Sari la conținut

Secret Massage


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Dragii nostri,

 

Va anuntam ca in acest weekend (sambata-duminica, 23-24 iunie) salonul este rezervat si nu vom putea face programari.

Revenim la programul normal incepand de luni 25 iunie.

Deasemenea, tot de luni, vom reveni cu pozele fetelor noi care s-au alaturat echipei noastre.

Sa aveti un week-end placut.

 

Natasha Secret Massage

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragii nostri,

 

Va anuntam ca in acest weekend (sambata-duminica, 23-24 iunie) salonul este rezervat si nu vom putea face programari.

Revenim la programul normal incepand de luni 25 iunie.

Deasemenea, tot de luni, vom reveni cu pozele fetelor noi care s-au alaturat echipei noastre.

Sa aveti un week-end placut.

 

Natasha Secret Massage

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

Fara astfel de surprize, viata ar fi pustiu. Altfel spus, socoteala de-acasa nu se potriveste cu cea din targ.

La revedere Moet & Chandon, la revedere camera ruseasca, la revedere A.

Mi-am dat demisia ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Adevarul e ca ce poate fi mai misto decat sa spargi niste seminte si sa bei o bere la un salon de masaj ... la terasa cu prietenii e depasit.

Plus un lapdance cand ia gol echipa favorita sau si mai bine, cand pierde echipa pe care ai pariat.

Talking about smart PR ... not ...      :slap2     

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

First contact cu acest salon. Sunat si programat. Ajuns la salon si lasat la usa ca un caine in ploaie pentru ca " s- au decalat programarile" si trebuie sa astept 20 min. La reprosurile mele dsoara imi raspunde iritata ca oricum nu cu ea am vorbit la telefon cand am stabilit programarea.

De revenit? Never!

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

First contact cu acest salon. Sunat si programat. Ajuns la salon si lasat la usa ca un caine in ploaie pentru ca " s- au decalat programarile" si trebuie sa astept 20 min. La reprosurile mele dsoara imi raspunde iritata ca oricum nu cu ea am vorbit la telefon cand am stabilit programarea.

De revenit? Never!

Buna ziua

Dorim sa ne cerem scuze pentru situatia creata si da, cunoastem momentul si foarte practic nu exista o scuza pentru ca am manageriat gresit o situatie.

Tot ce putem spune este ca ne vom stradui ca si pana acum ca programarile si vizitele care se decaleaza sa le putem manageria mai bine pentru ca astfel de situatii sa nu mai apara.

Iti multumom pentru feedback

 

Natasha Secret Massage&Club

 

Tel: +400726.409.360 / 021.335.04.99

www.secret-massage.ro

Get directions: www.getdirectionstonatasha.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

First contact cu acest salon. Sunat si programat. Ajuns la salon si lasat la usa ca un caine in ploaie pentru ca " s- au decalat programarile" si trebuie sa astept 20 min. La reprosurile mele dsoara imi raspunde iritata ca oricum nu cu ea am vorbit la telefon cand am stabilit programarea.

De revenit? Never!

Cand va spuneam eu...

Dar stiti care e comedia in tot serialul asta? Ca atat de multi confrati semnaleaza kkt-uri cu salonul asta, iar invariabil de fiecare data conducerea spune ca va lua masuri ca sa nu se mai repete. Si poezia e ca se repeta de fiecare data!

Adica in traducere ne iau de prosti!

Si de cand zic asta...si voi...nuuuu, ca Batman, Batman!

Link spre comentariu

Care are fundul cel mai bombat? Gen gym girl, coapse, sportiva...dar si sani!!! Mare problema combinatia asta chiar si in viata de zi cu zi! :-)

 

 

name="natashasecretclub" post="4685670" timestamp="1531761492"]

 

 

 

 

buna ziua

majoritatea fetelor au intlimea de peste 170

daca ar fii un top al inaltimii ar fii

Maria 179

Maya: 175

Ana: 173

 

 

 

 

 

Fete blonde sunt 3 la numar, cea mai noua in echipa fiind Jesssy

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Voi scrie câteva rânduri despre ora de masaj erotic nud cu Alice.

 

>Salon :  8,75 -îmi place
        cearceaf mic 
de unică folosinţă

        papuci de unică folosinţă

        baie curată
        prosop mare

        timp pentru masaj erotic: 60minute 

>Aspect Alice :  8 -(subţirică, scundă)

>Masaj de relaxare :  7

>Masaj erotic :  8,5 -(clar că este cea mai bună la acest capitol dintre maseuzele pe care le-am întâlnit la acest salon)

>GFE :  8,5 

 

           Având mai multă experienţă decât celelalte fete pe care le-am întâlnit la salon în vara asta, evident că Alice a intuit ce preferinţe am eu şi a procedat în consecinţă... În plus, ştie să se facă plăcută şi m-am simţit  bine pe toată durata şedinţei de masaj. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru că mi-e în drum am mai trecut din când în când pe la acest salon. E un fel de loterie...

 

Ultima dată am intrat cu Iulia. Drăguță, față de copilă simpatică... dar ce țeapă imensă! :))) Probabil pe asta se și bazează. Fraieri sau uituci sunt destui pe lumea asta. :D

 

Masaj de relaxare... nul. A luat sticla de ulei și a tras de sus în jos vreo 3-4 jeturi. Mi-a dat cu ulei în cap pe păr, dar asta e cea mai mică dintre probleme. A întins la ulei cam așa cum freci o loțiune de plajă pe piele. Poate chiar mai rapid și mai din topor decât se face amintita operațiune. Body ioc și gata: "Întoarce-te pe față!" Ok, hai măcar aici să vedem cum stăm... poate nu știe masaj fata, dar știe să fie plăcută altcumva.

 

S-a frecat de două, maxim trei ori și a început să frece paloșul cu dușmănie. Eu am dat să comut pe un pic de tandress, dar mi-a tăiat-o scurt și ferm "Stai liniștit!" Și atunci m-a lovit!

 

Am mai intrat cu ea. :))) Cu Iulia. Și am mai luat țeapa asta. Bre, în cazul ăsta cam merit... Fool me once, your fault. Fool me twice, my fault.

 

Mi-au adus aminte duritatea (să nu zic grosolănia) și masajul sub orice critică. De fapt nici nu se pune problema de vreun masaj ci mai degrabă de o mulgere contra-cronometru. Ceea ce a și fost.

 

M-am ridicat și i-am zis: "Am intrat la ora x și acum e ora y. Au trecut 12 minute." "Și ce, e vina mea că atâta reziști tu, a venit răspunsul ca din pușcă?" Răspuns standard presupun și care a mai fost utilizat (gândit) și cu alte ocazii.

 

N-am stat să mai zic că teoretic masajul de relaxare trebuia să dureze 30 de minute și apoi era "pe rezistență". :))) Nu mă duc la masaj să port discuții în contradictoriu. I-am zis doar că am dat 200 de lei și fiind ora 19:00 trebuia măcar de formă, așa la sanchi, să spună că îmi aduce restul. Oricum toate fetele de acolo, inclusiv ea, știu că niciodată n-am luat restul.

 

Mi-a zis că nu ea a luat banii, ci o colegă, că n-a știut cât am dat, că dacă lua ea etc. Turuia la vrăjeli. Păi, întotdeauna ia altcineva banii (nu fata care intră în masaj). Așa e la ei întotdeauna. Si ce ar fi vrut să cred? Că restul îl lua colega ei, nu ea? :))) Că ea nu știa și n-o interesa? :)))

 

Evident că n-am stat să-mi bat gura cu un astfel de specimen arțăgos și tupeist. Mi-a propus să încheio acest capitol cu fata asta care reprezintă una din cele mai mari țepe pe care le-am luat vreodată la masaj. De două ori, frrate! Tras la indigo. M-am ramolit...

 

Știind ce s-a întâmplat în trecut în repetate rânduri nu mă aștept la vreo reacție din partea "managementului". Îmi văd de treaba mea și dl. G de treaba lui. Doar ce-a pierdut un client care mergea acolo (și în Lămâiței) de vreo... 10 ani... poate mai mulți. Am fost pe acolo lejer de mai mult de 100 de ori. Au fost ani la rând când mergeam în Lămâiței de 2-3 ori pe săptămână. Aș fi mers în continuare pentru că, așa cum ziceam, mi-e în drum, dar totuși, băi nene, de câte ori vreți să mă țepuiesc? :))) Am și eu limitele mele...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru că mi-e în drum am mai trecut din când în când pe la acest salon. E un fel de loterie...

 

Ultima dată am intrat cu Iulia. Drăguță, față de copilă simpatică... dar ce țeapă imensă! :))) Probabil pe asta se și bazează. Fraieri sau uituci sunt destui pe lumea asta. :D

 

Masaj de relaxare... nul. A luat sticla de ulei și a tras de sus în jos vreo 3-4 jeturi. Mi-a dat cu ulei în cap pe păr, dar asta e cea mai mică dintre probleme. A întins la ulei cam așa cum freci o loțiune de plajă pe piele. Poate chiar mai rapid și mai din topor decât se face amintita operațiune. Body ioc și gata: "Întoarce-te pe față!" Ok, hai măcar aici să vedem cum stăm... poate nu știe masaj fata, dar știe să fie plăcută altcumva.

 

S-a frecat de două, maxim trei ori și a început să frece paloșul cu dușmănie. Eu am dat să comut pe un pic de tandress, dar mi-a tăiat-o scurt și ferm "Stai liniștit!" Și atunci m-a lovit!

 

Am mai intrat cu ea. :))) Cu Iulia. Și am mai luat țeapa asta. Bre, în cazul ăsta cam merit... Fool me once, your fault. Fool me twice, my fault.

 

Mi-au adus aminte duritatea (să nu zic grosolănia) și masajul sub orice critică. De fapt nici nu se pune problema de vreun masaj ci mai degrabă de o mulgere contra-cronometru. Ceea ce a și fost.

 

M-am ridicat și i-am zis: "Am intrat la ora x și acum e ora y. Au trecut 12 minute." "Și ce, e vina mea că atâta reziști tu, a venit răspunsul ca din pușcă?" Răspuns standard presupun și care a mai fost utilizat (gândit) și cu alte ocazii.

 

N-am stat să mai zic că teoretic masajul de relaxare trebuia să dureze 30 de minute și apoi era "pe rezistență". :))) Nu mă duc la masaj să port discuții în contradictoriu. I-am zis doar că am dat 200 de lei și fiind ora 19:00 trebuia măcar de formă, așa la sanchi, să spună că îmi aduce restul. Oricum toate fetele de acolo, inclusiv ea, știu că niciodată n-am luat restul.

 

Mi-a zis că nu ea a luat banii, ci o colegă, că n-a știut cât am dat, că dacă lua ea etc. Turuia la vrăjeli. Păi, întotdeauna ia altcineva banii (nu fata care intră în masaj). Așa e la ei întotdeauna. Si ce ar fi vrut să cred? Că restul îl lua colega ei, nu ea? :))) Că ea nu știa și n-o interesa? :)))

 

Evident că n-am stat să-mi bat gura cu un astfel de specimen arțăgos și tupeist. Mi-a propus să încheio acest capitol cu fata asta care reprezintă una din cele mai mari țepe pe care le-am luat vreodată la masaj. De două ori, frrate! Tras la indigo. M-am ramolit...

 

Știind ce s-a întâmplat în trecut în repetate rânduri nu mă aștept la vreo reacție din partea "managementului". Îmi văd de treaba mea și dl. G de treaba lui. Doar ce-a pierdut un client care mergea acolo (și în Lămâiței) de vreo... 10 ani... poate mai mulți. Am fost pe acolo lejer de mai mult de 100 de ori. Au fost ani la rând când mergeam în Lămâiței de 2-3 ori pe săptămână. Aș fi mers în continuare pentru că, așa cum ziceam, mi-e în drum, dar totuși, băi nene, de câte ori vreți să mă țepuiesc? :))) Am și eu limitele mele...

 

Nenica, nu prea e clar:

         1. Cum adik te-a lovit ? Ti-a dat vreun croseu, vreun upercut ? Si daca ti-ai luat-o, ai revenit la aceeasi fata. Inseamna ca ti-a placut. Sau cum ?

         2. Ia altcineva banii ?? Nu cred. Io stiu ca dupa ce ai intrat in camera, dai banii fetei cu care intri la masaj, ea se duce jos si in timpul asta te duci la dus. Niciodata fata nu sta singura in camera. Si de ce n-ai cerut restul ? Cei 50 lei adica.

         3. Ce vrei sa spui ca "s-a intamplat in repetate randuri " ?  Treaba cu restul neadus, cei 50 lei ?  Sau altceva ?

         4. Pana la urma cat ai stat la masaj ? 12 minute ? Nu e clar ce-ai vrut sa spui.

         5. Zici ca vii de 10 ani la salonul asta. Doar la Iulia ai fost nemultumit ? De doua ori nemultumit. Adica restul de vizite (cam 98) au fost in regula ?

         6. Cum arata Iulia ? Pe site nu apare o maseuza cu numele asta. 

 

E neclar ce zisesi in recenzia asta. De aceea e cam cu semnul intrebarii. De-aia intrebai cate ceva.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nenica, nu prea e clar:

         1. Cum adik te-a lovit ? Ti-a dat vreun croseu, vreun upercut ? Si daca ti-ai luat-o, ai revenit la aceeasi fata. Inseamna ca ti-a placut. Sau cum ?

         2. Ia altcineva banii ?? Nu cred. Io stiu ca dupa ce ai intrat in camera, dai banii fetei cu care intri la masaj, ea se duce jos si in timpul asta te duci la dus. Niciodata fata nu sta singura in camera. Si de ce n-ai cerut restul ? Cei 50 lei adica.

         3. Ce vrei sa spui ca "s-a intamplat in repetate randuri " ?  Treaba cu restul neadus, cei 50 lei ?  Sau altceva ?

         4. Pana la urma cat ai stat la masaj ? 12 minute ? Nu e clar ce-ai vrut sa spui.

         5. Zici ca vii de 10 ani la salonul asta. Doar la Iulia ai fost nemultumit ? De doua ori nemultumit. Adica restul de vizite (cam 98) au fost in regula ?

         6. Cum arata Iulia ? Pe site nu apare o maseuza cu numele asta. 

 

E neclar ce zisesi in recenzia asta. De aceea e cam cu semnul intrebarii. De-aia intrebai cate ceva.

 

Fai toanto, nu ti-ai luat rudotelul?

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

        Îmi plac în mod deosebit fetele blonde, așa că acum voi scrie despre o blondă de la acest salon, Delia. Mie mi-a făcut o impresie bună, nu avea prea multe inițiative, dar, după ce a aflat ce îmi place mie, a știut ea să se adapteze în funcție de preferințele mele. Ar fi fost bun un GFE mai ridicat. Are mai multe plusuri decât minusuri din punctul meu de vedere. Da, am trecut-o la favorite :)

          

>Salon :  8,75 -îmi place
        cearceaf de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare

        ora de masaj erotic are 60 minute în afară de timpul pentru dușuri

>Preț 1h:  150

>Aspect Delia :  8,5 -are corp frumos, îngrijită, foarte atentă la greutate, are sâni frumoși și destul de măricei

>Masaj :  7

>GFE :  

>Atitudine :  9  

>Erotism :  8  

>Permisivitate :  8,5 -destul de bine  ^_^ ;  ce să fac- nu reușesc să fiu prea convingător ca să obțin tot ce îmi doresc  :no2  și n-aș vrea să cred că mă joacă pe degete maseuzele.

Link spre comentariu

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

        Am întâlnit aici o fată care face un masaj așa cum îmi place, foarte erotic. Rita s-a adaptat la preferințele clienților, așa că, de la început până la sfârșit am avut parte de un masaj foarte senzual, cum să nu îmi placă să fiu excitat o oră întreagă. Mi s-a părut un avantaj că a ținut cont de unele indicații ale mele, îmi place în unele momente să fiu un fel de regizor :) 

                    

>Salon :  8,75 -îmi place
        cearceaf de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare

        ora de masaj erotic are 60 minute în afară de timpul pentru dușuri

>Aspect Rita :  8 

>Masaj :  9

>GFE :  

>Atitudine :  9  

>Erotism :  8  

>Permisivitate :  6,5 -aș fi vrut mai mult, așa sunt eu, greu de mulțumit.

 

        Pentru un masaj senzual, Rita este o alegere bună. Eu mai vreau încă o dată cel puțin. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...