Sari la conținut

Lara 0741558286


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Da, sunt grasa. Care este problema ta cu asta?

 

PS. Sunt constienta, ca nu sunt pentru toata lumea. Tre sa te tina instrumentul, pentru atata femeie. Nu e o rusine, ca nu te tine. Te pup, linisteste-te, e ok.

 

PPS. Fetele slabe (sau mai slabe ca mine) nu va simtiti ofensate. Nu voiam sa va atac pe voi si nimic asemanator. Am treaba doar cu masculii alfa, care nu-mi dau pace.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Da, sunt grasa. Care este problema ta cu asta?

 

PS. Sunt constienta, ca nu sunt pentru toata lumea. Tre sa te tina instrumentul, pentru atata femeie. Nu e o rusine, ca nu te tine. Te pup, linisteste-te, e ok.

 

PPS. Fetele slabe (sau mai slabe ca mine) nu va simtiti ofensate. Nu voiam sa va atac pe voi si nimic asemanator. Am treaba doar cu masculii alfa, care nu-mi dau pace.

PPS  Aia nu-s masculi alfa. Sunt... bagatori de seama. Eu ador fetele plinute. Te pup si sper sa te intalnesc cat de curand.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Lara Nebunatica, o fata interesanta.....draguta, placuta, zambareata. Locatie spatioasa cu living si bedroom separat, dotat minimalist, dar cu tot ce-i nevoie. Lara este un pic plinuta, dar pentru gustul meu numa buna. La circa 1,70 nu cred ca are mai mult de 70-75 kg. Piele alba, catifelata, asta mi-a placut mult de tot! Per ansamblu o aparitie placuta, atragatoare.

Am stat la ea cam o ora si jumatate, din care vreo 50 minute a fost actiune, restul palavra, dezbracat-imbracat, dusuri. Baia este ok, dotata cu tot ce trebuie (prospul primit este ff mic). 

Actiunea s-a desfasurat in dormitor si a debutat cu un masaj specialitatea casei. A inceput cu atingeri, mangaieri in zona lombara, coborand  incet spre picioare, devenind din ce in ce mai fin, mai senzual prin atingerea zonelor sensibile si a talpii. A fost o experienta interesanta.

Dupa intoarcere a continuat cu mangaieri si pupaturi datatoare de fiori, care incet-incet s-a trasnformat intr-un oral in urma caruia baietu s-anzdravenit si a cerut mai mult. Ca atare a si primit o caciula. Am trecut in pozitia misionarului, fata draguta cu sinutele cam nr. 2 apetisante la vedere, dar dupa un timp baietu a hobosit  si am revenit la oral nep. la care am marsat drept inainte mai cu gurita, mai cu manuta, pana la finish.

Inca ceva mangaieri, pupaturi si gata. Un dus scurt, imbracat si la revedere Lara!

Concluzii:

Locatia: 9

Fata: 8,50 (e foarte ok, doar ca mie-mi plac sanii mai maricei)

Oral: 9

Normal: 8 (probabil ca se putea mult mai mult, dar e mea culpa)

Masajul: 10 (bravo!)

GFE: 8,50 (ne-am inteles binisor, a fost placut)

O experienta placuta, un cadou meritat de 200, cred ca o s-o mai vizitez. O recomand si altor confrati.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost si eu vineri la domnisoara si-a mutat locatia in Marasti zona expo transilvania dupa programarea facuta telefonic ajuns la locatie fata m-a asteptat ,am povestit una alta am fumat cate- o tigara servit cu un pahar de apa la alegere poftit la dus plecat si ea la dus si intrat in camera de actiune unde ma asteptau lumanari parfumate ,atmosfera de vis .A inceput cu masaj de relaxare dupa care erotic foarte placut fata stie sa te faca sa te simti bine dupa care oral din partea ei foarte placut ,oral din partea mea misionar caprita lady on top si finalizat in balonas.Dus dupa mai fumat o tigara mai o poveste si dus am fost...

Note acum ca asa-i regula :

Aspect fata :8 mai plinuta mie mi-a placut frumoasa la fata sani ok fund de asemenea

ON:7

NP:9 se misca bine si chiar ai place asta am simtit eu

MASAJ:9

GFE:8

Multumesc Lara pt. Experienta petrecuta...

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Recenzie.Vizitat.Sunat.Amabila.Voce calda.Programat.Marasti.Expo.In spate.Demisol.Zambete.Catelusa.Latra.Zambete.Povesti.Tigara.Inspectie:Plinuta.Multicica.Simpatica.Sani medii.Merita.Achitat.Dus.Apa de gura.Prosopel;.Dormitor.Saruturi.Fina.Excitat.Oral.Fin.Deep.Creste.Prezervativ.Misionar.Intre sani.Picioare in sus.Pompe.Explozie.Servetele.Mangaieri.Apa plata.Dus.Haine.Out. Am citit o astfel de recenzie si m-am gandit sa scriu si eu una la fel.Pare interesant si oricum mi se rupe de acest site.Am zis cu ceva vreme in urma ca se duce pe ciocan.Am avut dreptate.Comentarii garla, bagatori si bagatoare de seama stiva, recenzii pula.Cate una din cand in cand.Nu e o acuza,,,Doar o constatare! Deci, revenind la dom'soara Lara as da niste note:Aspect 7.Fk 9,ON  8.NP 8. Gfe 9.Concluzii? Trageti voi...Eu ma duc la culcare...

  • Like 7
Link spre comentariu

Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Altule, nu mai sunt, dar am o presimtire ca o sa revin la ea. La culoare ;)

 

Curiosule, sunt pana la ora 24, dar cred ca m-ai gasit aseara. Nu?

 

Bilex, da, doar in Cluj activez acum. Mi-e bine aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...