Sari la conținut

NOU: ina 0729017186 id inna_gl20


Postări Recomandate

Salut si sa continuam cu povestiri ale vizitelor mai vechi adica prin ianuarie 2016 undeva pe 10 am vizitato si pe inna.

Dupa mai multe incercari am ajuns la controversata ina posesoarea acestui topic.

Am sunat la numarul din topic mi-a raspuns din prima am stabilit intalnirea la locatia ei de la general.

Toate bune pana am ajuns ca m-a dirijat telefonic pana la mansarda si nu m-ia zis apartamentul k cica sa urc sus k deschide ea usa. Am ajuns sus o sun si imi zice ca o sa coboare imediat sa deschida. Sus pe scara blocului 6 apartamente ghici care usa se deschide si ma bufneste rasu si acum a deschis usa o vecina dea ei care avea o sanie de luat din casa si eu hop mai sa ma duc peste ea in casa. Foarte nasol moment am fost nevoit sa ma fastacesc dar am dreso.

Ina am observat ca nu mai suna inapoi deci un lucru bun probabil a mai prins ceva meserie.

Locatia frumusica dar salteaua de pe jos nasoala mi-au intrat arcurile in spate la propriu.

Dedcrierea fetei se vede in poze.

Platit pentru servicii 80 ron numarul oral np normal protejat si finalizare orala.

Actiunea a inceput cu oral nep incercari de deep nereusite dar macar incearca si umed din besug poate chiar prea umed. Dupa ata timp de experienta ma asteptam sa aibe experienta da oa oral te cam zgarie cu coltisorii la.mine nu a reusit. Am trecut la normal protejat vreo 3 pozitii nu geme nu prea ii place o vezi ca fuge de pula dar asta e nai ce face. Finalizarea sa produs oral dupa scoaterea caciulitei de la normal.

Note

Ina 7

Oral 6.5

Normal 6

Locatia 6

 

Concluzia eu nu mai revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Mi s-a intamplat si mie faza asta cu "usa deschisa" ... si am intrat peste o femeie care facea mancare... sa imi bp ce senzatie... ca nici nu stii ce sa zici... 

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Ți-am dat mesaj după câteva minute în care ți-am explicat problema asa ca nu te mai scuza atât, nici măcar nu ai așteptat sa vezi ce am de zis eu ca repede ai scris pe forum... și deja ți-ai dat cu părerea, chiar asa sinteti setați sa scrieți toate măruntaiele pe site?

Link spre comentariu

Buna dragi mei si bine v-am gasit!

Ma numesc ina, sunt noua in aceasta meserie si sper ca ma voi adapta, am 20 de ani, inaltime 1.63, 45 kg.

Ofer oral neprotejat cu finalizare si normal protejat domnilor manierati la domiciliul acestora sau hotel. Pretul este de 80 ron finalizarea si 150 ron ora. Pentru moment nu posed locatie.

Pentru inceput sunt disponibila doar ziua iar pentru programari va astept pe mess. La telefon raspund ziua in timpul programului.

PS: Voi reveni in cateva zile cu poze pe masura asteptarolor. Va pup si va astept pe mess

Un nr de tel?

Link spre comentariu
  • Oras:is
  • Oras:is

Locatie: 8

Aspect: 7,5(miniona, slim)

Oral: 6 (nimic special, incearca deep, multa saliva)

Normal cu prezervativ: 7,5 (nu face din placere)

Gfe: 6 (fara saruturi pupaturi fara FK)

Nu e facuta sa atraga clientii

Halat: 80 lei (un numar )

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...