti drumul pana in pantelimon

Cu ce fata ai intrat ? De curiozitate intreb :) ms
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)