Sari la conținut

NOU: ina 0729017186 id inna_gl20


Postări Recomandate

  • Oras:is
  • Oras:is

incepea sa devina monotona discutia

tot ce am scris e citat din creatia ray martinel gigo brett

asta e tot ce pot debita

Galaţi, oraşul găştilor de cartier

În zona Micro 20 există o gaşcă de cartier care se ocupă mai ales de spargeri de autoturisme. În Micro 17 operează gaşca fraţilor Iacoblev, iar în Micro 18 gaşca lui Gogu, ce a provocat multe scandaluri de-a lungul anilor, fiind sancţionată de poliţie.

În Micro 40 îşi face veacul grupul condus de Gicu Bălăuţă, care se ocupă mai ales de furturi, unii dintre membrii găştii având deschise dosare penale pe numele lor.

În Micro 39 acţionează gaşca lui Renato, sancţionată de mai multe ori pentru tulburarea ordinii publice.

În cartierul Fileşti un grup numeros se ocupă de furturi de fier vechi. Alte găşti de cartier, care au încercat să facă rost de bani şantajându-i pe elevi, acţionează în zona Liceului de Marină, a Liceului „Sfânta Maria” şi a Liceului CFR.

De asemenea, din acest oraş pleacă spre Occident multe fete care se transformă în curve.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

incepea sa devina monotona discutia

tot ce am scris e citat din creatia ray martinel gigo brett

asta e tot ce pot debita

Galaţi, oraşul găştilor de cartier

În zona Micro 20 există o gaşcă de cartier care se ocupă mai ales de spargeri de autoturisme. În Micro 17 operează gaşca fraţilor Iacoblev, iar în Micro 18 gaşca lui Gogu, ce a provocat multe scandaluri de-a lungul anilor, fiind sancţionată de poliţie.

În Micro 40 îşi face veacul grupul condus de Gicu Bălăuţă, care se ocupă mai ales de furturi, unii dintre membrii găştii având deschise dosare penale pe numele lor.

În Micro 39 acţionează gaşca lui Renato, sancţionată de mai multe ori pentru tulburarea ordinii publice.

În cartierul Fileşti un grup numeros se ocupă de furturi de fier vechi. Alte găşti de cartier, care au încercat să facă rost de bani şantajându-i pe elevi, acţionează în zona Liceului de Marină, a Liceului „Sfânta Maria” şi a Liceului CFR.

De asemenea, din acest oraş pleacă spre Occident multe fete care se transformă în curve.

Si in Mazepa 2 sunt vreo 2 gasti.

 

Si ce sa facem acum ? Sa nu mai iesim din casa, sa ne mutam din oras ? Eu nu am avut treaba pana acum cu nici o gasca, fie ca trec noaptea prin centru, prin 39 sau prin Micro 18 !

 

Pana la urma lucrurile astea asa sunt peste tot si de cand lumea. Nu putem tu sau eu sa le stopam sau sa le facem sa nu mai fie. Le acceptam asa cum sunt si speram ca, intr-o buna zi, nu vor mai fi sau vor fi mai putine cazuri de acest fel. Pana cand situatia Galatiului nu se va imbunatati in sensul in care cei care pot/trebuie/vor sa faca ceva pentru acest oras, din punct de vedere politic si economic in primul rand, ne meritam soarta, ca oras. Atata timp cat suntem printre orasele fruntase la somaj din tara si cat cei din fruntea urbei nu stiu decat sa fure si sa-si faca vile/cumpere yacht-uri/Porsche sau Lexus, ce pretentii sa poti avea ca lucrurile sa fie altfel decat sunt ???

Link spre comentariu
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

Buna, o detaliere a programului si a serviciilor? Maine seara ar trebui sa ajung pentru o noapte la Galati.

PS. pe viitor incearca sa pui poze mai de la distanta si mai elocvente. La cat au evoluat sutienele in ziua de astazi, de multe ori nu sunt direct proportionale cu realitatea. Thx.

Link spre comentariu

Salutare,


 


La Ina am apelat de 3 ori pana acum in delegatiile la Galati.


Printre putinele care raspund noaptea dupa 2 la telefon.


 


Locatie : undeva la iesirea spre dig din Galati spre Braila


 


Note:


Aspect fizic: fata 8,5 , corp 8,5 , slabuta, sani micuti 


Igiena 10


Oral neprotejat 9, umed cu saliva, incercari de deep - nice 


Normal 8- maleabila, am schimbat cateva pozitii nu a comentat niciuna, destul de stramta, destul de implicata, ceva gemete


Locatie -  o garsoniera la ultimul etaj , OK, curat, decent


Fk nu am incercat 


GFE - genul mai introvertita care nu vorbeste mult dar deschisa, un fel de fetita cuminte din ardeal


Anal- la a doua vizita am incercat mai mult de curiozitate nefiind un mare fan : s-ar parea ca Gogu e un pic cam maricel asa ca a preferat sa stea ea deasupra. A muncit saraca vreo 10 min pana am schimbat pe normal - neavand experienta la anal dau si eu nota 8 - as fi preferat sa o iau eu pe la spate


 


Halat 1 finalizare; 100 lei + 50 lei pentru anal


 


A fost o experienta ok ( am si revenit de 2 ori - bine nici nu ti se raspunde la telefoane noaptea dupa 12-1 ), docila si ascultatoare 


 


Recomandare : DA


  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Pentru câteva zile sunt valabile următoarele preturi:

oral și normal o finalizare 80, o ora 120;

total 120 o finalizare, 200 o ora.

Asta-i promotia de toamna ?!  :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...