Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 4 Voturi

Secret Massage

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
309 raspunsuri in acest thread

#21 shuffless

shuffless

Serious Contributor

• Maistru Curvar
  • 50 Postari:
  • Inscris la:
    30 November 2011
  • Reputatie: 77

Postat 06 September 2013 - 12:55 PM

Dupa 2 tepe m-am dus la un masaj ... la acest salon da masaj.

Mers, 3 tipe in locatie, ales una si urcat sus cu ea

Incercam un dus impreuna, pe car eil realizam cu succes dupa care trecem la treaba. Masajul ok, nici tare nici moale, urmeaza frecusul unul de altul de rigoare, am avut senzatia ca tipa se plimba cu limba pe mine dar nu sunt sigur de asta si chiar aproape de zona 0, insa nu s-a atins nici de maciuca si nici de zonele adiacente. La un moment dat a pus si mana si ne-o frecam reciproc pana cand a iesit zeama.

Nu pot sa zic decat ca a fost un masaj corect si normal.

Tipa: 8 (dpdv fizic)

Serviciul: 9 

Igiena: 9.5

Alte fete: 7

Pret: 120 L / ora masajul standard (mai exista si alte pachete dar nu cred ca se refera la sex)

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 JackBlack

JackBlack

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1362 Postari:
    • Inscris la:
      11 June 2010

Postat 06 September 2013 - 03:39 PM

Dupa 2 tepe m-am dus la un masaj ... la acest salon da masaj.

Mers, 3 tipe in locatie, ales una si urcat sus cu ea

Incercam un dus impreuna, pe car eil realizam cu succes dupa care trecem la treaba. Masajul ok, nici tare nici moale, urmeaza frecusul unul de altul de rigoare, am avut senzatia ca tipa se plimba cu limba pe mine dar nu sunt sigur de asta si chiar aproape de zona 0, insa nu s-a atins nici de maciuca si nici de zonele adiacente. La un moment dat a pus si mana si ne-o frecam reciproc pana cand a iesit zeama.

Nu pot sa zic decat ca a fost un masaj corect si normal.

Tipa: 8 (dpdv fizic)

Serviciul: 9 

Igiena: 9.5

Alte fete: 7

Pret: 120 L / ora masajul standard (mai exista si alte pachete dar nu cred ca se refera la sex)

Mai tii minte cumva cum o chema pe tipa? Sau macar descrie cum arata.  Ar fi util de stiut si de catre ceilalti confrati de pe forum. Toate bune!

Aceasta postare a fost editata de JackBlack: 06 September 2013 - 03:40 PM

Am toleranta 0 (zero) la prostie si nesimtire!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 dark.angelo

dark.angelo

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      13 September 2013
  • Reputatie: 4

Postat 23 September 2013 - 05:19 PM

Salut. A mai fost cineva recent pe aici ? Am gasit site-ul lor www.secret-massage.ro si sunt curios daca fetele sunt reale si exista in acest salon.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 dark.angelo

dark.angelo

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      13 September 2013
  • Reputatie: 4

Postat 10 March 2014 - 11:01 AM

Salutare confrati. Tinand cont ca eram in zona am hotarat sa trec pe la acest salon sa vad ce e de capu lui .Odata ajuns am fost intampinat la receptie de o tipa blonda draguta care mia oferit ceva de baut .

Locatia:  Strada Lamaitei Nr-14. Curatenie super ok

Aspectul fetei: cred ca-i satena, inalta, cam 1,80 cu tocuri, varsta aprox. 25 ani, in general  draguta la fata, sani mari naturali, foarte curata. Atitudine placuta, relaxata si face tot posibilul sa te simti bine …

Detalii locatie: camera curata, nici un miros suspect , baia arata super curata.

Detalii despre serviciile prestate: masajul de relaxare nota 9 , inceput cu talpi pana la gat .. Nely fiind foarte atenta la reactiile tale, nefiind necesar sa-I spui mai tare sau mai incet …

Masajul erotic : si aici dau nota 10 …. In mod special pentru finetea si grija cu care a fost executat fara pic de graba …

Tarifare: 150 Ron Nud + dush assistat + striptease

Note: 

Fete: 10

Masaj relaxare: 9

Masaj Erotic: 10

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013
  • Reputatie: 245

Postat 28 April 2014 - 12:54 PM

Secret Massage are noutati.

Va asteptam sa le cunoasteti pe noile fete care fac parte din echipa Secret Massage.

Pentru clientii fideli ai locatiei noastre cat si pentru cei noi, Secret Massage se va concentra pe asigurarea unor servicii de calitate oferite de fete frumoase si rafinate, capabile sa treaca de la un masaj efectuat cu multa pasiune si erotism la o discutie captivanta.

Oricare ar fi momentul ales ne vom stradui sa va intretinem intr-o atmosfera placuta si multa buna dispozitie.

Va asteptam cu drag.

4.png

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 indianajones

indianajones

Un Domn

• Maistru Curvar
    • 49 Postari:
    • Inscris la:
      25 September 2012
  • Reputatie: 86

Postat 29 April 2014 - 05:43 PM

Venit, vazut, placut. O sa revin.

Am sunat, mi-a raspuns patronul/administratorul (care pare un tip fain, cel putin la telefon) :), facut programare in juma' de ora, gasit 2 fete, ambele romance, ambele frumoase, cu corpuri superbe.

Nicole avea o oferta (si niste sani bestiali :D): daca alegeam sa intru cu ea la masaj, puteam extrage un biletel dintr-o urna, cu o surpriza.

Imi plac jocurile de noroc, asa ca am tras si am "castigat" un lap-dance, executat foarte fain, pe saltea.

Lap dance topless + masaj nud (la cerere) + dus asistat (tot la cerere) = 150 lei (apropo, cei care folositi RON, inainte de denominare vorbeati in ROL sau tot in LEI? :D) ;)

Locatie: 9 (daca remediaza micile scapari - fire de par scurt, probabil de la clienti, pe cada + 1 singur gel de dus, cam obosit + un miros urat care se simtea din cand in cand, si in camera si pe hol)

Atitudine maseuza: 10

Igiena maseuza: 10

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 10

• 4

Be the change you want to see in the World - Gandhi

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 30 April 2014 - 11:48 AM

Multumim Indianajones pentru vizita si pentru feedback

Identificat problema cu aroma neplacuta si rezolvat. La fel si pentru restul micilor scapari sesizate. Vom fi mai  atenti.

Pe viitor, te astetam sa fi la fel de obiectiv cu lucrurile care ne scapa si la fel ii rugam si pe celalti clienti care ne viziteaza. Apreciem ca va rapiti din timp pentru a da un feedback si vom fi atenti la fiecare sugestie facuta.

Despre fete jucase

Nicole te saluta :*

Dincolo de asepct, atitudinea si stilul gasite la Nicole le vei gasi si la celelalte fete. Este un detaliu la care tinem foarte mult atunci cand vine vorba de selectia fetelor. Rafinamentul stilul si eleganta trebuie sa fie pe masura clientilor care  ne viziteaza.

Iar fetele vor fi mereu puse pe joaca. In functie de zi, fiecare va avea o surpriza de oferit.

Cel care ti-a rapuns la telefon este si cel care scrie acum*   :)

In general numarul de telefon la care le pot fi gasite fetele este 0726.409.360  Sau daca vorbim de Nicole, ea poate fi gasita si pe numarul alocat ei 0741.015.064

Telefonul la care ai sunat este numarul pentru rezervari la petreceri private sau tematice asa cum este cea de 1 mai si este posibil sa il fi luat din afisul atasat aici

sarah.jpg

O zi minunata sa aveti

*George

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 mafci

mafci

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 170 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2012
  • Reputatie: 405

Postat 30 April 2014 - 04:53 PM

Multumim Indianajones pentru vizita si pentru feedback

Identificat problema cu aroma neplacuta si rezolvat. La fel si pentru restul micilor scapari sesizate. Vom fi mai  atenti.

Pe viitor, te astetam sa fi la fel de obiectiv cu lucrurile care ne scapa si la fel ii rugam si pe celalti clienti care ne viziteaza. Apreciem ca va rapiti din timp pentru a da un feedback si vom fi atenti la fiecare sugestie facuta.

Despre fete jucase

Nicole te saluta :*

Dincolo de asepct, atitudinea si stilul gasite la Nicole le vei gasi si la celelalte fete. Este un detaliu la care tinem foarte mult atunci cand vine vorba de selectia fetelor. Rafinamentul stilul si eleganta trebuie sa fie pe masura clientilor care  ne viziteaza.

Iar fetele vor fi mereu puse pe joaca. In functie de zi, fiecare va avea o surpriza de oferit.

Cel care ti-a rapuns la telefon este si cel care scrie acum*   :)

In general numarul de telefon la care le pot fi gasite fetele este 0726.409.360  Sau daca vorbim de Nicole, ea poate fi gasita si pe numarul alocat ei 0741.015.064

Telefonul la care ai sunat este numarul pentru rezervari la petreceri private sau tematice asa cum este cea de 1 mai si este posibil sa il fi luat din afisul atasat aici

O zi minunata sa aveti

*George

Parerea mea ... pune si tu o femeie sa raspunda la telefoan...
    Daca sun eu si aud un barbat ca face programari, zic ca-i caterinca si renunt din start.

Si daca tot suntem la pareri .... niste cearceafuri de unica folosinta ar fi perfecte.

Cu respect

Mafci

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 30 April 2014 - 05:24 PM

Salut Mafci

Cum spuneam si mai sus este vorba strict de telefonul dedicat rezervarilor la evenimente sau organizarea de petreceri private. 

La telefoanele salonului inclusiv pe numarul de tel fix nu raspund decat fetele pentru programari.

Multumim de sugestia facuta s-a notat si o avem in vedere.

Parerea mea ... pune si tu o femeie sa raspunda la telefoan...
    Daca sun eu si aud un barbat ca face programari, zic ca-i caterinca si renunt din start.

Si daca tot suntem la pareri .... niste cearceafuri de unica folosinta ar fi perfecte.

Cu respect

Mafci

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 bibanu

bibanu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      26 April 2011
  • Reputatie: 64

Postat 04 May 2014 - 04:24 PM

Crezand ca merg la Natasha am ajuns la Secret,nestiind ca si a schimbat numele si patronul .locatia este aceeasi nu s a schimbat mare lucru decat saltele care dupa parerea mea sunt mai incomode.din piele cu un prosop care la un moment dat se strange sub tine si o perna incomoda:)
    Aleg una din domnisoare erau 3 la numar ,toate dragute.
    Urc cu domnisoara fac un dus si de abia asteptam actiunea.imi cere banii inainte.uufff un minus.la natasha nu plateam niciodata inainte si lasam mereu peste tarif pt ca ma facea sa uit ca sunt client la prestari servicii.in fine incepe actiunea,vorbim vrute si nevrute ma incing se incinge ea si bufff imi zice :
    "Daca vrei cunni se plateste in plus 75 ron si finalizare pe corp inca 75 ron."
    Parca mi a facut un dus rece.
    Plus ca vin si ti bat la usa daca depasesti cu 3 secunde ora ceea ce nu cred dupa calculele mele cand am iesit din dus era la fix.acum eu nu stiu cum calculeaza ei.probabil dau drumul la ceas cand intrii pe usa si cand tre sa iesi sa fie o ora in cap.
    Masajul mediocru asa nici nu stiu ce nota sa i dau 5,6,7??sau 4?
    Masajul erotic nu a existat dar nu cred ca se pricep.aici e o arta:)
    fetele nu stiu cum sa te faca sa te simti d al casei:)
    Pret 150 ron plus daca vrei ca tu sa i dai limbi si sa ti dai drumul pe ea inca 150 ron.penibil sincer:))
    Nu cred ca se practica altceva sau nu stiu eu dar mi se pare f scump la asemenea servicii
    Dar sunt multi care nu gandesc ca mine ,vin dau banul si ei supravietuies.
    Acum fiecare ce vrea si ce asteptari are.
    Incercati si voi:)!
    • 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 05 May 2014 - 10:34 PM

Draga bibanu

Iti multumim pentru vizita facut si mai ales pentru recenzie

Am dori sa facem o scurta precizare cu privire la acele 3 secunde depasite de tine 

Fiind sambata ti s-a spus ca beneficiezi de o tombola in urma careia beneficiezi de un serviciu gratuit.

Ceea ce ai extras din urma a fost o jumatate de ora in plus. Intr-adevar, dintr-o grava eroare de comunicare intre maseuza si conducere s-a scapat din vedere faptul ca beneficiai de jumatate de ora in plus, iar cu 10 minute inainte de finalul celor 30 de minute castigate, receptionera a batut in usa Maseuza i-a adus aminte de jumatatea de ora castigata de tine si ai fost lasat pana la final fara a fi in vre-un fel zorit. 

Inca o data ne cerem scuze pentru acest mic incindet. 

Totusi, este bine de stiut ca in salonul nostru nimeni nu este zorit si sub nicio forma nu se admite grabirea clientilor intr-un fel sau altul de catre maseuze. 

Dupa cum ai putut observa si in cazul tau, daca ai fi depasit intr-adevar timpul, maseuzei i s-ar fi atara atentia dupa 20 de minute de la expirarea timpului

• 2

#32 rm72

rm72

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 74 Postari:
    • Inscris la:
      14 January 2013
  • Reputatie: 148

Postat 08 May 2014 - 04:10 AM

Bai oameni buni ! Aveti idee de marketing , e clar, daca ati facut promotia asta, dar atunci ar trebui sa stiti ca o promotie nereusita datorita proastei comunicari e un dezastru , chiar daca se intampla unui singur client, pentru ca acela are, dupa cum s a vazut, un canal prin care sa comunice ce i s a intamplat.
    Iar 75 pt cunni, e cel putin neobisnuit, ca sa nu zic o idee proasta. Nu exista pana acum pe piata decat trei variante si aici am in vedere si saloane de afara : ori e interzis complet, ori nu l accepta unele maseuze, dar in general este permis, ori e permis si inclus in pret. Contracost sincer n am intalnit si am fost zic eu la ceva saloane.
    Subscriu pt cearceafuri de unica folosinta.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 10 May 2014 - 02:57 AM

Salut RM 72

Multumim pentru timpul acordat acestei recenzii.

As spune ca o promotie sau camapanie de promovare fara niciun feedback (negativ sau pozitiv) este intr-adevar nereusita Daca exista un feedback fie el si negativ e un pic mai bine:) Dincolo de teoriile din marketing este corect ce spui, insa inevitabil apar si astfel de situatii, care evident nu ne fac placere. Dar in final, faptul ca exista canale de comunicare pe care clientul le poate folosi, din punctul nostru de vedere, este un lucru bun. Asa cum am mai mentionat, incurajam clientii sa faca referiri la lucrurile pe care le vad altfel sau nu au fost conform asteptarilor, tocmai pentru a ne putea perfectiona. Aceasta si pentru ca, din bun simt, clientii nu vor spune niciodata maseuzei ca au fost deranjati de ceva, indiferent ca este vorba de serviciul prestat sau de locatie. La fel cum putine maseuze se vor "lauda" ca au avut un client pe care l-au lasat sa plece nemultumit de prestatia ei sau de atmosfera. Iar cea mai buna cale de comunicare directa intre management si client este emailul sau acest gen de comunitati. 

Despre celelalte mentiuni facute, te asiguram ca le luam in considerare.

Te mai asteptam 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 jethro tull

jethro tull

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      13 May 2014
  • Reputatie: 6

Postat 14 May 2014 - 09:37 AM

Fost la acest salon, locatia este intradevar cea arhicunoscuta.

Teoretic (dupa dsicutia telefonice) erau 3 fete, cand am ajuns (5 min dupa telefon) nu mai era decat una singura (asta este o tactica uzuala pentru atragerea clientilor).

Am intrat cu o pustoaica, draguta spre foarte draguta, destul de amabila (nu-i retin numele). Din pacate entuziasmul meu s-a domolit cand mi s-a spus de contributia necesare pentru cunni sau ejaculare pe corpul maseozei (75 RON each).

Masajul foarte slab, nu stiu daca revin.

Curatenia OK.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 16 May 2014 - 03:16 PM

Fost la acest salon, locatia este intradevar cea arhicunoscuta.

Teoretic (dupa dsicutia telefonice) erau 3 fete, cand am ajuns (5 min dupa telefon) nu mai era decat una singura (asta este o tactica uzuala pentru atragerea clientilor).

Am intrat cu o pustoaica, draguta spre foarte draguta, destul de amabila (nu-i retin numele). Din pacate entuziasmul meu s-a domolit cand mi s-a spus de contributia necesare pentru cunni sau ejaculare pe corpul maseozei (75 RON each).

Masajul foarte slab, nu stiu daca revin.

Curatenia OK.

Multumim jethro tull pentru timpul acordat recenziei tale

Mentionarile tale au fost luate in calcul si le vom mentiona in postarea de mai jos

Te mai asteptam pe la noi

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 secretmassage1

secretmassage1

VIP Member

• Membru Premium
    • 3774 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2013

Postat 16 May 2014 - 05:14 PM

Dragii nostri clienti

Asa cum v-am mentionat, parerile voastre sunt foarte importante pentru noi si vom tine cont de fiecare in parte. Tinand cont de recenzia anterioara a lui jethro tull dar si de o alta parere mentionata aici, referitoare la prestatia aceleiasi maseuze, respectiv Raluca, aceasta nu va mai face parte din echipa Secret Massage.  In ceea ce priveste tehnica de a mentiona un numar mai mare de maseuze prezente doar pentru a impresiona, va putem spune ca este o tehnica pe care nu o agream de niciun fel.  Insa, in multe cazuri se intampla ca intervalul in care sosesc mai multi clienti sa fie de ordinul minutelor. 

In continuare va asteptam sugestiile si parerile pentru a a va putea oferi servicii de calitate. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 gilfroro

gilfroro

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 57 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2011
  • Reputatie: 167

Postat 16 May 2014 - 06:44 PM

Cred ca ar fi cel putin binevenit, din partea lui secretmassage 1, daca ar da o lista cu serviciile exacte oferite si preturile acestora.

Daca lista are si o parte confidentiala, este de inteles, dar serviciile libere (ex. cuni, locul ejacularii) nu au nimic confidential si este bine de stiut dinainte.

Eu unul as vrea sa stiu ca daca am chef de un cunni, sau o frisca, sau un pahar de coniac trebuie sa am pregatita o anumita suma. As sti de la inceput ce pot.

Astfel s-ar evita si situatia mortii subite a pasiunii, cand te trezesti ca cea care ar trebui sa se poarte ca o gheisa, devine brusc precupeata si iti incepe sa etaleze preturi si produse.

Inteleg motivatia acestei tactici - clientul cand este cu fructul interzis in fata, este mult mai larg la buzunar - insa o atitudine profi si corecta, fara subterfugii, poate intarzie castigul imediat, dar ridica brand-ul la un nivel net superior si, binenteles, cifra de afaceri, atat pe termen mediu, cat si lung.

De asemenea, luand exemplul meu, am preferat sa revin in acelasi loc de 20 de ori si aproape mereu la aceeasi fata. In felul asta creez o conexiune intre mine si ea si, cu fiecare vizita, ma simt si mai bine. Astfel, schimbul prea des al fetelor, poate crea de multe ori o crispare in randul clientilor fideli. Un exemplu bun, in acest sens, este schimbarea bucatarului sef la un restaurant bun. Imediat se observa si, desi va exista curiozitate, clientul fidel va spune ca celalalt facea "tocana" mult mai buna si "parca era mai usoara pentru bila"  :laugh2 .

Succes!

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 rlc.maseuza

rlc.maseuza

Maseuza

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 188 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2014
  • Reputatie: 20

Postat 16 May 2014 - 09:16 PM

Bai oameni buni ! Aveti idee de marketing , e clar, daca ati facut promotia asta, dar atunci ar trebui sa stiti ca o promotie nereusita datorita proastei comunicari e un dezastru , chiar daca se intampla unui singur client, pentru ca acela are, dupa cum s a vazut, un canal prin care sa comunice ce i s a intamplat.
    Iar 75 pt cunni, e cel putin neobisnuit, ca sa nu zic o idee proasta. Nu exista pana acum pe piata decat trei variante si aici am in vedere si saloane de afara : ori e interzis complet, ori nu l accepta unele maseuze, dar in general este permis, ori e permis si inclus in pret. Contracost sincer n am intalnit si am fost zic eu la ceva saloane.
    Subscriu pt cearceafuri de unica folosinta.

Nu lucrez la Secret  , (nu dau numele salonului unde lucrez pt a nu face reclama pe acest topic),dar vroiam sa ii zic domnului ca nu e mereu ok ca micile servicii,gen cunni sa fie incluse in pret.;)Poate la un salon unde preturile sunt maricele(peste 120),fata ar putea sa nu mai ceara chiar atat de mult. Insa ganditi-va si la alta chestie:in masajul erotic nu intra cunni,si e logic ca o fata sa fie permisiva sau nu,sau sa ceara extra sau nu;) Pentru ca si voi daca ati fi,nu stiu,zugravi sa zic,iar clientul v-ar ruga sa reparati si o mobila,e normal sa va plateasca in plus,nu?;) 

Asa ca acordati mai multa intelegere fetelor;) Ca pana la urma,ganditi-va ca din pretul masajului ele au un comision,care de multe ori e sub 40% :)

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 kristi2222

kristi2222

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 711 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2011

Postat 17 May 2014 - 09:55 AM

Nu lucrez la Secret  , (nu dau numele salonului unde lucrez pt a nu face reclama pe acest topic),dar vroiam sa ii zic domnului ca nu e mereu ok ca micile servicii,gen cunni sa fie incluse in pret.;)Poate la un salon unde preturile sunt maricele(peste 120),fata ar putea sa nu mai ceara chiar atat de mult. Insa ganditi-va si la alta chestie:in masajul erotic nu intra cunni,si e logic ca o fata sa fie permisiva sau nu,sau sa ceara extra sau nu;) Pentru ca si voi daca ati fi,nu stiu,zugravi sa zic,iar clientul v-ar ruga sa reparati si o mobila,e normal sa va plateasca in plus,nu? ;)

Asa ca acordati mai multa intelegere fetelor;) Ca pana la urma,ganditi-va ca din pretul masajului ele au un comision,care de multe ori e sub 40% :)

ce prostii debitezi.....masajul erotic adevarat trebuie sa fie ca un preludiu,eu nu concep altfel....cui nu i place,exista joburi de secretara,pe 15 milioane.....cum sa mi ceri bani in plus pt cunni??? hai ca esti nostima!!...inca ceva...SERVICII GEN CUNNI????? PAI EU TE SERVESC PE TINE, SI VREI SA TI SI PLATESC???

Aceasta postare a fost editata de kristi2222: 17 May 2014 - 09:58 AM

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 rlc.maseuza

rlc.maseuza

Maseuza

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 188 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2014
  • Reputatie: 20

Postat 17 May 2014 - 12:50 PM

Nu lucrez la Secret  , (nu dau numele salonului unde lucrez pt a nu face reclama pe acest topic),dar vroiam sa ii zic domnului ca nu e mereu ok ca micile servicii,gen cunni sa fie incluse in pret.;)Poate la un salon unde preturile sunt maricele(peste 120),fata ar putea sa nu mai ceara chiar atat de mult. Insa ganditi-va si la alta chestie:in masajul erotic nu intra cunni,si e logic ca o fata sa fie permisiva sau nu,sau sa ceara extra sau nu;) Pentru ca si voi daca ati fi,nu stiu,zugravi sa zic,iar clientul v-ar ruga sa reparati si o mobila,e normal sa va plateasca in plus,nu? ;)

ce prostii debitezi.....masajul erotic adevarat trebuie sa fie ca un preludiu,eu nu concep altfel....cui nu i place,exista joburi de secretara,pe 15 milioane.....cum sa mi ceri bani in plus pt cunni??? hai ca esti nostima!!...inca ceva...SERVICII GEN CUNNI????? PAI EU TE SERVESC PE TINE, SI VREI SA TI SI PLATESC???

:))) Ca tu nu concepi e partea a doua,realitatea e insa alta!;)

Intereseaza-te mai bine in legatura cu ce presupune masajul erotic cu adevarat. Acum ca sunt unele maseuze care accepta gratis de placere sau din disperare ca sa isi fidelizeze clientii ,e partea a doua.

Si tu chiar crezi ca e  marea noastra placere sa isi lase oricine balele la noi in pasa...:))

Si ai putea si tu sa te duci direct la escorte,ca doar cunni intra la contact intim!;)

hai  te pup!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)