Sari la conținut

NOU: ina 0729017186 id inna_gl20


Postări Recomandate

Vizitator gingo
Reputație: 0

Da zi daca nu merge faza... pentru prins "pesti" :D 

 

Oricum din punctul meu de vedere ma amuza "ofertele" tale, avand in vedere calitatea servicilor prestate. Oricum de cand te-ai intins la barfa cu toti pe aici deja din punctul meu de vedere ai decazut mult. Mai jos ca tine e doar elena aia... care cred ca e dusa cu capu' ...  cu "crapu" pardon :P

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Program non-stop!

Huh ? Mai fetelor mai acum, pe bune, e ciudat cand mai vezi pe aici chesti asta la o fata. Adica, voi nu mai dormiti, nu mai mancati si voi, nu mai iesiti la un film, ca tot fu Festivalul de film de la Casa de Cultura, nu mai iesiti la un suc cu prietenele/prietenii, e vara, mergeti si la voi la plaja, poate ca aveti si cate o restanta-doua la facultate (viata de studenta, nu ar fi fan fara o restanta-doua)  ? :habarnam Chiar NON-STOP ? :habarnam Pai de restul, pentru toate celelalte activitati cand va mai faceti timp ?

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Huh ? Mai fetelor mai acum, pe bune, e ciudat cand mai vezi pe aici chesti asta la o fata. Adica, voi nu mai dormiti, nu mai mancati si voi, nu mai iesiti la un film, ca tot fu Festivalul de film de la Casa de Cultura, nu mai iesiti la un suc cu prietenele/prietenii, e vara, mergeti si la voi la plaja, poate ca aveti si cate o restanta-doua la facultate (viata de studenta, nu ar fi fan fara o restanta-doua)  ? :habarnam Chiar NON-STOP ? :habarnam Pai de restul, pentru toate celelalte activitati cand va mai faceti timp ?

nonstop adica cand vrea pizda ei

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

@Ray vad ca te mănâncă în cur și o sa te scarpini tare de tot. L  M  V - avocat de căcat de 2 lei și șantajist ordinar ce ești, te-am avertizat odată, a doua oara nu-ți mai repet. Te desființez în curând și o să-ți iei pentru toate jignirile și umilințele care le îndur eu din cauza ta.

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

@Ray vad ca te mănâncă în cur și o sa te scarpini tare de tot. L  M  V - avocat de căcat de 2 lei și șantajist ordinar ce ești, te-am avertizat odată, a doua oara nu-ți mai repet. Te desființez în curând și o să-ți iei pentru toate jignirile și umilințele care le îndur eu din cauza ta.

 

Esti proasta tare de tot. Si tu si pestele. Ti-am mai zis o data ca Ray nu e Fluescu . 

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

cam suferi de nebagare in seama. ia-te de mana cu martinel ala si futeti toate topicurile... cu postari inutile ca acum o luna doua. ati ratat vreun topic ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...