Sari la conținut

SUPER SEXY!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

stateam azi dimineata, trezit f matinal, plictisandu-ma cu chef de nebunii. intru pe celebrul si batranul site al telegrafului si incep marea aventura printre anunturi (cam multe fakeuri acum). mi-a luat cam mult eu fiind un ASS LOVER sa gasesc fata perfecta de la spate. si-asa am gasit-o pe ea, fata cu cel mai frumos fund i ever seen in real life. am sunat-o, imi comunica adresa, pe langa restaurant rustic dupa boema, ajung la ea in 10 minute, sunt la interfon, ajung la ea acasa, mai era cu o colega, o aleg pe cea pt care am venit, intru in camera, o camera relativ curata si aerisita, pat mare potrivit pt astfel de activitati. ma invita la baie daca vreau, mi-am lasat mai intai cu incredere telefonul si portofelul in camera (nu stiu de ce ca deobicei nu fac asta), ma duc la baie fac un dus si surpriza, vine si ea (nu zisese nimic de asta, doar ce spusese ca a facut dus, cand o intrebasem daca vrea si ea), facem un dus, ma mangaie si coboara usor usor si incepe cu un oral f placut. iesim din dus ma intinde in pat si continua cu oralul (oral neprotejat), dupa vreo 5-10 min de oral, o iau de sold, o pun cu spatele (ah, da am uitat sa zic, am precizat mai sus ca vroiam fata perfecta de la spate, dar era f ok si de la fata), cum ziceam o pun cu spatele si incep sa ii dau in stilul doggy, dupa cateva minute continuam cu pozitia misionarului, nu imi prea place dar am incercato si imediat dupa i-am zis sa treaca ea peste cu spatele (once again, ass lover) dupa care la final ii zic ca numai am mult si voi ejacula si imi propune sa ii ejaculez in gura. imi scot prezervativul, incepe cu un oral si dupa vreo 2 minute ejaculez exploziv in gura ei. mergem la baie facem un dus ne intoarcem in camera, incepem sa vorbim, si ma intreaba daca mai vreau un numar, ma mai simteam in stare si am cerut doar un oral, la fel, ff placut si dupa vreo 10 minute a fost finalizat. toata treaba a tinut vreo ora si putin, si da, am platit dupa, nu stiu dc, nu mia zis nimic de bani, banii fiind 120 lei pt o ora, 60 pt o finalizare si i-am lasat 150 ca fata a fost splendida. note: oral 9 spre 10, normal 9 spre 10, o pasarica f curata, un corp care da bine la ochi, un fund extraordinar si ca locatie 8 spre 9. 

post-67704-0-06079400-1376056267_thumb.jpg

post-67704-0-74992200-1376056273_thumb.jpg

post-67704-0-67838100-1376056283_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

in zona rustic ar fi la o numarare rapida cel putin 4 cuiburi de fete. recenzia pare incompleta, nu avem nici un nume de scena macar ,nu cunoastem virsta si avem de a face cu poze care nu le garanteaza nimeni,

il rugam asadar pe ADEVARATUL sa ne furnizeze ceva informatii utile,daca binevoieste pentru a putea sa ne facem si noi curaj sa o vizitam.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poze false!

Ii apartin unei tipe de max 24-25ani din Tomis nord ce sta vis a vis de Rovere Mobili

Adevaratul nr de tel ce apartine acelor poze e 0725387077 / 0768642662

Mai exista un thred deschis pe numele ei:  "Sex incendiar 0768642662 si 0725387077"

Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Poze false!

Ii apartin unei tipe de max 24-25ani din Tomis nord ce sta vis a vis de Rovere Mobili

Adevaratul nr de tel ce apartine acelor poze e 0725387077 / 0768642662

Mai exista un thred deschis pe numele ei:  "Sex incendiar 0768642662 si 0725387077"

fata din poze e georgiana,dupa cum s-a recomandat si are locatia pe bd tomis  vis a vis de roveri,intr-adevar,geme telegraful zilnic de anunturile ei,este cam gitanca si din punctul meu de vedere nu prea merita deranjul.dac nu ma insel am postat o recenzie in topicul mentionat mai sus.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...