Sari la conținut

0761817278


Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

DOAMNA matura, 32 ani si o blonda de 20 de ani iti oferim clipe pline de pasiune si extaz, te asteptam sa te alintam cu un oral neprot. cu fin. orala, normal cum vrei tu, 69, anni., cunni., masaj, saruturi, poze reale, 06 Aug 04:19 80 L fin

 

Am ajuns la locatie nerva traian aproape de pasaj langa o cafenea pe stanga cu mergi spre timpuri noi. se jura pe toate planetele ca pozele sunt reale.. bineinteles ca nu sunt

ajung sus, o bruneta la peste 30 care arata bine dar cam neingrijita, 2 camere, colega, o blonda slabuta, inalta si cu burta... nepotrivita combinatie.

intreb de poze... iar se jura ca sunt ele... se balbaie putin cu serviciile.. ca una face aia.. ca cealalta nu.. etc...

nu am ramas.

Nu e neaparat de evitat, dar pe mine minciunile ma scot din sarite.. asa ca zic pas

 

post-757-0-15293800-1375812607_thumb.jpgpost-757-0-15387200-1375812611_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa va spun povestea uneia dintre cele mai mari tzepe luate de mine vreodata.
Dau telefon si cu o voce care parea placuta, (vorbesc de "doamna" de aprox. 35 ani) imi descrie serviciile si ma indruma spre locatia de pe nerva traian.
Ajuns la adresa, bat la usa (cu insemne BGS) de 3 ori pana raspunde.
Imi deschide cu un prosop infasurat pe ea, (uratzica la fatza, par lung slinos nepieptanat, de etnie), ceea ce ma surprinde si imi spune ca are client dar daca mai astept 5 minute este disponibila.
Acest amanunt pesemne ca "il uitase" la telefon cu 5 minute inainte, iar eu dobitoc si incins accept sa astept in bucatarie.
Dupa ce pleaca respectivul vine si ma pofteste in dormitor unde imi spune sa ma fac comod. Asteptam sa
vad daca are de gand sa mearga la baie insa statea la mine si se uita. Ma uit si eu si o intreb daca nu cumva ar trebui sa mearga la baie, iar ea simuland cu nevinovatie imi spune ca asta avea de gand ca doar e normal, nu?
A iesit f repede de acolo si ma intreaba cat am de gand sa stau. Ii zic o finalizare si imi cere banii, respectiv 80 ron.

Observ imediat o schimbare de atitudine dupa ce am dat banul, devenise nerabdatoare si imi zice daca nu am de gand sa ma dezbrac mai repede intrucat "esti la finalizare" zice ea de acolo.
Am realizat ca sunt pe cale sa-mi iau teapa dar mi-am zis ca macar sa nu plec ca fraierul, sa incerc totusi sa scot ceva din panarama asta. O intreb ce inseamna la ea finalizare si imi zice ca 15 minute... amanunt care iarasi nu-l precizase, insa o intreb de cand socoteste ea, la care iar raman perplex cand aud raspunsul: Pai de cand ai sunat de jos sa-ti deschid interfonul.
Ii zic sa trecem la treaba insa mai intai as vrea sa-si puna sandalele cu toc, intrucat le observasem intr-un colt al camerei si ma gandeam ca ii va mai imbunatatii un pic aspectul pe care il ignorasem la inceput, insa acum imi dadeam seama ca arata destul de neingrijita, cu tzatzele lasate si scofalcita la fatza.
Iar mi-o serveste pe aia, cu "auzi dragule, nu ai vrea tu sa te grabesti totusi ca nu am toata ziua.

 

Devenise evident ce se intampla, o pun direct capra si dau cu ura sa scap insa nu reuseam, ma inhibase cu atitudinea ei scarbita. Dupa 10 minute de pompat imi zice isteric: Auzi, dar mai termini azi ca esti la finalizare, ala dinaintea ta a terminat in 5 min, tie cat iti trebuie?

Ma treceau transpiratiile si imi crescuse tensiunea, incercand sa imi stapanesc nervii, insa aici s-a produs clickul si a murit soldatul.
I-am zis destul de rastit sa taca dracu din gura si sa nu  mai tipe la mine ca o ia dracu instant, a ramas probabil socata de faptul ca "fraierul" indrazneste sa-i raspunda, a luat tel in mana si a trecut la amenintari de genul ca nu o sa mai ies eu viu de acolo si a sters-o din camera.
Vreo cateva secunde mi-a trecut prin cap ideea sa ii dau o mama de bataie dar am decis ca nu e cazul sa-mi pierd timpul si nu-mi sta in caracter sa bat femei oricat de proaste ar fi, asa ca m-am carat plin de draci si frustrat de propria-mi stupizenie.

 

Aceasta este povestea unuia care a picat de prost, incercati sa nu o repetati.
 

  • Like 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...